Paziņojums par Artusa izstāšanos no LRA frakcijas

Solvitas Āboltiņas publiskais tēls maniem vēlētājiem ir kļuvis par simbolu visam, kas Latvijas politikā ir nosodāms – augstprātība, varaskāre un shēmošana,  LRA frakcijas vadība šobrīd ir kļuvuši par Solvitas Āboltiņas dedzīgākajiem atbalstītājiem.  Es to neuzskatu par gudru politiku, bet gan par izmisīgu mēģinājumu nonākt koalīcijā, tādēļ vēlos norobežoties no šādas rīcības.

Mans lēmums nav spontāns, jo domstarpības ar LRA frakcijas vadību ir veidojušās jau ilgāku laiku.  Man nebija pieņemama frakcijas rīcība bēgļu jautājumā, kad bez plašākām iekšējām diskusijām tika lemts atbalstīt bēgļu uzņemšanu.  Man nav saprotama Latvijas Reģionu Apvienību veidojošo partiju biedru politika.  Apvienības partijas pārstāv pretējas ideoloģijas un dažkārt liekas, ka tās vieno biedru neapmierinātība un atsevišķu politiķu karjeras ambīcijas.  Nav bijusi frakcijas vadības reakcijas uz Aivara Lemberga man paustiem apvainojumiem un publiskas prasības no manis atbrīvoties.  Tas man liek domāt, ka LRA frakcijas vadība piekrīt A.Lemberga vērtējumam.  Šis apstākļu kopums ir radījis mūsu sadarbībai neiespējamu vidi, tāpēc izstājos no LRA frakcijas.

Es turpināšu darbu Saeimā un komisijās.  Parlamenta politiskā kultūra pilnīgi ignorē jebkuru opozīcijas priekšlikumu.  Līdz ar to nav starpības, vai opozīcijai ir 8 vai 1 deputāta balss.  Pārmaiņas var nest tikai sabiedrības aktīva līdzdalība politiskajos procesos.  Es par savu frakciju uzskatu tos daudzos tūkstošus atbalstītāju, kas seko manam darbam un aktīvi izsaka savas domas.

Jaunās valdības veidotāji šajā svētku laikā mums piedāvās savu redzējumu par Latvijas politiku.  Bet es novēlu visiem jauku atpūtu gada nogalē, mierīgus Ziemassvētkus un Laimīgu Jauno gadu.

Artuss

 

 

 • Artūrs

  Nu žēl,bet ja tā vajag,tad uz priekšu,ar manu balsi varēsi rēķināties nākamajās vēlēšanās.

 • Sandis

  Likās, ka LRA Bondars un co mazliet atbalstīja Kaimiņa plecu, vai tas viss ir bijis tikai aizsegs, lai tiktu pie šprices.
  Artuss vajag vairāk cilvēku kas ir vienādi domājoši ar tevi. Viens var iet ātri, bet vairākumā var iet tālu.
  Jebkurā gadījumā, 100 respekta punkti par visu ko tu dari saeimā. Sekoju līdzi katram postam un brīnos par saeimas darbu un kas notiek šajā valstī.
  Es būtu gatavs iesaistīties kādā organizācijā kuru tu vadi, lai jebkādā veidā palīdzētu.

 • gvido skrubis

  Artuss malacis un mes esam vina frakcija tie kas balsoja par Artussu

 • Aivars

  Artuss, visu cieņi Tev un Taviem uzskatiem. Ja Latvijas politikā būtu vairāk tādu cilvēku, ar tik godīgu attieksmi pret tautas interesēm, tad Latvija nebūtu tādā “purvā” kā tagad, kur valda korumpētība, varaskāre un augstprātīga attieksme pret tautu.

 • Ivars

  Diez vai piedāvās jaunu redzējumu! Tas redzējums tapa redzams uzreiz pēc vēlēšanām – ar jebkuriem līdzekļiem bīdīt savas ambīcijas. (Zaķa balsis, vismaz 3 grupējumi vienā partijā, Hongkonga utt). Manuprāt tavu vēlētāju balsis būtu lietderīgāk izlietotas savulaik pieslienoties Bordāna partijai, bet protams, neesmu lietas kursā par aizkulisēm un vai Bordāns maz alka/būtu alcis pēc Tevis.

