Pīpēt vai nepīpēt?! Tāds ir jautājums.

Šobrīd Saeimā tiek skatīts likumprojekts “Tabakas izstrādājumu, augu smēķēšanas produktu, elektronisko smēķēšanas ierīču un to šķidrumu aprites likums”, kas paredz, ka privātajās automašīnās pie stūres pīpēt vairs nedrīkstēs. Kāpēc? Tāpēc, ka Dakteru dakteris Pēteris Apinis taisās panākt to, ka pīpēt varēs tikai Lietuvā. Vai Tu esi gatavs braukt, un pīpēt tikai Lietuvā?

https://www.youtube.com/watch?v=S2xSLwkYloA

 • Dievs

  Nu pilnīgs sviests kas sviests! Ir iespēja arī man saeimā strādāt, es 60% tiešām būšu gudrāks par tiem neandertāliešiem, kur var izdomāt?!…

  • .

   Vispār, man liekas, ideja nāk no cien. Pētera Apina kunga, bet šajā gadījumā liekas komisija izdiskutē jautājumu… Tas ir normāli, ne tā kā parakstiem manabalss.lv savāktie jautājumi vienkārši iekrīt mēslainē jo god. saeima negrib kādu jautājumu celt, par spīti ka patiesi lielai tautai jautājumi ir aktuāli un pat pacentušies to apliecināt.
   Par tēmu lai būtu, esmu pret pīpošanu, sajūtu regulāri ka daudzīvokļu mājas telpā kāds ir smēķējis, bet pie rokas nav izdevies pieķert, tikai aizdomas… protams esmu pret tādai lietai, bet priv. transporta īpašniekam vienam tajā sēžot, ir jau manuprāt privātīpašuma “daru ko gribu” satversmes pārkāpums, cik nav tālu tad sākt man norādīt ko ar to darīt citādi… IMHO jostas jau man liekas uzspiests priv. darīšana, nevis papildus valsts iekasēšanas mehānisms…

 • bles

  Drošības jostas tam arī domātas, nevis tikai, lai tevi piespiestu tuvāk sēdeklim. LoL.
  Apinis cenšas iejaukties pīpētāju dzīvē visur un visādi. Ta manis pēc, lai pīpē savā mašīnā un ātrāk nomirst, nekā pīpē stacijas peronā un apdraud mani.

 • Jampo

  Jādomā mazliet plašāk “cien.” pīpmani. Jūs savu veselību varat čakarēt kā vien ienāk prātā, bet tiklīdz tas sāk skart mani, tad piedodiet klūstu skarbs. Iedomājaties vienkāršu situāciju- stāvlaukumā esmu noparkojies, aizmugurē vēl bērns iemidzis, tikmēr sieva veikalā iepērkās. Ārā karsts, lai neslēgtu kondicionieri attaisu logu svaigam gaisam. Bet tad blakus piestāj deputāts soseds, atver logus, cigarešu dūmi sāk velties virsū. Kuram ir taisnība, kuram lielākas tiesības…sosedam vai man!??? Tā kā iniciatīva ir pareiza, tā cigarešu sērga ir jāierobežo cik vien var.

 • Dagnis

  Kamēr veikalā būs cigaretes tikmēr nedrīkst aizliegt smēķēt privātīpašumā, tad jāņem cigaretes ārā no apgrozības vispār, bet to jau nedarīs valsts, jo tas ienes ar visu akcīzi diezgan lielu summiņu. Ja vajag naudu, tad paciešat smēķētājus kā tādus. Nevis pārdod cigaretes, bet aizliedz smēķēt tās.