Repatrianti nāk?

Izrādās, ka politiķiem nav ne jausmas, kas notiek ar aizbraukušajiem latviešiem. Šobrīd Saeimā tiek lemts, vai piešķirt materiālo palīdzību tiem latviešiem, kuri vēlas atgriezties dzimtenē. Tiek lemts arī par to, cik gadi jānodzīvo ārzemēs, lai, atbraucot šeit, varētu saņemt materiālo palīdzību. 2, 3, 4 gadi? Artusa piedāvājums ir 0 vai 1 gads, jo šis ir politiskās gribas jautājums. Politiķiem beidzot ir jāpierāda, ka Jūs – aizbraukušie latvieši, mums esat vajadzīgi.

https://youtu.be/Basx1-iAlzQ

 • Hermanis Zeltīts

  cilvēki aizbrauca sāpināti, vīlušies, bez perspektīvas… “strādājošie nabagi”aizbrauca…viņi tur vienmēr būs “forineri”…visi viņi gribētu normāli strādāt un dzīvot Latvijā, bat viņi ZINA un katru dienu ziņu portālos saņem apstiprinājumu, ka cilvēks parastais te nav vajadzīgs… viņiem katram sāp sirds par pamestajām mājām, vientuļajiem vecākiem… vīriem acīs spīdums, kad dzird vecās latviešu dziesmas…bet viņus te vajag tikai kā nodokļu maksātājus vai elektorātu… viss. Ejam strādāt, rēķini taču jāmaksā. Turies, Artuss!

 • Roberts Ozollapa

  Divus gadus dzīvoju Anglijā. divas-trīs reizes gadā esmu braucis uz Latviju brīvdienās.. Ļoti gribās atgriezties taču dzirdot kā iet palikušajiem un kādas algas, kāda attieksme no darba devējiem utt.. baigi nevelk.
  Taču runājot par mani personigi – es atgrieztos.. es atgrieztos,ja piemēram būtu brīvi pieejams aizdevums biznessa uzsākšanai Latvijā.. Zem kāda strādāt noteikti vairs neietilpst manā plānā. Man ir plāni un idejas, būtu nepieciešams aptuveni 10k aizdevums biznesa uzsākšanai un jau nakamnedēļ brauktu mājās.

  • Gundars Ramma

   Pievienosos!! Esmu Angija jau 11 gadus un ja latvija naktu preti jaunajiem uznemejiem kaut uz pusi ta ka seit es ari nedeljas laika butu tur! Varetu sakt ar valsts garanta kreditu repatriantiem nevis pabalstu bet palidzibu tikt pie sakariga kredita uz sakarigiem procentiem jo savadak mums kas atgriezas latvijas sistema mus ar varu piespiedis atkal braugt prom!!

 • guls

  Strādājoši nabagi – mūsdienu Latvijas top termins emigrācijā no LV. Varbūt pēdējais laiks neatdoties par grašiem? Pat bankrotējusī Grieķija maksā 900 eiro pensijas.

 • Indra Rimova

  LV nav naudas normālai pensijai, kuru cilvēks visu dzīvi pelnijis.. par kādu atbalstu tad var runāt? Uzzīmēs to naudu vai sāks vilkt ārā no savām piebāztajām kabatām? Atveriet taču acis!!! Drīzāk uzliks vēl sodu, ka atļāvies citur maizi pelnīt..

 • Ieva Davina

  Anglijā dzīvoju 4 gadus. Šogad ir pēdējais gads vidusskolā un ir doma braukt un dzīvot uz Latviju. Bet, mani ļoti atstumj tas, ka Latvijā man nebūs atbalsta universitātē. Šeit es ietu Universitātē un maksātu ap 7000 gadā par to, un pretī valsts man dotu diplomu kas der visā pasaulē plus ap 1200 mārciņām gadā lai man ir vis maz pamats uz kā stāvēt (ēdienam, kojām, transportam) ja vecāki nespēj atbalstīt. Ja aizņemies naudu universitātei, šī nauda ir jāatmaksā tikai ja pelni 21000 gadā un atmaksā 30 gadu laikā, pēc 30 gadiem viss dzēšas. Mācoties Latvijā, man būtu jāmaksā maksimums 1500 (apmēram) par universitāti un mans diploms beigās var pat neko nenozīmēt. Aizņemoties naudu bankā, man nauda ir jāatdod uzreiz pēc universitātes pabeigšanas (vai pēc dažiem mēnešiem kā beidzu universitāti) neievērojot vai man būs vai nebūs darba. No valsts atbalstu nekādu es nesaņemtu, neņemot vērā faktu, ka es būtu tikko atbraukusi no citas valsts un man pašas valstī nekā nebūtu. Vēl protams man ir jātulko atzīmes, kas arī izmaksās man ento naudas summu. Un tālāk jau aiziet domas par ņākotni, ķā es darbu dabūšu, cik maza man alga būs un vai man nebūs jābrauc atkal prom no LV tikai dēļ mazās algas.
  Kaimiņš pareizi pateica, ka jo ilgāk dzīvo ārzemēs jo mazāk gribās braukt mājās. Man patēvs nu jau 12. gadu šeit dzīvo un pilnīgi netaisās braukt atpakaļ. Man šķiet, ka man arī drīz aptrūks mana vēlme doties atpakaļ uz Latviju.

 • Juris Vilmanis

  Kapēc uz šim sēdēm nav pieaicināts, kaut viens no aizbraukušajiem, kurš varētu paust savu viedokli?

