KAM PIEDER VALSTS?

Kad pirms divām nedēļām Artuss publiski apņēmās 8. februārī iepazīstināt sabiedrību par saviem plāniem, viņš nesagaidīja to atsaucību, kuru ir saņēmis no vairākiem simtiem savu vēlētāju.

Līdz ar to viņš ir sapratis, ka nepieciešams dibināt jaunu politisko spēku. Ar prieku viņš Jums paziņo, ka jaunais politiskais spēks tiks dibināts 2016. gada 3. maijā.

Taču pirms partijas dibināšanas ir veicami daudzi priekšdarbi. Vispirms jāapkopo spēki. Jāizveido reģionālās un tematiskās darba grupas. Nepieciešams detaļās izstrādāt partijas programmu. Jāveic daudzi organizatoriskie darbi.

Tādēļ šodien Artuss aicina Latvijas iedzīvotājus iepazīties ar domubiedru kopienu “Kam pieder valsts?” (www.kampiedervalsts.lv, www.kpv.lv ) Šīs kopienas mērķtiecīga darbība dos iespēju sabiedrībai aktīvi piedalīties politikas veidošanā. Tā dos iespēju apvienot spēkus, lai kopīgi cīnītos pret ierēdņu un politiķu patvaļu, augstprātību, izšķērdību un nekompetenci.

www.kampiedervalsts.lv

www.kpv.lv

https://www.youtube.com/watch?v=uY5VXP57xws

 

 • Alvis Purakalns

  Apsveicami!

 • gvido skrubis

  apsveicu !

 • Jānis Vīriņš

  Sveiks Artus! Es esmu pensionārs no vienkāršās tautas. Ir labi ka kāds tomēr tos komunistu laiku pārpalikumus neliek mierā un viņiem visu laiku atgādina to, ka bez naudas vēl pastāv arī Gods. Diemžēl Šis jēdziens Saeimā ir saprotams tikai ļoti nedaudziem, jo viņi ir audzināti un skoloti kā visdivkosīgākie radījumi. Diemžēl pagātni mēs mainīt nevaram, to varam darīt ar savu un savu bērnu nākotni. Mūsu pagātne ir tas pamats, uz kura tiek celta nākotne un šis pamats mums ir pavisam švaks un greizs. To sariktēt un iztaisnot nav viegli, tas prasīs lielu laiku, bet tikmēr cilvēki no šejienes bēg, jo grib dzīvot zem jumta, ne zem tilta. Es domāju ka nākotnes politikā ir jāatbrīvojas no šiem divkosīgajiem nekauņām un politikā ir jāiet cilvēkiem ar sapratni un cieņu pret Godu. Tam patiešām ir jābūt pāri visam arī dzīvē, ne tikai pirmsvēlēšanu kampaņas lozungos.

 • Rezisorss

  Manuprāt svarīgākais ir izvērtēt katru cilvēku šajā partijā, ko viņš dara, ar ko agrāk nodarbojies…, lai neiznāk kā iepriekšējo reizi, ka visi balso par Mārtiņu Bondaru un izrādās viņš ir maita un nodevējs un nekas cits viņam par VARU vairāk neinteresē !

  • Sandis Smelte

   Grozies kā gribi, bet varu vajag iegūt, lai sasniegtu mērķus.
   Ja varētu bez varas iztikt, Kaimiņš jau tagad būdams saeimā visu sakārtotu, un mēs varētu mierīgi nodarboties ar citām lietām.
   Netērē laiku kritizējot Bondaru. Neaizstāvu, bet ja atceries, tad Artusam nebija sava partija, taču lai kaut kā sāktu nācās pievienoties kādai jau esošai ,,apvienībai,,.
   Labāk saraksti Artusa labos darbus tiem, kuri neseko līdzi politikai.

 • Marta

  Artuss izklausījās pēc Kombuļu Ineses – www

 • Aleksandrs Zagorskis

  Mēs ar Tevi Artuss!

 • Arvis Kokins

  Tu nevari iegūt labus panākumus neiegūstot varu, bet tu nevari izbaudīt savu varu, ja tev nav pietiekami laba personība ar kuru tu vari ietekmēt cilvēkus tā lai tie brīvi un nepiespiesti sadarbotos vienota mērķa vārdā.

 • O.M.© (lit.pseid.)

  ;)))

  Ir sacīts: “Un – NAV nekā jauna šajā Dieva pasaulē…” 😉

  Un, arī: “Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokārt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni rumpi nepiegāna.” 😉

  =======

  (…)
  Sauc “līderi” uz “šowiem” Tautu,
  Kas, šamo NOZOMBĒTA, bļautu,
  Par Muļķu Zemes “bauru” kreņķiem,
  Līdz – “īstie” tiks pie “goda” beņķiem.
  .
  Un – sāksies ATKAL viss no gala:
  Pūst ‘rukšķiem zobos SILES mala’,
  Bet “auni” – uztur pseido “valsti”,
  Kur SISTĒMAI vien mainās balsti…
  =======
  MUĻĶU zeme SILES “valsts” parodija “eurolatvānija”, XXI gadsimts.

 • Ellija

  Es personīgi klusībā ceru, ka kādu dienu Kaimiņa kungs sadarbosies ar šo cilvēku. Kopā viņi var izglābt Latviju, jo šim kungam pilnīgi noteikti ir vīzija, kā to reāli izdarīt. https://vimeo.com/154572455