Kurš sēdēs cietumā?

Pagājušo nedēļ, 27.04., Saeimas Publisko izdevumu un revīzijas komisija skatīja Valsts kontroles revīzijas ziņojumu par Rīgas Brīvostas pārvaldes rīcības tiesiskumu, efektivitāti un ekonomiskumu, vadot un īstenojot projektu “Infrastruktūras attīstība Krievu salā ostas aktivitāšu pārcelšanai no pilsētas centra”. Valsts kontrole atklājusi, ka Rīgas Brīvosta izšķērdējusi 3 860 921 EUR nodokļu maksātāju naudas. Izšķērdēti 3,8 milj., bet ierēdņi sēž, kur sēdējuši. Atbildības nekādas. Ja kas šāds notiktu privātā uzņēmumā, kāds jau sēdētu cietumā. Kurš šoreiz sēdēs cietumā?

Šeit tikai īss ieskats, garo video versiju skaties te –  https://www.youtube.com/watch?v=V35oGKCDyZI

https://youtu.be/nQGprWFv4f8

 • Yuris Kovalenko

  Tas no Artusa puses bija speecigi !

 • Aldis

  Tas parāda, ka visu bez sidrsapziņas pārmetumiem bīda mūsu bāleliņi (spriežot pēc uzvārdiem)..Un cik droši viņi jūtas..

 • Izlasi!

  Pareizi pateici! Cepur nost, godīgi un pareizi pateici taisnību! Šodien dzirdēju joku! Man pazīstamai personai pie mājas kā jau visiem ir savs dārzs un Latvenergo vilka jaunus vadus un sanāca tā kad viņi stabus pārāka drusku savādāk un izrādās ka viss kas sanāk zem elektro līniju tev tā zeme nepieder un pazīstamai personai gribēja zāģēt bumbieri nost protams jau nenozzageja. Bet nesaprotu to kāpēc man par to gabalu zem elektro līniju būtu jāmaksā zemes nodoklis uz kura man Latvenergo neko neļauj turēt pēc likuma, lai maksā Latvenergo! Cilvēki atveriet acis tevi apzog Latvenergo un valsts! Kas sāk notikties tagad!

  • Svaidās

   Papildināšu arī audzēšana, ja audzē labību tu nedrīksti zem elektro līniju audzēt, jo esi pārkāpis likumu, bet nodokļi zemes tev jāmaksā!

 • Rolands

  M A L A C I S Tevi Artuss Kaiminu vajadzetu par ministru prezidentu malacis, vienigais cilveks kurs saka kaa ir, bet visi parejie tikai tuksi skaisti runa tv kameru prieksa, mes nedzivojam LV jau tris gadus jo bijam spiesti del LV ekonomiska limena parvakties uz citu valsti kura mes varam uzturet savu gimeni, vakar iesledzam online kameras paskatities taa teikt uz savu dzimteni un binam shokaa, ielas praktiski tuksas gaisa dienas laika, cilveku nav, jo visi liela dala ir aizbraukusi prom – RE KUR IR PROBLEMA!!! bet musu politiki tik dala kam kads kresla bus… Pretigi un kauns par musu politikiem, mes labprat atgrieztos LV, bet neredzam iespeju tur dzivot, jo valdibai nav nekada plana kaa atbalstit jaunos uznemejus utt, tikai mak paaugstinat zemes nodokli utt, algas vismaz cetras reizes mazakas, bet cenas veikalos tadas pasas kaa citviet eiropa! Ar cienu mr.R

 • incognito

  shis man visvairaak patik!! iZcili teikts..