Lemberga vietnieks Jānis Vītoliņš iesūdz tiesā pensionāru

Lemberga vietnieks Jānis Vītoliņš iesūdz tiesā pensionāru

Pensionārs Ivars Jansons jau gadiem Ventspilī cīnās par tiesībām dzīvot atbilstoši LR Satversmei. Viņš vēlas, lai valsts, īpaši Ventspils pašvaldība ievērotu Satvermes 115.pantu, kurš nosaka, ka Valsts aizsargā ikviena tiesības dzīvot labvēlīgā vidē, sniedzot ziņas par vides stāvokli un rūpējoties par tās saglabāšanu un uzlabošanu.

2015.gada 30 aprīlī, Ventspils Kamera parādīja sižetu, kurā Ventspils pilsētas domes deputāts Aivis Landmanis un Ventspilī dzīvojošais pensionārs Ivars Jansons stāstīja, kā Ventspilī tiek pieļauta iedzīvotāju indēšana ar onkoloģisko saslimšanu izraisošo benzopirēnu. Sabiedrība tika informēta, ka benzopirēna emisijas avota izveidē ieinteresētās personas ir meklējamas Ventspils pilsētas domes vadībā un ka viena no tām, Lembergs, varētu būt bijis pat materiāli ieinteresēts un ka Lembergam un pārējiem pilsētniekiem nevēlamo lēmumu pieņēmējiem būtu no saviem līdzekļiem jākompensē sabiedrībai nodarītais kaitējums.

Lemberga vietniekam Vītoliņam šāds pavērsiens nepatika un viņš totalitāro režīmu labākajās tradīcijās ir vērsies pret pensionāru.

Jānis Vītoliņš  tiesai prasa piedzīt no pensionāra 5000,- EUR par viņa goda un cieņas aizskārumu.  Respektīvi pensionārs tiks tiesāts par uzdrīkstēšanos pieprasīt, lai valsts un pašvaldība ievērotu LR Satversmes normas.

Ziniet!

Šīs ir sekas valsts varas nespējai tikt galā ar korumpantiem, valsts izzadzējiem. Eiropas savienību un Latvijas valsti apkaunojošais Ventspils totalitārais režīms, kuru vēl joprojām turpina vadīt valsts vēsturē lielākajā valsts izzagšanā apsūdzētais Aivars Lembergs, nu vēršas pret pensionāriem.

Kopā ar sižetu publicējam tiesas pavēsti, prasības pieteikumu un nekustamā īpašuma maksājuma paziņojumu dokumentus, kuri apliecina, ka pensionāram maksājamā nodokļa apmērs pieaug.

Prasíbas pieteikums-2

LR Ventspils tiesa-2

Maksāšanas paziņojums-2

 • Mārcis Rancāns

  Mīlam savu valodu, iemācāmies korektu “ka”/ “kad” lietojumu.

  • Katrs

   Atradi par ko pieksitos pasaki vēl par šiem intelekta līmeņiem paraksti un būs skaidrs kāds necilveks un neizglītots sēž otrā pusē!!! Ja tā notiek sen jāmainas citiem!!! Bet cik pavēroju lembergs un viņa grupējums diezgan sāk Latvijā teritorijas ieņemt un stratēģiski finansiāli. Talsi, rajons šādas tādas lietas arī jau okupētas. Bet nu ko mazs un melns ko tumsā neredz var padarīt. Viss šis atgādina pēc lielu mafiju.

 • http://www.okeystm.com Nauris Klavins

  Kā jums nedalec. Kriminālatbildība viņus nebaida, Nebaida tiesas, nebaida izmeklēšanas. Atbildība par to, ka tu kautko sačakarē esot valsts amatpersona, nav nekāda. Viņi nebaidas nenokā. Bet varbūt vajadzētu sākt sist, bez jebkādiem tiesas lēmumiem. Vnk kā ierauga, tā gāž pa purnu! Varbūt tad beidzot sāks baidīties un kļūs atbildīgāki darot savu darbu!

 • Muša

  Ja kaut viens no jums būtu redzējis un dzirdējis šo “pensionāru” dzīvē, tad zinātu, ka viņš ir kā suņa nagla pak**ā. Tādējādi esmu pilnīgi Vītoliņa pusē. Vienīgi summu gan varēja prasīt viņam reāli piedzenamu, tā teikt vairāk iziet uz goda un cieņas jautājumu nevis finansiālo.

  • bles

   Tas jau nemaina faktu, ka deputāti indē tautu.

  • Mairita

   pensionaars cinaas! Aktivs cilveeks kas tev nepatik? Noliec sevi vinja vietaa tad redzesi kas par sunja naglu pati esi. Ja tu dzivotu taadaa videe ne taa vien veel ceptos. Vai pie tevis arii taa smird? Vai esi no Rigas mushas kundze?

 • tiktvaļā

  Kāds nevar iebērt kādas pāris rīcīna sēklas visiem tiem deputātiem kafijā, vai kāda citā sūdā ko viņi tur dzer?

 • tiktvaļā

  “LATVIJAI” PIE DIR-SAS PAR JUMS.

