Gint, lūdzu nedejo, labāk makšķerē

Suņu Būdā pie Artusa Kaimiņa ciemos Gints Grāvelis. Gints ne tikai spēlē teātri, jo ir Dailes aktieris, bet arī vada KOLOSĀLAS rosolballes, “filmējas” SLIKTĀ seriālā un “dejo” BRIESMĪGĀ šovā. Gint – kāpēc? Vai tiešām mums jāatbalsta MĒSLI. Jo šādi mēs kultivējam STULBUMU un TRULINĀM tautu. Gint, lūdzu nedejo, labāk makšķerē, jo to Tu māki!

Skaties un padomā. Un kopā ar suņiem.
Suņu Būda. Vau!

http://youtu.be/AVg61zSZl3k

 • Ceturdiena

  Jājautā, vai Kaimiņš kādreiz no malas arī paskatās uz saviem raidījumiem? Šis viss likās tāds bezjēdzīgs. Savas domas varēja izteikt monologa raidījumā, bez Grāveļa līdzdalības, un būtu tas pats..

  • Armands

   Tika paradits ka latvija nav kulturas bet ir tikai murgs

 • Sanitta

  Pilnīgi piekrītu Artusam par tiem šoviem ..

  • SunjaPagalms

   Piekrītu..bet tā manipulēšana ir jēla…liekulis reiz 3

  • Briedis

   Tu pats, piekrītot Artusam, piedalies šovā…

 • Santa

  Katrs mak un var iemacities dzit sviestu,bet no ta saucama politika tas izklausas un izskatas smiekligi,ja aicini cilveku uz sarunu tad lauj ari vinam izteikties,nevis meginat Tevi parkliegt,lai tiktu pie varda.

  • Janis

   Kāda jēga klausīties, ko Grāvelis tur muld pirms sunubudas vispār nezināju ka tāds cilvēks pastāv. Cilvēkam kultūra nerūp tikai nopelnīt pāris eiro centus.

   • Ezis

    CEPUMS, nē, labāk ābols un sēne!

   • Santa

    Nav runa par to,zini vai nee,kas ir Gints,bet par cilveka kulturu,kurs sakas ka ir viens no tautas vaditajiem,lai ari sis ir vina raidijums,ir jaievero elementaras pieklajibas normas.Es zinu kas ir Gints un manu prat,vinam ka aktierim,sis sovs ir iespeja popularizet gan sevi,gan ari Dailes teatri.Neredzu neko nosodosu,ka jau vins pats teica-katram ir izveles tiesibas,skaitities vai ne.

 • Jānis

  Paldies Artuss, ka devi ieskatu Latvijas kultūras dzīvē, jau ļoti ilgus gadus nedzīvoju Latvijā, un kad dzīvoju TV neskatījos vispār, jo tas ko rāda Latvijas TV ir mēsli, normāls cilvēks to ilgāk par 2-3 minūtēm nevar izturēt.

  Kad biju Latvijā, mēģināju pāris reizes ieslēgt TV, diemžēl vairāk par 5 minūtēm nevar izturēt, jo Latvijas Tv kanāli cilvēkus padara par idiotiem. Un līdz ar to ļoti sen pieņēmu lēmumu TV neskatīties.

  Vajag tos mēslus izvākt no Latvijas TV, jo mūsu kultūra, kas ir Latvijā ir….

 • Janis

  Kā es varu uztvert nopietni politiku, ja tur ir cilvēks kurš runā pilnīgu bezsakaru savā raidījumā?

 • Vietējais

  video nonests? 🙁

 • jurka

  kur video???

 • Agris

  Labs vecīt
  Tā turpināt

 • Dace Demme-Vimba

  🙂 Man tik daudz reižu ir gribējies tieši šitos jautājumus uzdot tiem, kuri piedalās tautas degradācijā!!! Labs 🙂

 • Jevģēnijs Lācis

  Já varéja jau uztaisit savu raidijumu ar kolegjiem

 • Igors

  Psiholoģiskais terors 😀 Baigi smagi A. ietekmē Gintu. Domāju ka Gints neizstāsies…

  • Mairita

   varbut neizstasies taa ir vinja darishana, bet padomat padomaas. Un ja cilvekam ir savs “ES” tad nakamajaa shadaa shovaa Gincha toch nepiedalisies.

 • Aigars Ronis

  Man vienam video nerāda vai ter ir kkada cita lieta?

 • Fanāts

  Nīderlande neredz video!!!

 • wrrdeqfer

  neiet video joptvai

  • elena

   nakuj !

 • Esmans1

  Kur ir video?

 • Juris.

  Suņu būda laiku atpakaļ bija labs raidījums, fakti, argumenti utt, bet šis raidījums man atgādināja garlaicīgu mācibu stundu, kurā Artūrs tikai skaloja un mācīja kā ir pareizi dzīvot, kas jādara, kad jādara un cik daudz jādara.
  Tas ir atuveni tas pats, ja Gints sāktu potēt Artūru lai beidz deputāta lietas darīt tas ir galīgi garām.
  Ceru, ka nākamie raidījumi būs skatāmi un baudāmi.
  P.S.pats galvenais, ka Artūrs var uztaisīt labus raidījumus, ja sagatvojas.
  Lai veicas turpmākajās gaitās un šis ir tikai subjektīvi mans viedoklis.

  • Inguna Matisāne

   Nevis Artūrs, bet Artuss

  • Savā ziņā es šim komentāram piekrītu un tieši tāpat es piekrītu ka sava daļa patiesības ir arī Artusam, bet skatoties šo raidījumu radījās iespaids ka viņam ir pārāk daudz negatīvu emociju, kuras viņu padara pasīvu. Šis dumpinieciskums labāk piestāvēja cīņā par notikumiem valstī u.t.t, tad šīs emocijas viņu vadīja aktīvā virzienā. Es uzskatu ka jā, ka varbūt nopietnam cilvēkam šādā šovā nevajadzētu piedalīties, bet tas ir tas pats, kā komēdija, vai kāda multfilma, kura ir viegli skatāma. Mums sabiedrībā ir daudz nozīmīgākas problēmas un šī nav ļaunākā lieta, kas notrulina sabiedrību. Nedrīkst nevienam neko uzspiest, katram ir sava galva uz pleciem, katram ir sava galva uz pleciem.

 • Kaiminu kuce

  Tiesam cerams, ka cilveks apdomasies! Ja ari nemaak ko dariit, vienmer var kaut ko jaunu iemaciities un apguut,galvenais nepadoties kuutrumam!
  Bet vislielakais idiotisms un tautas degradesanas instruments televizijaa ir programmu paartulkoshana. Liekas nekur citur sitadu brinumu 21.gs nevar redzeet ka vieniigi Lv. Nedzirdot originalvalodu to nekad ari nevar iemaaciities.Var tacu uzlikt vienkarsi subtitrus.
  Cien.,Gint Graveli, ludzu, klustiet par veselaa sapraata veestnesi Latvijas sabiedribai caur darbu kuru dariet! Latvijai,tas cilvekiem,ipasi jaunatnei nav vajadziga un galvenais, taa nav pelnijusi, tikai pliku izgerbsanos , popielu teloshanu, maaku uzvilkt gumiju uz pinciisha un sakaifoshanos dazaadu drazu ietekmee! Latvijas cilveeki ir briniskigi laudis,bet diemzeel Latvijaa pastaav moraala kriize. Un kriizei vajag liideri! Topiet par tadu! Paraadiet savu skaistumu arii ar viirishkiibas piedevu! Ja shis raidiijums aizskaara kaut mazu stiigu Juusu dveeselee, tad Juusu rokaas ir vara mainit gan sevi,gan apkarteejos cilveekus uz labu, uz sapratu, uz morali pareizam vertibam, uz cilveciibu. Latviju redz pasaulee, kaut vai mees vienmeer izliekamies neredzami. Ja kads redz,ka seit dziivo notrulinaati cilveeki, kuri akli seko un piekrit visam, ko viniem piedavaa, tad tas ir ka eesma varaskaarajam un nepiepildaamajam. Vienigi gudriiba, krietna cilveeka staaja un stingra nelokaamiiba tureeties pie savas tautas veertiibam( ierieks gan nostaadot tadas) var pasargat Latviju no “launaa vilka”.
  Veiksmi!

