Pie …irsas mums tie ārzemju latvieši

LATVIJAS REPUBLIKAS 12.SAEIMAS PILSONĪBAS, MIGRĀCIJAS UN SABIEDRĪBAS SALIEDĒTĪBAS KOMISIJAS SĒDE
2015. gada 14.janvārī.
Darba kārtībā bija Latvijas Universitātes (LU) Filozofijas un socioloģijas institūta projekta „Latvijas emigrantu kopienas: nacionālā identitāte, transnacionālās attiecības un diasporas politika” zinātniskās vadītājas Intas Mieriņas pētījuma prezentācija un klaida Latvijas diasporas aktuālie jautājumi. Lai gan pētījums vēl nav pabeigts, jau šobrīd var secināt, ka liela daļa emigrācijā dzīvojošie tautieši vēlas saglabāt latviešu valodas prasmes. Sapulces vadītājs Ilmārs Latkovskis (NA) informē, ka no PBLA ir saņemta vēstule par atbalstu tālmācības programmu izveidei diasporas bērniem un jauniešiem. Par problēmu vairāk stāstīja Anta Spunde- PBLA Izglītības padomes priekšsēdes vietniece. Savā uzrunā viņa aicināja Izglītības un zinātnes ministriju veidot programmas tālmācības nodrošināšanai diasporas bērniem uzsverot, ka ar šo problēmu saskaras visi klaidā esošie bērni – gan uz laiku emigrējušie, gan klaidā dzimušie, gan diplomātu bērni, gan karavīru bērni.
Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdis Jānis Kukainis jautāja par solījumu izpildi – “vīru un vārdu”, ekonomijas attīstību, drošību un korupciju.
No 14 Saeimas deputātiem 7 sēdes laikā aizgāja prom. Kā uz paplātes ir redzama Valdības neieinteresētība šajos jautājumos.

http://youtu.be/iheTGHc4lO4

 • Aivars B.

  Der apskatīties Intas Nagles veidoto raīdījumu, kur pilnīgi no realitātes atrautā Lukševica (iespējams ka tā, ĀM parlamentārā sekretāre) murgoja, ka tā vispār nav nekāda problēma, ka paies 30 gadi un visi atgriezīsies. Nekas nevar mainīties, ja cilvēki valstī nav pamatvērtība.

  • Uldis Ozoliņš

   Paies 30.gadi un šeit būs atkal viena no krievijas guberņām , brīvdabas muzejā aiz sētas varēs apskatīt kautkādus Латыши́ (латыш. latvieši) — балтский народ .

 • Krišjānis Dzalbe

  Valsts kanceleja aicina jaunos speciālistus atgriezties Latvijā http://www.mk.gov.lv/lv/aktualitates/valsts-kanceleja-aicina-jaunos-specialistus-atgriezties-latvija

  • juris

   Vai valsts kancelejas parazīti-birokrāti būtu radijuši kādu darba vietu Latvijā, ka viņi aicina?

   • Jānis

    Jurim. acīmredzot, nav ne jausmas ar ko nodarbojas valsts kanceleja.

    Tad brīnāmies, ka mums tādi politiķi, ja paši neko nejēdzam un nesaprotam.

  • tolka

   ha ha ha!
   Man ir jābrauc uz ārzemēm, jāiegūt konkurētspējīgu izglītību pēc kapitālisma principiem par savu naudu un pēc tam es par to saņemu kapeikas?
   Lieliska ideja!

 • Liene

  Lai tie emigrant iet bekot.Nu tagad izdomajushi no Latvijas naudu slaukt lai uzturetu vinu izmirushos Latvieshu centrus.Es nodzivoju ASV(Dienvidkalifornija) 18 gadus netalu no L.A. un teikshu ka Los Angeles Latvieshu centrs var teikt ir izmiris jo vecie latvieshi nomirushi,2 paaudze knapi runa latviski un vairs neiet uz centru.Par 3 un 4 paaudzi vispar nav ko runat,Latviski vini neruna un uz Latvieshu namu neiet.Kamer vecie bija dzivi tad vel jaunieshi gaja bet tagad viss pamazam izmirst.Tapec jau ari tagad naudu no mums grib izspiest lai varetu vinu centrus uzturet,jo jaunie vairs naudu nedod jo nav par centru interese.Un galu gala kada sakara mums jauztur emigrant centri u.t.t. tapat no ASV tas mazumins kas gribeja atgriezties ,sen jau atgriezas 1990 gadu sakuma.Parejie un jaunie no ASV atgriezties netaisas.Ta ka nav ko viniem naudu pieskirt,lai pasha nemas.

  • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

   Un tagad nolaid udeni!

  • Janis

   Runa nav par ASV latviesiem, tacu var palidzet Anglijas Irijas Vacijas un Skandinavu Latviesiem. Japalidz tam valstim kur musu ir daudz.

   • jurka

    Kapec japalidz?!Jus izvelejaties vieglako celu,aizbraukt prom meklet labaku dzivi.Neredzu kapec jums ir japalidz.Istie Latvijas patriot kas palika Latvija un nenobijas no grutiem laikiem.Tiem luk ir japalidz,nevis labakas dzives mekletajiem.Jus izvelejaties aizbraukt,neviens jus nedzina.Un vispar nav ko te runat Eiropas Savieniba tika taisita tapec lai jebkursh cilveks kas ir ES varetu brivi braukt uz citu ES valsti,tur stradat un sedet uz benefits.Ta ka nevajag te rauda ka jus tikat izdziti vai piespiesti braukt prom.

    • JurisUK

     Nabagmājā karogs ar roltonu patriotiem garšo?!

     • jurka

      Kas ir rolton?Un tev pasaules klaidoni nav te tiesibu spriest par manu patriotismu,jo es nenobijos no grutibam un neaizbegu uz UK meklet labaku dzivi.Ta ka turi muti un dzivo cepuri kuldams sava UK.Mums Latvija ir vajadzigi savas zemes patrioti kas gatavi te cinities un kaut ko mainit nevis sava labuma mekletaji kas tik zin ka bez izglitibas sedet UK uz pabalstiem un raudat ka te jus neviens negrib.Ta ka bye,bye!

     • edgars

      Tev juri ir viegli spriest, bet ko darit vientulai matei ar 300-400 eiro algu menesi un diviem berniem kapec vinai jamocas paskaidro un vecumdienas sanemt grasus, var runat par patriotismu, ja tev ir ko est majas…

     • jurka

      Nav ko vientulam matem dzemdet!Nu ja zinam ka UK musu vientulas mates brinishkigi uz pabalstiem iztiek.Dazreiz kauns arzemju (UK)presi lasit ka tada vientula mate no Latvijas ar 9 berniem uz UK nodoklu maksataju kakliem sez un vel pieprasa lai UK valdiba vinai lielaku maju iedod.Pretigi paliek no tadam “vientulajam matem”.

     • janis

      Es runaju par Latviju ne UK, ko darit vientulai matei Latvija ar 300-400 eiro menesi?

