Kaimiņš: Maximas traģēdijā vainīgi ir 5!

Maximas traģēdijā vainīgi ir pieci – Valdis Dombrovskis, Artis Kampars, Anrijs Matīss, Daniels Pavļuts, Juris Pūce!

Deviņpadsmit komisijas sēdes. Dālderis ir saņēmis algu. Kur ir rezultāts? Komisijas galaziņojumā neviena uzvārda nav, un nebūs. Jo tā nobalsoja. PRET uzvārdu iekļaušanu nobalsoja Dombrovska Vienotības biedri Dālderis un Loskutovs, ATTURĒJĀS – Rībena, Sudraba, Vectirāns un Seržants. Atturēties nozīmē balsot pret.

 

 

 • gvido skrubis

  nozelojami tas ka nobalsoja pret!!

 • Inguna Matisāne

  Mīļo ARTUS, varbūt tiem ANTIGLOBĀLISTIEM IR TAISNA LIETA – mēs esam viņu vergi – un viņi mūs speciāli čakarē !!

 • Kristaps Lusins

  Viņi vienkārši ir gļēvuļi , kas glābj viens otru pakaļas!

 • Andris Stakens

  Paldies, Artuss, par korektu rezultātu.
  Paldies visiem balsotājiem, ka nekautrējās parādīt savu dabu.
  Žēl tikai par balsojuma rezultātu ..

 • Sabīne Tūbele

  Nekad neviens nebūs vainīgs! Neviens neuzņemsies atbildību.
  Kauns par šādu situāciju.

 • Atturos

  Kā tas ir, ka cilvēks darbā atturas no savu pienākumu pildīšanas, kā tas ir šajā gadījumā – lēmumu pieņemšanas.

 • Dagnis

  Artusam ir neapgāžami pierādījumi, bet nē, maitas putni nobalsoja PRET! Ko tad mēs tur varam darīt?

  • Andris Stakens

   Ja cilvēks ir PRET savu valsti, PRET godīgu, taisnīgu rīcību, tad cilvēks ir PRET sevi!
   Tādam cilvēkam varbūt arī nemaz nav savas valsts, savas mājas, savas sirdsapziņas. Žēl!
   Tādam cilvēkam ir jālūdz Dievs, lai viņam pietiktu nauda (kas viņam vienīgais ir svēts un svarīgs), lai pietiktu aizbraukt tik tālu, kur neviens viņu nepazīst un nodzīvot tik ilgi, kad viņu un viņa nodarījumus vairs neviens neatcerās! Jālūdz Dievs aiziet sveikam mājās, nesaņemt sodu tai pašā dienā!
   Ir baisi un vientuļi būt par nodevēju! Un nodevēj atceries – katrs pavārs tavā zupā iespļauj, kamēr Tu neskaties!

 • A
 • Vārds

  Nu jā, tas ir Pretīgi kad cilvēki, t.i. Saeimas deputāti, neredz tālak par pašu degungalu. Kad pašiem uz galvas uzkritīs ģieģelis tad runās citu runu un vainīgie tiks ātri atrasti. Pilnīgs idiotisms. Paši savas stulbuma pēc vairo tautas naidu un veicina kārtējo saeimas atlaišanu un valsts apversumu. Paldies Deputāty Kaimiņ par darbu.

 • Inese

  Kad Maxima sabruka un Dombrovskis “atkāpās”, nudien bija tāda sajūta, ka izdevīgāku priekš sevis aiziešanas brīdi, atrast būtu bijis grūti – bet te re-ku, varēja smuki tautas priekšā “uzņemties atbildību” (un ne jau tikai mūsu nabaga latviešu priekšā, bet gan visas Eiropas priekšā ) – pa smuko, un solīdi, pat lūpu noraustīja. Bet kurš gan to nezināja, ka Valdim jau bija nomērķēta vieta Eiropas parlamentā un bija kaut kā jātiek vaļā no amata Latvijā, jo ziepes bija savārītas pamatīgas. Tā, iedzīvodamies uz citu nelaimi un 54 cilvēku līķiem , Dombrovskis vārda vistiešākajā nozīmē, pārkāpjot tiem pāri, iekārtojās Briselē. Sak, pēc manis kaut vai ūdens plūdi.
  Ne mirkli viņš nav uzņēmies atbildību ne par saviem lēmumiem visu nogriezt, samazināt, konsolidēt, iztirgot pa lēto, (a varbūt ar savu izdevības procentu, tto mēs nezinām), un ne mirkli es nedomāju, ka viņš bija vēl pelnījis par to ordeni. Viņa vieta bija ierakstīt viņu vainīgo sarakstā, kuru darbību un bezdarbību rezultātā tā Maxima sabruka.

 • Inese

  Vēl vairāk – gribu vēl piebilst, ka uzskatu, ka Dombrovskis ir vainojams vissmagākajā noziegumā pret savu tautu, kas līdzvērtīgs kara noziegumam – genocīdam. Nemūžam nevar piedot 350 000 jaunu cilvēku izdzīšanu no savas zemes, kas aizbraukuši trimdā, strādā un dzīvo ārzemēs.

 • Raitis

  Artuss, dodies uz SCM Latvia Ltd biroju un pajautā šiem lapeli (atbildi RE&RE) par zolitūdes maximu! Cik sapratu tad RE&RE savulaik šiem bija lūguši uz papīra atvieglot maximas konstrukciju uz ko SCM esot rakstiska atbilde ka viņi to nedarīs un esošā konstrukcija jau izskatoties (uz papīra) kritiska, pat pirms plānotajiem būvdarbiem uz tās jumta!

  RE&RE ir vainīgie! SCM atteicās, bet varbūt kāds cits piekrita un atviegloja lai ietu cauri sazin kādām pārbaudēm!

 • wizz

  Kapēc ne Ušakovs??? Kaimiņ, nopietni, kur Ušaks?

 • Dzivoju Miami

  Vnk kkads piii… Pashas beigas patik , Panoramas dirshana!

 • MT

  bulshit! Dombrovskis ne vienu vien reizi ir parādījis sevi ar darbiem, pārņēmis valdību pie krīzes, ieviesis Euro, utt. atbildību viņam bezmaz vai lika uzņemties, jo īstie vainīgie pilnīgi neviens to negrasījās darīt. Atceraties, ka bez maximas viņš būtu gājis uz europarlamentu anyways..

 • Lilita

  Par pedofīliem Latvijas mediji runā un raksta kā otrā plāna notikumu mūsu valstī pat tādos svētkos kā Zinību dienā, bet par to kam jāuzņemas politiskā atbildība par Zolitūdes traģēdiju netiek vispār vairs minēts nekur izņemot Kaimiņa video. Un vēl , cienījamā Sudrabas kundze man kauns jūsu vietā, ka vienkārši tagad klusi sežat un atturaties no balsojuma…