Anglija zina, kas būs 3.maijā

Pagājušo piektdien, 8. aprīlī Artuss un kopienas “Kam pieder valsts?” birojs viesojās pie mūsu tautiešiem Anglijā, Straumēnos. Dzīve Anglijā nav medusmaize. Arī tur dzīvojošie pārtiek no rokas mutē un strādā garas stundas, lai veidotu savu dzīvi tā, kā sirds vēlas. Mūsu tautieši ir tur, lai nodrošinātu “normālu” dzīvi sev un saviem mīļajiem. Viņi ir tur, jo Latvijā šādu iespēju neredz. Vēlme atgriezties mājās, savās mājās ir dzīva.  Bet šis nav stāsts par jauno laiku trimdu, par viņu cerību un sāpi. Stāsts ir par to, ko piedāvā kopiena “Kam pieder valsts?”. Kas un kā ir jādara. Un  tas ir jādara tagad.

https://youtu.be/SdFGApVUrlY

 • igors

  Līga? 3.05 min. Nedaudz piezīme…. Ja nerunāsi ģimenē latviski, bērni nekad nerunās latviski.

  • ilze

   Runajam latviski,bet berns lielako dienas dalu pavada starm angliski runajosiem.Ir loti daudz lietas ko bernins nevar pateikt latviski,vai itulkot to vardu latviesu valodaa .Taa luuk.

  • Liiga

   Gjimenee neviens nerunaa anglju vai kaadaa citaa valodaa, kaa arii – taa netiek maaciita. Beerns jebkuraa pasaules vietaa maacaas valodu arii no apkaart esoshaas sabiedriibas. Mees taa kaadreiz krievu val. apguvaam, katrs atskjiriigaa liimenii, bet apguvaam.
   Mans konkreetais meerkjis ir dot ieguldiijumu latvieshu valodas apguvei tiem beerniem, kur vecaaki pamataa nerunaa latvieshu valodaa gjimenee. Un, taada probleema ir ne tikai UK, bet arii LV. Otrs meerkjis – ir jaarada apstaaklji, lai beerniem buutu iespeeja uk un citur pasaulee runaat latviski.

   Luudzu pievienojies KPV ar savaam idejaam un ieteikumiem, ja Tev ir ko teikt 😉

 • Gatis_Sersnevs

  Video uzrunājošs, bet vai atkal nav tukšas cerības?

 • Novērotājs

  Žēl netiku gribēju ļoti! Biju ļoti aizņemts. Es šo to atcerējos radio 5 kur ļoti slikti izrunājas tas jaunais čalits priekšnieks vai direktors, vai aizmirsu vārdu viņam kaut kāds rada saistības ir vai pat nebija tas no nepl ko atlaida un pieņēma atpakaļ viņa mātes draugs vai brūtgāns. KAIMIŅ JA VĒLIES PALĪDZĒT TAUTAI TAD PASAKI TAUTAI KONKRETI KA TEV VAR PALĪDZĒT JO NEKUR NEKO KONKRĒTU NEVAR REDZĒT! Pieņemsim ziedojumi, nejau suņu būdas konts! Neloģiski izklausītos! Tāpat kas ko vajag lai tevi tie 500 cilvēku aizietu iedotu savas pases jo tas ir svarīgi! Nedrīkst gulēt runājiet kāds ār tautu! Kā tautai jārīkojas nevis jūs bubinat sev zem deguna un runājiet kad saeima tik slikti valsti arī! Lūdzu norādiet!!!!

 • Zigmars Teters

  loti labi ta tik turpinat