     • Fragile

      Tev no sevis pretīgi butu japaliek. Citiem, pieņemsim, no bomžiem ari pretīgi paliek, bet tādēļ taču viņi neklaigā par to interneta. Un tie, kas uz pabalstiem sēž, lai sez. Latvijā ar tādu pilns. Atceries, Tev neviens neko neatņem. Diemžēl ari nedod, bet vajadzētu tak saprast, ka pašam jāsitas dzīve ka māk!
      Ak ja, es Tev varu baigi apbēdināt, Tu prese neizlasi pat pusi no ta kā cilvēki dzīvo ārpus LV robežām, tādēļ iesaku, mazāk lasīt presi, sakrāj naudiņu un paceļo, ja vel nebūsi nolicis to kāda Feniksa!

     • Fragile

      Tikai “nezināmu” iemeslu pēc aizbraucēji palicējus nekāda veidā neaiztiek, jo, vairak vai mazāk, tie ar dzīvi ir apmierināti. Tikai esot veselajam sapratām un neesot badā, cilvēks spēj otram laimi vēlēt un priecāties, lai ari kādus risinājumus otrs pieņem, bet ir indivīdi, kuri, brivajos brīžos no bļaušanas par to cik krievi ir slikti, zākā “savējos” par to, ka tiem dzīve vieglaka

     • paldies.

      Tu, jurka, vienkarsi esi launs cilveks… Kaut nu Tev neviena diena sava dzive nebutu japiedzivo ne nabadziba, ne bads, ne citi sirdsdeesti!

    • aga

     Kapēc tu domā ka tas ir vieglākais ceļš?Pamest savu ģimeni,radus,dzimto māju nav viegli!To var tikai pateikt cilvēks kuram nekad nav bijusi jāizdara izšķiroši sāpīga izvēle!Viegli ir palikt kur esi un čīkstēt par ministru algām u.t.t.Un kur tu ar savu patriotismu sēžot tai Latvijā esi ticis un ko esi Latvijas labā izdarījis?!NEKO!

     • jurka

      Ja,aga!Skaties ka gribi bet aizbraukt ir vieglak!Palikt un cinities ir daudz grutak.Neviens te nechikst bet UK salashnas gan visu laiku chikst kad redz kad beidzot bus Latvija labi,jus tikkai tad atgriezisietes.Brauc apakal,cinies un maini kaut ko!Bet redz nee,gaidisiet kad te bus labak un tikkai tad varbut brauksiet.Well I’ve got news for you:Soon UK will cut all the benefits to foreigners and maybe pretty soon will leave EU altogether.Ko tad jus darisiet?Bus vien jabrauc atpakal.bet lieta ir tada ka mums tadi nelojali salashnas nav te Latvija vajadzigi.

     • kristaps

      Xa xa xa lielais lēmējs un darītājs runā kautkādu sviestu cīnītājs un patriots))) grūtā ceļa gājējs.

     • Jk

      Tāpēc ka ir vieglāk aizbraukt. Man arī bija grūtie laiki kad kabatā bija pēdējais piecits un līdz algai vēl divas nedeļas jādzīvo. Bet šobrīd es katru mēnesi maksāju nodokļus 1400 eur apmērā un ar to es uzskatu ka daru labumu Latvijas republikai. Ka arī uzskatu, ka jāatņem visas pilsoņa tiesības cilvēkiem kuri ir pametuši Latviju grūtajā brīdī.

    • YOLO

     Kas tu galīgi stulbs esi ? Zinkā es gribu braukt atkapakaļ uz latviju ? Tu nemaz nevari iedomāties. Tu tagad iesaki mums to kad bija jāpaliek un jādzīvo no dienas dienā ar pāris santīmiem kabatā ?

     • Janis

      Tapec tev jaraksta iesniegumi saeimai, redzi ka pret mums izturas ka pret atkritumiem.

    • Art

     Atbildi man uz šo, patriot, ir 2009. gads man ir 3 mēnešus vecs bērns rokās un tukšs ledusskapis + bezdarbs man un sievai. Kādas man ir iespējas valstī, kur uz manu ģimeni, ko pati VALTS bija solījusi aizstāvēt, ko dzirdēju pie altāra, precēdams savu sievu? Tie desmitiem tūkstošu jauniešu atbrīvoja gaisu tādiem kā tu, nezinādami uz kurieni dodās un kā uzņems citas nācijas. Nav pietiekoši liels risks?

     • Janis

      Pareizi tapec nekluse un raksti Saeimai, lai tavu balsi dzird un tadiem, kas tev parmet ka neesi patriots butu jalien no kauna zeme. Viss ko teici ir pareizi.

    • klavs

     Vispar jau par aidzisanu neviens neruna iet runa piemeram neteiktu ka biju parlaimigs studejot LV un cinoties vel par kaut kadu naudu lai butu par ko paest utt… un vel kaut vai par kojam samaksat tikai tapec ka nebiju dzimis laimigaja gimene kur visu senci nodrosina vai dirsu plesot censas nodrosinat… attiecigi mani ekonomiska situacija piespieda no valsts aizbraukt… jo redz kad nav tev pieredzes utt… tevi neviens darba nenem standarta darbu nevari stradat jo nav tev laiks jo studijas prasa dahuja laiku ja velies ko apgut ne atdeldet dirsu pret augstskolas solu…
     Lidz ar to nav ko virinat muti par ko nezin attiecinams par visiem kas doma ka viniem iet visgrutak…. un doma ka aizbraukt ir viegli… smadzenes paaudzejusi butu…

    • Edgars

     Es personīgi esmu atbraucis uz Austrāliju, lai gūtu pieredzi ko nekādīgi nekur Eiropā nevar iegūt, un man līdzīgie ir daudz. Un ja ir vēlme par mums nospļauties, tad droši. Bet tas būs tikai kā iniciatīva mūs atstumt pavisam.
     Turpretim radot atbalstu jebkādā veidā tas tikai motivēs atbalstīt pašu atbalstītāju. Citiem vārdiem sakot ja pret ārzemēs dzīvojošamiem tautiešiem izturās ar necieņu, tad negribās pat domāt par atgriešanos un valsts celšanu.
     Bet neuztraucies tik sīkumaini viedokļi un attieksme kā šim komentāram un deputātiem neapturēs nedz mīlestību pret valsti, nedz vēlmi ieviest inovāciju valstī. Jo ja ne tautieši ar ārzemēs iegūtu izglītību, tad austrumu zemēs dzīvojošie to gan paveiks.

   • Liene

    Janim:Shini video tieshi ir runa par ASV latvieshiem.Tas kungs video kas runaja ir ASV latvieshu parstavis.Atbraucis lai izdingetu no Latvijas naudu.

    • janis

     ASV latviesiem palidzet galigi nav jegas, bet japalidz tiem kas ir Anglija Irija un kas aizbrauca nesen, luk tas ir svarigak. ASV latviesi vini neko nesajedz par situaciju latvija, ta ir cita paaudze.

     • latviete

      Runa ir par tālmācības programmu latviešu valodas apguvei un saglabāšanai, kas ar interneta starpniecību būtu pieejama it visur. Līdz ar to palīdzība būtu ikvienam latviešu bērnam, kuri nepieņem lēmumu, kur dzīvot. Es saprotu, ka tā būtu palīdzība arī ikvienam nelatvietim Latvijā, kas vēlas apgūt latviešu valodu. Līdz ar to tālredzīgam cilvēkam būtu jāsaprot, ka tā būtu palīdzība Latvijai un latviskumam.

