Repatrianti nāk?

Izrādās, ka politiķiem nav ne jausmas, kas notiek ar aizbraukušajiem latviešiem. Šobrīd Saeimā tiek lemts, vai piešķirt materiālo palīdzību tiem latviešiem, kuri vēlas atgriezties dzimtenē. Tiek lemts arī par to, cik gadi jānodzīvo ārzemēs, lai, atbraucot šeit, varētu saņemt materiālo palīdzību. 2, 3, 4 gadi? Artusa piedāvājums ir 0 vai 1 gads, jo šis ir politiskās gribas jautājums. Politiķiem beidzot ir jāpierāda, ka Jūs – aizbraukušie latvieši, mums esat vajadzīgi.

https://youtu.be/Basx1-iAlzQ

 • Hermanis Zeltīts

  cilvēki aizbrauca sāpināti, vīlušies, bez perspektīvas… “strādājošie nabagi”aizbrauca…viņi tur vienmēr būs “forineri”…visi viņi gribētu normāli strādāt un dzīvot Latvijā, bat viņi ZINA un katru dienu ziņu portālos saņem apstiprinājumu, ka cilvēks parastais te nav vajadzīgs… viņiem katram sāp sirds par pamestajām mājām, vientuļajiem vecākiem… vīriem acīs spīdums, kad dzird vecās latviešu dziesmas…bet viņus te vajag tikai kā nodokļu maksātājus vai elektorātu… viss. Ejam strādāt, rēķini taču jāmaksā. Turies, Artuss!

 • Roberts Ozollapa

  Divus gadus dzīvoju Anglijā. divas-trīs reizes gadā esmu braucis uz Latviju brīvdienās.. Ļoti gribās atgriezties taču dzirdot kā iet palikušajiem un kādas algas, kāda attieksme no darba devējiem utt.. baigi nevelk.
  Taču runājot par mani personigi – es atgrieztos.. es atgrieztos,ja piemēram būtu brīvi pieejams aizdevums biznessa uzsākšanai Latvijā.. Zem kāda strādāt noteikti vairs neietilpst manā plānā. Man ir plāni un idejas, būtu nepieciešams aptuveni 10k aizdevums biznesa uzsākšanai un jau nakamnedēļ brauktu mājās.

  • Gundars Ramma

   Pievienosos!! Esmu Angija jau 11 gadus un ja latvija naktu preti jaunajiem uznemejiem kaut uz pusi ta ka seit es ari nedeljas laika butu tur! Varetu sakt ar valsts garanta kreditu repatriantiem nevis pabalstu bet palidzibu tikt pie sakariga kredita uz sakarigiem procentiem jo savadak mums kas atgriezas latvijas sistema mus ar varu piespiedis atkal braugt prom!!

 • guls

  Strādājoši nabagi – mūsdienu Latvijas top termins emigrācijā no LV. Varbūt pēdējais laiks neatdoties par grašiem? Pat bankrotējusī Grieķija maksā 900 eiro pensijas.

 • Indra Rimova

  LV nav naudas normālai pensijai, kuru cilvēks visu dzīvi pelnijis.. par kādu atbalstu tad var runāt? Uzzīmēs to naudu vai sāks vilkt ārā no savām piebāztajām kabatām? Atveriet taču acis!!! Drīzāk uzliks vēl sodu, ka atļāvies citur maizi pelnīt..

 • Ieva Davina

  Anglijā dzīvoju 4 gadus. Šogad ir pēdējais gads vidusskolā un ir doma braukt un dzīvot uz Latviju. Bet, mani ļoti atstumj tas, ka Latvijā man nebūs atbalsta universitātē. Šeit es ietu Universitātē un maksātu ap 7000 gadā par to, un pretī valsts man dotu diplomu kas der visā pasaulē plus ap 1200 mārciņām gadā lai man ir vis maz pamats uz kā stāvēt (ēdienam, kojām, transportam) ja vecāki nespēj atbalstīt. Ja aizņemies naudu universitātei, šī nauda ir jāatmaksā tikai ja pelni 21000 gadā un atmaksā 30 gadu laikā, pēc 30 gadiem viss dzēšas. Mācoties Latvijā, man būtu jāmaksā maksimums 1500 (apmēram) par universitāti un mans diploms beigās var pat neko nenozīmēt. Aizņemoties naudu bankā, man nauda ir jāatdod uzreiz pēc universitātes pabeigšanas (vai pēc dažiem mēnešiem kā beidzu universitāti) neievērojot vai man būs vai nebūs darba. No valsts atbalstu nekādu es nesaņemtu, neņemot vērā faktu, ka es būtu tikko atbraukusi no citas valsts un man pašas valstī nekā nebūtu. Vēl protams man ir jātulko atzīmes, kas arī izmaksās man ento naudas summu. Un tālāk jau aiziet domas par ņākotni, ķā es darbu dabūšu, cik maza man alga būs un vai man nebūs jābrauc atkal prom no LV tikai dēļ mazās algas.
  Kaimiņš pareizi pateica, ka jo ilgāk dzīvo ārzemēs jo mazāk gribās braukt mājās. Man patēvs nu jau 12. gadu šeit dzīvo un pilnīgi netaisās braukt atpakaļ. Man šķiet, ka man arī drīz aptrūks mana vēlme doties atpakaļ uz Latviju.

