…irsā darbs un budžets

Vakar Saeima pieņēma 2016. gada budžetu galīgajā lasījumā. Valdošai koalīcijai nerūp bezjēdzīgi iztērēti 924 000 eur. Jāatkārtojas – nospļauties par skolotājiem, mediķiem, ugunsdzēsējiem, policistiem. Dosim naudu diletantu bariņam, kas uzskata sevi par mediju speciālistiem. Tērēt naudu, to mēs mākam, bet veidot sabiedrībai vajadzīgu saturu – nekā. Cik ilgi mēs cietīsim šos pašpasludinātos mediju un politiskos “specus”.

https://youtu.be/qC8O-ol_568

Šeit balsojums par LR5, lai zini, kas ir mūsu varoņi – http://titania.saeima.lv/LIVS12/saeimalivs2_dk.nsf/0/562F65246D0003E4C2257F0D007E60AF?OpenDocument

 • Aleksandrs Zagorskis

  Tas ir kaut kāds ārprāts!
  Tur visus vajag atlaist un pieprasīt, lai atdod visu naudu, kuru viņiem ir izmaksājusi Latvijas valsts, un uzlikt liegumu, lai uz mūžiem nevarētu strādāt valdībā. Tas ir vājprāts, nopietni!

 • es

  Kaut kas jauns..?
  Lielākā daļa uz kukuļiem vien dzīvo. Tapēc arī latvija drīz sastāvēs tikai no pensijas vecuma cilvēkiem. Dirsā ir normāli…

 • Juris Endelis

  Artus! Tik ilgi teerees, kamer tas bus kadam izdevigi. Priekshkam domat reali un vel par tautu?
  Kamer valdiba nesedes puse tadu vaditaju kaa Tu, te nekas nemainisies un kaartibas nebus. Mes katrs makam skaitit un zinam,cik vadoshos dikdienjus no Domes vajag atlaist!

 • Davids Kiselovs

  Cik necieniski izturas pret cilvekiem musu saema! Ceru, ka cilveeki nakamreiz kartigak padomas ko iebalsot.Kaut tev Artuss viss izdotos, un labprat tev palidzetu, kaa vien tu ieteiktu!

 • Aija

  Tā vienotība man liekas tu nevis strādā bet izklaidējas. Dzīres mēra laikā.

 • Edgars

  Nākamajās vēlēšanās LRA nav jāuztraucas par balsīm. 😉

 • Gun4a

  Tīrākā ņirgāšanās par tautu… :@

 • JW

  Kauns reāli par vietu kur es, esmu piedzimis un uzaudzis, kauns par Latviju. Jau kā divus gadus dzīvoju citā valstī, skumji draugi mīļie, tādēļ jaunieši brauc dzīvot uz citām valstīm. : .

 • Sandis

  Vemiens nak, kad ieraugu to Straujumu un Cigani, varetu ar vinjiem izrikoties ta pat ka Ukraina ar politikiem, miskaste ieksa un vaku pa virsu.

 • Ainār Vīzl

  Tad sanāk sekojoši, tie , kas nebalso un atturas ir tādi slēpti šī naudas izšķērdēšanas atbalstītāji, kuriem arī ir mazsvarīgi, lai nauda tiek tērēta vai netiek tērēta ?Tas ir cinisms noteikti, šis LR5 ir manuprāt ir legāla naudas atmazgāšana, jo viss ir likumīgi. kam pie velna vajag to LR5, no maniem zināmajiem draugiem un paziņām, neviens šo LR5 neklausās un neklausīsies.

 • Zigmars Teters

  Paldies par tavu Darbu bet visiem Latvijas pilsoniem IR jamaina attieksme, sada attieksme IR no veletaju puses “Kamēr cilvēkiem ir labi, ir darbs, nauda un maize, ko ēst – tikmēr jau nevienam neinteresē, kas tur augšā notiek. Lai tur ievēl kaut vai Hitleru. Man, personīgi, šķiet, ka šī kundze ir ar iekšām un var pamatīgi sapurināt to aunu baru, lai sāk kaut ko darīt – neskatoties varbūt uz antipātijām pret viņas raksturu un personību. Bet tā kā es viņu nepazīstu un man nav ar viņu kopā jādzīvo – man gluži vienalga. Lai tikai nezog..” to teica kads anonims latvijas iedzivotajs sadu iedzivotaju del latvija nekas nemainas.

  Paldies par darbu AR cienu tavs veletajs
  Ludzu cilveki mainat savu attieksmi pret savu valsti neesat tadi ka tad veletajs.

  Es zinu ka so lass visi…

  • haralds elceris

   pavēles / lūguma izteiksme pareizi “mainIEt!”!