 • Jānis

  Agrāk šie video bija sakarīgi, bet tagad kļūst aizvien sliktāk un sliktāk…ceru, ka kaut kas mainīsies

 • Rezisorss

  Artus, neteikšu, ka draugiem .lv uzreiz ir jāsauc par sūdu, jo nepieņem suņabūdas video, tas ir LV portāls, ražots LV un viņiem kautkā tā nauda arī jāpelna, tad jau nodirsīsim visu kas ražots Latvijā?

 • Santa

  Ļoti Cien. Artuss Kaimiņ!
  Kad tavs raidījums paradijās, bija ļoti interesanti uzzinat dazādus faktus par sabiedrībā zināmiem cilvekiem, Obvious- Latviešiem patīk runāt, daudz un dikti, īpaši LIEKU.
  Bet nu Ko Tu Vari BRAUKT virsū visiem cilvēkiem. Zin kā mēs gudrie sakam- Ja Tev nav nekā laba ko pateikt, labāk nesaki NEKO! Jo gudri dirst nav malku cirst.
  Tu saki Gint- netērē savu laiku, bet man konkrēti liekas ka Tu Artuss terē visu savu sekotaju laiku. Visi cilvēki kas seko tavai Suņu Būdai un tavai aktīvajai darbībai ”Politikā”, gaida no tevis solijumus, kurus Tu visiem esi devis. Cilvēki tev tic, jo tu esi sevi pieteicis kā bezpalīdzīgās Laviešu tautas ”Glābējs”, ”Taisnības racējs”…
  Tagad pastāsti kāda ir dziļā jēga tavai Suņu Būdai?
  Ko tieši cilvēki, kas uz Tevi paļaujas un vaļsirdīgi ievēl Saeimā, iegūst no šāda tipa- Ginta Grāvera pilnīgas bezsakara apvainošanas pazemošanas un parmesšanas Suņu Būdas raidījuma?
  Parunāsim par Tevi!!! Vai uzvesšanās kā ”Pasaules Naba” padara Tevi par Valsts glābēju? Tā vietā lai Tu 39 minūtes runātu pilnīgu bezsakaru, labāk butu piedāvājis kādus risinājumus, vai mēģinātu šo situāciju labot/mainīt.
  Un vēl… Kas Tu esi? Politiķis? Šobrīd noteikti Nē! Aktieris-Noteikti Jā! Aizskrēji uz politiku kā balta lapa, Tu mācies, Gints mācās (dejot), kas kuram, kāda sakarā tu tagad te visus kritizēsi?
  Artuss, ko tu proti darīt? Varbūt tāpat kā ieteici Gintam labāk makškerēt, Tev vajadzētu labāk palikt Aktierim?
  Esmu vilusies Tavos pēdējajos raidījumos…
  Diemzēl viens sekotājs mazāk Tev…
  Bet, viens vairāk vai mazāk, nav jav starpība, Deputāta Kungam tagad daudz draugu vai varas vai drosmes vai sakāpis galvā,,
  Ar Cieņu Santa!

  • Janka

   nu aizej vēl paraudi spilvenā, daudz ko no Artusa solītā viņš ir pildījis, problēma tā, ka neviens uz viņa raidījumu nenāk, jo zin kas sagaidīs, neviens nav gattavs patiesībai. No tava garā komentāra nav nekādas jēgas

   • Santa-Janka

    No tava jav vēl jo vairāk nav nekādas jēgas. 😉

    • Es

     BŪ-HŪ, ja suņabūdā būs kāds interesants viesis, tad Santiņa būs klāt kā likts un skatīsies 😀 😀

     • Santa

      Zin kā ir, es esmu redzējusi pilnīgi visus šos video, jo sākumā viņi bija ļoti interesanti bet nu tagad pilniigs Bulshits, es saprotu ka mūsdienu jauniešu uzmanību ir grūti noturēt, tādēļ nedrīkst zaudēt asumu, bet mēs tak nēesam galīgi stulbi jaunieši, normāliem cilvēkiem arī kaut kas interesē, bet nejav tukša muldēšana par to kuram vajadzētu dejot šovā, kuram nevajadzētu,, blaaaa la laa,,,,Mēs viņu Cepsim vai vārīsim- Tāds ir jautājums.. utt… bezgaumīgi, bezkaunīgi, vulgāri. Pēc manām domām šādam ļoti ”CIENIJAMAM CILVĒKAM” kā Artusam vajadzētu rādīt piemēru sabiedrībai nevis degradēt to ar šāda veida sarunām…

     • Andris Jeziks

      nav vērts taisnoties!

     • Evita

      Pareizi Andri – netainojies, jo kā reiz Santai ir taisnība. Arī man nav nemazākā labuma no šīs vulgārās pazemošanas. Artuss mācās būt par deputātu (to Artuss ir piekliedzis visas malas) Gints dara lietas, kas pašam nes prieku un attīstību. Kā Tannis teica: izejot no saviem rājiem, pamēģināt ko citu, ko neprot.

      Rezultātus no Ginta es negaidu, jo tas ir šovs, bet no Artussa es gaidu rezultātus – pagaidām es ne redzu ne jūtu…. Tikai vau-vau-vau!!!! un vai tu zini kas es esmu…. Nožēlojams vājprāts Artussā dzīvo nevis vesalais saprāts!!!

  • Laine

   Beidzot kāds patiess komentārs! Pilnīgi piekrītu tev Santa, un arī es varu teikt-viens sekotājs mazāk.
   Esmu vīlusies Artusā uz visiem 100%

  • Inguna Matisāne

   Man arī nepatīk šī un iepriekšējā Suņu būda. Arī ir vilšanās sajūta. Iespējams, ka sakarīgie cilvēki atsakās nākt uz Suņu Būdu.

  • rio

   Santa – dārgumiņ !
   Tavs izcili gudrais prāts ir palaidis garām momentu, kad parādījās sadaļa “Artusa kamera” ?

   Artuss, Latviešu tautai smadzenes ir salipušas un nav spējīgas sagremot neformatētus raidījumus. 🙂

 • Kaimiņš

  Arča, Tu esi reāli debils.

 • Artus!!

  Artus, bija pilnīgi neloģiski salīdzināt mūsu pašu šovu, ar kautkādu krievijas, krieviem tak vairāk naudas utt. iznāk, ka tu iesaki latviešu skatītājiem skatīties vairāk krievu tv šovus, ar māksliniekiem kuri atbalsta Putina propogandu?

