Ir ļoti svarīgi nesaslimt!

Pēc raidījuma vēl nedaudz aizrunājās.
Ministrs saka, ka Āboltiņai ar visu pieredzi gadījās tā “ū”, bet viņš jūtas stabili un pats par sevi, jo nācis, lai izmainītu veselības aprūpes sistēmu.
Aptiekas visas pārdeva prātīgi, lai paliek viena un ar vietu dēlam, un tas jau ir labi!
Bet pārējā matemātika ir vienkārša: Slimnīcu biedrība no pacientu naudas tērē 5654EUR, lai nomelnotu un stāstītu, ka ministrs melo, bet tur tak ir jābūt galīgi dumjam, vai bezkaunīgam, lai atļautos saslimt, ja Veselības ministrijas mājas lapā pa 17 milj. skaidri un gaiši ir ierakstīts Veselības veicināšanas plāns ar 4 virzieniem: veselīga ēšana, kustības, atkarību mazināšana un reizi gadā veselības pārbaudīšana.
Ja kāds to būtu izdarījis pirms Belēviča, tad šādas problēmas vispār nebūtu.
Viss pārējais ir tīrā sazvērestība.

https://www.youtube.com/watch?v=sMbiTLOOsYA

 • Strauts

  Nē es nedomāju kad tā viņš veicinās veselības uzlabošanu tauta, jo ar produktiem ko mēs cilvēki ēdam vajag sākt pārbaudīt, pieņemsim es esmu novērojis kad tie kuri ēd mandarīnus pieņemsim 2līdz 3trīs nedēļu laikā piemetas ka saaukstēšanās, kāpēc tā ir es nezinu! Vai tad pārtikā ko ēdam pieņemsim ir gaļa, gaļā tiek špricēta soja, ko soja dara soja neskaitās kaut kādi tur sieviešu hormoni tāpat viņus iepērk no ārvalstīm un esmu redzējis ģenētiski modificēto! Baigā veselība! Veselīgi pašam ir audzēt un ēst kas pie mājas izaudzis! Tāpat ir redzēti citi brīnumi vēl! Es nesaskatu Latvijā no to lopa farmaceita labumu nekādu!

  • Strauts

   Kad pie mājas izaudzē arī jābūt tur sertificētai sēklai, bet man varbūt ir labāka sēkla kāpēc man būtu jāpērk tādu sēklu no kā nekas neaug dažreiz, jo pēc likuma ir jābūt sertificētai! Tie cilvēki reāli kas Latvijā atrodas ir nospiesti no visām pusēm un vieglāk ir būt nabagam un graust kokus, ar nevar materiāls eksportam, nu tad ēst granti arī izpārdots ārzemju uzņēmumiem…

 • Straujš

  Par veselības aprūpi vecajā Talsu slimnīcā man bija tā kad man vajadzēja muguru pārbaudīt uz aparāta reāli es zināju kad tas ir pa velti, man pateica tā pēc pus gada var tikt klāt bet ja es maksāšot 30 latus tad tikšu ātrāk pēc trim mēnešiem! Bet ja man pa velti kāpēc man būtu jāmaksā nu ja negribu maksāt tad 6ši mēneši! Tāpat ja ārstam dežūra nakts laikā un viņam par to maksā ar kādām tiesībām tie ārsti pa nakti drīkst gulēt, ja cilvēkam paliek slikti un ir akūta situāciju un pēc stundas ierodas kad cilvēks atlicis kājas tas ir normāli, cik reižu nav dzirdēts kad ārsti atbrauc nomiegusies u.t.t, man liekas kad tai jābūt tādai operatīvai lietai, jo ātrāk jo labāk! Brālim palika slikti Tukuma stāv pie ārsta durvīm un neviens nenāk sāku spert pa durvīm visām brālim sūdīgak paliek tas ir normāli beigās jau poenaca! Bet ja normālam cilvēkam kurš aiziet uz rūpnīcu atbildīgu un viņam jāstrādā ja viņš aizmigs uzsprāgs pusē valsts tad tam cilvēkam ir jābūt atbildīgam kāpēc ārstam var maksāt algu par to kad viņš guļ! Bet to kad nodokļi valstij jāmaksā soda no ko dzīvo ārsti vai ne no maniem nodokļiem. Slinki ir kā no deputātiem tā līdz ārstiem… Tāpat ārstam parādīsi kad dos kukuli būs labākais ko dabūsi! Kā krieviski ir Latvijā visi ir hitriji palikuši, bet deguns velkas pa zemi ir no deputātiem tā uz visiem! Hitrijs ir tas kas visus apčakarē un domā kad viņš ir tas gudrākais!