Noņemu cepuri šīs ģildes priekšā! Jo kāds es profesionāls politiķis?! Vēl ne. Bet esmu godīgs, un šie Klauni arī!

Aktieru profesija un klaunu profesija ir ļoti līdzīgas. Tikai klaunu profesija, manuprāt, ir 7x grūtāka- jo klauna uzdevums ir smīdināt- izklaidēt. Aktierim, ja ir slikts garastāvoklis- viņš to var ielikt savā lomā un viņa tēls var tajā vakarā uz skatuves būt sliktā omā- skatītājs domās, ka tā tam ir jābūt. Klaunam tā nekad nesanāks- klauns uzkrāsojas- vai citiem vārdiem- uzliek savu klauna masku un iet arēnā- un cīnās par publikas atsaucību. Un nav svarīgi, ja pa dienu bija šī klauna aktiera tēva bēres. Jāsmaida un jāiepriecina publika. Jo tā ir nopirkusi biļetes.
Un tagad par lietu.
Klauna profesija ir ļoti ļoti grūta. Tev ir jāsmaida. Vienmēr. Tev ir jāsmīdina – vienmēr. Jo Tu esi klauns. Un Klauni, manuprāt, mājās nekad nesmejās. un veikalā pie kases- Tu nekad nezināsi, ka Tev aiz muguras stāv klauns- viņam nebūs grimma. Viņš vienkārši pirks alu, jo kefīru- šķiet viņi pērk reti. Un ja jau Latvijas Klaunu ģilde lūdz kultūras ministrei atbrīvot no amata ārštata padomnieku Mārtiņu Kaprānu par klauna profesijas prestiža aizskaršanu, tad noņemu cepuri šīs ģildes priekšā. Jo kāds es profesionāls politiķis?! Vēl neesmu. Katra diena man kā jauna- milzīgs informācijas daudzums, kuru cenšos apstrādāt un nelikt saviem 18 000 vēlētājiem par manu iebalsošanu LR Saeimā vilties! Esmu devis zvērestu un to pildu. Es esmu godīgs un šie Klauni arī. Tāpēc Kaprān, pamet Kultūras ministrijas kultūras ministres Melbārdes padomnieka amatu – jo Tu taču esi mediju eksperts un tukšums no Tevis skan. Klaunus Tu necieni. Vēl, protams, Strautmane Mārtiņu var apmācīt par dauna sindromu un tā vārda pielietošanu sab. telpā. Paldies Klauniem!

Artuss

http://www.focus.lv/latvija/viedokli/klaunu-gildi-aizskar-vinu-salidzinasana-ar-neprofesionaliem-politikiem

 • bles

  Neklausies Artuss tos, viņiem vienkārši skauž. Nu nespēj tie skauģi izdomāt pareizos vārdus no vārdnīcām.

  • Andris Stakens

   Tādi, kas nespēj izdomāt pareizos vārdus parasti sēž (vismaz) mājās (ja ne citur)!
   Atkarībā no iemesla, kāpēc nespēj, vajadzīga vai nu izglītība, vai ārstēšana!

 • viesis

  Artuss mums taču viss skaidrs, ka vīsdegunīgais Kaprāns kā bērns nespēj samierināties ar atteikumu par 5.locekļa vietu!

 • Gunars

  Artuss, Pastasti tautai taisnibu. Kapec Amerikani velk ieksa brunu tehniku? kapec te ir tik daudz ASV(mexikani)karaviri. Un sac noka pasa sakuma. Kapec tika gazsts ukrainas prezidents. un ka porosenko ir ASV pakalpins. un to ka mums draud npietni sudi!? Kapec? jo tiek provocets putins. Un ka galvenie agresori patiesiba ir amerikani! 100gadi viniem aizstavet valsti kura neka vairs nav. 😀 mulkiibas! te briest cits pasakums, ka frontes linija ar loti daudz upuriem! Gaidam! Jo latvijas mediji raksta ko amerikanis liks, ka cukurs garso ka sals un sals garso pec zemenem.

 • Gunars

  Es un daudzi mani draugi zin kas un ka ir patiesiba!
  Skiet ka sii tema butu daudz daudz intresantaka!
  Tev nav neviens jabaida!
  Vnk pasaki ka bus uz musu zemes bardaks.

 • Strateģis

  tatad! Es seit esmu izvilcis viss normalakos un manu prat viss patiesakos kometarus par to kas un ka bus!

  Sis tiek nemts no delfi.lv

  tautieshi zinas gan nelasam. izlasam virsrakstu un ejam komentaros. jo ja izlasiisi vsu lidz beigam saksi vel tam ticet. jo tur tiek melots un skalots un slepts ka notiks patiesiba!!!

  Ka es izdzirdu amerikanis ta es jutu liku smaku viss apakrt. Krieviju neaizstavu, tie ir tadi pasi slepkavas. tikai iedziti sturi nedaudz.

  tad nu ta.

  Sodien delfos! Šobrīd ‘ir labākais brīdis’ Krievijai uzbrukt ar atomieročiem, teoretizē medijs!!

  Kas tas ira?

  No kurienes nak sis viss?

  Kapec notiek sada veida cilveki sagadavoti baltija un citviet eropa karam!

  Kam tas ir izdevigi?