 • Cerība
 • Rezisorss

  Kaimiņ aizmirsti tos stulbos šovus, labāk turpini vien suņabūdā runāt par politiku, jo šoreiz tu sarunāji daudz aplamību..

 • papuks

  tie animetie sunji… nu komon kipa beavis un butthead? nav ipashi veiksmigi, Artuss biskin pacel latinju shim raidijumam, jo ka skatos, paslaik ta ir diezgan zema

 • Andris Jeziks

  Artus – tu esi DEBILS!!!! Bet es tevi mīlu! 😀

  • asklēpijs

   Tu esi, tiešām neattīstīts pamuļķis. Sēdēt soc. tīklos un lielīties, ka neskaties tv ir tas pats, kas sēdēt uz heroīna un lielīties, ka nelieto alkoholu!

   APBURTAIS LOHS

   • Andris Jeziks

    jā, labi!

 • Andris

  Ak Artuss… par ko šie raidījumi ir kļuvuši. Tu aicini aktierus un vienkāršus cilvēkus un noliec viņus par to,ko viņi vienkārši dara?
  Nav nozīmes vai viņš to dara vai kāds cits. Tā tautas daļa tāpat skatīsies tos raidījumus, kā to vienmēr darījusi, jo tāda ir tā pelēkā masa.
  Labāk aicini uz Suņu būdu kādus cilvēkus no valsts pārvaldes vai citām valsts varas institūcijām. Bāz sejā viņiem kādus pierādījumus, faktus, kā darīji kādreiz.

  Vari arī šis raidījums ir kļuvis par tavu personīgo šovu, lai celtu reitingus? Jo satura un jēgas pēdējā laikā nav nekādas. Tas pats, kas dejo ar zvaigzni!

  Ar Cieņu,
  Vīlušais skatītājs.

  • Mairita

   jus neuzkjerat domas gajienu. Ljoti zhel. Paprovejat noskatities velreiz. Savejie saprot :). Sheit ir dzilja jega apakshaa.

   • Evita

    Laikam scenāriju rakstīji šai dziļai jēgai 😀

    • Mairita

     varbut arii ka nerakstiju, bet es sapratu ko ar sho visu Artuss skatitaajiem pateikt megjina.

     • Jānis

      Patiesībā nekas netiek “mēģināts” un šeit nav jālasa starp rindām, viņš vienkārši brutāli pasaka. Nostāda fakta priekšā. Tas, ka viņš neuztaisa rezumē vai secinājumus raidījuma beigās, nenozīmē, ka tikai tiek “mēģināts” kaut kas pateikt. Dziļa jēga? Tik pat dziļa kā Dejo ar zvaigzni. Žēl Grāveli, nebija gatavs, bet vainīgs daļēji ir. Vakar pēc izrādes “Ugunsgrēki” šķita, tā vien vēlētos uzzināt kaut ko vairāk par viņu utt., tagad aina diezgan bēdīga. Artusam par JRT arguments gandrīz pilnīgi vietā. Žēl tikai, ka runa atkal ir par naudu. Nav tiem aktieriem tā alga tik liela, lai atteiktos no visādiem pseidoraidījumiem, lai gan pelnījuši gan būtu.

  • rio

   Andri, Artus norāda uz to, ka tiek taisīti neprofesionāli raidijumi.
   Ja tu to nesaproti, tad tu līdzinies tai Tevis pieminētai “MASAI”,
   Artus cenšās izglābt draugu.

  • Janis

   Cirvis

  • KAKJIS

   NEESI EGOISTS UN KATRAM IR DOTA IESPEJA BUT LABAAKAM CILVEKAM
   CNK NE VISI SAPROT KO DARA UN NEPASKATAS KRITISKI NIO MALAS
   NAW JEGAS KLUSET JO TAD NESADZIRDES
   VAJAG KADU KURS PASAKA KAA IR!!

 • andrejs

  un nodzirdīt tautu dāvinot alkoholu ir baigi pareizi? fp tu esi.

 • mikijs

  buuuu…man neiet video 🙁

 • Zuze

  kapec video nonemts?

 • fwsfs

  Kur tad video? Artusēns apčurājās?

 • Gita

  KUR VIDEO ????????????????????

 • ValdisDUSMIIGS

  The vidoe is private.. camon..

 • Dace

  this video is private?

 • Dace

  Nē, nopietni, kas notiek, sunubuda? Video nerāda un to cilvēku komentāri, kas raksta, ka nerāda, momentā pazūd?? Mans pazuda un vēl viena cilvēka komentārs pazuda…

 • Aļona

  Da labi, liecieties mierā, Gints viņam kolēģis, lai paņem uz zoba, nepatīk – neskaties, Tevi neviens te nesauc!
  Latvieši…
  Kaimiņ spridzini tālāk. Man nav vajadzīgi tie pliekanie vlogi un raidījumi, kur visi runā par to ko maksā.

  • Evita

   Kā reiz precīzi pašam Artussam pa pieri: nepatīk – neskaties, Tevi neviens te nesauc!
   Artuss kā reiz visus mazgā, jo pašam nepatīk un tad vemj zils palikdams…. Nu tad lai neskatās un mazgā savā Suņu būdā tos kur ir ievilcies – piemēram tagadējos kolēģus deputātus.
   Kurā vietā Artussam sāp, ja tik sāpīgi jautājumi ir: vai esi gejs? un cik tev maksā lai darītu kas artussam nepatīk!!!!!????
   Slims ir Artuss! Vienkārši slims!!!! Bauro un bauro pa savu mieli it visā….
   Raidījumam nav normāla satura. Es pat brīnos kā paši viesi šim mērkaķim ļauj smieties ne tikai par sava nodarbošanos!
   Jo Artuss tikai zin ko citam vajaga un nevajaga!!!!!!!

   • Mairita

    varbut atdziesti nedaudz?

 • Ivo

  Man patīk visi gudrie komentētāji, jūs paši kaut ko izdarat Latvijas labā un tad muldat. Fakts ir skaidrs mums Latvijā nav kultūras tikai atkritumi un Artuss to labi parādīja.

 • Dace

  SUnu buda ir uzlauzta?

 • Alise Sevrjukova

  Ir Latvijai kultūras, tikai tā netiek parādīta…
  Manuprāt, Suņu Būda kļuvusi daudz jaudīgāka…man patīk!!

 • Jupis

  Pa datoru nevar skatities,telefonaa iet. jociigi…

 • Mairita

  Ie ok Artuss! Tie kuri cepas lai cepas. Nu cilveki miljie. Ljaujiet Artussam biku relakseties es shoreiz piekritishu Artussam jo mazliet gan varbut parspilets bet nekas slikts nav. Kritikai ir jabut lai uzlabotu Latvijas shovu padarishanu. Neko jau sliktu Artuss nenodara. Neizmirstiem katra kritika vai antireklama ir savaa zinjaa arii reklama :). Skatamies budas un nav jau visiem raidijumiem jabut par politiku. Artuss forsh raidijums kaa vakara saldais ediens. Man patik! Viss chotka!
  Pasulee notiek trakas lietas bet sheit vismaz ir buda, Artuss un heb kura tema un viesis ir kaa ejshens :). Labs labs labs!!!