  • Nost

   Latvijai katrs cilvēks ir svarīgs un pat vairāk , bet augša, kas sēž kam jādomā par tautas likteni, nestrādā kā valsts un iedzīvotāju kalps, ja viņš par tādu ir pieteicies tad Valsts iet uz grunti ar visiem iedzīvotājiem. Arī nevajag cilvēkam domāt kad saeimas deputāts ir augstākā persona ka tu mazais iedzīvotāj! Nē tā nav, saeimas deputātam ir jādara viss, lai mūsu tautā katrs cilvēks būtu uzklausīts un dzīvotu savā valstī ekoloģiski, izglītots un finansiāli atbalstītam. Tāpēc varu teikt to kad lielāko daļu vajadzētu dabūt patriotiskos pie varas savādāk valstī nekā nemainīsies. Nav jau viņi vien šo šmuci sataisījuši, bet nav teikts par to kad to nevar mainīt savādāk šajā valstī!!!

 • Viktors Neilands

  Jaa tas tiesa kaut kas nav kārībā jo pat vakaros braukājot ar velosipēdu pie “jūras vartiem” var just riebīgo smaku.
  brīnos kā vispār tajā vietā var dzīvot .Tur tak dzīvo arī berni ne tikai veci cilveki,un ko padomā pilsētas viesi kas ierodas uz pasakumiem jūras vartos???

 • Yuris Kovalenko

  Izskatas ka Landmanis tur viens pats cinas par cilvektiesibam.Venspilniekiem ir jabut aktivakiem un vienotakiem,savadak rezultati nebus

 • Mairita

  VAAKS!!! Nu jacer ka arii shis sakartosies un ja ne likvides to kupinatavu tad vismaz noversis lai smakas nekur nenoplust. Veiksmi jums Landmanja kungs un lai veicaas shim pensionaaram. Kaut vairaak butu taadu aktivu cilveeku kaa shis pensionaars jo shajaa gadijumaa vismaz es uzskatu shis pensionaars lietderiigi vismaz izmanto savu laiku nevis kaa citi pensionaari LV. Vismaz shis cilveeks ziedo savus nervus un veseliibu lai uzlabotu nakotni TIEM kuri dzivos peec vinja. Malcis!

 • Edss

  Viņus vajag par kāju un ar ādas siksnu 15h nodauzīt to dirsu,lai jēla paliek!

 • Kristaps Kaukis

  Varbūt ir vērts vērsties Eiropas tiesā ar pierādījumiem par visu šo mafijas sistēmu Ventspils domē?

 • Līga Vaičulāne

  Tas vel ir mazumins, kas notiek LV, savukart, ko dara ar mums arpus LV robezam, jus pat nespejat iedomaties!!! Ieludzu Artuss Tevi uz kafijas tas, padalisos divu gadu pieredze, esmu izsukerejusi malu malas!!! Tikai ludzu konkretus jautajumus, tad bus ari konkretas atbildes, nav ko izplust, ka samejiem, kas komente apaksa!!!

 • Līga Vaičulāne

  Ta, ka mes varetu sadarbotie, nevis sekli vienoties un dzivot saskana!!!

 • Līga Vaičulāne

  atvaino – sadarboties, kompis netiek lidzi manam rakstisanas atrumam, tadel biezi neta, tiek pielautas kludas no manas puses….:):):)

 • Līga Vaičulāne

  Ir tacu no kaut ka jabaidas, un no ta milisi mums nevienam neizbegt!!! Labais vai sliktais, tikai cik atri……..

 • Līga Vaičulāne

  :)) Labais:))

 • Līga Vaičulāne

  Vai nu pa purnu, vai nu javacas kopa un jataisa plans, ka Prison brake:):):)

 • Līga Vaičulāne

  Joki, protams, joki, paliek joki, bet jo izgak te esmu jo vairak redzu, kas notiek ar LV iedzivotajiem, un ik pa laikam ailidoju uz LV salidzinu, ka ir tur, nu neko labu neredzu, uzlabojumu nav, driz kripatinu zales picina ari LV neatradisim!!!

 • Līga Vaičulāne

  Ar daksam nebus lidzets, es ta padomaju, tad automatiski ir cietums……vardarbiba pret amatpersonu…..bla, bla, bla,…. Te ir jaliek galvas ko pa, zinasanas, izskats, labas manieres, un vini bus uz pauzes!!!!!!!!!! RRRrrrrrrrrrrrr

 • Līga Vaičulāne

  Un, kur ir jauna paaudze, ta esam mes, pedejais laiks nomainit, lai neatkartojas skarba vesture!!!

 • Līga Vaičulāne

  Tacinas jau ir iemidita, Kaimins jau ir ieksa, esmu gatava pat iet pa vina pedem, busu lapsa ar balto apkakli:):):)

 • Līga Vaičulāne

  Ja, kas briest, tuvakaja laika parcelos atpakal uz LV, pec 2 gadu bagatas pieredzes UK!!!

 • Līga Vaičulāne

  Kaimin tavu majas lapu ar visu taja esoso abi ar viru un daziem draugiem zinam no galvas!!! Manam viram pat ir tadi milakie video sizeti, ko vins varetu katru dienu skatities, ka jau teicu, mes klusejam, bet jutu, ka ir laiks parunat par to!!!

 • Līga Vaičulāne

  JAUKU DIENU VISIEM!!!:)

 • Līga Vaičulāne

  Gaidu zinu no Tevis cienitais deputata kungs!!!

 • elizabete

  10 balles no 10 . Kvalitatīvs darbs.( + ieteicams labs advokāts, ja tads pastāv “in this case”)

 • :D

  Kas par demokrātiju šeit valda,uzrāda ka ir 29 komentāri,bet reāli ir tikai 15.
  Spēcīga cenzūra….ne ko teikt.