 • Edgars

  Ir OK! Mēs par Tevi. Turpini iesākto!

 • sva

  Būs laiks iemācīties kāda ir valstī minimālā alga

 • Anita

  Atpūta un miers ir vajadzīgs arī Tev. Tikai nepadodies un nepamet politisko skatuvi, ar laiku būs jauni izaicinājumi.
  Tu visus pamatīgi sapurināji! Piespiedi rēķināties ar kameru un tiešiem jautājumiem. Reti, kurš to var panākt 🙂
  Visu cieņu un veiksmi arī turpmāk!

 • Agnese Mihailovna

  Artuss, tikai uz priekshu tu esi vel nebijis precedents LV vesture.

 • Armands Z

  Malacis, Artuss. Taisi savu partiju.

 • Rezisorss

  Cepuri nost par šo Kaimiņa lēmumu, pareizi darīts! Bondars ir kļuvis par vienu melīgu glumu tipu kas tāpat kā Lapsa vēlas nokļūt augstākā krēslā, skumji…

  Priecīgus svētkus Artus un visiem pārējiem labs prāts.

  • Es

   Atceros vienā no suņubūdas raidījumiem kurā bija Bondars un Liepiņš, Artuss viņiem teica, ja jūs vārīsiet sūdus, tad cīnīšos ar dūrēm pretī, arī pret jums…

   Kautkas tāds bija, un tagad tas tiešām notiek…

 • Dauda

  Artuss – Tavs gājiens pilnīgi noteikti ir drosmīgs ! Un diemžēl, laikam – arī pamatots.
  DROSME ir viena no galvenjām HARIZMAS sastāvdaļām. Tev piemīt arī vēl citas !!
  Politika nav vientuļo vilku cīņa. Politika ir komandu spēle. Tev jāatrod jaunā grupa vai jāveido tā pašam.
  Nezaudē savu vietu vēsturē ! Audzini politisko jaudu ! Tas patiešām ir ļoti svarīgi.
  Tās vērtības, kuras Tu aizstāvi – taisnīgums, godīgums, atklātība – ir kritiski svarīgas Latvijas kā valsts izdzīvošanai.
  Turpini būt tāds, kuram gribas sekot ! Turies, vecīt !

 • Oskars

  Pareizs lēmums, turpini iesākto!

 • Čukča

  Pareizi Domburs Artussam teica, ka Kaimiņam LRA pietrūkst sakarīgu meiteņu un puišu kompānījas

 • Didzis

  Vecīt taisi savu partiju es tavai partijai sotaku uzreiz ziedošu un būs daudzi tādi kas to darīs! Latvija nav valdība bet liela noziedzinieku banda! Vecīt tu nākamajās vēlēšanās daudz balsu sev dabūsi nebrīnos ja tu augstāk tiksi nekā opozīcija sēdi!!! Vecais lai tev daudz spēka! Padomā ko tu savai valstij vari izdarīt labu nekā tā lielā mafija!

 • Intars Abols

  Kā tas var būt, ka cilvēks kurš pat netiek ievēlēts, caur shēmošanu ielien Saeimā tagad vēl pretendēs uz premjera amatu? Esmu vīlies Bondarā un RA. Ceru Artuss nepadosies. +1 balss nākamajās vēlēšanās.

  • skairīte

   .. attiecībā- Bondaru .Vai ,Jūs kāds esat redzējis kādu godīgu prokuroru, tiesnesi,policistu,advokātu ,(kas aizstāv vienkāršo pensionāru vai parastu ierindas strādnieku ,apkopēju sētnieku remontatslēdznieku u.t.t ,ja ir tad nosauciet tā vārdu ,nebūs …)kas saistīts ar likumu un studējis, kaut kādā virzienā jurispodenci..Vienkārši Artuss vēl nepieredzējis politiķis Vilku barā ,kļūdījās ar izvēli un noteikti tiesāties iepriekš nav nācies gadiem un redzēt ,kas ir šie cilvēki, kas ir likuma kalpi kā Bondars,kas grib atrasties līdzās piramīdas augšgalā un to cenšas un atrada Artusu ,gan jau dabūs kaut ko līdzīgu varbūt vēl ienesīgāku darbu ,kā bankā ja nemaldos ,jo sākotnējais mērķis jau bij tāds ,tagad Jūs redzat .Artusam ieteiktu ,gudrs, apķērīgs ,lai nevajadzētu vēlreiz uzkāpt uz tāda paša grābekļa mēģināt studēt neklātienē jurispodenci..izdosies ,neizdosies pietiks laika ,nepietiks ,vismaz pamatus un kā un kā pareizi pielietot likumus iemācīsies ,radīsies studiju biedri…. Mūsu valstī tiesību sistēma ir noteikti Eiropā vis zemākā līmenī ,vis tikai priekš bagātajiem un tikai bagātajiem kaut gan-Eiropā arvien vairāk valstīs nodibinās autoritārās diktatūras.