  • Signe Ķīvīte

   Tieši tā,Suņu būda kā saldais ēdiens.Par politiku var skatīties Artusa kamerā.

   • Mairita

    es dodu shim konkretajam Artussa budas raidijumam MALACIS!! Ir jasak arii to ka atklati jarunaa par bezgaumibu. Lai pamacas no “kaiminjvalstim” tie vismaz nudien ir SHOVI!!! Bet LV izsmiekls tuksha zimeshanaas ir sajuta ka daudzi tieshi velas nokljut TV ekranos lai pazimetos. Neko nesaku ja cilveki smuki dejo un dziet. Ne par to ir sheit runa. Bet runa par to kaa tas iek pasniegts. tad varbut nudien labak NEVAJAG liist tur?

 • Mairita

  ..noskatijos pirmas 18 min no budas. ARTUSSSSSS DOD tik valjaa!!! LABS! Tev ir 100% taisniba! Un kas attiecas uz Nemcova navi to vajadzeja vairak radit un cilvekus iepazistinat nevis 3min raidijumaa bet kan laist vairakas daljaas pa visu LV televisziju kas tas bija par cilveku. Jo nudien daudzi nezina kas vinjsh bija par ko cinijas utt. Taa ir tagjedija ka shii cilveka vairs nav un attiecas arii uz Latviju. Jo shis bija cilveks ar Lielo burtu. Jo cilveku neinformeshan izplata baimas pat pretejaam iformacijam.

 • Mairita

  iesaku cilvekiem paskatities krievu kanaalu http://tvrain.ru/ (mans viedoklis shii ir objektiva krievvalodigo informativaa parraide.

  • rio

   Николай Сванидзе nav krievs viņš ir tikai krievijas pilsonis 😀

   Par objektivu viņu nosaukt nevar, bet par savādaku gan.

 • Diem un žēl

  Suņu Būda nomira tajā dienā kad Artuss kļuva par deputātu…

 • Mairita

  Dodu shim sunju budas raidijumam balles 10 ballju sistemaa :)!!!!

 • Signe Ķīvīte

  Busulis vispār ir viens no maniem TOP dziedātājiem.Bet,kas viņš uz Krieviju taisās pārcelties?”Голос”,tagad “Toč-v-toč”

  • rio

   Cilvēks spēj sevi novērtēt un piedalas, tur kur ir auditorija un reāls šovs.
   Normāla mākslinieka pieejas.

 • gvido skrubis

  sunu buda bija laba

 • SunjaPagalms

  es kādu laiku atpakaļ kaimiņā kko redzēju…kļūdijos..lohs..gan es,ka redzēju..gan viņš…ka neadekvāti aizbaurca…būzās…

 • SunjaPagalms

  Kaimiņ..uzaicini uz suņu būdu cilvēku no malas pārmaiņas pēc…pacelsi reitingu… Esi spējīgs runāt,piemēram,ar mani, nezinot neko kas un kā, un nesagatavojot informāciju??? 🙂 vai esi vnk standrata mēdijs/žurnālists/provokators?

 • Ēriks Rudzītis

  Artus – visu cieņu, bet… Runājot par Uldi Dumpi – viņš ir viens no pamataktieriem UgunsGrēkā. Manuprāt Ēnu spēles ir krietni saturīgākas kā UgunsGrēks, kura viena no pamatlomām ir Uldim Dumpim…

 • Artūrs

  Es jau sen par šo piekrītu, jau kādus +/- 8 gadus Latvijas tv nav gandrīz neviena normāla šova. Liekas, ka nomainījusies visur vadība, un visur salīduši kaut kādi dziļo lauku pensionāri, kas ar minimālu sapratni par jaunatni, visur mēģina iespiest to pretīgo 100% zīdaiņiem drošo humoru un mūsdienu ārzemju popkultūras parodiju.
  TV zelta laiki bija reāli pirms kādiem 10 gadiem, kad bija piektdieņi, saeimas sarunas, mēmie šovi utt. Arī seriālos Latviešiem bija potenciāls ar Sirdsmīļo Moniku, jo tas bija speciāli taisīts kā joks, nevis stulba parodija par meksikāņu seriāliem, kas vēl uztver sevi nopietni, rezultātā uztaisot kaut ko traģisku. Bija arī pirmās fabrikas, kuru dalībnieki vēl tagad ir slaveni, nevis tās pēdējās herņas, kur speciāli laiž lielākos pajoliņus iekšā, lai lielāks šovs būtu.
  Pirms tiem 10 gadiem varēja pielipt pie tv un skatīties viņu ar smaidu, tagad reāli vemt gribas.
  Tagad pilnīgi acīm redzami liekas, ka grib nodeldēt smadzenes un visu tautu pastulbināt – tādu vieglāk kontrolēt…

 • ScorpionsLv

  te beerni seko lidzi – shim visam ??? malachi ir geji .. Artuss nav gejs.. 🙂 beernu sarunas redzu komentos – butu nopietnakus komentarus rakstijusi … visi cilveki ir cilveki.. kadam ir tikai trukumi.. 🙂

 • Henrijs Zands

  Suņu Būda, kā Suņu Būda, Artuss izlādējas uz viesi. Bija lietas, kuras teica pareizi, bet dažubrīd “iebrauca auzās”.

  P.S. Suņi gan ir galīgi garām, tos, lūdzu, nevajag nākamajā raidījumā.

 • Renārs

  Esmu noskatījies visus Suņu Būdas raidījumus (daudzus pat divreiz), un varu pateikt- šis ir pirmais, kurš atstāja pretīgu sajūtu. Jā- uztvēru un pilnībā piekrītu ”messidžam” par tv raidījumu kvalitātes neesamību, bet kapēc pie velna pusstundas garumā ir atklāti jānoliek viens tā dalībnieks?
  Ja Suņu Būda nav tikai plika salmu kulšana un sevis reklamēšana, tad jāaicina uz raidījumu pareizie cilvēki un jāņem pie dziesmas tie, jo ne jau Grāveļa esamība/neesamība kādā šovā kaut ko var mainīt.

  ps. Artuss- vai Tu neesi iedomājies, ka neesam diez ko bagāta tauta un dažkārt esam spiesti darīt to, ko negribam un ziedot savas morālās pārliecības, lai elementāri nodrošinātu sev iztiku? Nesaku, ka šis ir Ginta gadījums, bet zinu, ka aktieriem darba nav diez ko daudz un arī pat par to maksā pašvaki, tapēc absolūti nenosodu, ka kāds aktieris piedalās kādā reklāmas rullītī vai vada kādu jēlu šovu.
  Es labāk redzu Latvieti Latvijā dažreiz pārkāpjot estētiskās normas, nekā aizbraucot dzīvot peļņā citur. Tas tā- viela pārdomām…

  pps. un ja jau Tu, Artuss, iespēries par to tautas degradēšanu, tad nu nevar neiemest arī akmeni Tavā lauciņā par to, kā Tu komunicē ar cilvēkiem. Ja Latvijā visi iedzīvotāji komunicētu tāpat, es jau sen būtu braucis dzīvot citur. Kā saka- jāciena ne tikai draugi, bet arī ienaidnieki, bet Tu vārdu ”cieņa” esi lasījis laikam tikai pasakās.

