… es nemeloju. Nevajag slimot!

Raidījumā “Suņu būda”veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Ministrs neslēpj, ka varas vertikāle veidojas veiksmīgi- ir pat viens bijušais atašejs un arī savs dzērājs.
Diemžēl, 5654 EUR pacientu naudas Slimnīcu biedrība tērē viņa nomelnošanas kampaņai, bet pa 17 milj. Veselības ministrija iedvesmos visiem būt veseliem un neslimot. Tad arī rindas slimnīcās nebūs.
Un vēl tērēs naudu Veselīgo pašvaldību tīkla sabiedrības veselības vairošanai- tad vispār vairs slimo cilvēku nekad un nekur nebūs.
Bet par rezidentiem ir tā- veidojās apburtais loks: rezidenti ir par daudz – lauku slimnīcās pietrūkst ārsti- vecie dakteri jaunos savās vietās nelaiž- rezidenti ir par daudz…….Tas, ka medicīnas studenti jau 2. vai 3. kursā sāk mācīties vācu, zviedru, itāļu vai norvēģu valodu, lai brauktu prom un strādātu par rezidentu citā valstī, tas ministru neuztrauc. Jo viņi, taču atgriezīsies!
Belēvičs laipni aicina Artusu ciemos apskatīt gleznas, grafikas un skices. Bentilijā var sēdēt tikai kādam blakus un gulta pa 12 000EUR- nevar saprast ir vai nav.
Un vēl, Belēvičam ir bankā kredīts, sieva, kurai jau ir bijis vīrs- celtnieks, kurš būvē Stradiņu slimnīcu.
Un vēl, ministram ir jocīgi smiekli.

Skaties un neslimo.
Suņu Būda. Vau.

p.s. noteikti noskaties SUŅU BŪDA_AIZKADRI. Tie būs rīt.

https://www.youtube.com/watch?v=HI1hm4BiWDU

 • B2

  Pilnīgi nēkādas politiskās ideoloģijas, jautājums ir par to kas, ko apgūst valsts līdzekļus labāk starp ekonomisko interšu klubiņiem, kas balstās presonībās un pazīšanās.

 • B2

  :)Valstij nav pienākums apmaksat studentu vietas. Par medicīnu! Tda ir jaslēdz valsts.

  Vajadzēja video s`dā stilā. Re kur ir motorzāģis huskwarna … eņ ēņ. Tulīit es tev amputēšu kāju. Filmēsim Kā tu kārpīsies.

 • Tipu tapu

  Es sapratu to kad viņš grasās visus sev pazīstamos zem sevi likt un caur dēla uzņēmuma aptiekas kruķīs naudu iegādājoties zāles valstij tas nozīmē kad kāds kļūs bagātāks un viss iet kā pa sviestu ģimenes biznesā! Takā turamies medicīnu mēs Latvijā neredzēsim, jo valstī arī knab ir vienotības pusē!

  • Pashkinss

   Nu kkā tā bija, bet ja ministrs attaisnojās par saviem pieņemtajiem lēmumiem, kas ir lēmējvara, tad Šadurskis izskatās kā kaķītis (lasi pussy) suņa būdā! Nav konkrētības kā Kaimiņu nolikt pie vietas, turklāt farmaceits nekad nebūs ārsts!!

 • Strauts

  Un ar to likumu ar ko izveidoja aboltina… Interesanti saeima caur shēmām tiek zagta nauda arī es domāju āboltiņas ģimenē ienāk nauda vairāk ja jau vīrs pārdod vairāk mašīnas, bet redz ja tauta sacelsies tad tie kas sacelsies pret valsts amatpersonām zemais slānis kas velk dzīvi Latvijā vienkāršie tautieši katrs dabūs 5gadus cietumu jo viņi gribēs mainīt valsts iekārtu, lai visi labi dzīvotu un tas likums nav priekš krievu tautu vairāk kā priekš mums!

 • LZI

  No kura laika Bauskā ir magnētiskās rezonanses mašīna?

 • Anna

  Manā rezidentūras līgumā nav punkta ka man būtu jāatstrādā valsts iestādē pēc pabeigšanas. Toties ir punkts, ka jebkurām izmaiņām līgumā jābūt rakstiskā veidā un abu pušu parakstītas. Kā var mani piespiest braukt uz laukiem attstrādāt no juridiska viedokļa ja neesmu neko parakstījusi???!

 • Traks var palikt

  Labs ģimenes uzņēmums caur valsti pirks no dēla un taisīs ģimenei naudu cik brīvi! Tauta viņu nesodīs, lai jau bliež virsu, lai viņi visi tur aizrijas kas to dara! Bet padomjot godīgi pēc krievu laikiem tauta ir bijusi cilvēki nabadzīgi nu tad tagad pelna uz pilnu knapi visi kas strādā valsts iekārtā! Tauta izbrauks un kretīni ar alaha bar varēs dzīvot tikai melnie nestrādā viņi to nesaprot! Tautai nevajadzēja izbraukt un meklēt labumus vajadzēja vienkārši nidet ārā to meslaini un ja godīgi tur saeimā par ministriem strādājot nezogot tas ir uz katra pašas sirdsapziņu! Bet šim čalim liekas kad tas viss ir normāli un pofig ka tur tauta izbraukusi galvenais pašam kad labi!

 • Peteris

  Artuss, es tev nemeloju, es vispar nemeloju— a achteles ta shaudaas bleediitim

 • desa

  vairaak, vairaak intervijas

  taa tu iegaaji sauliite, ja no intervijaam atteiksies, tad viss

 • vilmo

  Artuss! Novēlu pašam arī izaugsmi! Jo sarežģītākas tēmas, jo vairāk arī pašam jāzina. Citādi “norakt” var jebkuru ar demagoģiskiem argumentiem, bet jēgas no tā “sabiedrībai” ir tikpat daudz, cik iedot pērtiķim revolveri! Lai ko arī pārmestu Belēvičam, viņš ir “most probably” visspēcīgākais menedžeris kāds ir bijis pēdējā laikā valdībā! Būtu jāpriecājās, ka viņš ir vispār ielīdis politikā un, ka viņš ir pieķēries veselības aprūpei. Ja uzskati, ka visi ir zagļi, tad pasmaidi! Teorētiski Tevi likt par ministru nedrīkst, jo Tev nav ko zaudēt un Tava motivācija “šeptēt” ir n-reizes lielāka nekā Belēvičam! Viņam ir ko zaudēt:)! Nenoroc visus rakšanas pēc! Citādi Tavs nākamais izaugsmes punkts ir kļūt par Lato Lapsas labāko draugu (par naudu, protams)! 🙂