Re, reemigrācijas plāns – miljons un 14 lapas.

Šodien, 9. martā, Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijā ministriju ierēdņi atskaitījās par reemigrācijas plāna izpildi. Īsumā – iztērēti 1,5 miljoni euro, uztaisītas 14 mājas lapas, kurās rakstīts viens un tas pats, neviens aizbraukušais latvietis tāpat nezina par šīm 14 mājas lapām. Secinājums – reemigrācijas plāns ir paredzēts ierēdņu aparāta barošanai, nevis, lai palīdzētu aizbraukušajiem atgriezties.

https://youtu.be/zNP__e15j1A

 • bles

  Kaimiņ, nemuļķojies, par naudu te neviens nebrauks.

 • Sīkums

  Iedomājies viņi 14 vietnes uztaisīja bet es ārzemēs nevienu neesmu redzējis tikai to ko kaimiņš rāda, tas ir smieklīgi. Bet sekoju visām mājas lapām neko necenšos laist garaam! Iedodiet man pusotru miljonu es bomzus novākšu pa visu Latviju kas pie saeimas bļaus un radīs viņiem kaunu pasaulē par to kad dēļ viņiem esam izbraukuši un par to kad viņi tādi palikuši! Plus vēl internetā saliktu 100 mājas lapās vismaz kad latviešiem ir jāatgriežas bet es to nedarītu jo viņiem tur nebūtu darbs bet ja arī būtu tad galus nevarētu savilkt no algas līdz algai un ja ko vairāk tad no mutes mutē! Riebjas sēž un neko nedara grib lai es atgriezos, bet es gribu bet negribu nomirt no tā kad nebūs ko ēst! Negribu iet zagt, jo būšu zaglis. Negribu ar nelikumīgam lietām nodarboties. GRIBU STRĀDĀT, PELNĪT, audzināt un ko sev atļauties blakus ko! Kas šobrīd notiek valstī nenotiek nekur mēs esam iznīcināti!

 • Briesmonis

  Neesmu dzirdejis par nevienu no 14 majaslapam. Bet es nedomaju, ka pabalsts butu iemesls lai brauktu atpakal. Vai kads gribetu braukt atpakal uz Latviju paspirinaties 6 menesus un pec tam atapties taja pasa bedre kur bija.

  Es stradaju Latvija 2 gadus noliktava, vajpratigas stundas uz pacelaja( 12h – 16h dazreiz 3 – 4 dienas pec kartas) un par sanemto algu vareju nomaksat 2istabu dzivokli, telefona rekjinu, nopirkt est un iepirkt humpalas drebes.
  Un vairak nekam citam nepietika, es jutos itka nevis stradatu sev, bet gan nodokliem.
  Tadas pasas profesijas darbs Danija ir atbildigs darbs un labi atmaksats amats.

 • inese

  šausmas, es skatos tajās sejās, klausos – te taču ir pilnīgs pampāļciems! kaut kāda traģikomiska mērnieku laiku versija, iestiepta 21 gs. te taču nav valsts! te ir sia latvia.kuru pārvalda pusdzīvas personas. un tādas mirušās dvēseles izliekas, ka tūlīt sauks atpakaļ tautu, viņiem taču pilnīgi tukšas acis! ar tādiem mātišķi tēvišķām izteiksmēm glūn uz artusu – tipa – nu nomierinies, muļķi, nosprāgsti taču mums līdzi, ko tu tur ņemies, pielīmē dibenu pie krēsla un noklani galviņu, un vienkārši norocies, jo zemāk, jo labāk.

 • Liga Jonikane

  pirmo reizi dzirdu par tādām mājas lapām.

 • Mārtiņš Gorsāns

  Daudz jautājumu, maz atbilžu. Izskatās, ka kādai daļai mūsu valdībā ir problēmas ar skaitļiem un matemātiku.. Nauda no valsts budžeta kaut kur noplūst galīgi nevajadzīgi. Varbūt tas ir tā domāts? 😐

 • Elvis Bernhards

  Problēma ir jāsāk risināt no iekšrienes, ne ārienes.. Tie atbrauceji neko neatrisinās, te pietiek bezdarbnieku un cilvēki, kas strādā zemi atalgotu darbu.

 • Nivelieris

  Švaki, Artus, švaki! Atkārtošanās un vispārinājumi. Nevelc to vezumiņu…

  • Made in Latvia

   Gudri dirst, nav malku cirst! Tu, vezums!
   Artusam ir potenciāls, pieredze/prasme nāks ar laiku.
   Man vismaz nav kauns par Artusu, cilvēks cenšās kaut ko manīt/darīt un es viņu tikai atbalsīšu.
   Paskatās uz Slaucēju (Laimdotu) andliski kaut ko muld, pate nesaprot ko.
   Rudā lapsa (Solvita) viņai alā jādzīvo un tur viņa var ujinaaaaat.
   Princese (Čigāne) kurai ir kompleksi par savu uzvārdu.
   Enšteins (Orlovs) ar savejo Hyper IQ koeficientu, kurš pat nemāk nobalsot (uzspiest pogu Par/Pret)
   Tfuuuuu, kauns !
   Te var turpināt un turpināt……………

   Artuss, protams nav ģēnijs, bet ir labākias no piedavātā…