    • http://www.3x3.lv Sandra

     Tas kungs no ASV ir Pasaules brīvo latviešu apvienības (PBLA) priekšsēdētājs. Un tieši PBLA deviņdesmitajos gados stutēja Latviju. “1993. gadā LBF dažādiem projektiem Latvijā piešķīra pus miljonu dolāru, no kuriem gandrīz puse tika nodota Aizsardzības ministrijai, pārējie – dažādiem pasākumiem, kurus konkursa kārtībā izvēlējās LBF padomes locekļi. Tajā pašā gadā LBF ieteica atbalstīt Latvijas pilsētu, rajonu un pagastu pašvaldības ar aizdevumu programmu. Šai vajadzībai no neaizskaramā kapitāla ir atdalīts pus miljons dolāru, kas piešķirti konkursa uzvarētājām pašvaldībām visā Latvijā – no Pāvilostas līdz Zilupei, no Alūksnes līdz Aknīstei. Atmaksātās summas tiek piešķirtas jauniem aizdevumiem, un tagad līdz šim piešķirtie aizdevumi sasniedz gandrīz vienu miljonu dolāru.”

  • https://soundcloud.com/dotconcept dotConcept

   Man ir “Jāiet Bekot” tādēļ ka es uz Angliju atbraucu mācīties? Tad nu gan.

 • skatsnomalas.

  Vajag pieņemt likumu, ka tauta var atlaist saeimu, nevis tikai prezidents. no tā daudz kas mainīsies, deputāti vairāk cīnīsies lai paliktu savā darba vietā.

  • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

   Kurs uz tadu valsti gribes atgriezties?!

   • sffgf

    es domaju, ka jebkurs veletos dzīvot šādā valstī. Jo ja tāds likums būtu jau pastāvējis sen, tad ar valdību būtu viss kārtībā un deputāti neaizmirstu to ka viņi strādā pie mums nevis mēs pie viņiem.

  • Jānis

   Saeimu var atlaist pēc prezidenta priekšlikuma, tad vajadzīgs referendums.
   Pie tam, nevajag draudēt politiķiem, bet vienkārši ievēlēt normālus politiķus.

   • dfdsfsd

    nu un tu nevēlētos lai šādu priekšlikumu varētu izteikt tauta kas dzīvo valstī? mūsu valsti nevada prezidents, to dara korumpētie deputāti. mosties vienreiz

    • Krišjānis Dzalbe

     Iesaku izlasīt Satversmi. It will blow your mind!

     • dd

      Nav ko dzīvot satversmē kura izveidota tā lai mums būtu maza teikšana par to ko vēlamies no valsts sagaidīt. Lai mainītu pasauli, jamaina domāšana, domā radoši nevis racionāli.

  • Krišjānis Dzalbe

   Ne jau atlaišanā ir problēma, bet piedabūt spējīgus cilvēkus kandidēt, strādāt tik nīstajā valsts pārvaldē. Un tādi, kas uzskata par savu pienākumu gānīties par visu, kas notiek apkārt, nebūt nerisina šo problēmu.

   • snm

    es domāju ka mums valsts ir pilna ar spējīgiem cilvēkiem, kuriem vienkārši netiek dot iespēja, to ka atlaišanā nav tā problēma pilnīgi piekrītu, bet ja būtu šāds likums spēkā, tad es domāju ka visiem kas saeimā silda soliņus būtu vismaz kāda atbildības sajūta par to ka viņi tik ilgi mūs ir čakarējuši. Tautas iedzīvotājiem jau tā nav teikšanas, skatoties kā Āboltiņas kundze ieslidēja atpakaļ pēc iepriekšējām vēlēšanām.

   • un ja šāds likums būtu spēkā tad es domāju ka puse no tiem krabjiem nākamajās vēlēšanās nemaz nepiedalītos.

    • tolka

     …likumus pieņem KAS?
     Tātad “ģimene” sevi sargā un “savējiem” pāri darīt nevienam neatļaus.

     Es uzskatu, ka pieredze ārpus LV ir ļoti vajadzīga ikvienam patiesam patriotam, jo tikai no ārpuses patiesi var ieraudzīt, kas notiek iekš’ mūsu mīļās Latvijas un kāds būtu pareizākais virziens attīstībai.

     • estajutusavasirdi

      Nu pieredze ārpus Latvijas ir vajadzīga aklam sistēmas pakalpiņam, tas ka tu izbrauksi ārpus Latvijas nemainīs faktu, ka tu pelni to kas tev nepieder un kapā līdz nepaņemt. Saliedēta draudzība un mīlestība starp katru no cilvēkiem ir svarīgāka par peļņu.

 • Signe Ķīvīte

  Valdība ir kā Viagra-motivē drāzt tautu,bet ne mīlēt!

 • gvido skrubis

  Ta neko teikt komisijas locekli kuri neieintereseti stradat ,

 • Andris Jeziks

  Atkal Latviešu fašisms! Varbūt nav vērts turēt to kas pats sen jau ir prom!?

 • Alberts

  Liene muļķe – emigranti un tev ne viens nav aizbraucis uz ārzemēm ?? Emigrē no laba prāta aiz darīt nav ko ? Runa iet cik es saprotu savest likumdošanu un valsti kārtībā vai visu iebāzt D? Ar vai bez emigrantiem! Droši vien laikam vajadzētu saviem spēkiem 1005 gadā varējām?

 • Alberts

  Un vēl mani interesētu lai uz Mūsu Valsti ,kā mušas uz sūdu lidotu turki ,grieķi, poļi, leiši, un pat igauņi- jo tas būtu labklājības rādītājs! vai es kļudos? Es esmu lepns par savu Dzimteni un man ir kauns uz valdošo iekārtu. 23.gadi neatkarības un likumdošana nav savesta kārtībā! Ko visi ieprēkšējie tautas kalpi ir darijuši, vesela paudze ir izaugusi un rodas jautājums uz kā- uz mantrausības .

  • tolka

   …Latvija nav pasules naba.
   Iekš’ ES esam jau kādu laiku un īsti nevienam neesam interesanti. Šajā ziņā varam pateikties valdībai.

 • janis

  SAJA VESTULE PAUZU SAVU ATTIEKSMI TAPEC UZRAKSTIJU ARI KRIEVISKI, JO MAN KA LATVIETIM ARZEMES TIEK SPLAUTS SEJA…. Andris.Vilks@saeima.lv Ivans.Ribakovs@saeima.lv Vladimirs.Nikonovs@saeima.lv Arturs.Rubiks@saeima.lv Ingmars.Lidaka@saeima.lv Janis.Upenieks@saeima.lv Sergejs.Mirskis@saeima.lv info@saeima.lv Arturs.Kaimins@saeima.lv

  Labdien cienījamie deputāti!