 • Sanita Leimane

  UK dziivojam 6 gadus. Ljoti gribeejaas atpakalj uz LV, bet… kad beerni saak iet skolaa- saproti, ka atpakaljcelja vairs gandriiz nav… pat maajaas savaa starpaa tie runaa anglju valodaa… un galvenais iemesls atstaat LV iisteniibaa bija sociaalais atbalsts, palikaam abi bez darba ar nepilnu gadu vecu beernu uz rokaam un unikaalo iespeeju izdziivot no beernu naudas un nelielajiem iekraajumiem… sociaalais dienests lika paardot bez maz vai visu- gaazespliiti, ledusskapi, veljas mashiinu- visu kam bij daudz maz kaada veertiiba.. un naakt uz kaarteejo viziiti peec tam, kad meenesha kopeejie ienaakumi nepaarsniegs 45lvl toreiz ja nekljuudos… Tas bija vnk plikjis sejaa, un taadaa briidii Tu vienkaarshi saproti ka valstij ruup tikai Tevis maksaatie nodoklji (kurus, starp citu, godpraatiigi maksajaam). Citaadi te esam kaa kaarteejais apgruutinaajums… UK neesam no tiem cilveekiem, kas ies un diiks paliidziibu no valsts… Atbraucaam, sakaam straadaat, un vareejam atkal normaali kaa cilveeki dziivot…no valsts te sanjemam beernu naudu un viss. Paareejos benefitus mums te nemaz nevajag- lai tiek tiem vecajiem cilveekiem, slimajiem un citiem, kas nonaakushi neapskauzjamaa situaacijaa kaa mees toreiz LV. Bet te vismaz ir droshaas aizmugures sajuuta- jo ja nu gadiijumaa kas, zinu nekad nebuus taada situaacijaa kaa toreiz LV, te- UK paliidzees. Veel, kas te ir labi- ka katru gadu naak atskaite par to, kaa Tevis maksaatie nodoklji ir izlietoti, un arii informaacija par nodoklju kodiem- kas un kaapeec mainaas… Savu muuzju LV nebiju pastkastiitee sanjeemusi veestuli ar cheku par paarmaksaatajiem nodokljiem- te ( imigrante buudama) sanjeemu 😀 Tagad skatoties uz toreizeejo savu situaaciju LV saprotu, ka iisteniibaa daudz informaacijas par to, ko un kaa ieguut pabalstus un paliidziibu, kad tev to tieshaam vajag, ir bez maz vai slepena un zem Top Secret ziimoga un zinaama vien izredzeetajiem kaa kaut kaads valsts nosleepums. Zinu cilveekus, kas bija bija liidziigaa situaacijaa kaa es, bet bija gatavi bez maz vai tiesaaties ar valsti, pashi urbties cauri visiem likumiem un zaudeet dalju savu nervu, lai peec gadiem panaaktu savu taisniibu… Varbuut vinji ir iistenie LV varonji? Bet kaadeelj man buutu jaaciinaas par to, kas man patiesiiba pienaakas no valsts? Speeleeju godiigi un gribu lai taa speelee arii pret mani. Lai atgrieztos LV man gan jau te vajadzeetu sakraat naudu nekustamaa iipashuma iegaadei, lai kaada jaukaa dienaa vnk neattaptos uz ielas, atbalsta sisteemu skolas vecuma beerniem, lai adapteetos no UK izgliitiibas sisteemas uz LV un veel valodas barjeras, droshas sociaalaas garantijas ja nu gadiijumaa kas, un briivi pieejamu informaaciju.

  • Raitis Krinbergs

   Pilnīgi izprotu jūsu situāciju, tikai ir viens bet, kas attiecas uz viesiem mums. Mēs valsti un tās struktūras uztveram kā tādu abstraktu bezpersonisku radījumu, bet tas ir nepareizi. Katrā situācijā un sfērā par katru no gadījumiem ir atbildīga konkrēta ministrija un tai pakļautās iestādes kurās strādā cilvēki ar vārdiem un uzvārdiem, un par katru no darbībām kuras veiktas šīs iestādes vārdā ir atbildīgs konkrētais darbinieks ar visiem augstāk stāvošajiem vadītājiem līdz pat ministram un ministru prezidentam. Tāpēc nevajadzētu lietot vārdu valsts jebkurā situācijā kad kāds no budžeta apmaksāts darbinieks nepilda savus pienākumus, bet gan nosaukt nozares atbildīgo ministriju un konkrētā darbinieka vārdu un uzvārdu! Manuprāt tādā veidā var izvairīties no dubļu slacīšanas uz visiem valsts pilsoņiem, jo zināmā mērā katrs no mums ir atbildīgs par to kas notiek mūsu valstī, bet mest to dubļu piku mērķēti tieši tam kurš ir noslinkojis vai apzināti negodprātīgi pildījis savu darbu par kuru mēs viņam maksājam algu!

 • Gundars Ramma

  Cilvekiem nevaig pabalstus lai atgriestos, bet gan sakartotu valsti!!

 • bles

  Pats strādāju UK. Atgriezīšos pēc gada. Nekādus pabalstus nevajag, tas ir zemiski un nepareizi pret tiem, kas strādā un dzīvo Latvijā.

 • Andris Lūks

  Kas jūs galīgi kaunu pazaudējuši?! Tagad no Latvieša kurš knapi var sev maizīti atļauties ņems naudu un dos Latvietim kurš aizbrauca un spēj sevi uzturēt pietiekami labi?! Sanaidot vēl tautu gribas? Nepietiek jau? Tak izdomājat ko jēdzīgu, piemēram – vidējā alga Latvijā ir ~300-500 eiro ja nezinājāt vēl, tad iedodiet kādu pabalstu, vislabāk + atvieglojumus tiem, kuri cītīgi raujās par tiem 300-400 eur. Nevis vēl vairāk graujat pašcieņu saviem čaklākajiem nodokļu maksātājiem! Visu cieņu un novēlu labu veselību šiem Latvijas varonīgajiem strādniekiem!

 • mikis

  Tad kad tur buus vienaadi likumi visiem no augsas saakot un varees sanemt par darbu kaut cik normaalu algu,tad abi divi brauksim maajaas,kameer vidins skries peec 3 eiriem un 1000000 laidiis gar aciim,tad mani tur izgeerbs atkal pliku,vai nu iedodiet licenzi,ka jebkuru no VID var nosaut,tad brauksu…

 • mikis

  Artus,tu par daudz apkaart runaa,lietas jaasauc iistajos vaardos,lai kaa tas nepatiik,arii rupjos,ja savaadaak nevar,ja neproti naac kursos iemaaciisu.

 • opaa

  “…Politiķiem beidzot ir jāpierāda, ka Jūs – aizbraukušie latvieši, mums esat vajadzīgi…” politikiem nav dalas gar Latvijaa dziivojoshajiem kur nu veel par aizbraukushajiem 🙂 nebuus latvieshi no kaa nodokljus kaast buus Ibrahimi Muhamedi u.c. taa ka nav par ko iespringt 🙂 bet ja godiigi – skumjsh staasts! Paruupeejaties par Latvijaa dziivojoshajiem, lai nepieaug % “Jums tik loti vajadzigo latvieshu” un tad vareesiet kalt plaanus kaa atgriezt aarzemees dziivojoshos, kaut gan ko tur vairs kalt?! ja dziives liimenis no – izdziivot paartaps par dziivot, tad tie “vajadziigie latvieshi” pashi meklees celu maajup! Bet nu kaa jau pie mums ir pierasts tad ciinamies ar sekaam… diemzheel!

