Jaunā Suņu Būda! Artuss Kaimiņš un Linda Liepiņa

Sveiki, labrīt, labdien un labvakar! Suņu būda ir gaisā. Ciemos ir uzņēmēja Linda Liepiņa, kura Latvijā vada uzņēmumu “Wok To Walk”. Linda ir apliecinājusi savu drosmi un bezbailību- saukt neizdarības Latvijā īstajos vārdos. Aivars ir Zaglis un Sķēle ir tur, kur viņš ir. Kāds zina, kur? Linda ir patriote. Kurš apzog mūsu valsti? Runā tieši un konkrēti par muļķībām LV ierēdniecībā un cilvēku prātos. Artusam arī ir, ko teikt. Un te nu abi divi satikās. Un sarunājās.
Skaties un pacel savu balsi līdzi!
Drošākā vieta pagalmā!
Suņū Būda – Vau!

 • davis
 • Juris

  Sākšu ar to, ka ļoti patīkami ir dzirdēt atklātu, tiešu un skaidru sarunu.
  Tā bija saruna – nevis intervija, vai iestudējums.
  Mēs visi esam vienā laivā, kā tiem, kam iet labāk, tā tie, kam neiet tik labi.

  Manuprāt, ko vajag, par šīm lietām runāt biežāk, ar lielāku atdevi, lai piesaistītu cilvēkus.
  Mums ir ļoti, ļoti īsa atmiņa.
  Esam visstiprākā tauta: 600 gados vācieši nevarēja latviešus iznīcināt, zviedri, krievi mēģināja, bet tikai nieka 20 gados, iznīcinam paši sevi bez lielas piepūles.

 • Jānis

  Linda nav iedzērusi? 😀

 • Yuris Kovalenko

  mazaak runu vairak darbu

 • Kārlis

  Nezinu, bet man viņa nepatīk. Tā ir runāšana apkārt. Pati pasaka – es neinteresējos, esmu šajā atpalikusi. Kādēļ intervēt atpalikušu personu? Un tieši tā.. arī ir atpalikusi, jo, skatoties 1:1 interviju ar viņu, kur stāstīja par UR, sapratu, ka viņa vismaz 3 gadus neko nav UR darījusi, bet tikai runā. Neviena konkrēta fakta, neko nezina. Vienīgais, ko pasaka – te viss slikti, Igaunijā viss super. Tieši kas te ir slikti? Kas tajā Igaunijā ir labi? Runā daudz, bet tiem teikumiem ir pilnīgi 0 svara.

  • stienis

   tev vaig konkretus faktus? https://www.youtube.com/watch?v=mzYzSPUgZPY uz latvijas/igaunijas robezas ir pilseta, kur daudzi latviesi strada igaunijas pusee. vini saka ka igaunija ir apmeram uz pusi lielakas algas. tagad gaidu konkretu faktu no tevis ar ko latvija labaka, pagaidam dzirdeju tuksu dirsanu no tevis.

   • rugtumpods

    Pec Aksanas teikta sanak Latvija var izdzivot tikai ja ir valsts darbs. Nesaprotu kapec cilveks normalu, standarta kvalificetu darbu darot (smagi stradajot) nevaretu sev pietiekamu iztiku pelnit! Tur ari aug un tiek audzeta ta trekna birokratija, jo parastajam mirstigajam in jaizmirst….dodiet visiem valst darbu, pielaides, bla, bla, bla…dzivosim zali tad!

   • Kārlis

    Kā redzi, to saka Aksana, nevis “drosmīgā Linda”, kura nepasaka NEKO!!! Mana komentāra būtību vispār spēji izprast?

 • Edgars Dzenis

  Atbalstu Artusa plānu (Lustrācija) , un nepiekrītu atturīgajai uzņēmēju nostājai kautko mainīt (uzņēmīgie itkā).

 • incognito

  TIESHI TAA. VISU TIESU SISTEEMU VAJAG NO-MAI-NIIT!!!!! PAR TIESNESHIEM UN PROKUROORIEM , POLISITIEM NEDRIIKST STRAADAAT NEGODIIGI CILVEEKI. KURI IGNOREE LIKUMU. SHITAA VISAATLAUTIIBA IR JAAIZBEIDZ.

 • andrejs

  valstij bēru dziesma ? 😀

 • BMF

  Sistēma, kā tāda, bija jau izteikti sapuvusi vismaz pirms 15 gadiem.