• Andris Stakens

  Tas viss Eiropas Savienības prezidentūras laikā LR5 nodemonstrē mums savu vietu starp citiem radio, savu uzvedības un attīstības līmeni. Tikai žēl, ka maksājam par šo nevajadzīgo, nepiedienīgo teātri mēs visi ar savu naudu. Šķiet ar ieguldīto naudu pietiktu arī radiostacijas slēgšanai un iesaistīto personu (un atbalstītāju) patriekšanai no valsts uz visiem laikiem!

 • Uvis

  Jums tam rādio strannajam 5niekam gaida “more pičaļi i mnogo razečerovaņij”es jums to apsolu!Ko jūs “ahueļi”,kas jūs vispār tādi esat!?

 • Laura Varde

  Savu viedokli par A. Pauliņu un A. Dimantu jau uzrakstīju uz cilvektiesibu.komisija@saeima.lv
  Aicinu arī pārējos!

 • Māris

  Kas jādara, tas jādara.

 • Alise

  Wtf…vispār, kā tur var kaut ko pateikt, sviests, tikko sāc runāt,vienkārši saruna pārtrūkst, kas tur laiks ir limitēts vai arī visi nevar savu viedokli izteikt? Kā pa 24 sekundēm var izteikt savu viedokli? es nevaru…

 • Vilnis

  VIS JAU SKAISTI, BET TIKAI DAVAJ IZTIEKAM BEZ ĀRĀ DZĪŠANAS NO VALSTS.

 • karlis pupols

  peec so divu jauno cilveku, ”freestyle” kaujas, mani berni sakushi izmantot virkni interesantu vardu.. interesantakais ir tas, kad man zvanija no skolas, mani un kaiminu berni, dzejas dienas ietvaros izdomaja parimet, neticesiet, publika bija shokaa 🙂

  • Andris Stakens

   Ko Tu, Kārli, pēc tā visa, vari novēlēt LR5 atbalstītājiem un klausītājiem?

   • Karlis Pupols

    Pirmāmkārtām, novēlu tautai visu to labāko, spēku un izturību, nepietiek jau ka viedie tālruņi un viss kas par un ap internetālajām izklaidēm un ‘gadžetiem’ degradē tautu. Vel tagad to sāk darīt mēdijs, kam seko līdzgaitnieki..NEPL, un tie paši saeim’nieki..
    Radio satura veidotājiem nevaru neko novēlēt, smadzeņu šūnas neatjaunojas. Atvainojos. Bet diezvai, ja pie pults būtu kaut cilvēks(domāju visu kolektīvu, no a lidz zet), kurš kaut drusku ciena sevi, savu valsti, valodu, klausītājus, nelaistu ēterā dažus nelīdzsvarotus jauniešus, kam vārdu krājums ir tikpat liels kā vel neizdīdzis pūpols…pietam,ar iepriekš sagatavotu tekstu. Kauns. Kauns “māksliniekiem”..varbūt arī nē, ja agrā bērnībā sākts lietots alkahols un cīdziņa, varbūt kāds spaišuks vel uzkurināts dzejojot zem mēness gaismas, to varētu arī piedot, bet savus freestyl’us gan, nevajadzētu prezentēt.
    Te pat tā īsti nav ko novēlēt, vismaz labu, ir jārīkojas.

    • Karlis Pūpols

     Man īsti nav skaidra, naudas plūsmas shēma, kas ir, līdz brīdim kad tiek finansēta šī radio stacija. Varbūt ir kāds tiešām kompetents pilsonis, un varētu visu tautu ar to iepazīstināt..kādu rakstu, kādu video. Tik cik es zinu, tie ir mūsu nodokļi. Tautai tāpat ir palicis aizsegā tas posms, no mūsu iekasētās naudas,līdz brīdim, kad tiek šitie sūdi ēterā palaisti. Kas ko kam un kapēc nolemj. Pēc kādām statistikām vadās, kam ir absolūtā atbildība par šādiem izgājieniem.?!

 • Rudolph

  Shito vajag visiem radio palaist ik pec 30min reklaamu laikos

 • good

  Tiešām kā jampampiņi nodarbojas ar kaut kādu nevajadzīgu h.u.i..n.u. Valstī ir daudz nopietnākas lietas risināmas, piemēram, nesamērīgā nodokļu politika, infrastruktūras sakārtošana, lai bērniem radītu iespējas brīvā laika pavadīšanai, uzpūstās ierēdniecības samazināšana utt. Ja Tu Kaimiņ esi ievēlēts Saeimā kā gaisa jaucējs, tad darbojies, neesi dēle, kas piesūcās vienā vietā, bet esi kā astoņkājis un “kustini tos mēslus, lai sāk smirdēt”. Bēsī šitā sapuvusī sistēma.

  • Kaspars Berzins

   Man tas ir svarigi…kapec man butu jamaksa kaut kadam radio kas tur dara ko grib??? Ta ari ir problema…

 • Betonētājs

  Sadales tīklu vēlme radīt Latvijas laukos dzīvojošajiem pensionāriem un valsts aizmirstajiem cilvēkiem neciešamus dzīves apstākļus ir apsveicam, cēla un ekonomiski pamatota. Vēlme galīgi iztukšot un izpārdot īpašumus. Lai reāli aizstāvētus savus vēlētājus un domātu par to labklājību cienījamais deputāts veic izcilu tautas smadzeņu skalošanu. Sākat domāt, kā labā deputāts strādā!

  http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/sadales-tikls-iecerejis-izmainas-tarifa-lai-par-elektrotiklu-uzturesanu-maksatu-ari-tie-kas-elektribu-nepatere.d?id=46107483

 • Mairita

  vaaks vaaks vaaks!!!!!!!!!!! Tas ir iespejams tikai LATVIJAA! Man kauns! Sorry…

 • Mairita

  Paldies Artussam un parejiem kuri nostajas Artussa pusee un uzsakushi apkarot Latvijas nejedzibas.