 • Dīdžejs

  Laikam būs jāņem dakšu un lāpu un jāiet pie saeimas trakot laikam pietiks čakarēt tautu!

 • janis

  kas tur notiek, viens liels tirgus ka tik paplapat be kad cits runa pat neklausas un tik nospiez piekrit vai ne pat nesaprot pa ko balso

 • GL

  Pīlnīgs ”ČAU”

 • Guntars Rudzitis

  gribētos gan redzēt balsojumu par algu palielināšanu ministriem !!! to gan neviens nerāda !! laikam vienbalsigi !!!

 • bobsdilans

  vajag sariikot 13 janvaari otro dalju un visus tos jenotus nolikt pie vietas un shoreiz kaartiigi,par skolotaajiem pasmeejaas,par tautu smejaas ,par to ko M.Bondars teica arii tikai iereec,vsp tie tukspauri jaasuudz eiropas tiesaa,jo reaali atklaati gremdee valsti !!!

 • Dagnis

  Jābrauc laikam prom no LV algu nepieliek, te var tikai izdzīvot, ne dzīvot, tikai daži nopelna uz nodokļu maksātāju rēķina. Kaimiņ ātri atrodi sabiedrotos, savādāk tev tur vienam nav jēga jukt prātā tā pat viņi tevī neklausās un tieši dara visu pretēji.

 • Valts

  Ikdienā klausos pieci.lv un manuprāt tā ir viena no sakarīgākajām radio stacijām. Artuss ko darīsi ar savu algas piemaksu? Ziedosi labdarībai?

 • Cerams

  Bondars kļuvis drosmīgs, tāds viņš man nelikās pat vēl prezidenta kandidatūras laikā. Kaimiņa un Bondara k-gi, lūdzu, uz jums ir manas 5 kapeikas cerības. Nav daudz, bet tās ir vienīgās, kas vēl mata galā karājas.

 • Normunds Vīrs

  NEPLP noteica, ka nevaru piedalīties pat raidījuma ierakstā, jo partija neesot pārsniegusi 5% popularitātes barjeru.
  Pašlaik Saeima piešķīra 80 miljonus eiro aizņēmumu “investoram” no nacionālās lidsabiedrības.
  Artuss – veiksmi, cīņā ar šiem sekspertiem un anālītiķiem.

 • Lauma

  Nośaut vińus bùtu par maz….

 • Eriks

  Artuss, es atbalstu tavu cīņu, tikai lūdzu gan nezidedz. Mana balss, no bezmugurkauļiem nacionāļiem, pāries uz tevi nākošajās vēlēšanās.

  • Eriks

   neizdedz*

 • haralds elceris

  uz vispārējā fõna jau tas sīkums, bet bazārs jau par attieksmi.

 • skairīte

  Ko var gribēt Šinī valstī ja tā var izteikties atmodas lai pirmais cilvēks kam sekoja ,ko tur jautāt kādam Straujumai vai kam ,viņiem interesē sava kabata ….http://www.draugiem.lv/skatieslatvija/say/?pid=1540141452&com_id=397955100.

  Pirms 25 gadiem nevarēja iedomāties, ka Latvija būs attīstīta Eiropas valsts, saka Īvāns

  “To, ka šobrīd mēs būsim tāda respektabla, pietiekoši vērā ņemta un pietiekoši attīstīta Eiropas Savienības (ES) valsts – to nevarēja iedomāties, un t…

  skaties.lv

  Iesaka: Skaidrīte Ločmele, Modris Lujāns

  Man patīk3

  Atcelt21

  Komentāri (17)