  Vēstuli rakstīšu divās valodās Latviešu un Krievu.
  Iepazinos ar deputāta Artusa Kaimiņa video par šo sēdi?
  Vēlētos no jums uzzināt atbildes uz šādiem jautājumiem,jo jūs neieradāties uz LATVIJAS REPUBLIKAS 12.SAEIMAS PILSONĪBAS, MIGRĀCIJAS UN SABIEDRĪBAS SALIEDĒTĪBAS KOMISIJAS SĒDI
  2015. gada 14.janvārī.
  Pirmais jautājums būs Latviešu deputātiem (Andris Vilks, Ingmars Līdaka, Jānis Upenieks).
  1)Kā jūs domājat palīdzēt mums ārzemju Latviešiem un sekmēt cilvēku atgriešanos Latvijā?
  2)Kā jūs plānojat palīdzēt tiem Latviešiem, kas aizbrauca pēc 1991. gada uz Angliju un Īriju?
  3)Kāpēc neieradāties uz sēdi vai varat paskaidrot man iemeslus?
  Vēlējos piebilst ka mani šāda jūsu attieksme kā Latvieti ļoti aizskāra, paskaidrojiet man lūdzu kāpēc man būtu jābalso par Latviešu partijām, ja tā izturaties pret mums?

  Otrais jautājums ir jums (Ivan Ribakov, Vladimir Nikonov, Artur Rubik, Sergej Mirski).
  Ļoti labi saprotu kāpēc neieradāties uz komisijas sēdi, jo ASV un Kanādas Latvieši īsti nesaprot situāciju valstī, jo ir auguši citā kultūras vidē,
  taču no Latvijas ir izbraukuši arī ļoti daudz krievvalodīgie, kāpēc nerunājat par šiem cilvēkiem un kā tos atgriezt Latvijā?
  Vai jūs varētu man paskaidrot ko jūs domājat par Latviešiem un Krieviem ārzemēs, kas aizbrauca?
  Vienā lietā jums piekrītu, ka katram Latvijā jāzin vismaz trīs valodas Angļu, Krievu un Latviešu, taču Latviešu valoda jāsaglabā kā galvenā un tā ir jāzin visiem.

  Domāju, ka ar varbūtību 95% atbildi no jums nesagaidīšu un šī vēstule aizies kā spams, taču ceru uz atbildi…

  добрый день уважаемый депутаты!

  Я решил написать вам письмо на двух языках латышский и русский.
  Я познакомился с видео который снимал депутат Артусс Kайминш.
  Хотелось бы, чтобы вы ответили на эти вопросы, потому что вы не посетили LATVIJAS REPUBLIKAS 12.SAEIMAS PILSONĪBAS, MIGRĀCIJAS UN SABIEDRĪBAS SALIEDĒTĪBAS KOMISIJAS SĒDI
  2015. gada 14.janvārī.

  Мой первый вопрос будет у латвийских депутатов (Андрис Вилкс, Ингмарс Лидака, Янис Упениекс).
  1) как вы думаете помочь нам иностранами латышами вернуться домой и содействовать возвращению латышского народа?
  2) Как вы собираетесь, помочь тем латышам, который оставили Латвию после 1991 и поехали на заработки в англию и ирландию?
  3) Почему вы не пришли на заседание комиссии, если вы можете объяснить мне причины?
  Kак у латыша по национальности мне очень не понравилось ваше отношение к нам кaк латышами который не проживает в латвии, вы это очень четко и ясно показали…
  Пожалуйста, объясните мне, почему я должен голосовать за латышских партий, если у вас такое отношение к нам кaк латышами?

  Второй вопрос к вaм (Иван Рыбаков, Владимир Никонов, Артур Рубик, Сергей Мирский).
  Я очень хорошо понимаю, почему вы не посещали заседаний комиссии, так как в США и Канаде латыши действительно не знают реальную ситуацию в Латвии, потому что они выросли в другую культурную среду.
  Из латвии уехали очень много русскоговорящих, почему вы не говорите о их возвращение домой?
  объясните мне пожалуйста, что вы думаете о латышей и русских за рубежом (они поехали на заработки в англию и ирландию)?
  в одном соглашусь с вами в латвии всем необходимо знать три языкa Английский, Русский Латышкий , но нада сохранить латышкий как самый главный язык и всем его знать

  Я думаю, что с вероятностью 95% я не получу ответа от вас и это письмо будет как спам, но надеюсь на ваш ответ…

  • Latvijā būtu jazin tikai 1 valoda, un tā ir Latviešu, Angļu un Krievu valoda būtu pēc katra indivīda izvēles, vai pēc katra vajadzībām. nav ko borēt smadzenēs tālāk jaunākajām paaudzēm ka krievu valoda šeit ir obligāti jamāk jo darbu nevarēs dabūt utt. Jo atrāk sāksim šādi domāt jo ātrāk krievvalodīgā masa no Latvijas izgaisīs. Skolā jau skaidri nostādiju visiem skolotājiem ka krievu valodu es nemācīšos jo man nav japiekāpjas tādiem kuriem ir pietiekami liela valsts kur runāt krievu valodā. lai brauc tur un tā arī runā 😉

   • Janis

    Ar vienu valodu, mes nekur talu netiksim,un patik tev vai ne Krievija vienmer bus musu kaimins. Un pamegini atrast darbu Latvija zinot tikai Latviesu valodu?

    • sn

     strādāju krievu celtniecības firmā kur nepagāja 2 mēnēši un darba vadītājs nāca ar manīm runāt Latviski. runāja slikti, bet novērtēju centienus. Ja tu domā ka nevari bez krievu valodas Latvijā atrast darbu, tad tu arī to neatradīsi. Ja tu bez šīm krievu valdos zināšanām darbu nespēj atrast, tad esi vājš domātājs, un tici lietām kurām nevajag ticēt.

     • janis

      Katra valoda dod tev papildus iespejas. Un par valodam pats zinu 5 valodas. Zinu par ko runaju.

     • Nu man prieks par tevīm, bet nu kā jau es teicu, citu valodu zināšanas ir katra paša izvēle. Un nevajag to jaukt ar to ka valstī būtu jazina 3 valodas lai kautko sasniegtu.

     • tolka

      …vismaz 3 valodas ir vajadzīgas, lai kaut ko sasniegtu. Iekš ES ir vairāk kā 3 valodas…

    • sn

     Painteresējies mazliet par vēsturi un paskaties no cik lielas valsts sākās Angļu valoda un tagad tā ir zināma visā pasaulē

   • tolka

    Man liekas, jo vairāk valodas zin cilvēks, jo plašāka ir viņa izpratne par daudzām lietām.
    Piekrītu, ka latviešu valoda jāzin ikvienam Latvijā dzīvojošam, bet uzskatu, ka arī krievu un angļu valodas nenāk cilvēkam par sliktu. Un kur paliek franču un itāļu, varbūt spāņu…?

 • RaivO

  Tač, kad cilvēki sapratīs vajag jaunas sejas saeima, nejau šos Padomju Laiku cilvēkus, kas domā pilnīgi otrādi. Tač šie vecie cilvēki ir kā bērni, ka tik viņiem labāk, negrib iet uz sēdi, neiet, jo viņam pusdienlaiks 😀

 • INGA

  Nevienam vārdam neticu ko apsola valdība. Mani abi dēli bija aizbraukuši prom no valsts izmisuma brīdī…. Tikai mammas mīlestība spēj izdarīt neiespējamo….Es palīdzēju atgriezties dēliem.