 • domubiedrs123

  Remigrācija ir pats svarīgākais, jo ja nav patērētājs nav darbavietu ir nepieciešams piesaistīt starp valstu investorus. Uzkatu ka Šlesera koncepcijas noderētu. LV eiropas mērogā izskatās kā province un to var mainīt.

 • Raivis Timpars

  ja mana parasta Repatrianta alga butu latvija tie pasi 1,500 menesi tad es domaju kad politika alga butu 6,000 menesi ta tada minimala aldzina jums!!!!!

 • Vitalijs Shkavronskis

  Diemžēl šoreiz Kaimiņam nepiekrītīšu. Jāsak celt algas, veidot darba vietas. Un varbūt kada daļa tomēr atgriezīsies. Esam reālisti, tie kuri ir aizbraukuši lielāka daļa neatgriezīsies. Mums tagad jāstrāda lai Latvijā esošie cilvēki pārstātu izbraukt no valsts. Jāceļ valstī labklajības līmeni, nevis jāskaita cik kurš saņem.

 • Oskars Braunbergs

  Jebkurš, normāls vidusskolu pabeidzis jaunietis, var Latvijā nopelnīt 1000Euro uz rokas.

 • Ēriks

  Tie kas ārzemēs ir trīs un vairāk gadus vairs nemaz par atpakaļ atgriešanos nedomā! Vismaz lielākā daļa cik man zināms.

 • Reinis

  Tā vietā, lai dāļātu pabalstus, vairāk vajadzētu domāt par reģionu attīstību. Daudz cilvēku no lauku reģioniem ir devušies uz citām valstīm jo atalgojums ir vai nu smieklīgs, vai nu vispār nav ko darīt konkrētajā vietā. Līdz ar to būtu jārada investīcijām pievilcīgi tieši lauku reģioni. Cilvēki dzīvo tur, kur ir nauda un iespējas. Ja to nav, tad tās ir jārada.

 • S. G. Johnson

  Dzīvoju Anglijā jau vairāk kā pusotru gadu. Nav ne mazākās vēlmes atgriezties. Politiķiem būtu jādomā kā paturēt valstī tos, kuri vel nav aizbraukuši, nevis kā atgriezt tos, kuri ir.

 • Gulbis

  Baranova kungs interesanti izteicās. Nav īstermiņa uzdevuns celt ekonomiku. tātad viņi grib lai vēl ilgi tauta ir nabagi…

 • Augustine Junio

  Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (augustinejunio@gmail.com)

 • Nancy Jonh

  Urgent loan Offer!!!

  Good Day!!!

  Are you in need of an urgent loan to settle your bill? Or you need a loan to start up up your own business? Have you been searching for a loan your country and the bank there have fail you? look no further, because a legit and trusted loan company is here again to meet all your financial needs without stress, contact (johnnancy568@gmail.com) today and with God we will meet your financial needs!!!

 • Bahena Ruiz Mario

  Sveiki sezonas sveicieni
  Vai jums ir nepieciešams ērts aizdevumu jūsu apmierinātību?
  Mēs piedāvājam pieejamu aizdevumu @ 3% procentu likmi, kas pieejams vietējās
  un starptautiskās aizņēmējiem.
  Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski
  un mēs sadarbojamies ar mūsu klientiem.
  Mēs dodam out ilgtermiņa aizdevumu maksimāli diviem līdz piecdesmit gadiem, sazinieties ar mums
  par (clasxicbahena@gmail.com)

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Harry Carlos Loans

  Sveiki, es esmu Dr Harijs Carlos, privāts aizdevumu aizdevējs i dodam no aizdevuma tiem, kas ir nepieciešama aizdevuma, un tiem, kas vēlas sākt jaunu business.I dot personas aizdevumiem, Business Kredīti, Student Kredīti, Company Aizdevumi un visi aizdevumu veidiem, kas interesējas likmi 2% saskares šodien: harryloanfirm56@gmail.com

  LEGIMATE aizdevumu aizdevējs

 • Oscar Fredrick

  Laipni lūdzam Sergejs Shikunov Aizdevuma Firma mēs novērtējam labas atsauksmes, kas ir iet ap internetu par mūsu labajiem darbiem. Tagad pieņemsim iegūt to, ko mēs darām vislabāk vēlreiz. Vai jums ir nepieciešams steidzami kredītu? Kredīts iespējams paplašināt sākt savu biznesu? Ar procentu likmi, kā zema kā 3%, kas ir piemērots jebkuru klientu un jums patiks mūsu pakalpojumus. Tātad, sazinieties ar mums tagad, izmantojot
  sergeyshikunov@yahoo.com
  sergeyshikunov@hotmail.com
  palīdzības līnija:
  +79602326813
  Zemāk ir manas uzņēmuma adreses.
  12 Moskovskaya St., Maskava, Krievija Federācija
  54 Montgomery St, Jersey City, NJ 07302 USA
  127 John Bolton Street
  Birmingham UK.
  23 Sultan Stambula
  Turcijā.

  Mēs espect saņemt pozitīvu atbildi no jums.

  Komandas Sveicieni
  Sergejs shikunov.