  Skaidrīte Ločmelešodien 15:08

  Jā to var redzēt ka Īvānam vecums nenāk viens;Citējot viņu-Tā ir milzīga dāvana, un par to ir jāpateicas tam traģiskajam janvārim, tiem upuriem,” Barikāžu atceres laikā LNT ziņām pārdomās dalās tautfrontietis Dainis Īvāns.Pēc šī teiktā viņš tieši sejā iespļauj tiem upurim un to upuru tīša nonievāšana .Atgādināšu vienu, kas man ir zināms un varu atspēkot ,pensionāri ,invalīdi,kam nav dota savas rīcīb spēja izlietot savus līdzekļu kā vēlās, bāzt zeķē(vai padomju laikos tas bij?) vai nodzert, kaut vai tā un to dara vienalga atņems sociālais dienests -tas ir jāuztur savi bērni mazbērni pat labākā gadījumā maz maz bērni ,ja ir viena dzīves vieta, jo tagad jau valsts kaut rinda kādreiz,dzīvokļus nedod.Namu pārvaldes raksta ko grib rēķinos ir visādi likumi izdomāti kas viņus ataisni nekad ,nedz tiesa ceļā ne kādi ministri ,advokāti prezidenti satversme u.t.t nekam nav darīšana par to ,visi salīduši tik deldē savus solus un saņem naudu ,netīro darbu veic tiesa un ja neesošu paradu nenomaksās ir tādi tiesu izpildītāji Rolandi Veinbergi, kas bez brīdinājuma vēstules noņems no konta visu kas pieder un mēnesi atstās bez līdzekļiem,Sociālie darbinieki vēl ja cilvēks piekauts un gadu garuma saņem morālo kaitējumu ,tad tas ir palicis bagāts un tev vairs nav jāpalīdz kaut tas morālais kaitējums ir viņu algas apmērā ,Ivān ,vai kādā eiropas valstī tas ir kaut vai ņemsim padomju laikus sliktos aizgāji uz namu pārvaldi vai rūpnīcu momentā izlaboja kļūdu ,arodbiedrības kā darbojās atceries? ĪĪĪĪĪĪvāāāān…! vai par to cīnījās barikādēs ,pirmajos atmodas gados biji simpātisks ,bet tagad tu neesi ne kapeiku labāks par pārējiem ,kas tev pašam tāds izmisums naudā vai vecums ,ko rokas dreb un nervozs esi vidio klipā ?

  Atbildēt3

  Anita Ostreikopirms 24 min

  tAutas Frontes līderis D.Īvāns vēlāk arī iesēdās deputāta krēslā,sarausa sev lielas algas,bet pārējie Tautfrontnieki,to bērni,vecāki,parastā darba tauta,joprojām nīkuło un skaita grašus.Kauns Īvānam nav pat to???Pagājuši kā nekā jau 25 gadi,bet labāku dzīvi latvieši nepiedzīvo.Pat vēl sliktāku,jo puse valsts ir izbraukusi labākas dzīves meklējumos.Tagad pat:Vējonim vajadzēja patriektSaeimu,bet no visa tā-nekā.Ievēlēt arī nav ko,jo prāta nepietiek deputātiem,lai savestu kārtībā valsti.Apzagt bērnus,pensionārus,strādājošos,to tik vińi māk.Kauns par LV valsts vīriem.

  Atbildēt3

  Sigurds Graudiņšpirms 6 min

  Tāpēc , ka DĪVĀNS …!

  Atbildēt1

  iepriekšējā12

  Pievienot komentāru

  Pievienot

  Noteikumi Palīdzība Jaunumi Teksta reklāma Reklāma Izstrādātājiem Pakalpojumi Mobilā versija Darbs7 Par mums Radīts draugiem

  © 2004 – 2016 SIA Draugiem

  Šobrīd portālu skatās: 40 140

  Ča

 • skairīte

  Māti stāvus ceļas ,rokas kājas dreb šeit budžeta naudas pietiek,bet līdzīgiem ka man nepietiek es tā bagāta paliku ko zemāk minu Rīgas domes Labklājības departamenta direktore I.Kondrāde varat zvanīt viņai un painteresējaties ka fakts-Līduma 67012087

  Griežos pie Jums pēc palīdzības jo, LV krahs uzņēmis neatgriezeniskus apmērus.Vairs laikam tālāk nevar iet, (laikam visiem invalīdiem,pensionāriem, jādodas uz Briseli ar plakātiem rokā) ,ja jau ķeras klāt ziemas periodā pie pensionāriem, invalīdiem! Pie ko tiešām vajadzētu, kas brauc šikās mašīnās ,eiro remontu dzīvokļos ,jaunākajām tehnoloģijām aprīkotu mītni, dzērāji dzer no rīta līdz vakaram,saņem pabalstus ,laikam dalās,no pēdējiem, bail ka tumšā vietā novāks,kā tādu situāciju var izskaidrot, …?

  Es šo rakstu vairāk, lai caur Jums aicinātu brīdinātu ,vairākas reizes esmu iesniegusi iesniegumus (jo tika jautāts ,sociālajā dienestā tieši -kompensācija krimināllietā saņemta par morālo kaitējumu tas ir-morālā kaitējuma piedziņas apmērs vai ir uzkrājums,ienākumi ) kā uzvedās un kas sagaidāms no – Rīgas domes Labklājības departamenta direktores I.Kondrādes – atbilde 2 grupas invalīdam uz mūžu , pensionāram ,ar pensiju 214 eiro.kur tika uzdots vai kompensācija krimināllietā saņemta par morālo kaitējumu ,vai ir ienākumi un uzkrājumi ,kad dzīvība tika apdraudēta un varēja arī beigties letāli, uzrādīti pārsūtījuma kvītis ,tiesas lēmums, pēkšņi cilvēks kļuvis bagāts uz visu ziemas sezonu, tiek noņemts trūcīgā status ,netiek atmaksāta vairāk kā nedēļu stacionāra izmeklēšana , apmeklējumi pie ārsta u.t.t .