  • Inguss

   Cepuri nost tava prieksa visu cienu…

 • Baltais Gulbis

  pats lielākais sviests ir šī bloga autors, kas kā nekā it kā ir DEPUTĀTS. Saeimas deputāts. Un kaut ko sajēgt jau tā kā vajadzētu. Bet, lūk, ko viņš raksta. No 14 Saeimas deputātiem 7 sēdes laikā aizgāja… Un tad nākamais – Kā uz paplātes ir redzama Valdības neieinteresētība šajos jautājumos.. Kāds te sakars valdībai, ja deputāti aiziet?

 • Viktors

  Lai arī cik liels valst patriots nebutu aizbraukušais-Piedodiet,bet vai kads no aizbraukušajiem velas atgriezteis šeit un strādāt par 360 eur citi strada pat par mazaku algu ja vins dzivodams ārzemēs pelna no 1000 eur un vairak .kautka negribu ticēt.

 • kristine

  Nu reali viena jauna studentite ar Anglijas izglitibu devejot sevi par specialisti izgruda cauri reimigracijas projektu 10 latvieshiem , lai atgrieztos LV un saktu stradat valsts parvalde 🙂 Bet smiekligakais ir 10 un tikai tiem Latvieshiem kuri ieguvushi augstako iglitibu arzemes un tiek deveti par specialistiem . Ko tas liecina par valdibu Latvijas 😀 izglitibu un tas sistemu Latvijaa un cilvekiem kuri strada vel cinas par to lai dzivotu sava valstti:D Man ir 2 augstakas izglitibas , bet latvija iegutas …. Zel ,kad ar 5 gadu pieredzi man nv variantu atgriezties majas . Tapec es nezinu kam ir janotiek lai Latvieshi ar iegutu augstako izglitibu arzemes brauktu majas un pelnitu 1000 eiro uz rokas pie Latvijas nodoklu sistemas ja piemeram Anglija studens absolvejot sak pelnit no 25000 GBP gada ….. Kam nav problemas ar matematiku mani sapratis .

  Ar tadiem apriezieniem reimigrejot driz Latviju parnjems kinieshi 🙂

 • Laura

  Nu ja. Tagad centīgie Latvijas iedzīvotāji ar savu 300 Eiro lielo aldziņu, sponsorēs ārzemēs dzīvojošos ar 2000 Eiro mazo aldziņu.

 • Zagars

  Artuss ! Muuc no turienes… kkas tur driiz shitos lohus izgainjaas…….

 • aiva

  Un kā jūs domājat, latvieši kas strādā ārzemēs, vai viņi nemaksā kredītus kas ir latvijā? Vai nopelnītā nauda arzemēs nenonāk Latvijā? Latvieši ārzemēs palielina Latvijas budžetu. Nejau visa nopelnītā nauda ārzemēs paliek tur. Kāpēc lai nepalīdzētu?

 • xxxxxxxxx

  “Kur ir tā problēma?” Deputāti bejzēdzīgi diskutē, ka problēma ir nez kur, ka vajag kaut kādas mistiskas programmas, bet problēma ir tā, ka algas ir pārāk zemas!!!!!!!!!!!!
  DUSMAS.

 • Gunča
 • agita

  Šī ir atbilde no Ilgmāra līdaka par to kādēļ viņš nebija uz
  Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas sēdi 14.martā Lasiet un spriežiet paši ko domāja par šo visus.

  Labdien!

  Paldies par neviltoto interesi par Pilsonības, migrācijas un sabiedrības saliedētības komisijas darbu.

  Diemžēl Jūsu rīcībā nonākusi kļūdaina informācija par
  14. janvāra sēdi. Šo sēdi PRIEKŠLAICĪGI PAMEST es nu nekādi nevarēju, jo
  ŠAJĀ SĒDĒ NEPIEDALĪJOS.

  Jau pirmajā šis komisijas sēdē vērsu kolēģu uzmanību uz
  apstākli, ka sēžu sākuma laiks 12.00 ir visai “riskants”, jo tik tikko
  beigusies (vai pat nav beigusies) sēde Tautsaimniecības komisijai, kurā
  pildu priekšsēdētāja vietnieka pienākumus. Diemžēl manas bažas bija
  pamatotas un 14. janvārī tūdaļ pēc Tautsaimniecības komisijas sēdes
  beigām biju spiests piedalīties neplānotā ekspertu apspriedē, lai
  precizētu komisijas sēdē izskanējušos uzdevumus Ekonomikas un Tieslietu
  ministrijām, kā arī Saeimas Juridiskajam dienestam.

  Man emigrācijas problēma pattiesi sāp, taču tieši
  Latvijas ekonomikas (tautsaimniecības!) vājums ir tas, kas ļaudis spiež
  aizbraukt un aizbraukušajiem liedz atgriezties. Un, ja man ir dota
  iespēja kaut nedaudz ietekmēt Latvijas likumdošanu, lai padarītu Latviju
  uzņēmējiem draudzīgāku, tad šo iespēju es arī mēģinu izmantot, cik
  spēju. Te arī atbilde uz jautājumu – kā es plānoju atgriezt Latvijā
  klaida latviešus. Ja kādam palicis aizvainojums par manu neierašanos uz
  Saliedētības komisijas sēdi, tad esmu gatavs atvainoties. Lai nepaliek
  rūgtums sirdī!

  Cieņā – Ingmārs Līdaka

 • Liga

  Arprats. Lasu un man paliek neizsakami skumji par mums visiem. Kaut kada mulkiga dalisanas sejieniesos un turieniesos. Lienei kura par Losandzelosu raksta prats ir aptumsojies. Viniem ir centrs (ja– nav jauns un moderns, ir stipri nolietots, bet ir!) katru svetdienu latviesu skola, jaukta kora meginajumi, viru koris, tautas deju kolektivs visadi saieti. Es kad aizbraucu vienmer tur aizeju, cilveki ir forsi un tur var dabut tik pat labaus majas ceptus gardumus ka no vecmammas krasns. Biju tur uz Ziemas saulgrieziem ko rikoja skola, pat seit Latvija tadas istas latviskas svinibas neesmu redzejusi, daudzi un loti labi tur runa latviski (protams ir ari tie kuri neruna). Nezinu uz kadu centru ta Liene ir gajusi… un ja vina aizgaja tur ceturtdienas vakara tad drosi vien tur bija durvis slegtas. Sanfrancisko ir skaists nams, Sieatla un piemeram Garezera jauniesu bari, visas vasaras skolas pilnas. Tagad saprotu kapec mes Latviesi esam tadi ignas… daba viss ir lidzsvara, mes esam loti eruditi, skaisti un apdavinati cilveki un iedomajies kas notiktu ja mes visi saktu sadarboties!? Pasaules lidzsvars butu zudis, jo tad sita maza nacija butu viena no specigakajam un apdraudetu parejos… turpinasim rieties, ta interesantak!

 • Martins Marten

  NU vecit Tu parak biezi kko nesaproti, nevis naudet bet darit, chalit – kas notiek? Tu pats zini kas Tu esi?

 • John Chris

  Vai jūs interesē iegūt jebkāda veida aizdevumu, tad sazinieties ar mums šodien par via: tonyscottfirm@gmail.com

  Aizdevuma pieteikuma veidlapa.

