Esi atbildīgs, ko Tu dari! Tu esi piemērs.

Vēstule visiem Latvijas iedzīvotājiem! Esi atbildīgs, ko Tu dari, ko Tu intervē un, ko Tu klausies! Vergu dienām liekam krustu pāri! Tā mēs sākām un tā mēs turpinām. Nabadzība nav makos – nabadzība ir galvās.

 • Elvis Bernhards

  1:32 skaista meitene! 🙂

  • Andris Stakens

   Koncentrējies (uz tēmu)! 🙂

  • Peteris Locmelis

   meitene kaa meitene- ir redzeetas smukaakas

 • JuЯЯo AizpuЯs

  Ko varētu Jurkānes kundze pastāstīt par korupciju Artus? 🙂

 • Es

  Mēs jau esam atbildīgi, BET, vai atbildīgi ir tie, kas ir pie varas? Lembergs, Ušakovs, Āboltiņa, viņi ir atbildīgi, viņi atbild par saviem darbiem un vārdiem?

 • Gizmo

  Man ir jautājums.Vai tu Artuss esi kaut ko dzirdējis par slepeno pasaules valdību un masoniem? Kādam tas var šķist kā pēdējās muļķības taču ja parokās var atrast pārsteidzoši daudz informācijas.Un pret to cīnīties ir tikpat kā neiespējami. Paskataties vai tad mūsu valdība par kaut ko lemj?Vai mēs esam pa īzstam neatkarīgi un brīvi?

  • Teksts

   Mēs esam PIETIEKOŠI brīvi, lai visi kopā dzīvotu daudz labāk nekā šodien.
   Mēs esam PIETIEKOŠI brīvi, lai neļautu vienam otram no mūsu valdības aizmirst, ka patiesībā viņš ir Tautas Kalps nevis Nelietīgs Tautas Izkalpinātājs.

  • Andris Stakens

   Un tad sāksim tālāk, cik masoni izskatās niecīgi, ja salīdzina ar iluminati utt. Nav svarīgi šajā kontekstā, mēs esam daudz un ikkatrs. Un galvenais te ir nenoticēt tam, ko mums cenšas iestāstīt un kādā komā mūs cenšas uzturēt – ka mēs esam mazsvarīgi un bezspēcīgi, neko nevaram mainīt nekad un nekur. Ja katrs savā dzīvē, katrā atsevišķā dienā, katrā atsevišķā vietā rīkosies pēc sirdsapziņas, tad, lai saturas tad, kad mēs apvienojamies cēla mērķa vārdā. Un tiem, kas joprojām komā, patiešām vajag minēt piemērus? – Baltijas Ceļš kaut vai .. Tas ir viens no n-tajiem, ko var minēt.

   Lai tā būtu marionešu valdība, masoni, iluminati vai kas cits, vislielākais drauds viņiem ir tas, ka mēs esam nomodā – domājam un neesam kontrolētā komā. Jo mēs esam pārāk daudz un viņi – par maz. Tāds mazs bariņš aizstāvēties nevar, tamdēļ vienīgā iespēja ir sarīdīt mūs pašus savā starpā. Sen pazīstamais, romiešu piekoptais, valdīšanas princips: “skaldi un valdi”.

 • Andris Stakens

  Trakie, trakie, trakie, ko jūs darāt!!!! (autors saķer galvu un izmisumā plēš matus)
  Jūs taču gribat sagraut perfekti strādājošu sistēmu!
  Un kā tad tagad būs?
  Pa jaunam?
  Jūs nesaprotat cik daudz cilvēkiem patiešām būs jāsāk strādāt,
  bez jokiem – nevis vienkārši saņemt algu, bet arī jāstrādā!
  Jūs traki esat?
  Un šoferu dēlus kur likt?
  Tagad tiešām būs godīgi jāuzvar konkursā?
  Kā ar jēdzieniem “samaksāt”, “sadalīt”..?
  Un priekšvēlēšanu programmiņās rakstītais pēc tam tagad būs jāizpilda vai?
  Vai jāraksta, ka netaisāmies neko darīt, godīgi!
  Jūs nesaprotat ko jūs darāt, visi taču nevar būt vienādi .. arī atbildības ziņā.

 • Jauki

  A, Homoseksuali cilveki ari var pievienoties? jo pec ”Jusu” partijas ta skiet, ka nee :]

  • Andris Stakens

   Pieļauju, ka viņi nemaz nav ieinteresēti pievienoties! Šiem cilvēkiem ir savas aktualitātes un intereses. (pasvītroju: aktualitātes un intereses) Kā piemēram uzsvērt savu orientāciju kur vien var! Kā redzams arī šajā komentārā.
   [Lūdzu neuztvert manu komentāru kā “par” vai “pret” propagandu. Iepriekšējo komentāru droši drīkst saprast pareizi.]

 • andris

  visi tik gudri māk runāt bet dar;it neviens neko nedara visiem viss PO… viens pats neko nevar izdarīt bet latvieši ir kumoss ptram latvietim aiz muguras varoņi bet uz acs neko nevar pašiem jāskrien jālūdzas pat priekšniekiem sava nopelnītā alga

  • Andris Stakens

   Tieši tāpēc nekas nenotiek, ka katrs savā stūrī tup un domā, ka viens pats jau neko nevar. Ka vajag īpašu dienu, īpašu vietu un visiem sanākt kopā, tikai tad kaut kas notiks. Ja uz to paskatās savādāk, tad tik un tā tā kopā darīšana ir atkarīga no katra atsevišķi. Pat nav svarīgi būt kopā, svarīgi ir darīt. Noskaties vēlreiz video, dari, esi piemērs vidē kur atrodies! Dari, un cilvēki pavilksies, no viena kļūs desmiti, no desmitiem simti. Nekļūsti par sekotāju, nemeklē līderi, kļūsti par tādu, kļūsti par piemēru.

   Un beidzat taču vienreiz sūdzēties,
   redzi problēmu – nemeklē kādu kam par to pastāstīt, pačīkstēt, pasūdzēties,
   – ķeries pie tās risināšanas!

   Par piemēru, arī Artuss varēja rīkoties kā pus tauta – ja neesi apmierināts ar savu valsti, sakravā čemodānus un atrod citu, komfortablāku! It kā uz pirmo acu uzmetienu, bez problēmām. Tādu, kur ātrāk var uzaudzēt biezākus vaigus. Bet nē, droši stājas pretī problēmām un tās risina! Gods un cieņa! Nebēg prom asti kājstarpē iežmiedzis! Paldies par to!

 • bles

  Tu tak neteiksi, ka šis aprobežosies tikai ar suņu būdu jūtubes formā? Varbūt reklāmu TV? Neskatos TV, tāpēc nezinu. 🙂

 • Mums

  Nākamajās vēlēšanās par tevi nebalsošu, jo tu ar šo video uzrunāji krievu publiku, kas neciena Latvijas tautu! Patriot!!!