 • magret james

  Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam out gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt privātpersonām, uzņēmumiem .. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauka back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.
  Magret kundze James MD / CEO
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

 • Blessing Candy

  Mēs piedāvājam privātos, komerciālos un individuālos aizdevumus ar ļoti zemām ikgadējām procentu likmēm, sākot no viena gada līdz pat 2%, līdz 50 gadu atmaksāšanas periodam visā pasaulē. Mēs piedāvājam aizdevumus no 5000 ASV dolāru līdz 100 miljoniem ASV dolāru. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Vai jūs zaudējat miegu naktīs, uztraucot, kā iegūt likumīgu aizdevuma aizdevēju? Vai jūs īkšķējat nagus? Tā vietā, lai jūs uzbruktu, sazinieties ar Dr. Alexandre CarlosHome Aizdevumu (Loan Services) tagad, speciālistiem, kuri palīdz apturēt sliktu kredītvēstures kredītu, lai rastu risinājumu, kurā mūsu uzvara ir mūsu misija. E-pasts: info.alexandrecarlos@gmail.com Pretendentam jāaizpilda pieteikuma veidlapa pēc aizdevuma saņemšanas

  KLIENTU PIETEIKUMA VEIDLAPA

  PREFIX {MR, MRS., MS., DR., Utt}

  Jūsu vārds un uzvārds:

  Tavs e-pasts :

  Jūsu tālruņa numurs:

  Jūsu adrese:

  Tava pilsēta :

  Valsts / province:

  Valsts:

  Dzimums:

  Dzimšanas datums:

  Vai ir konts? :

  Jūs esat pieteikusi iepriekš? :

  Nepieciešamais kredīta apjoms:

  Aizdevuma ilgums:

  Aizdevuma mērķis:

  Sūtiet man skenētu jūsu ID:

  Kreditora vārds: Dr. Alexandre Carlos.

  Aizdevējs E-pasts: info.alexandrecarlos@gmail.com

  Sveicieni

  Dr Alexandre Carlos.

 • Regina

  Kredīta piedāvājums @ 2% likme !!!

  Mūsu
  uzņēmums ir juridiska organizācija, kas tika izveidota, lai palīdzētu
  cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāls atbalsts. Mēs esam ASV balstīta finanšu kompānija.
  Tātad,
  ja jums ir finansiālas grūtības finanšu traucējumos, un jums ir
  nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu pati, vai jums ir
  nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādus vai samaksātu rēķinus,
  uzsāktu labu uzņēmējdarbību vai būtu aizņēmies Grūtības vietējās bankās,
  sazinieties ar mums Šodien e-pasts: ohioloans85@gmail.com

  Mr Scotty

 • PRUDENCE LOAN FIRM

  Vai jums ir nepieciešams ātrs biznesa aizdevums?

  E-pasts: prudenceloanfirm@gmail.com Tālrunis: 8903421635
  Vai esat uzņēmējs vai sieviete?
  Vai jums ir nepieciešams ātrs biznesa aizdevums?
  Vai jūsu bankas ir noraidījušas?
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību?
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai paplašinātu savu biznesu?
  Vai vēlaties atvērt vairāk biznesa vietu?
  Es varu jums palīdzēt saņemt aizdevumu 48 stundu laikā.
  Summa: no 5000 līdz 200 miljoniem ASV dolāru.
  Gada procentu likme ir 3%.
  E-pasts: (prudenceloanfirm@gmail.com)

 • juliet quin

  Es esmu kundze samlia packam.
  Es vēlos teikt lielu paldies Sergejam Šikunovam Finansam, kas man palīdz aizņēmuma saņemšanai, lai iztīrītu visu savu parādu. Ar šo es esmu jāpārliecina, ka nav materi skaits krāpnieks neto, joprojām ir legit un apstiprināt aizdevuma aizdevēju net.
  Lūdzu, ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, laipni apmeklējiet viņu pa e-pastu: sergeyshikunov@yahoo.com
  Tas ir tas, ko es apsolu darīt, ja es saņemšu aizdevumu no viņiem, tāpēc es tikai izpildu savu solījumu. Es vēlos viņiem piesaistīt vairāk klientu.

 • Angela Deniz

  Saņemiet ātru un drošu aizdevumu no vienas uzticamas kompānijas. Mēs piedāvājam finanšu pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumu īpašniekiem dažādos finanšu pakalpojumos. Laikā no 1 līdz 30 gadiem mēs piedāvājam aizdevumus no $ 5000 līdz $ 2,000,000 ar ļoti zemu 3% likmi. Sazinieties ar mums pa e-pastu šodien: firstloanfinanceservice@yahoo.com

 • Wenzel Ronald Joseph

  Vai tev ir nepieciešami aizdevumi? TIKAI 3% JA JŪS EMAIL AR SUMMU NEPIECIEŠAMS. Piezīme.
  Visai atbildei jābūt kopētai un jānosūta uz šo e-pasta adresi
  wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Pilns
  nosaukums ………. Nepieciešamā summa: ………. Aizņēmuma ilgums:. ……… Vecums: ………. Valsts ………. Nodarbošanās ………. Tālruņa numurs ….. ….. Wenzel Ronald Joseph

 • Mr Ahmad Zuhdy

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums ?. Ieinteresētajam cilvēkam būtu jāatbild uz šo e-pastu: e-pasts: michaelandrewloanfirm@hotmail.com, lai iegūtu plašāku informāciju.

 • Robert Wattles

  Vai jūs meklējat biznesa finansējumu, personīgo finansējumu, hipotēku, automašīnu aizdevumus, studentu naudu, parāda konsolidācijas skaidru naudu, nenodrošināto naudu, riska kapitālu utt … Jūs esat īstajā vietā sazinieties ar mums tagad, lai iegūtu vairāk informācijas.

  Jūsu vārdi:
  Tava valsts :
  Jūsu adrese :
  Telefona numurs :
  Mēneša ienākumi :
  Aizdevuma ilgums:
  Kredīta summa:

  E-pasts: robertwattles11@gmail.com

 • Robert Wattles

  Vai jūs meklējat biznesa finansējumu, personīgo finansējumu, hipotēku, automašīnu aizdevumus, studentu naudu, parāda konsolidācijas skaidru naudu, nenodrošināto naudu, riska kapitālu utt … Jūs esat īstajā vietā sazinieties ar mums tagad, lai iegūtu vairāk informācijas.

  Jūsu vārdi:
  Tava valsts :
  Jūsu adrese :
  Telefona numurs :
  Mēneša ienākumi :
  Aizdevuma ilgums:
  Kredīta summa:

  E-pasts: robertwattles11@gmail.com !!!