  Pilns nosaukums:

  Sex:

  Valsts:

  pilsēta:

  Nodarbošanās:

  Mēneša Ienākumi:

  Kredīta summu, kas nepieciešama:

  Aizdevuma ilgums:

  Mobile / tālruņa numurs

  Tony Scott mr.

 • Edgars

  Dazi te vnk komente prieka, un garlaicibas pec. 🙁

 • larry Reed

  Sveiki,

  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu?

  tu esi ko tika noraidīts

  bankas un citas finanšu iestādes?

  Vai jums ir nepieciešams konsolidāciju aizdevumu vai hipotēku?

  meklēt ne vairāk, jo mēs esam šeit, lai visas jūsu finanšu problēmas pagātnē. Mēs aizdevumu fondiem, lai personām,

  nepieciešama finansiāla palīdzība, kas ir slikta kredītu vai nepieciešama nauda

  samaksāt rēķinus, ieguldīt uz uzņēmējdarbību ar likmi 2%. Es vēlos izmantot šo mediju, lai informētu Jūs, ka mēs padarīt uzticamu un saņēmēju palīdzību, un būs gatavi Jums piedāvāt aizdevumu. Tātad, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: emmanueljustina536@gmail.com

 • Elina Johnson

  Vai jūs meklējat aizdevumu? Vai bija jūs atteicāties aizdevumu banka vai finanšu institūcija viena vai vairāku iemeslu dēļ? Jums ir īstā vieta Jūsu kredīta risinājumus tieši šeit! Elina Johnson aizdevumu uzņēmumam, mēs ierobežots dot aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām par zemu un pieejamu procentu likmi 2%. Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu šodien, izmantojot elinajohnson11@hotmail.com

 • Scott Williams

  Sveiki,

  Es esmu Mr Scott Williams. Cienījams, likumīgu un akreditēta aizdevējam. Mēs sniegt aizdevumu visu veidu, ir ļoti ātri un viegli veids, personas aizdevums, auto aizdevums, mājas aizdevums, students aizdevums, biznesa aizdevums, aizdevums, izgudrotājs parādu. uc

  Iegūt apstiprinātas biznesa vai personīgo aizdevumu šodien, piesaistīt līdzekļus tajā pašā nedēļā piemērošanas. Šīs personas aizdevumiem var apstiprināt neatkarīgi no jūsu kredītkartes, un ir daudz apmierināti klienti, kas apstiprinātu šo apgalvojumu. Bet ne tikai iegūt personas aizdevumu, jums ir nepieciešams; nokļūt lētākais. Tas ir mūsu solījums: Mēs garantējam viszemākās cenas visās bezmaksas labumu krīzes kredītiem.

  Mēs cenšamies atstāt pozitīvu paliekošu iespaidu iebruka kas pārsniedz klientu cerības visu, ko daru. Mūsu mērķis ir, lai ārstētu jums ar cieņu un respektu, vienlaikus nodrošinot augstas kvalitātes pakalpojumus savlaicīgi.

  Nav nepieciešams sociālās apdrošināšanas numuru un nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta.

  Tātad e-pasts: (scottwilliamsloanfunds@hotmail.com) tagad pieteikties aizdevumam.

 • mhay biarulla

  Piesakies ātri un ērti aizdevumu, lai nomaksātu rēķinus un sākt jaunu finansējumu gida projektus ar vislētāko procentu likmi 3%. Vai sazinieties ar mums šodien, izmantojot: elijahloanfirm@outlook.com ar aizdevuma summu, kas nepieciešama kā mūsu minimālā aizdevuma piedāvājumu ir 1,000.00 jebkurai izvēlei aizdevuma summas. Es esmu sertificēts, kas reģistrēts un legit aizdevēji. Jūs varat sazināties ar mani šodien, ja jūs interesē iegūt šo aizdevumu, sazinieties ar mani vairāk informācijas par aizdevuma process, process, piemēram, aizdevuma noteikumiem un nosacījumiem un kā aizdevums tiks nodota jums. Man vajag jūsu tūlītēju reakciju, ja jūs interesē.

 • EMAURRI ODILON

  Emaurri Odilon Loan Sector piedāvā uzņēmējiem iespēju viegli piekļūt aizdevumiem vidē ātri, pārredzami un efektīvi. Mūsu pieredze un starptautiskie standarti, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu kvalitāti klientiem un piegādes pakalpojums ir mūsu galvenais piedāvājums starptautisko finansējumu projektu uzņēmumiem, uzņēmumiem un organizācijām svarīgiem attīstības projektiem zemes atpūtas, tūrisma, izklaides un būvniecības nozarēs Mēs, arī individuālo aizdevumu, privāts aizdevums, aizdevums parādu atmaksa; Kontakti E-pasts: odilonfinancialsector@gmail.com

 • emmanuel richard

  UZMANĪBU:
  welcome to FRED aizdevumu pakalpojumus PLC mēs piedāvājam aizdevumu, lai cilvēki par sliktu kredītu, labiekārtošanas aizdevumu, personīgo un biznesa aizdevums, students meklē finansiālu palīdzību un uzņēmumiem utt ar ļoti zemu procentu likmi un ar vai bez ķīlas. jebkura ieinteresētā vajadzētu sazināties ar mums pa e-pastu Adamfredloanfirm@gmail.com~~HEAD=pobj jūs varat zvanīt vai teksts mums +15017229938 VAI +18144768385 ar šādu informāciju, lūdzu, aizpildiet un virsotne zem informācija;

  Aizņēmēja informācija

  pilnais vārds:
  valsts:
  adrese:
  vecums:
  0ccupation:
  ģimenes stāvoklis:
  darba vieta:
  sex:
  Tālrunis:
  Mobilā tālruņa numurs:
  Mēneša ienākumi:
  nepieciešami EUR vai USD summa:
  mērķis Loan:
  Aizdevuma ilgums:
  Kā Steidzami jums vajag aizdevumu:
  vai tu saproti angļu valodu?:
  kurā vietā jūs atradīsiet mūsu reklāmu ?:

  Aizdevumu departaments
  E-pasts: Adamfredmicrofinace@gmail.com

  Jūs varat zvanīt vai teksts mums +15017229938 VAI +18144768385

 • Mario Finance

  Sky World aizdevums Firm, mēs dot aizdevumus ar procentu likmi 0f 3%.

  Laba diena Sir / ma am.

  Mēs esam privāts uzņēmums, un mēs piedāvājam aizdevumus ar zemām procentu likmēm, nosakot aizdevuma summa ir starp 100000000 aizdevuma noteikumus 1000 $ dolāru aizdevumu uzņēmējdarbības attīstībai: EDGE / uzņēmējdarbības paplašināšanai konkurētspēju.

  Mēs piedāvājam dažādus aizdevumu

  * Personas Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Business Aizdevumi (nodrošināto un nenodrošināto)
  * Consolidation Loan

  Nav sākotnējās maksas.