 • Juris Vilmanis

  Kapēc uz šim sēdēm nav pieaicināts, kaut viens no aizbraukušajiem, kurš varētu paust savu viedokli?

 • Sanita Leimane

  UK dziivojam 6 gadus. Ljoti gribeejaas atpakalj uz LV, bet… kad beerni saak iet skolaa- saproti, ka atpakaljcelja vairs gandriiz nav… pat maajaas savaa starpaa tie runaa anglju valodaa… un galvenais iemesls atstaat LV iisteniibaa bija sociaalais atbalsts, palikaam abi bez darba ar nepilnu gadu vecu beernu uz rokaam un unikaalo iespeeju izdziivot no beernu naudas un nelielajiem iekraajumiem… sociaalais dienests lika paardot bez maz vai visu- gaazespliiti, ledusskapi, veljas mashiinu- visu kam bij daudz maz kaada veertiiba.. un naakt uz kaarteejo viziiti peec tam, kad meenesha kopeejie ienaakumi nepaarsniegs 45lvl toreiz ja nekljuudos… Tas bija vnk plikjis sejaa, un taadaa briidii Tu vienkaarshi saproti ka valstij ruup tikai Tevis maksaatie nodoklji (kurus, starp citu, godpraatiigi maksajaam). Citaadi te esam kaa kaarteejais apgruutinaajums… UK neesam no tiem cilveekiem, kas ies un diiks paliidziibu no valsts… Atbraucaam, sakaam straadaat, un vareejam atkal normaali kaa cilveeki dziivot…no valsts te sanjemam beernu naudu un viss. Paareejos benefitus mums te nemaz nevajag- lai tiek tiem vecajiem cilveekiem, slimajiem un citiem, kas nonaakushi neapskauzjamaa situaacijaa kaa mees toreiz LV. Bet te vismaz ir droshaas aizmugures sajuuta- jo ja nu gadiijumaa kas, zinu nekad nebuus taada situaacijaa kaa toreiz LV, te- UK paliidzees. Veel, kas te ir labi- ka katru gadu naak atskaite par to, kaa Tevis maksaatie nodoklji ir izlietoti, un arii informaacija par nodoklju kodiem- kas un kaapeec mainaas… Savu muuzju LV nebiju pastkastiitee sanjeemusi veestuli ar cheku par paarmaksaatajiem nodokljiem- te ( imigrante buudama) sanjeemu 😀 Tagad skatoties uz toreizeejo savu situaaciju LV saprotu, ka iisteniibaa daudz informaacijas par to, ko un kaa ieguut pabalstus un paliidziibu, kad tev to tieshaam vajag, ir bez maz vai slepena un zem Top Secret ziimoga un zinaama vien izredzeetajiem kaa kaut kaads valsts nosleepums. Zinu cilveekus, kas bija bija liidziigaa situaacijaa kaa es, bet bija gatavi bez maz vai tiesaaties ar valsti, pashi urbties cauri visiem likumiem un zaudeet dalju savu nervu, lai peec gadiem panaaktu savu taisniibu… Varbuut vinji ir iistenie LV varonji? Bet kaadeelj man buutu jaaciinaas par to, kas man patiesiiba pienaakas no valsts? Speeleeju godiigi un gribu lai taa speelee arii pret mani. Lai atgrieztos LV man gan jau te vajadzeetu sakraat naudu nekustamaa iipashuma iegaadei, lai kaada jaukaa dienaa vnk neattaptos uz ielas, atbalsta sisteemu skolas vecuma beerniem, lai adapteetos no UK izgliitiibas sisteemas uz LV un veel valodas barjeras, droshas sociaalaas garantijas ja nu gadiijumaa kas, un briivi pieejamu informaaciju.