 • vpn market

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM (whatsapp: (+151)86286514)

 • Knn Lee

  Likumīga
  aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem
  ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir
  ko klienti vienmēr uztrauc, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam padarījuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam
  noorganizējiet
  aizdevumu no USD 5000 līdz USD 500 000 000 USD līdz pat 3% apmērā.
  Lūdzam nekavējoties atbildēt uz šo e-pasta adresi:

  billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo:

  Parādu konsolidācija

  Otrā hipotēka

  Biznesa aizdevumi

  Personas aizdevumi

  Starptautiskie aizdevumi

  Aizdevums jebkuram veidam

  Ģimenes aizdevums
  mēs finansējam neliela apjoma aizdevuma sabiedrību, starpniekus, mazās finanšu iestādes, jo mums ir neierobežots kapitāls. Sīkāku informāciju par aizņēmuma iegūšanu

  sazinieties ar mums, lūdzu, uzreiz atbildiet uz šo e-pastu: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Mr Bill Johnson

 • Omar Newman

  Lai iegūtu plašāku informāciju par aizdevumu šodien, sazinieties ar mums pie WhatsApp: +2348125943569 vai pa e-pastu: omarfinance2@yahoo.com.

  OMAR NEWMAN

 • Mrs Lola Daniel

  Sveiki

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums, lai apmierinātu savas finansiālās vajadzības? Mēs piedāvājam aizdevumus no 2000 līdz 50 000 000,00, mēs esam uzticami, spēcīgi, ātri un dinamiski, nepārbauda kredītus un šajā periodā piedāvājam 100% garantiju ārējiem aizdevumiem.

  Mēs arī aizdeva visu valūtu ar 3% procentu likmi visiem aizdevumiem …. Ja jūs interesē, atgriezieties pie mums ar šo e-pastu.

  Lūdzu, atgriezieties pie mums, ja vēlaties, ar eaglehomemortgage001@gmail.com

  Ar cieņu,

  Lola Daniel kundze

  EMAIL: eaglehomemortgage001@gmail.com

 • Anastasia Ryabova

  Laba diena,

  Ja esat biznesa vīrietis vai sieviete? Ja jums ir kāds finansiāls stress vai jums ir nepieciešami līdzekļi, lai sāktu savu biznesu? Vai jums ir nepieciešams aizdevums
  atmaksāt parādus vai samaksāt rēķinus? Vai jums ir zems kredīta rādītājs, un jums ir grūti iegūt aizdevumu no vietējām bankām un citām finanšu iestādēm? Vai jums ir nepieciešams aizdevums vai finansējums, piemēram:

  a) personīgais aizdevums
  b) izglītība,
  c) parāda konsolidācija,
  d) paplašināšana,
  e) utt

  Mēs piedāvājam aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un sadarbojamies ar iestādēm ar 3% procentu likmi gadā. Minimālā summa, ko jūs varat aizņemties, ir USD 2 000,00, maksimāli USD 50 miljoni. Lūdzu, ja esat ieinteresēts, sazinieties ar mums ar tālāk norādīto e-pasta ziņojumu.

  Sazinieties ar mums tagad: info.trustfirm2012@gmail.com
  NAME: Catherine Cole

  Ātri un viegli pieejams aizdevums

 • randy william

  We Offer Private, Commercial and Personal Loans with very Minimal annual Interest Rates as Low as 3% . We give out loans within the range of $1,000.00 to $500,000,00.If you are interested reply me now.Contact us on whatsapp +1(214)305-8945, E-Mail: willianloanfirm6@gmail.com

 • Mr. Harrison

  Pasaules putnu aizdevumi nāk un izjūt atšķirību

  Mēs esam reģistrēta sabiedrība, kas steidzami aizdod naudu tiem, kam nepieciešama finansiāla palīdzība, un tiem, kuriem bankām ir liegts kreditēt zemu kredītreitingu, Biznesa aizdevums.

  Izglītības aizdevums, auto aizdevums, mājokļa aizdevums, uzņēmuma aizdevums, nekustamā īpašuma aizdevums, projektu finansēšana (e.t.c) vai arī vēlaties atmaksāt savus sliktos parādus vai rēķinus, vai arī jūs agrāk esat scammed ar viltus naudas aizdevējiem?

  Apsveicam, ka jūs šobrīd esat īstajā vietā, droši World Bird Loan Finance, kas izsniedz aizdevumus ar ļoti zemu 1% procentu likmi, ir beidzies, lai izbeigtu visas jūsu finansiālās problēmas vienreiz un uz visiem laikiem, lai iegūtu vairāk informācijas un jautājumus sazinieties ar mums caur mūsu kompānija e-pasts: (worldbirdloan0944@gmail.com)

  (* Personīgie aizdevumi Biznesa kredīti (droši un nenodrošināti)

  Sveicieni,
  Ātrā aizdevums
  Ģenerālkonsultants
  Izpilddirektors (C.E.O)
  Biroja līnija +1 202 858 4154
  Mr Harrison Peterson

 • Colorado Hospital

  Ja jūs interesē pārdot nieres par 500 000 ASV dolāriem, jo mēs esam
  pērkot nieres tagad, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums caur
  e-pasts: coloradohospital@gmail.com
  Tālr .: +16025620498
  Whatsapp: +16025620498
  Paldies,
  VADĪBA.

 • Dr Peter

  Kā es saņēmu aizdevumu, kas mainīja manu dzīvi?

  Jauku dienu. Ikvienam: es esmu Christensen Metcalfe. Es izmantoju šo videi, lai informētu skatītājus par to, kā mana dzīve ir mainījusies. Esmu meklējis biznesa aizdevumu vairākus mēnešus. Mans draugs nesen iepazīstināja Philip Mark Investments Limited ar manas atlīdzības datumu. Es pirmo reizi es teicu, ka es neesmu iesaistījies aizdevuma līgumā ar bankām vai privātiem kredītu uzņēmumiem, un pēc tam viņš mani apliecināja, ka šī aizdevuma sabiedrība bija reāla. Lai gan man bija šaubas, es to uzrakstīju eksāmenu, un es priecājos, ka es to darīju. Es saņēmu šo summu 450 000 ASV dolāru apmērā no šī uzņēmuma 2018. gada 28. jūlijā. Mans padoms ikvienam, kam ir vajadzīgs reāls, juridisks vai finansiāls atbalsts, kas ir ticams, ticams un spējīgs savlaicīgi veikt maksājumus, lūdzu, sazinieties ar Philipmarkloanfirm8420@gmail.com>

 • MR LARRY ELLISON

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkāda veida uzņēmējdarbības finansējumu. Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām ar 2% procentu likmi. Es izsniedzu aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti aizdevuma saņemšanā, ja ir ieinteresēti, sazināties ar šo e-pastu: larryellisonfinance@gmail.com