  Mēs pateicamies, ka veltījāt laiku, lai izlasītu šo reklāmu.
  Lai iegūtu vairāk informācijas un izmeklēšanas, sūtīt e-pastu uz mums šodien
  skyworldloanfirm@gmail.com
  skyworldloanfirms@yahoo.com

  Sarah Williams. https://uploads.disquscdn.com/images/7f0144b6ecbd2fc375939fcd1ea39f65ddf15a24acb0ddd39480e6a31a439650.jpg

  • paulmorgan

   Vai jums ir nepieciešams ātri kredītu ar relatīvi zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? ja jā, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju par visu aizdevuma veidu jums var būt nepieciešams.
   Mēs gaidām dzirdēt no jums, cik ātri vien iespējams, EMAIL ASV tagad: paulmorgan587@gmail.com
   Paul Morgan Loan Firm PLC.

 • Mrakus Grey

  Mēs dodam aizdevumus dažādiem mērķiem. Mēs piedāvājam minimālo summu 5,000.00 līdz 10.000.000 ar zemu procentu likmi 2% periods: līdz 25 gadiem, atkarībā no kredīta summas, kas jums nepieciešams. klienti ir vecāki par 18 Šī aizdevuma darījums ir 100% garantēta nopietnu klientiem. Lai iegūtu vairāk informācijas par aizdevumu jūs varat sazināties ar mums pa e-pastu: markusgreyloanfirm@gmail.com

 • paulmorgan

  Vai jums ir nepieciešams ātri kredītu ar relatīvi zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? ja jā, sazinieties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju par visu aizdevuma veidu jums var būt nepieciešams.
  Mēs gaidām dzirdēt no jums, cik ātri vien iespējams, EMAIL ASV tagad: paulmorgan587@gmail.com
  Paul Morgan Loan Firm PLC.

 • magret james

  Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka Jeļena Fedosejeva kundzei cienījama privāto aizdevējs aizdevumus atvērts ekonomisku iespēju visiem tiem, kam nepieciešama jebkuru finansiālo palīdzību. Jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai nepieciešama mājas aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs nodrošināts aizdevumus 2% procentu likmi privātpersonām, uzņēmumiem un sabiedrību ar skaidros un saprotamos vārdos un conditions.100% garantētās, sazinieties ar mums jau šodien pa e-pastu: (JELENAFEDOSEJEVALOAN@GMAIL.COM)

 • Davidson Smith

  Sveiki visiem esmu šeit liecināt kā es saņēmu savu aizdevumu no Mr Deividsona Smith kad es pieteicos vairākas reizes no dažādām aizdevumu aizdevējiem, kuri apgalvoja arī liecināt tiesības šajā forumā, es domāju, ka liecības, kur reālās un es pieteicos, bet viņi nekad man iedeva kredītu . Man bija nepieciešams steidzami aizdevumu, lai sāktu uzņēmējdarbību, un es pieteicos no dažādām aizdevumu aizdevējiem, kas solīja palīdzēt, bet tie nekad deva man loan.Until mans draugs mani iepazīstināt ar Mr Deividsona Smith, kurš apsolīja, lai palīdzētu man, un patiesi viņš darīja, kā viņš apsolīja, bez jebkāda veida delay.I nekad domāja, ka joprojām ir uzticami aizdevumu aizdevējiem, līdz es satiku Mr Davidson Smith, kas ir patiešām palīdzēja ar aizdevumu un mainīja manu belief.I dont zināt, ja jums ir jebkādā veidā nepieciešamība patiesas un steidzami aizdevumu, brīvi justies, sazinieties Mr Davidson Smith caur viņa email{davidsonsmithloanfirm@gmail.com}

 • Collins James

  Es esmu Karin Paul. Man ir kredītu par summu 75000 $ no aizdevuma aizdevējam. Man apsolīja palīdzēt viņam reklamēt savus pakalpojumus ikvienam, kam nepieciešama aizdevumu. Lūdzu, sazinieties ar viņu, ja jums vēl ir nepieciešams kredīts, kā arī. Collins James Finanšu Company. e-pasta adrese: collinsjames420@hotmail.com

 • Bright Alvin

  Vai tev ir jāmaksā kredīts, lai uzsāktu jauno gadu !!!!!!

  Vai jūs meklējat līdzekļus, lai nomaksātu kredītus un parādus? Vai jūs atrodaties nedaudz nepatikšanas ar neapmaksātiem rēķiniem un nezināt, kā iet vai kur vērsties? Ko darīt, lai atrastu cienījamu parādu konsolidācijas uzņēmumu, kas var palīdzēt jums samazināt ikmēneša maksājumus, lai jums būtu pieejamas atmaksāšanas iespējas, kā arī elpot, kad runa ir par mēneša beigām, un rēķini būs jāmaksā? Bright Alvin Loan Company ir atbilde. E-pasts (brightalvin205@gmail.com)

 • CHARLES FLORENCE

  Kā esmu samaksājis manas slimnīcas rēķinus un nodokļa rēķinus Es esmu SK Max Maxhalala
  Viena māte no Vašingtonas, Pensilvānija, Amerikas Savienotās Valstis
  Amerika Esmu ļoti priecīgs un pateicīgs par augsto akmens
  Investīciju vadība
  Ierobežots ar Kontaktpersonas numuru: +2348108113759 piešķiršanai
  Es atrodu 2017. gada 21. maijā, lai nokārtotu manas slimnīcas rēķinus
  Un arī jāmaksā mani nodokļi. Viņi mani pasargāja no manas mājas zaudēšanas.
  Šis ziņojums, iespējams, jums palīdzēs
  Īsts aizdevums citā, lai jūs netiktu iekļauti nepareizā
  Rokas, lai meklētu atbildīgu aizdevumu, mans padoms
  Jums ir jāsazinās ar šo uzņēmumu, izmantojot
  E-pasts: florenceloans1@gmail.com
  WATSSAP ME +2348108113759
  VIBER

 • Leonardo Sanchez

  Mēs piedāvājam kredītus ar 2% procentu likmi. Mēs piedāvājam uzņēmuma aizdevumus, individuālos aizdevumus, aizdevumus, automašīnu aizdevumus, studentu aizdevumus, parāda konsolidācijas aizdevumus e.t.c. Neatkarīgi no jūsu kredīta rezultāta. Mēs garantējam, ka sniegsim finanšu pakalpojumus daudziem mūsu klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgo aizdevumu paketēm aizdevumus var apstrādāt ļoti īsā laikā un nodot aizņēmējam. Ja jums ir nepieciešams ātrs kredīts, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (SANCHEZLOANFIRM@GMAIL.COM)

 • francis

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai atrisinātu jūsu finansiālās vajadzības, mēs piedāvājam aizdevumu no $ 5000 līdz $ 10,000,000.00 Max, mēs esam uzticami, efektīvi, ātri un dinamiski, bez kredīta pārbaudēm, 100% garantējam Mēs piedāvājam aizņēmējus aizdevumus saskaņā ar visiem noteikumiem šeit. mēs arī izsniedzam kredītus eiro, sterliņu mārciņās un dolāros.
  Procentu likme, kas piemērojama visiem 2% aizdevumiem, ja esat ieinteresēts, atgriezieties pie mums Via (francisefirm@gmail.com)
  ar šādu informāciju:

  Tavs pilnais vārds:
  Valsts:
  pilsēta:
  adrese:
  Nepieciešamais kredīta apjoms:
  ilgums:
  Vecums:
  sekss:
  Nodarbošanās:
  Telefona numurs:

 • steve philips

  Sveiki, vai jums tiešām ir nepieciešams legāls un steidzams aizdevums? tad sazinieties ar šo aizdevuma sabiedrību tūlīt (instantcredit@yahoo.com), tikko saņēmu aizdevumu 80 000 ASV dolāru apmērā, kas pilnībā apmaksāts manā bankas kontā, un es vakar piemērou.