  • Raitis Krinbergs

   Pilnīgi izprotu jūsu situāciju, tikai ir viens bet, kas attiecas uz viesiem mums. Mēs valsti un tās struktūras uztveram kā tādu abstraktu bezpersonisku radījumu, bet tas ir nepareizi. Katrā situācijā un sfērā par katru no gadījumiem ir atbildīga konkrēta ministrija un tai pakļautās iestādes kurās strādā cilvēki ar vārdiem un uzvārdiem, un par katru no darbībām kuras veiktas šīs iestādes vārdā ir atbildīgs konkrētais darbinieks ar visiem augstāk stāvošajiem vadītājiem līdz pat ministram un ministru prezidentam. Tāpēc nevajadzētu lietot vārdu valsts jebkurā situācijā kad kāds no budžeta apmaksāts darbinieks nepilda savus pienākumus, bet gan nosaukt nozares atbildīgo ministriju un konkrētā darbinieka vārdu un uzvārdu! Manuprāt tādā veidā var izvairīties no dubļu slacīšanas uz visiem valsts pilsoņiem, jo zināmā mērā katrs no mums ir atbildīgs par to kas notiek mūsu valstī, bet mest to dubļu piku mērķēti tieši tam kurš ir noslinkojis vai apzināti negodprātīgi pildījis savu darbu par kuru mēs viņam maksājam algu!

 • Gundars Ramma

  Cilvekiem nevaig pabalstus lai atgriestos, bet gan sakartotu valsti!!

 • bles

  Pats strādāju UK. Atgriezīšos pēc gada. Nekādus pabalstus nevajag, tas ir zemiski un nepareizi pret tiem, kas strādā un dzīvo Latvijā.

 • Andris Lūks

  Kas jūs galīgi kaunu pazaudējuši?! Tagad no Latvieša kurš knapi var sev maizīti atļauties ņems naudu un dos Latvietim kurš aizbrauca un spēj sevi uzturēt pietiekami labi?! Sanaidot vēl tautu gribas? Nepietiek jau? Tak izdomājat ko jēdzīgu, piemēram – vidējā alga Latvijā ir ~300-500 eiro ja nezinājāt vēl, tad iedodiet kādu pabalstu, vislabāk + atvieglojumus tiem, kuri cītīgi raujās par tiem 300-400 eur. Nevis vēl vairāk graujat pašcieņu saviem čaklākajiem nodokļu maksātājiem! Visu cieņu un novēlu labu veselību šiem Latvijas varonīgajiem strādniekiem!

 • mikis

  Tad kad tur buus vienaadi likumi visiem no augsas saakot un varees sanemt par darbu kaut cik normaalu algu,tad abi divi brauksim maajaas,kameer vidins skries peec 3 eiriem un 1000000 laidiis gar aciim,tad mani tur izgeerbs atkal pliku,vai nu iedodiet licenzi,ka jebkuru no VID var nosaut,tad brauksu…

 • mikis

  Artus,tu par daudz apkaart runaa,lietas jaasauc iistajos vaardos,lai kaa tas nepatiik,arii rupjos,ja savaadaak nevar,ja neproti naac kursos iemaaciisu.

 • opaa

  “…Politiķiem beidzot ir jāpierāda, ka Jūs – aizbraukušie latvieši, mums esat vajadzīgi…” politikiem nav dalas gar Latvijaa dziivojoshajiem kur nu veel par aizbraukushajiem 🙂 nebuus latvieshi no kaa nodokljus kaast buus Ibrahimi Muhamedi u.c. taa ka nav par ko iespringt 🙂 bet ja godiigi – skumjsh staasts! Paruupeejaties par Latvijaa dziivojoshajiem, lai nepieaug % “Jums tik loti vajadzigo latvieshu” un tad vareesiet kalt plaanus kaa atgriezt aarzemees dziivojoshos, kaut gan ko tur vairs kalt?! ja dziives liimenis no – izdziivot paartaps par dziivot, tad tie “vajadziigie latvieshi” pashi meklees celu maajup! Bet nu kaa jau pie mums ir pierasts tad ciinamies ar sekaam… diemzheel!

 • domubiedrs123

  Remigrācija ir pats svarīgākais, jo ja nav patērētājs nav darbavietu ir nepieciešams piesaistīt starp valstu investorus. Uzkatu ka Šlesera koncepcijas noderētu. LV eiropas mērogā izskatās kā province un to var mainīt.

 • Raivis Timpars

  ja mana parasta Repatrianta alga butu latvija tie pasi 1,500 menesi tad es domaju kad politika alga butu 6,000 menesi ta tada minimala aldzina jums!!!!!