 • MR LARRY ELLISON

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu uzņēmējdarbību vai samaksātu rēķinus un korporatīvo finanšu nekustamo īpašumu un jebkāda veida uzņēmējdarbības finansējumu. Mēs piedāvājam arī aizdevumus privātpersonām, uzņēmumiem un korporatīvajām institūcijām ar 2% procentu likmi. Es izsniedzu aizdevumu nopietniem domājošiem cilvēkiem, kuri ir ieinteresēti aizdevuma saņemšanā, ja ir ieinteresēti, sazināties ar šo e-pastu: larryellisonfinance@gmail.com

  E-pasts: larryellisonfinance@gmail.com

 • George Mason

  LABĀKĀ PIEEJAMAIS FINANSU BRĪVĪBAS VEIDLAPA {upstoxfunding@yahoo.com}
  Vai jūs meklējat finansiālu brīvību? Vai jums ir parāds, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu jaunu uzņēmējdarbību? Vai arī jūs sabrukāt finansiāli, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai iegādātos automašīnu vai māju? Vai jūsu banka kādreiz ir noraidījusi finansējumu? Jūs vēlaties uzlabot savu finansiālo stāvokli? Jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus? Neviens nav meklējams, tāpēc mēs priecājamies par iespēju saņemt visu veidu aizdevumus ar ļoti pieņemamu 3% procentu likmi citiem. Lai saņemtu informāciju, sazinieties ar mums pa e-pastu pa tālruni: {upstoxfunding@yahoo.com}

  Vai jums ir slikta kredīta? Vai jums ir nepieciešama nauda rēķinu apmaksai? Vai ir nepieciešams sākt jaunu biznesu? Vai jums ir nepabeigts projekts nepietiekamā finansējuma dēļ? Vai jums ir vajadzīga nauda, ​​lai ieguldītu jebkurā īpašumā, kas jums iegūs? Un jūs nezināt, ko darīt. Mēs piedāvājam šādus aizdevumus: gan individuālos aizdevumus [drošus un nenodrošinātus], uzņēmējdarbības kredītus [drošus un nenodrošinātus], kombinētos aizdevumus, studentu aizdevumus, konsolidācijas aizdevumus un daudzus citus.

  Uzņēmuma nosaukums: UPSTOX FINANSĒŠANA
  Uzņēmuma e-pasts: upstoxfunding@yahoo.com
  Teksts / zvans: (302) 273-5794.

 • erica

  Sveiki,
  Lai informētu sabiedrību par to, ka privātā aizdevuma aizdevēja Morgan Erica kundze ir devusi finansiālu iespēju ikvienam, kam vajadzīga finansiāla palīdzība. Mēs izsniedzam aizdevumu ar 2% procentu likmi personām, firmām un uzņēmumiem saskaņā ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Sazinieties ar mums šodien pa e-pastu, lai mēs varētu sniegt jums mūsu noteikumus un nosacījumus: (morganerica007@gmail.com)

 • Michael Zarate Michael

  Šī informācija, kuru es eju pa visu pasauli, palīdzēs ikvienam / organizācijai, kurai vajadzīgs jebkāda veida aizdevums, jo es tikko saņēmu biznesa aizdevumu no šī lieliskā privātā aizdevuma aizdevēja, ko sauca Jasmin Noor kundze, šī brīnišķīgā sieviete Jasmin Noor kundzei man palīdzēja ar aizdevumu, kad citi uzņēmumi, gan privāti, gan korporācija, pieteica manu lūgumu, līdz atzina Jasmin Noor kundzi, kas varēja man palīdzēt ar uzņēmējdarbības aizdevumu. Tāpēc es padomu ikvienam / organizācijai, kurai nepieciešams aizdevums, piemēram: Būvniecības aizdevumi, Attīstības aizdevumi, Hipotekārais kredīts, Nekustamā īpašuma aizdevumi un daudz kas cits ar 3% procentu likmi. Es jūtos iespaidu ar viņas pakalpojumiem, tāpēc es ietu šo svarīgo informāciju visā pasaulē, tāpēc ikvienam, kam nepieciešama jebkāda veida aizdevums, vajadzētu sazināties ar Mrs.Jasmin Noor, izmantojot tur kontaktpersonas e-pastu (jasminnoorloancompany01@gmail.com)

  Paldies visiem un esmu Betty Hord pēc vārda ..

 • Jean Carlos

  VAI JUMS IR VAJADZĪBA / PERSONĪGĀ KREDĪTS

  Vai jums ir nepieciešams aizdevums? Vai meklējat, kur saņemt aizdevumu? Vai jūs mēģinājāt saņemt jebkāda veida aizdevumu? ja vēlaties saņemt pieņemamu aizdevumu. Kredīts tiek piedāvāts šeit ar ļoti zemu 3% procentu likmi. Esmu likumīgs un uzticams Aizdevuma aizdevējs Es piedāvāju visu veidu aizdevumu paketes, ko izsniedz aizdevumus ar skaidriem un saprotamiem noteikumiem un nosacījumiem. Mēs izsniedzam biznesa kredītus, individuālos aizdevumus, studentu aizdevumus, auto aizdevumus, bankas aizdevumus un aizdevumus, lai nomaksātu parādzīmes . Ja vēlaties, lūdzu, sazinieties ar mums

  Mēs esam sertificēti un jūsu konfidencialitāte ir 100% droša ar mums. Neuztraucieties par saviem aizdevumiem vai finansēm.