 • Otto

  Gint, mācies strīdēties pretī tādiem kā Artusam. Tavs intelekts ir daudz augstāks kā viņam. Pasaki viņam, izbijušam aktierim, kuram nav bijis nekādu sasniegumu aktieru darbā, salīdzinot ar Tevi, ka Tu esi AKTIERIS un dari savu darbu gan teātrī, gan televīzijā. Lai tas jefiņš aizverās.

  • rio

   O jā intelekts pa visām malām lien ārā. Pat noformulēt nevar kapēc viņš (Gints) ļauj sevi “apdirst” tajā šovā nu un šajā protams arī.

 • Gints Dimants

  Mans viedoklis- Aizņemties kredītu un neadod kretītu tas ir kruta , bet palikt bez biksēm un staigāt pliku dirsu tas ir kruta 😀

 • Inese

  Manuprāt – Suņu Būda ir pat ļoti O.K.! Šis ir provokatīvs raidījums, vienalga kāds lai arī nebūtu temats, lai liktu AIZDOMĀTIES un DOMĀT! T.i. – par veselo saprātu – pilnīgi atbilstoši raidījuma būtībai!
  Tiešām ir truli tie “šovi” un degradē tautu, tie nav baudāmi un skatāmi ne izklaidējošu, kulturālu, muzikālu, estētisku, horeogrāfisku un pat humoristisku žanru “šovu” skatītājiem.
  Pilnīgi piekrītu Artusam par šo visu! Kur galu galā arī skatās kultūras ministrija, kas gan vienreiz pieklauvēs pie veselā saprāta valsts līmenī, lai tautai dotu kaut kripatiņu labas kultūras! Daudziem cilvēkiem dažādu apstākļu dēļ nav iespējas apmeklēt labu teātri, koncertu, šovu vai citu kultūras pasākumu klātienē, un ir spiesti iztikt ar LV TV pasniegtajām programmām! Bet tas, ko tur pasniedz, tas 80% ir pilnīgi neprofesionāli, neskatāmi un nebaudāmi, bet tie, kas to skatās un pieņem kā normu, jau ir degradējušies savā uztverē, un par TO arī Artuss šobrīd runā!
  Malacis, Artus! Visu cieņu par šo tēmu! No tā, ka sū… nedrīkst saukt par sū…no tā viņš nesmirdēs mazāk!

 • Karnits

  Man bij trakums ar 13 gadīgu meitu, kas saskatijās TV šīs viduvējības un nereālās cilvēku attiecības seriālos un sāka uzskatīt par normu.
  Lombards, ātrie kredīti- norāda cik bagāta ir valsts.
  Seriāli, šovi – norāda cik stulba ir valsts.
  Paldies Artuss ka esi pirmais, kas aizskāris šo sāpīgo tēmu.
  Gint – lūdzu pasēdi un padomā. Uzdod sev jautājumu kāpēc man nav ar ko lepoties? Kāpēc es 35 gados nezinu ko gribu ???!!!

 • Agita

  Paldies Artuss!…runā …

 • Inguna Matisāne

  Gints laikam piedalījās, lai to pudeli dabūtu !!! Bija dikti priecīgs !!!

 • SuudaBuuda

  Butu labak turpinajis filmet Putru, nevis sito taisijis! Pilnigs bezsakars no Artusa!

 • Antons

  Par to raidījumu ierunāšanu Kaimiņš (aka Mr Dormeo) gan iebraucis auzās, pats palīdz pārdot pēdējo “huiņu”, pats ir vadījis ĻOTI nesmieklīgu anekdošu šovu utt. Reāls divkosis!

 • Antons

  Psc, citiem pārmet piedalīšanos latviešu seriālos, bet pats skraida pa “kastingiem”…
  http://youtu.be/jLH2KIbNxpc?t=58m11s
  Diezgan spēcīgs fragments, deputātam pat balstiņa aizlūza. Redzams, ka sāpe palikusi… 🙁

 • KadreizejaisFans

  Mudaka gājieni no Artusa. Man agrāk ļoti patika skatīties šo raidījumu, bet tagad… Tiešām žēl.

 • de

  ko tu pi__s saveejos, labaak piesaisti naudu

 • Gatis Darbinieks

  Tāds mazliet jēls raidījums, bet ok 😉 Skatāms bij 🙂

 • Viktors

  Jā daleji piekritu ,bet ne visam par tiem kreditiem it ipasi padoma ja cilveks menesii nopelna ap 300-360 eur no kuriem gandriz 200 jaatdod par īri un komunalajiem,tad bez kredita nemsanas neizdzivot
  LAIKAM kaimina kungs jau naizmirsis ka knapinajas ar 350 eur jo tagad sanem ap 1365eur menesi

  • rio

   Viktor galīgi debīls esi? Ja cilvēkam ir tāda alga kadi nafig kredīti. Kā vīņš tos atdos ?!!!! Ieslīgs vel lielākos parādos ?
   Tu es viens no tiem kreditētājiem ?

   • Viktors

    es runaju par kreditu kuri neparsniedz 50 eur daudzi nem pat mazak 20 un pat 10 lai izvilktu lidz algai

    • rio

     Viktor matemātiku skolā neesi mācijies ?

 • Agranoms

  Piekrītu, šim raidījumam bija dziļa doma un jēga, iespējams daudzi to neuztvēra, mums katram būtu jāceļ augšā sava latiņa!
  Artuss tā turpini, esmu noskatījies visus, gandrīz visus raidījumus:)

 • Dace

  Kaimin, tu gusti baudu citus pazemojot!? Forsi, ka tie, kas pie tevis nak, tevi neuztver nopietni un gudri/gardi pasmejas! Turpini augt!

  • helena

   Nē, tā nebija pazemošana.Viss ir pareizi,ko teica Artuss! Jo stulbāka tauta ,jo vieglāk valdīt!Šis šovs ir zem katras kritikas! leiši paliek leiši ,vienalga kā naudu pelnīt!

 • Sandijs ThEBOY

  Artuss ir vienigais kas tieshi un atklati noliek tos deputatus(krapniekus)
  Respect

 • Kristaps

  galigu bulshitu shoreiz kaimins runa. kauns pat lidz beigam skatities

 • Oļegs Naumovs

  Sveiks, Artuss!

  Mani sauc Oļegs un es esmu būvnieks!

  Es vēlos uzdot Tev vienu jautājumu – izprast lietas būtību un tavu nostāju, kuru neizprotu līdz galam.

  Pirmkārt, piebildīšu, ka sekoju tavām darbībām saeimā un vienmēr esmu atbalstījis.

  Jautājums:

  Par Maksimu…

  Kāpēc ir vainīga maksima??? Kā tieši pie traģēdijas ir vainīga maksima??? Kā Tu vari pamatot man maksimas vainu – traģēdijā… –

  (Arī Gintam jautāji par iepirkšanos vai neiepirkšanos maksimā)

  Man nav zināms maxsimas juridiskais stāvoklis tanī visā (proti tā ēka – maxsima bija īpāšnieks – būvobjekta pasūtītājs, vai vienkārš nomātājs, varbūt īpāsnieks kas iegādājās jau kaut kad uzbūvētu ēku) – vienālga Maxsima pati taču necēla un un nebūvēja šo ēku – ēku būvēja būvnieki,projektēja projektētāji – kuri arī ir vainīgi izmantojot šadas vai tādas neparaizas metodes un tehnoloģijas, kā arī ekanomiju.