  Rīgas domes Labklājības departamenta direktore I.Kondrāde – pret mani neievēro “2.1pants.6. pants. Tiesības uz veselības aprūpi – (ar viņas lēmumu man tas ir liegts ,kad vairāk ka nedēļu biju stacionārā uz diagnostiku ) Jau tā gadiem tiesās esmu izcietusi ,katrā tiesa izdzīvojot piekaušanas gadījumu un satiekoties ar piekāvēju pamatojoties “2.1pants tieši šajā gadījumā Atšķirīgas attieksmes aiz­liegums,pielīdzina tam kas nelegāli strādā ,aploksnēs saņem algu ,dzer katru dienu ,maniem pārdzīvojumiem, kas atstās sekas uz visu mūžu es zaudēju,viņi saņem pabalstus bet es zaudēju likumā noteikto 9. pants. Pabalsts piemērota dzīvokļa nodrošināšanai.

  14. Par ienākumiem šo noteikumu izpratnē nav uzskatāmi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likuma 5.pantā , kā arī naudas līdzekļi, kas iegūti no labdarības fondiem un sociālo kampaņu rezultātā gūtais materiālais labums.(es pat esmu pārsteigta ka tāds likums labdarības fondiem, kampaņu rezultātā gūtais materiālais labums), vai tā nav diskriminācija pret iepriekš minētajā iegūti līdzekļi nav ienākumi bet mans ir – kompensācija krimināllietā saņemta par morālo kaitējumu ,par šīm izdzīvotām šausmām ,vai nav personīgs naids Labklājības departamenta direktores I.Kondrādes

  13.1.2. valsts sociālās apdrošināšanas pabalsti, atlīdzības un pensijas (ieskaitot piemaksu pie pensijas), valsts sociālie pabalsti, stipendijas, kompensācijas, uzturlīdzekļi;- Labklājības departamenta direktores I.Kondrādes šeit arī ir minēts tikai kompensācija nevis,

  kompensācija(kur arī var pielietot morālā kaitējuma piedziņas apmērs ko arī uzrādīju ) piedziņa tiesas ceļā krimināllietā saņemta par morālo kaitējumu.13.1.2. nav apakšpunktā teikts ka morālā kaitējuma piedziņas apmērs ir ienākumi jeb uzkrājums .

  “2.1pants. Atšķirīgas attieksmes aiz­liegums

  (1) Nodrošinot sociālos pakalpojumus, aizliegta atšķirīga attieksme atkarībā no personas rases, ādas krāsas, dzimuma, vecuma, invaliditātes, veselības stāvokļa, reliģiskās, politiskās vai citas pārliecības, nacionālās vai sociālās izcelsmes, mantiskā vai ģimenes stāvokļa vai citiem apstākļiem.

  BRĪDINIET VISUS RADUS ,DRAUGUS ,PAZIŅAS,VISUS VECOS ĻAUDIS ,

  ja ir izcietuši tādas mokas ,sāpes, pārdzīvojumus palikuši dzīvi un ja mūsu valstī kaut kā vairāku gadu garumā tiesa panākt kompensāciju ,neatstājiet ne uz minūti naudu uz konta, sociālie uzreiz to izmantos

  ,un priecātos labāk būtu viens invalīds, pensionārs nosists neka dzīvojis ,ja dzīvo tad atdot labdarībai sociālajiem dienestiem ko esi saņēmis par savām ciešanām ,es ceru ka šeit kādam juristam nav veicies ieņemt tādu amatu ar tādām jurista zināšanām kā Labklājības departamenta direktores I.Kondrādes, kur pasvītro kompensācijas -Jūs piekritīsiet kompensācijas var būt dažādas :,neizmaksātā ieturētā alga ,piemaksu kompensācija ,neiegūto līdzekļu kompensāciju par īpašumu ,papildus darba kompensācija ,mantojumu kompensācija ,u.t.t,

  Es ceru ka palīdzēsiet nevis man bet daudziem vai vispār ir vērts tiesāties ar noziedzniekiem vienalga to atņems sociālie .

  Tā jau kas cīnās par savam tiesībām ,tiek pazemoti, jo kas ir bagāti un ir patstāvīgi ienākumi, nekad ar viņiem nestrīdēsies.