 • Raimonds

  Viss ir kārtībā, būs jauna politiskā partija

 • sandijs

  artus! taa vien liekas ka esi vieniigais kuru uztrauc latvija ka valsts kaa tauta,visu cienju vecozeen! baigaa vilsanaas par bondaru un LRA kautgan nijauta jau bija ka bondars ar kautko sautigo garaa!

 • Sandis Lazdiņš

  Artuss nēsmu Tavs kvēlākais fans bet piekrītu Tev daudzos jautājumos.Atbalstu Tavu lēmumu pamest to neveiksminieku kompāniju (jo šitie viņu uzmetieni ir biku dīvaini zinot ka principā Tu viņus ievilki tanī gudrona dīķī,ķipa saeimā;)),un aicinu Tevi organizēt pašam savu kantori ar ko startēt nākošajās vēlēšanās,sākt varētu ar Rīgas pašvaldības vēlēšanām;)

 • Jāzeps

  Saeimā nepiecišami vairāk tādu kā Kaimiņš, tādi kuri neliekuļo. Esmu cītīgi sekojis Tavam darbam un saku lielu paldies par paveikto. Nav viegli būt vienam pret 99, bet ja turpināsi šādā pat sparā pārmaiņas uz labu nāks. Veido savu partiju, lai būtu gatavs uz nākamajām vēlēšanām, Tu neesi viens!

 • Žanis

  Savāc komandu un taisi savu partiju, būs Tev atbalst!

 • Jānis Bebrītis

  Iepriekš balsoju par citu politisko spēku un nebiju īpaši labās domās par Tevi. Jau kādu laiku sekoju līdz Tavam darbam un zinu ka nākošajās vēlēšanās gan es, gan vēl pāris man zināmās ģimenes balsos tieši par Tevi.
  Tu esi labākais kas noticis mūsu politikā pēdējos gados, laiks izkratīt vecos smakojošos vēžus no kulītēm, laiks jauniem prātiem kas izjautā acīmredzamās, bet jau pierastās lietas.
  Paldies par interviju ar VVF, tā bija ļoti iedvesmojoša!
  Turies!
  Un vēl – paldies ka Intervijā minēji veidus kā mēs varam palīdzēt, taču aicini mūs vēl, rādi veidus kā mēs varam palīdzēt kaut ko ietekmēt, nevis tieši tā kā saki – nogaidīt uz dīvāna četru gadus un tikai pusstundu strādāt.

 • Zigmars Teters

  Ar manu balsi ari vares reikinaties nakamajas velesanas…

 • Raivis

  Tev vienam ir vairāk spēks nekā LRA visiem kopā, jo Tev esam mēs, vēlētāji, viņiem tādu nav!

 • Rihards

  Artuss, lai Tev veicas! Vairākums manu vienaudžu tevi atbalsta, turies! Respekts no manis!

 • Kaspars Liepins

  Paldies Artuss! Visi tavi izdarītie gājieni ir ļoti labi!Nākamajās vēlēšanās būs vairāk kā 8 balsis no mana loka.

 • rolands

  varu artusam.malacis

 • Igors Azgins

  Timrots ar normāls džeks , cīnās ar nekārtību un būtu labs Kaimiņā spēkā.

 • Mdj2
 • ddd
 • Margarita Murāne

  Es esmu PAR un AR Tevi!
  Sekoju visam, ko tu centies darīt Latvijas valsts labā! Ceru un uzticos!
  Un, ka jau tika ieprikeš rakstīts, es arī labprāt iestatos kādā organizācijā, lai palīdzētu tev jebkādā veida!
  Domāju, ka tādu cilvēku būs pietiekoši!