  Sazinieties ar mums šodien, izmantojot:

  Vārds: Jean Carlos kungs
  E-pasts: creditplusfinance11@gmail.com
  WhatsApp: +16234044993

  Mēs esam gatavi sniegt mūsu pakalpojumus

 • Mrs hope elinal

  Laba diena, vai jums ir nepieciešams aizdevums? piemēram, aizdevums, lai nomaksātu savu depozītu, lai nomaksātu īri un atrisinātu finansiālas problēmas, šeit ir iespēja jums, ceru piedāvāt mājokļa kredītus, biznesa aizdevumus, komerciālos aizdevumus, sākuma – apgrozāmā kapitāla aizdevumus, celtniecības aizdevumus, auto aizdevumus, viesnīcu aizdevumi utt., par 2% procentu likmēm par ikgadējo atmaksu, cerības aizdevums ilgst ne vairāk kā {3} stundas, lai saņemtu visiem apstiprinātajiem klientiem visā vārda sazināšanās ar mums (kplender@outlook.com)

 • Omoike Stanley

  Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota (betty.mabel227@gmail.com)

  Mans vārds ir Anna Kristīne, es dzīvoju Rīgas pilsētā, un šodien esmu laimīga sieviete? Es teicu sev, ka jebkura aizdevuma aizdevējs, kurš varētu mainīt savu un manas ģimenes dzīvi, norādīšu ikvienu personu, kas meklē aizdevumu. Ja jums ir nepieciešams aizdevums, un jūs esat 100% pārliecināts, ka atmaksājat aizdevumu, lūdzu, sazinieties ar viņiem un, lūdzu, pasakiet viņiem, ka Anna Kristīne viņus nosūtīja. e-pastu: Betty Mabel, izmantojot: (betty.mabel227@gmail.com) Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (929) 267-7281

 • Omoike Stanley

  Liecība par to, kā mana dzīve tika pārveidota (betty.mabel227@gmail.com)

  Sveiki draugi!!! Mans vārds ir Inese Inga. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad to bija scammed ar diviem dažādiem interneta starptautiskiem aizdevējiem, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā daudz maksu, kas neko nedara un nav pozitīva rezultāta. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tas bija kopā 8000 eiro. Kādu dienu, kad pārlūkoju internetā, kas izskatījās izbrīnīta, kad man nāca klajā liecība sieviete, kas arī bija scammed un galu galā saista ar legit aizdevumu sabiedrība sauc Betty Mabel finanšu aizdevumu dienesta un e-pastu (betty.mabel227@gmail.com), kur viņa beidzot ieguva savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scammed 2 dažādi aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika prasīts no manis, un manam šokam man tika piešķirts aizņēmuma summa EUR 65 000,00 apmērā ar šo lielisko uzņēmumu (Betty Mabel Financial Loan Service), kuru pārvalda Betty Mabel Dievs, kas baidās no sievietes un šeit es Es šodien priecājos, jo šis uzņēmums ir devis man aizdevumu, tāpēc es devu zvērestu man, ka es turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? laipni un ātri sazinieties ar šo lielisko uzņēmumu tagad, lai saņemtu savu aizdevumu pa e-pastu: (betty.mabel227@gmail.com) viņa ir laipna sirdī. Good Luck.My Whatsapp tālruņa numurs: +1 (299) 267-7281

 • Omoike Stanley

  KAS IESPĒJAS IEGĀDĀT NO LEGIT KREDĪTU CENAS

  Mans vārds ir Jānis Andris, Daugavpils pilsonis. mani ir scammed ar 4 dažādu interneta starptautisko aizdevēju, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā vairākas maksas, kas neko nedara un nav pozitīvu rezultātu. es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu. Kādu dienu, kad pārlūkojaties internetā ar asarām uz manu acu, man nāca klajā liecība par vīrieti, kurš arī bija scammed un beidzot saista ar likumīgu aizdevuma sabiedrību ar nosaukumu BETTY MABEL LOAN SERVICES (betty.mabel227@gmail.com), kur viņš beidzot ieguva savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar vienu un to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scamd 4 dažādi aizdevuma aizdevēji, kas neko nedarīja, bet radīja man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika pieprasīts no manis, un man tika piešķirta aizņēmuma summa 270 000,00 eiro ar šo lielisko uzņēmumu (BETTY MABEL LOAN SERVICES), kuru pārvalda Gary Marks, un šeit es šodien priecājos, jo BETTY MABEL KREDĪTS PAKALPOJUMI ir devuši man aizdevumu, tāpēc es uzliku zvērestu man, ka es turpinās liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami ir nepieciešams aizdevums?laipni un ātri sazinieties ar BETTY MABEL LOAN SERVICES par savu aizdevumu pa e-pastu: betty.mabel227@gmail.com

  KONTAKT
  BETTY MABEL AIZDEVUMU PAKALPOJUMI
  E-pasts: betty.mabel227@gmail.com
  Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (292) 267-7281

 • Omoike Stanley

  Es solīju dalīties šajā aizdevuma liecībā Dieva labvēlības dēļ manā dzīvē

  Sveiki,

  Es esmu Linda Laura, kas pašlaik dzīvo Rīgas pilsētā. Šobrīd esmu atraitne ar četriem bērniem, un man bija iestrēdzis finanšu stāvoklis 2015. gada maijā, un man vajadzēja refinansēt un maksāt rēķinus. Es mēģināju meklēt aizdevumus no dažādām aizdevumu firmām, gan privātām, gan korporatīvām, bet nekad neesmu veiksmīgs, un lielākā daļa banku samazināja manu kredītu. Bet, tā kā Dievam tas būtu, es iepazīstināja ar Dieva sievieti ar privāta aizdevuma aizdevēju, kurš deva man aizdevumu 850 000 eiro, un šodien esmu uzņēmuma īpašnieks, un mani bērni šobrīd labi strādā, ja jums ir jāsazinās ar jebkuru uzņēmumu lūdzu, sazinieties ar Betty Mabel (betty.mabel227@gmail.com). Piezīme: Šī lapa ir tulkoja mašīntulkošanas programmatūru, klikšķiniet šeit, lai iegūtu angļu valodas versiju. Viņš nezina, ka es to daru, bet tagad esmu tik laimīgs, ka es nolēmu ļaut cilvēkiem vairāk uzzināt par viņu un arī es vēlos, lai Dievs viņu svētī vairāk. Jūs varat sazināties ar viņu pa viņa e-pastu betty.mabel227@gmail.com Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (299) 267-7281

 • Omoike Stanley

  TESTIMONY PAR KĀ I GET MY LOAN no vispārējā aizdevuma sabiedrība (R.M.L.C)

