Inga Koļegova ciemos pie Artusa

Ja Tev ir govs, kura dod daudz pienu, no kura barojās vesels bars kretīnu – kādēļ tādu govi likvidēt?
VID ir kā liela, melna govs. Un katra valdošā partija no tās vēlas noslaukt tik, cik no nabaga lopiņa spēj izspiest. Un viss ir iepriekš sadalīts un pārdalīts. Tā darīja iepriekšējā valdība, tā darīs arī tagadējā.

https://youtu.be/Ob_1L4WDkFM

 • janis

  kaarteejaa tukshaa dirshana…saac kko dariit beidzot, nevis tikai ar kamerinju staigaat! Tas laiks ir izteceejis! Muldeeshanas un filmeeshanas laiks ir beidzies Kaimjn!
  njem tos zagljus pie dziesmas, un spundee cietumaa vai aproc…

  • gvido skrubis

   Artuss jau strada, un tas ka artuss ar kameru ir sad un tad , tas vajag ,jo cilvekiem ari ir jaredz un jasaprot kas daras, kad vienotiba aptureja balsosanu par Kolegovu, tad bija ari cilveki kas steidzas Jenotibai paldiesus teikt, neaizdomajoties par to ka jenotiba to darija aiz savam interesem!

 • Sandis

  Ka vispar tadu personu ar tadu runas veidu ka pacans no rajona laist tam pajugam pie groziem,vinja vispar pate saprot ko runa vajprats un tadi cilveki iet pie varas kas saja valsti notiek.

  • Lāsmiņa

   Sandis.Redz,Tev arī ir problēmas, bet ar gramatiku.Ja esi gatavs izteikt viedokli,par kādas personas derīgumu vai nederīgumu,vismaz pabeidz pamatskolu un iemācies latviski rakstīt. Tev būs augstāks intelekts un lemtspēja.
   Mēs visi tā runājam. Mēs visi kakājam un visiem ir arī bijušas paģiras. Mēs visi lietojam žargonismu. Pat mācītāji dzer šņabi, bet katoļu priesteri mīlē mazus puisīšus. Neviens kā izrādās šajā pasaulē nav svēts.Tam kuram ir “poņa”, tas arī kaut ko dara lietas vārdā, ar savu “poņu”. Cits dzīvo valsts maizē, cits cīnās par sevi un savu labklājību, cits nospļaujās un dzīvo kā pašam tīk. Kamēr Sandis visus zākās cits nopelna miljonu, ja ne ar savām rokām tad ar valsts palīdzību. Ej un strādā! Piedalies valsts veidošanā, tādas valsts, kādu Tu to gribi, nevis pird Polijas ražotā krēslā un blendz Ķīnā ražotā monitorā!

 • Artūrs

  Sandim – ja cilvēks sūdu sauc par sūdu, nevis izliekas to neredzot, viņu nevar par to vainot, vaino tos, kuri sūdus ievārīja, lūk viņus nevajag laist pie pajūga…
  Jānim – par ko balsoji iepriekšējās vēlēšanās? Ja par A. Kaimiņu – tad ko tieši no solītā viņš nepilda? Ja par kādu citu – ej un prasi savam favorītam, lai “…liek cietumā, aprok…”

 • Andris Doveiks

  Mērķis ir tieši tāds – jebkuru sarunu par lietu novest līdz strīdam par personībām. Skaties savādāk! Vienotība par Solvitas stulbumu tika sodīta ar nulles reitingu. Laikam sapratuši, kam vajag piedošanu izlūgušies un ir nolemts šo projektu uzvest atkal uz skatuves. Uz skatuves uzved jūtīgas nozares amata kandidātu, par kuru tauta neko nezina. Vedēji ceļ saulītē, bet liberastiskie mēdiji (Latvijā – VISI!) ražo slikto publicitāti. Vienotība nostājas TAUTAS (?!?!?! 🙂 😉 ) pusē un grūž nost Koļegovu. NA izziņo neitralitāti, ZZS mazliet mazliet zaudē reitingu, bet Vienotība atkal “uz baltā zirga pie Dzelzceļa muzeja”. Varēja par VID, varēja par ko citu. Nodokļu masa no tā NEPALIELINĀSIES.

 • Ia Ai

  Klau , a intervijaa notikus pirms vai peec Ingas paziņojuma nekandidēt ?

 • es

  Kā man riebj tas artussss. Zinu Ingu personīgi. Cepuri nost viņas priekšā. Šitā uzmest… ar slēptu kameru….. vemt gribas no tik zemiska cilvēka kā artusss

 • Krišs

  Ventspilī domā, ka VID is Vides Dienests:
  https://www.youtube.com/watch?v=fWdgrYboVLk

 • bles

  Artuss, beidz slinkot! Dod jaunus video!

 • skairīte