  Maxsima celtniecībā piesaista licenzētus būvniekus, tad tas nozīme ka ēka tiks uzcelta un darbi tiks veikti pilnā apjomā un labā kvalitātē atbilstoši Latvijas būvnormatīvu prasībām.

  Tad kāda atbildība ir maxsimai. Kurā brīdi ir atbildīga maxsima. Un vēl jo vairāk, ja maxsima vienkši īrēja šis telpas, tad es vispār neredzu pilnīgi nekādu maxsimas vainu – atbildību.

  Es ceru ka saprati lielos vilcienos ko vēlos Tev pajautāt.

  Cieņā –
  Oļegs

  • Jānis

   Pavisam vienkārši. Šeit gan ir divas atbildības, bet par elementārāko – par trauksmes signālu sistēmu un rīcību pēc tās nostrādāšanas – visai smaga vaina. Vienīgi, it kā, iespējams arī Drogas to nedarīja.

  • rio

   Galveno kārt jau viņa (maksima) ir vainīga drošības noteikumu neievērošanā, kas arī bija par iemeslu cilvēku bojāejai.

  • Mo

   Sveiks,Oļeg.Izlasīju tavu komentu par maximu.Es arī esmu strādājis par celtnieku gan ārzemēs gan Latvijā.Uzskatu,ka maxima ir vainīga 100% Tajā maximā vispār nedrīkstēja atrasties neviens cilvēks izņemot celtniekus,jo īpaši,kad notiek būvdarbi uz jumta.Nepiederošiem ieeja AIZLIEGTA.Es neticu,ka maxima vadība nezināja,kas notiek uz viņu veikala jumta. Vēl par to signalizāciju.Pirmais punkts izdirdot trauksmes zvanu visi cilvēki pamet telpu un gaida ārā drošā attālumā no ēkas,kamēr to neapseko kompetents cilvēks nevis apsargs.Kā tas notika šajā gadījumā.Šis ir viens no pirmajiem drošības punktiem kas jāzina visiem darbiniekiem.Bet maximai jau pohuh uz cilvēkiem.Galvenais ka naudina tik ripo kabatiņā!

  • Inguna Matisāne

   Tajā traģēdijas dienā signalizācija skanēja tik daudzas reizes, bet MAXIMA darbiniekiem aizliedza pamest telpas un viņi arī nepameta un tādējādi gan paši atstāja savus ķermeņus priekšlaicīgā nāvē un viņu dēļ aizgāja nezinošie pircēji. Atbildīgi ir tie, kas neļāva evakuēties un pamest telpas, gan arī tie, kas tur palika un mira. Iedomājies, ja vismaz viena no tām gļēvulīgajām dvēselītēm saņemtos un ietu kaut vai ārā un lūgtu cilvēkus neiet iekšā veikalā – nebūtu neviena aizgājušā pircēja !!! Citu Zīmolu darbinieki BIJA pametuši telpas !!! vienīgi MAXIMA darbinieki uzvedās kā īsteni vergi… Mirušie nevarēs atbildēt, bet tā vai tās personas, kuras viņiem piespieda nomirt un paraut līdzi tik daudzus pircējus, ir simtprocentīgi atbildīgas par nāvēm daudz vairāk ,kā tie, kas atļāva to ēku ekspluatēt !!!Bet protams, ka tiesās tieši būvniekus un arhitektus, bet tiešie vainīgie(MAXIMAS VERGTURI), iespējams izspruks no soda…

  • Oļegs Naumovs

   Paldies, par Jūsu atbildēm, kaut gan artusa atbildes šeit nav!

   Es esmu ļoti dumjš pa vājstrāvām – bet lūdzu man pasakiet – kādā signalizācija signalizē par ēkas sabrukšanu, ar kādiem sensoriem tiek aprīkotas sabiedriskās būves (maxima). Kas bija šis par sensoru kurš noteica ka ēka sāk pamazām brukt???

 • Edgars

  Piemēram es uzskatu, ka Artus ir mazliet nekorekts un dumsss.
  Vienīgais ko varu teikt ka cilvēks ir kaut ko dzīvē nepiepildijis un savā piepildijumā neieguvis.
  Biju pasākumā kur kungs bija kā vadītājs, biju kāzās kur kungs bija kā vadītājs – pēc puses bija nožēlojami skatīties …. kordinācijas nav, valodiņa vairs neraisās par pamat tēmu …
  Uzskatu, ka vinekārši vajag piekrist uz šo interviju bet neierasties!

 • Līga Projuma

  100 piekrītu Artusam!!!

 • Es

  Iesāku skatīties, bet izslēdzu ārā, vāji, lēti!

 • Inguna Matisāne

  Atceries Artus, ka Tavs un arī mūsu visu – skatītāju mīlulis INTARS BUSULIS bijA ARĪ VIDĒJĀS SUPERNOVAS žūrijā, Dons nevarēja būt. viņš ļoti atklāti un pamatoti kritizēja Tava ciemiņa Kramiņa audzēknes par to , ko viņas tur vitvaraļi uz skatuves – tas patiešām nebija SUPERNOVA, bet galīga bezgaumība. Es pat atviegloti uzelpoju, jo likās, ka INTARS izpauda arī manu viedokli – liels paldies viņam parto, bet Kramiņam paldies, ka atklāja balsošans krāpšanu, bet ne par to, ko māca meitenēm. KRAMIŅŠ dzīvo simt gadu pagātnē un neiesaku pie vinā ņemt stundas,ja tās noved līdz tādai bezgaumībai!!! NOSAUKUMS SUPERNOVA BIJA LABS< JO MEKLĒJA NEPARASTUS TALANTUS KĀ MNTA !!!

 • marija

  Es negribu ticēt, Artus, ka Tu visu un vienmēr dari tik jēgpilni, lai varētu tā moralizēt un kritizēt citus. Atceries kaut vai to neseni incidentu krodziņā. Ir, piemēram, arī tāds viedoklis, ka, jo lielāks kritiķis sēž cilvēkā, jo viņam pašam vairāk trūkumu un nepilnību. Grāvelis gan ir foršs, jo ir ļoti labsirdīgs, Nepretenciozs un vienkātršs. Grāvelis ir feins. Man liekas Artus, ka Tu visu baigi pārspīlē. man liekas, ka šī Tava Suņubūda arī šoreiz nav pārāk jēgpilna. Iesaku Tev mazliet atslābt un tā par visu nesatraukties. Nu, bet aktieris Tu vienalga esi baigi foršs, Tev labi sanāk, Skatīties no šī skatu punkta uz Tevi joprojām ir interesanti.