 • josh redington

  AVOID SCAM, SAŅEMIES UNIQUE LOAN TODAY
  Sveiki,
  vai jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība?
  vai jums ir nepieciešams steidzams visu veidu aizdevums.
  sākot no € 1000 līdz € 50,000,000.00,
  * Procentu likme 3%
  * Izvēle 1-25 gadiem, lai atmaksātu.
  * Izvēlieties mēneša un gada maksājumu plānu.
  * Aizdevuma elastība.
  Lai saņemtu palīdzību, lūdzu, sazinieties ar mums.
  Vārds: adrese: valsts: vajadzīgā summa: ilgums:
  Tālrunis: Mēneša ienākumi:
  Nevilcinieties sazināties ar Mary roger par steidzamu aizdevumu vai jebkādu ekonomisku sadarbību
  Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: (greenwaysloanfirmltd@gmail.com)

 • Victoria Salgado

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai jums ir nepieciešama steidzama nauda, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas? Meklējiet ne vairāk, jo piedāvājam garantētus aizdevumus ar zemu 2% procentu likmi. Sūtiet mums vēstuli: (victoriasalgadoloanfirm@gmail.com).

 • Balka Leonardo

  Vai jums ir nepieciešams brīvdienas aizdevums? vai jūs esat mēģinājis saņemt bankas aizdevumus bez panākumiem? vai jums steidzami ir vajadzīga nauda, lai izkļūtu no parādiem? Jums ir nepieciešama nauda, lai paplašinātu vai ieviestu savu biznesu? Saņemiet aizdevumu no vienas no vadošajām kredītkaršu kompānijām, sazinieties ar mums pa e-pastu; (balkaleonardo@gmail.com)

 • Lanlazar Marcus

  ATBILDĪGS ATMAKSA PIEDĀVĀJUMS BEZ STRĀDĀJUMA GARANTĒTU

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums biznesam vai jāmaksā rēķini ar 3% procentu likmi? Mēs piedāvājam personas aizdevumu, biznesa aizdevumu un citus potenciālos indivīdus, uzņēmumus, sadarbības iestādes un organizācijas. Neatkarīgi no tā, vai jūsu kredītpunkti ir no 1000 eiro līdz 200,000,000.00 eiro, jums vajadzētu sazināties ar mums, izmantojot tālāk sniegto informāciju. E-pasts mums: zekoceanfinance@gmail.com

  Vārds:__________

  Uzvārds:_________

  Vecums: __________

  Dzimums: __________

  Adrese:____________

  Valsts: _________

  ĢIMENES STĀVOKLIS:__________

  OCCUPATION: __________

  MĒNEŠA IENĀKUMI:__________

  Mobilā telefona numurs:__________

  KREDĪTU SUMMA IR VAJADZĪGA: __________

  Nepieciešamais kredīta apjoms: __________

  Aizdevuma ilgums: __________

  Aizdevuma mērķis: __________

  E-pasts mums: zekoceanfinance@gmail.com https://uploads.disquscdn.com/images/d51e3322411ea05a7a40000b4e6fe323580d8eb2f1abb7d9905cdaf55d2e991c.jpg https://uploads.disquscdn.com/images/d51e3322411ea05a7a40000b4e6fe323580d8eb2f1abb7d9905cdaf55d2e991c.jpg

 • vpn market

  Pierādījums par nopietnu aizdevuma iegūšanu, paldies jums, Anthony Alex kundze, par jūsu 45 000 eiro naudas aizdevumu, ko jūs mani darījāt. Es runāšu par jūsu pakalpojumiem tiem apkārtējiem, kuriem nepieciešams aizdevums vai finansējums. Es esmu apmierināts ar aizdevumu, kuru esat piešķīris. Nevilcinieties, ja jums ir nepieciešams aizdevums un īstais likumīgs aizdevuma kreditors, lūdzu, sazinieties ar viņu tagad un saņemiet savu aizdevumu pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM

  Paldies .

 • jeanne marouette

  Kredīta piedāvājumi starp atsevišķiem nopietniem un ātri

  labvakar
  Tas ir ļoti svarīgs un nopietns ziņojums privātpersonām,
  visi cilvēki, kuri ir nomākti vai nav, izmisuma vai nē, ir aizliegti
  citi, kam steidzami vajadzīgs aizdevums, lai varētu relive
  atjaunot viņa dzīvi, viņa nākotni, viņa nākotni.
  Hey !!! Labi tagad nevilcinieties, jo jums būs viss, kas jums nepieciešams
  atdzīvināt savas darbības, īstenot savus projektus neatkarīgi no tā, kas jūs esat; jūsu
  Atgriešanās nosacījumi būs laipni gaidīti.
  Plašāku informāciju …

  Pasts: faure_patricia@outlook.fr

  Zvani: +336 44 67 80 99
  Ziņa: +336 75 32 47 52
  whatsapp: +336 75 32 47 52

  Paldies par sapratni

 • Josh Harry

  Lai visi zinātu, ka mēs piedāvājam aizdevumus uzņēmumiem un cilvēkiem ar ļoti zemu procentu likmi. Mūsu vēlme ir ļaut cilvēkiem sākt savu biznesu. Mūsu kredīta procedūra ir ļoti vienkārša un ātra. Mūsu kredītlimits ir no 1000 līdz 500 miljoniem ASV dolāru. Apmeklējiet mūs šodien Harryseanloanfirm@yahoo.com, un mēs jums smaidīsimies.

 • Larry Fred

  Vai tev ir nepieciešama kredīta piešķiršana? ĀTRĀS UN PIEEJAMĀS ATLĪDZĪBAS PIEEJAMIE PIEDĀVĀJUMI TIEK TIEŠI! ZEMĀK KONTAKTINFORMĀCIJA ..

  KAS ‘SAPP NUMURS: +18454007792
  WEB SITE: //worldbestloans.wix.com/worldbestloans
  KONTAKTINFORMĀCIJA EMAIL / COMPANY EMAIL: LARRYFREDBUKNOR@GMAIL.COM

 • Derek

  Vai jums ir slikts kredīts vai ir nepieciešams aizdevums? Sazinieties ar mums pa e-pastu: derekn685@gmail.com

 • vpn market

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM (whatsapp: (+151)86286514)

 • Collins Mark

  Es esmu Dženifera kundze. Man ir aizdevums 75000 eiro apmērā no aizdevuma izsniedzēja. Es solīju viņam palīdzēt reklamēt savus pakalpojumus ikvienam, kuram nepieciešams aizdevums. Lūdzu, sazinieties ar viņu, ja jums pat nepieciešams aizdevums. Collins Mark Financial Company. kontakta e-pasta adrese: collinsmark640@gmail.com