  Raksturs

  10.07.2015 19:21

  Šī raksta autors kārtējo reizi apstiprina, ka ASV cenšas pieradināt sabiedrību pie domas, ka Krievijai varētu uzbrukt. Taču jebkurš militārais analītiķis zina, ka rezultāts būtu civilizācijas bojāeja. Kārtējo reizi pierādās ASV slavenākā pareģoņa Edgara Keisija vārdi – “44. ASV prezidents būs pēdējais un viņš būs melns. Mēģinās palaist kodolieročus”. Tieši „melnais” Obama kā 44. un pēdējais prezidents atjaunoja ASV kodolieroču programmu, un dara visu kā E.Keisijs pareģoja. Bet savukārt par Krieviju Kreisijs teica – “Krievija cietīs vismazāk no visām pasaules valstīm tuvākajā nākotnē gaidāmajās lielajās dabas kataklizmās”. “Krievija – vienīgā pasaules cerība”. Tāpēc pilnīgi dabīgi, ka ASV sātanistu sektas līderiem, kā Rokfelleru sektai, nav viegli noskatīties kā dolāra ēra iet uz beigām. Pilnīgi dabīga ir šādu izdzimumu vēlme ieriebt augošajai Krievijai un Āzijas savienībai kopumā. Tieši šobrīd ASV tērē simtiem miljonu dolāru mēnesī, lai izplatītu propagandu pret Krieviju. Rēķinoties ar to, ka mietpilsoņi ir tik primitīvi, ka darīs tieši tā, kā uzpirktie ziņu avoti teiks. Tikai lopa līmeņa apziņa var pieļaut domu par atomkaru un uzbrukšanu. Atcerēsimies, ka atšķirībā no citām pasaules valstīm, ieskaitot Krieviju, ASV ražo gandrīz tikai uzbrukuma ieročus, kas ir pretrunā ar viņu “aizsardzības” propagandu. ASV darbības rezultāti ir visu acu priekšā – sagrautā Lībija ar bēgļiem uz Eiropu, sagrautā Sīrija ar bēgļiem un radikālo „islama valsts” grupējumu, sagrautā Irāka, sagrautā Ukraina. Tagad Amerika ķeras klāt pie Baltijas valstu “atbrīvošanas” un “demokratizēšanas”. Daudzos ASV valsts stratēģijas dokumentos paredzēts, ka te jau drīzumā būs kara zona. Tas nozīmē, ka ASV salašņas tiešām cer uz slaktiņu ne tik tālā nākotnē, jo viņiem nepatīk, ka šeit vēl nav karš. Republikāņu partija, kuras viens no Latvijas šuneļiem ir bijušais aizsardzības ministrs A.Pabriks, darīs visu, lai saasinātu attiecības ar Krieviju. Tāds ir plāns, un tas sen jau ir pateikts publiski, tikai Latvijas medijos jūs to neieraudzīsiet. To var redzēt Eiropas un pašas Amerikas ziņu dienestos. Tāda diemžēl ir realitāte.

 • Strateģis

  turpinajums

  Kādam ļoti gribas sākt 3.pasaules karu!!! Atkal asv grib karot ar cita rokām, ar mēdīju starpniecību sarūdīt cilvēkus eiropā, lai tie kā ISIL sāk viens otru slaktēt reliģisku, politisku uzskatu dēļ un arī delfi kura īstenie saimnieki asv korporācijas eiropas cilvēkus gatavo karam…
  Vai pašiem pseido žurālistiem nepaliek nelabi?

 • Armands Z

  Jā. Man arī liekas, ka mums te baro rietumu propagandu, bet krievu kanāli jāaizliedz. Neesmu par krieviem, bet kapēc mēs atbalstam esošo Ukrainas režīmu, kuras armija šauj ar mīnmetējiem uz civiliedzīvotājiem. Krievu kanālos rādīja, bet to nedrīkst skatīties, jāaizliedz.

 • Yuris Kovalenko

  tu klauns,kautka tu tur sac bremzet ar reportazham no saimas,izskatas ka tev jau tur ir moraali paklavushi,tavi reitingi sak kristies,kautka tu to savu doto vardu neturi

  • 123

   Bet zini-visam vajadzīgs laiks, ja tici viņam, tad pagaidīsi, ja vajag kko izklaidei, tad bēdīgi tev.. Bet pašlaik vērtīgāk ir daudz mācīties, lai varētu būt pašpārliecinātāks, sevi aizstāvēt un meklēt spēcīgus domu biedrus.

   • Yuris Kovalenko

    izklaidi gaidi tikai tu,man personigi vajag lai butu reali darbi saima,ne jau izklaides pec tika tur ievelets A.Kaiminsh,macities vajadzeja skola,saima ir jastrada pilsonu labaa,ta ka nevajag tev te jaukties ar savu filozofeshanu un matishko aizstavibu,ja gaji uz saimu un soliji darit tad dari,pagaidam redzu tikai tukshas runas un nenozimigus rezultatus

 • Dace

  Artuss, mums jau ir “Lāčkovs” un mums ir arī Lāčplēsis apenēs, bet tu, lūdzams, Raini aizmirsti, esi Artuss, esi drosmīgs, patiess, godīgs, nekonformē, neieaudz, bet audz.

  • Yuris Kovalenko

   aizveries dura

 • 123

  Jaunieši-esiet aktīvi-nobalsojiet par jūsuprāt svarīgiem lēmumiem-Manabalss.lv

 • 123

  sākumam, lai redzētu, kā tas darbojas, kaut vai par šo!

  https://manabalss.lv/cela-nodoklis/show