  • Vinnija

   Labi, labi , “marij“, baigi jēgpilna šoreiz saruna varbūt arī nebija. Bet jēgpilnums par 99 procentiem jau arī rodas no tā, kas ir sarunu galda otrā pusē. Ne jau Grāvelī vaina, un ne jau Kaimiņš Grāveli par ko vainoja. Šķiet, Kaimiņš vēlējās likt akcentu uz sistēmu, kas trulina sabiedrību. Un šitas dampis, kas ietver sevī tv, rādžiņus, portālus, dzeltenus un dažādu citu krāsu drukasdarbus, tribīnes, kanceles un dažādus citus paaugstinājumus, to (trulināšanu) veic nāvīgi smagi. Cepuri nost! Grāveļa šīsdienas šova numura, resp., “viduslaiku valša“, priekšā (tagad skatos, lai ir iespējams spriest pilnīgi privāti), bet kopumā, un īpaši dēļ diviem trulināšanas upuriem – tā saucamajiem šova vadītājiem, ir jāsecina, ka jau!!! tūdi ir ar mums (ar tautu, ar masām). Un Kaimiņš dara Dievam tīkamu darbu, atgādinādams saviem amata brāļiem un māsām, pie kāda gala var novest nekritiskā attieksme pret izvēli – kur, ko un cik daudz. Mani kā dzīvu būtni, piemēram, jau vienkārši nokauj cienījamu mākslinieku (kaut vai Pasternakas, Kalniņa, Vārpiņas, Silakaktiņa utt.) balsis, kuras gadiem ilgi skan reklāmās, tulkotajos seriālos un visāda citāda veida vervelēšanā. Un tas trulums jau ir tik dziļš, ka cilvēki tur šādu vervelēšanu fonā savai ikdienai, savai dzīvei. Lai ģimenē nebūtu jāsakaujas, kad atrodas kāds, kas to fonu vairs nevar izturēt, tam, kas nevar izturēt, atliek vienīgi meklēt iespējas pazust no mājām, no veikala, no sabiedriskām telpām, kur tas fons kā rēgs visur jau ir priekšā. Un frāze par nepilnīgumu un trūkumiem sevī nav domāta attiecībā uz kādu, kas kritizē. Tā ir domāta tikai un vienīgi uz katru individuāli. Tātad, pirmām kārtām, uz Tevi, “marij“. Citādi tā ir un paliek vienīgi frāze. Un, pasargdies!, no totāla kritikas trūkuma attiecībā uz sistēmām, varām un valdībām! Un, pasargdies!, no frāžaina dzīvesveida!

 • Kails

  un ko ta tavs drags Busulis dara? Iet supernova žurijā, pasauc un noliec viņu!

 • Incha

  :D:D:D: Bez zarnām !

 • Viktors

  rio es runaju par mazajiem kreditiem neviss kuri grozas simtos

  • rio

   a nu protams tipa mazie kredīti nav jāatdod ?

 • Inguna Matisāne

  Artus, Gints tavā raidījumā bija īpaši aukstasinīgs – izskatās, ka Tu to pat nepamanīji, ka viņš bija apsveicami aukstasinīgs. Un man patīk, ka Gintam ir vēlme izskatīties vīrišķīgi, bet Tu gan jau ilgstoši izskaties vai nu kā hronisks sirdslimniekss vai nu pilnīgs sliņķis, vai pamatīgi pārēdies no vientulības un nevarēšanas…

 • Rebeka

  Ar nepacietību gaidu, kad Sokolovs tiks uzaicināts 😀 😀 😀

 • jurka

  vajag ari aktierus uc maksliniekus dazkart jau zb uz tiem politikāņiem lūrēt.

 • ade

  Artuss, piedod, bet šis bija pirmais raidījums, kuru es nespēju noskatīties līdz galam. Varēji labāk aicināt negodīgus valsts apzadzējus un blēžus un tad viņus arī nolikt pie vietas un likt pierādījumus galdā, nevis nabaga godīgu cilvēku kaunināt, ko tad viņš latvju tautai tādu noziedzīgu nodarījis?
  Man tiešām Gintu žēl, tādēļ tālāk nemaz neskatījos, viņš jau tikai dara savu darbu un kāds nu darbs ir, tāds ir, citiem tas ir apkopēja darbs, bet Gintam ierunāt stulbus raidījumus, ģimenei nauda jāpelna un ne katrs var izvēlēties šo darīšu, bet to ne!
  Artuss, bet joprojām tev ticu un ceru, ka nākamie raidījumi atkal būs lieliski!

 • Mačo

  Artus ir sekls un tizls , saimas deputāts kas neceļ mūsu valsts prestižu.

  • Toms

   Saimas ? 😀

 • Aleksis Čabajs

  Uldis Dumpis un Ugunsgrēks….

 • Agnese

  Briesmīgs raidījums!

 • Rikijs

  Nedomāju, ka Kaimiņš ir TIK aprobežots. Gint, man ļoti patīk Jūsu balss ierakstos.

 • vija

  Ka muldies Kaimiņ, aktiermīlestību un meistarību neietekmē deju šovs. Balagāns riktīgs, bet neba nu aktieris vainīgs!!!

 • Elizabete

  Es vēlējos , tomēr pateikt, ka šis pēdējais raidījums, kuru Tu izveidoji, nav domāšanu veicinošs , atziņas no metafizikas šeit nevar atrast. Tā pat jūtama “maza provinces skolotāja ” pamācīšana , kas kā likums izslēdz izvēles brīvību, kas ir dota jebkuram šīs planētas iedzīvotājam. Tas vai Tev vai kādam citam tas patīk vai nē, mums, ir jāļauj cilvēkiem izvēlēties – ir jābūt rīcības brīvībai. Šovu var pārslēgt un skatīties kaut ko citu, var lasīt grāmatas, iet pastaigāties, iedzert alu , utt… šī ir tā brīvība, tā pat kā piedalīties vai nē, galu galā, varbūt cilvēkam tas patīk… par to der padomāt. Neliela likumsakritība, kas mēdz parasti notikt , ja cilvēks grib gūt kādu atziņu: Tu esi ierunājis dormeo reklāmu, kas reklamē produktus, savukārt šos produktus var nopirkt visas maximās… tiešā veidā Tu pats acini uz vietu, ko ļoti ienīsti un liec citiem to darīt. Gribu pateikt , ka skoltāji mēs varam būt visi – labāki , sliktāki , bet būt gudram , harizmātiskam , īpaši , kad Tev ir tik daudz jaunieši, kas lapbrāt Tev vēlas sekot, tās ir lietas , ko ir vērts attīstīt , bet to var , ja Tu redzi vairāk par savu “es”.

 • Artuurs

  Oi Artuss!Ceru,ka saiemaa tu otureesies,jo ja tevi no turienes izmetiis,tad vari buut drossh,ka darbu Tev nekur nedabuut..Dailes teatris Tevis 10 punkti atpakalj nenems..buusi uz nulles..UN Televiizija!Nu tu idiots esi.?!Vinji tak tevi tagad apdiis dziivu..Neikai tas pats tv3..Tu paraak audz saac iedomaaties!Man patika tavi raidijumi,bet tgd tie iet galiigi pakaljaa..Tu reaali pats sevi noroc..Laika jautaajums tikai..