  Sveiki draugi!!! Mans vārds ir Juris Edgars. Es gribu liecināt par labu aizdevuma aizdevēju, kurš man parādīja gaismu pēc tam, kad to bija izkrāpuši 5 dažādi starptautiskie aizdevēji internets, viņi visi sola man piešķirt aizdevumu pēc tam, kad man ir jāmaksā daudz maksu, kas nerada neko un nesniedz pozitīvu rezultātu. Es pazaudēju savu grūti nopelnīt naudu, un tā kopumā bija 17 000,00 eiro. Vienu dienu, kad pārlūkoju internetā, kas izskatījās neapmierināta, kad man nāca klajā liecības sieviete, kas arī bija scammed un galu galā saista ar likumīgu aizdevumu sabiedrība sauc Betty Mabel Loan Service un e-pastu (betty.mabel227@gmail.com), kur viņa beidzot ieguva savu aizdevumu, tāpēc es nolēmu sazināties ar to pašu aizdevuma uzņēmumu un pēc tam viņiem stāstīja savu stāstu par to, kā mani scamd 5 dažādi aizdevēji, kas neko nedarīja, bet, protams, man vairāk sāpju. Es paskaidroju uzņēmumam pa pastu un visi, kas viņiem teica, bija raudāt ne vairāk, jo es saņemšu savu aizdevumu savā uzņēmumā, kā arī esmu izdarījis pareizo izvēli sazināties ar viņiem. Es aizpildīju aizdevuma pieteikuma veidlapu un turpināju visu, kas tika prasīts no manis, un manam šokam man tika piešķirta aizņēmuma summa 250 000,00 eiro ar šo lielisko uzņēmumu (Betty Mabel Loan Service), kuru pārvalda Betty Mabel kundze, kas baidās par Dievu un šeit es Es šodien priecājos, jo šis uzņēmums ir devis man aizdevumu, tāpēc es devu zvērestu man, ka es turpināšu liecināt internetā par to, kā es saņēmu savu aizdevumu. Vai jums steidzami nepieciešams aizdevums? laipni un ātri sazinieties ar šo lielisko uzņēmumu tagad, lai saņemtu savu aizdevumu pa e-pastu: betty.mabel227@gmail.com viņa ir laipna sirdī. es palieku Juris Edgars …… Mans WhatsApp tālruņa numurs: +1 (292) 267-7281

 • PEACE LENDERS

  Vai jūs meklējat, kā iegūt jebkāda veida aizdevumu ar zemu procentu likmi? Šeit ir iespēja saņemt aizdevumu, lai tas atbilstu jums un padarītu jūsu sapni. Es atzinīgi vērtēju jūs Miera aizdevējiem. Privāts uzņēmums, kas piedāvā aizdevumu ar 2% likmi. Mēs sniedzam biznesa aizdevumu, mājokļa aizdevumu, studentu aizdevumu, sliktu kredītu aizdevumu, personīgo aizdevumu, celtniecības aizdevumu, aizdevuma dienas naudas aizdevumu, studentu aizdevumu un tā tālāk. Mūsu pakalpojumi ir ļoti lēti un padarīs jūs smaidu. Ja jūs interesē saņemt aizdevumu no mums, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu (peacelenders@gmail.com).
  Whatsapp skaits: +1 (631) 960-9708

 • Mr William Paul ..

  Vai jūs meklējat finansiālu brīvību? vai jums ir parāds, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai uzsāktu jaunu uzņēmējdarbību? vai arī jūs finansiāli sabojājat, vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nopirktu automašīnu vai māju? Vai jūs esat noraidījis jūsu vietējā banka, lai saņemtu finansējumu? vai vēlaties uzlabot savu finansiālo stāvokli? Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu savus rēķinus? Meklējiet ne vairāk, mēs aicinām jūs uz iespēju saņemt visu nepieciešamo aizdevumu ar ļoti pieņemamu cenu 2% apmērā, lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar mums pa e-pastu:adshomeofsolution@gmail.com

  Lūdzu, rakstiet atpakaļ, ja ir ieinteresēts.

  Pilnais vārds:
  Dzimums:
  Ģimenes stāvoklis:
  Adrese:
  Valsts:
  Pilsēta:
  Nodarbošanās:
  Mēneša ienākumi:
  Pasta indekss:
  Summa:
  Aizdevuma ilgums:
  Mobilā tālruņa numurs
  Vai tu runā angliski:
  Mr William Paul ..

 • Dr charles

  Vai vēlaties iegādāties nieru vai vēlaties pārdot savu
  nieres? Tas esi tu
  Meklējat iespēju pārdot savu nieru naudu
  Finanšu sadalījuma dēļ un jūs nezināt, ko darīt
  Dariet, tad sazinieties ar mums šodien un mēs jums piedāvāsim labu
  Naudas apjoms jūsu nierēm. Mans vārds ir doktors Čārlzs
  ES esmu
  Nephrologist pie HOSPITAL NICHOLAS. Mūsu klīnika ir
  Specializējamies nieru ķirurģijā, un mēs arī nodarbojamies
  Pirkšana
  Un nieru transplantācija ar dzīvi un
  Atbilstošais donors.
  Mēs atrodamies Indijā, Turcijā, Nigērijā, ASV, Malaizijā, Indijā
  Ja jūs vēlaties pārdot vai iegādāties nieres, lūdzu, nedariet to
  Lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu.
  E-pasts: nicholashospital1986@gmail.com

  Ar cieņu
  DR CHARLES

 • Mr Vicky Anthony

  Vai jūs meklējat aizdevumu, lai atmaksātu rēķinus un uzsāktu savu biznesu? Mēs varam jums palīdzēt ar jebkuru summu, kas jums ir nepieciešama tikai ar 3% procentu likmi, ja jūs maksāsiet atpakaļ pēc maksājuma termiņa. Ja jūs interesē, sazinieties ar mums, izmantojot vickyinvestmentcompanies02@hotmail.com un atgriezieties pie tālāk norādītās informācijas ……

  Nepieciešamā summa: =====
  Ilgums: ====

 • Michael Morris

  Nopērciet nieres Sv. Miķeļa speciālistu slimnīcā un glābiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospitalail@gmail.com

 • Michael Morris

  Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospitalail@gmail.com whatsapp + 2348026893171

 • Michael Morris

  Šodien pērciet nieres St Michael speciālistu slimnīcā un ietaupiet dzīvību. Mēs specializējamies nieru pārdošana pacientiem ar nieru slimību, un mums ir nepieciešama nieru transplantācija. Mūsu pakalpojumi ir ātri, uzticami un pieejami. Vai jums šodien ir nepieciešama nieres? Sazinieties ar mums pa e-pastu: stmichaelspecialisthospital@gmail.com whatsapp 2348026893171