 • Aiga

  Artuuss, apsveicu Tevi! man patiik ko tu dari, jo domaaju liidziigi…

 • ade

  Noņem tos suņus, pārāk lēti tie jociņi, man galīgi nepatika

 • Leo

  Artuss! Es jau kādu laiciņu sekoju tavai darbībai. Es priecājos, ka Tu turpini iesākto un tiešām centies mainīt cilvēku domas. Tomēr es nespēju samiernāties ar faktu, ka Tu mums nekādus piemērus nesniedz saistībā ar televīziju un pasākumiem. Tagad STOP! Tavi pasākumi, kur Tu piedalies neskaitās, jo Tu vienkārši sevi centies reklamēt un savus kolēģus. Piedod un atvaino, bet tā gan nevar. Tev cilvēki sekotu, ja Tu spētu arī pateikt, ko mums vajadzētu skatīties, piedalīties. Saprotu, ka katram ir sava galva uz saviem pleciem, bet ja reiz Tu noliec slikto, tad arī pacel labo, kam nebūtu nekāda sakara ar taviem draugiem. Es saprotu, ka talantīgi, bet klausies Tu domā, ka viņi ir vienīgie? Suņu būdā ir kaut kādi likumi, kas aizliedz ieteikt taviem skatītājiem redzēt, kaut ko citu? Ja nē, tad lūdzu apdomā, jo man ir apriebies klausīties to lenti uz priekšu un atpakaļ. Parādi arī to labo.

  Cieņā,
  Tavs skatītājs.

 • Annija Eglite

  Nu, nu, neprofesionāli… Neatļaut izteikties viesim. Artuss, netaktiski runāt nesatūrīgu tekstu, saprast, ka nošāvis greizi, un tad nu pārkliegt viesi, lai tik nesniedz argumentētu atbildi.
  Suņu skices un komentāri ir skumji, taču citi raidījumi, kas ir nesaturīgi, tiek nolikti.
  Labāk, lai tauta skatās citus izglītojamies, macāmies dejot, nekā reklamēt alkaholu…
  Sākumā biju liela suņubūdas atbalstītāja, jo raidījumiem bija saturs, jēga un pievienotā vērtība, atmaskojot politiķus un citas sabiedrības personas, taču sobrīd raidījums pārvēŗties par zākāšanu, ķēmošanos un citu demotivēšanu. Parādot sevi un uzspiežot savus uzskatus.
  Nav tikai viena patiesība vai viens veids, kā darīt lietas un zākāt tos, kas tā nedara.
  Gintam bija taisnība, sabiedrībā ir pieprasījums, tad nu jabūt izveicīgam, lai zinatu, kā to izmantot. Jeb to izdarīs citi.
  Dikti ceru, ka raidījumiem būs atpakaļ “sākuma garša”, runāšana būs tautas vārdā un labā, nevis subjektīva viedokļa uzspiešanā un zākāšanā.

 • Mārtiņš

  Lielisks un izklaidējošs šis raidījums izdevies. Suņi padevušies izcili. Liels prieks, ka Artuss runā tā kā ir. Par raidījuma tēmu – Var iebraukt auzās un kļūt tik pat truls kā vidusmēra amerikānis un krievs. Šādi šovi, par ko runāja čaļi ir deģenerātu ražošanas mašīnas. Nebaidos arī to teikt par hokeju vai citu populāro sporta veidu kur “klauni” saņem mizlu piķi, bet pasaulē zinātnieki, ārsti, inženieri, polcisti un ļoti daudzi profesiju pārstāvji saņem nieku. Mēs pērkam un barojam savas smadzenes ar mēsliem ar kuriem mums aizmālē smadzenes jau kopš Cēzara gladiatoru cīņu laikiem. Lai veicas! Ir vērts padomāt kā vēl lielāku auitoriju uzrunāt. Gan par politiku, gan par izklaidi. Vienkārši par dzīvi mums apkārt un kā to kopā veidot labāku.

 • Edgars

  Artuss,nejauc mušas ar rozīnēm.Ja civēks ir idiots,tad viņš tāds arī visticamāk paliks.Un G.Grāvelis pie tā noteikti nebūs vainīgs.Es un man apkārt esošie cilvēki ir gana intelektuāli,lai saprastu kas ir kas.Šovu “Dejo ar zvaigzni” neskatos,jo nav laika,bet “Ēnu spēles” izklaidējošs detektīvseriāls kurš man un daudziem citiem patīk,jo dzīve nevar sastāvēt no vieniem problēm risinājumiem,vai smadzeņu barošanu ar analītiski izzinošu informāciju,reizēm vajag arī ko atslodzei.
  Ko es domāju par Busuli,tad to gan labāk paturēšu pie sevis.
  Veiksmi Tev un atceries,ka Tu nespēlē vairs teātri,bet esi no Tautas ievēlēts,un atceries kāpēc?

 • Ilze

  Artuss: Tu pats ierunā Dormeo un stāsti par maigām rozā krāsiņām. Tas skaitās krutāk?!

 • Arturs

  Visi šie izteiktie komentāri ir ļoti subjektīvi. Noskatoties pēdējos divus raidijumus un palasot komentārus ( caur rindām ) secināt var tikai to, ka kādam / daudziem/ krempt kautkādas personīgās iezīmes vai mīnusi, kas iespējams tiek atspoguļoti Artusa raidījumos. Un ja jau tik daudz “heiteru” te ir, tad kapēc Jūs skatāties šo visu?

  Tagad subjektīvs viedoklis.
  Visi baigi aizstāv Gintu, bet “kamooon” Ja vecim pajautā normālus jautājumus, kā: Ko tu vislabāk dari? un atbilde ir guļu, tas pat nav smieklīgi, kā arī es šajos raidījumos tiešām velku paralēles ar Latvijas valsts vadību un žēl, ka mazā dala tautas, kura šo skatās ir tik šaurā redzes lokā un vērtē katru komentāru, vērstu pret Artusu vai otrādāk raidījuma viesi.

  Man sajūta dažreiz, ka esmu no citas planētas un Jūs visi esat lohi. Tas tā metaforiski domāts 😀

 • Māris

  Artuss, kāpēc puisis ratiņkrēslā ir pelnījis iegūt šova balvu, bet ne aktieris, kuru Tu kritizē par viņa darbiem?

 • reinis

  piekritīšu gandrīz visam ko artuss runāja. mediji ir kontrole un tas ko dara gints ir vnk trula sistēmas izmantošana, lai nopelnītitu sev naudiņu, bet tas viss ir reāli demoralizējošs sūds – un tas kungs jūtās diezgan lepns par sevi, lai gan patiesībā ir mazliet sakāpis galvā un viņš ir PILNĪGI TUKŠS ĀPSIS. artuss viņu nemīl, viņš tikai tā teica, jo viņi ir kolēģi. grāvelis ir tukšs cilvēks, kurš domā, ka dzīvo normālu dzīvi, bet patiesībā ar viņš ir viens no mediju sastāvdaļas, kurš degradē sabiedrību un pats sevi.

 • Normunds

  Kas par degradētu mudaku no Saskaņas jeb Vienotības liek tos maucīgos pīkstuļus. Kādēļ tiek apspiesta vārda brīvība??

 • janis

  artus.ej arstejies.tu esi vel xužākds par žirinovski.ānuss

 • janis

  Artuss, ja tu noliec, ka cilvēks pamēģina kaut ko jaunu un dejo(radnieciskas profesijas), ko tu pie velna, neko nedējams no tā, dari saeimā?

 • Daina

  Artuss , kāpēc Tu tajā saemā līdi? Tur tak lien tie , kas neko negrib darīt.

 • Inese

  Tiesa, Ginču nevajag abižot. Es piemēram atceros viņu, sāku atcerēties no mirkļā, kad ieraudzīju Paula Putniņa lugas ekranizācijā “Naktssargs un veļas mazgātāja”.