 • Vitalijs Shkavronskis

  Diemžēl šoreiz Kaimiņam nepiekrītīšu. Jāsak celt algas, veidot darba vietas. Un varbūt kada daļa tomēr atgriezīsies. Esam reālisti, tie kuri ir aizbraukuši lielāka daļa neatgriezīsies. Mums tagad jāstrāda lai Latvijā esošie cilvēki pārstātu izbraukt no valsts. Jāceļ valstī labklajības līmeni, nevis jāskaita cik kurš saņem.

 • Oskars Braunbergs

  Jebkurš, normāls vidusskolu pabeidzis jaunietis, var Latvijā nopelnīt 1000Euro uz rokas.

 • Ēriks

  Tie kas ārzemēs ir trīs un vairāk gadus vairs nemaz par atpakaļ atgriešanos nedomā! Vismaz lielākā daļa cik man zināms.

 • Reinis

  Tā vietā, lai dāļātu pabalstus, vairāk vajadzētu domāt par reģionu attīstību. Daudz cilvēku no lauku reģioniem ir devušies uz citām valstīm jo atalgojums ir vai nu smieklīgs, vai nu vispār nav ko darīt konkrētajā vietā. Līdz ar to būtu jārada investīcijām pievilcīgi tieši lauku reģioni. Cilvēki dzīvo tur, kur ir nauda un iespējas. Ja to nav, tad tās ir jārada.

 • S. G. Johnson

  Dzīvoju Anglijā jau vairāk kā pusotru gadu. Nav ne mazākās vēlmes atgriezties. Politiķiem būtu jādomā kā paturēt valstī tos, kuri vel nav aizbraukuši, nevis kā atgriezt tos, kuri ir.

 • Gulbis

  Baranova kungs interesanti izteicās. Nav īstermiņa uzdevuns celt ekonomiku. tātad viņi grib lai vēl ilgi tauta ir nabagi…

 • Augustine Junio

  Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai sāktu jaunu biznesu? Vai jums ir nepieciešams personas aizdevumu? Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumu pie procentu likmi 2%. Sazinieties ar mums šodien par e-pastu: (augustinejunio@gmail.com)

 • Nancy Jonh

  Urgent loan Offer!!!

  Good Day!!!

  Are you in need of an urgent loan to settle your bill? Or you need a loan to start up up your own business? Have you been searching for a loan your country and the bank there have fail you? look no further, because a legit and trusted loan company is here again to meet all your financial needs without stress, contact (johnnancy568@gmail.com) today and with God we will meet your financial needs!!!

 • Bahena Ruiz Mario

  Sveiki sezonas sveicieni
  Vai jums ir nepieciešams ērts aizdevumu jūsu apmierinātību?
  Mēs piedāvājam pieejamu aizdevumu @ 3% procentu likmi, kas pieejams vietējās
  un starptautiskās aizņēmējiem.
  Mums ir sertificēti, uzticami, droši, efektīvi, ātri un dinamiski
  un mēs sadarbojamies ar mūsu klientiem.
  Mēs dodam out ilgtermiņa aizdevumu maksimāli diviem līdz piecdesmit gadiem, sazinieties ar mums
  par (clasxicbahena@gmail.com)

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Maria Victoria Vargas

  Vai jums ir nepieciešams ātrs ilgtermiņa vai īstermiņa aizdevumu ar salīdzinoši zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? Mēs piedāvājam biznesa aizdevums, personas aizdevums, mājas aizdevums, auto aizdevums, students aizdevums, parādu konsolidācijai aizdevums e.t.c. Nav svarīgi, jūsu kredīta rezultātu. Mēs garantētas kas veic finanšu pakalpojumus mūsu daudziem klientiem visā pasaulē. Ar mūsu elastīgu aizdevumu paketes, aizdevumus var apstrādāt un nodot aizņēmēja īsā laikā iespējams, sazinieties ar mūsu speciālistu padomu un finanšu plānošanu. Ja jums ir nepieciešams ātrs aizdevumu, sazinieties ar mums pa mvargaspuyo1@gmail.com

 • Harry Carlos Loans

  Sveiki, es esmu Dr Harijs Carlos, privāts aizdevumu aizdevējs i dodam no aizdevuma tiem, kas ir nepieciešama aizdevuma, un tiem, kas vēlas sākt jaunu business.I dot personas aizdevumiem, Business Kredīti, Student Kredīti, Company Aizdevumi un visi aizdevumu veidiem, kas interesējas likmi 2% saskares šodien: harryloanfirm56@gmail.com

  LEGIMATE aizdevumu aizdevējs

 • Oscar Fredrick

  Laipni lūdzam Sergejs Shikunov Aizdevuma Firma mēs novērtējam labas atsauksmes, kas ir iet ap internetu par mūsu labajiem darbiem. Tagad pieņemsim iegūt to, ko mēs darām vislabāk vēlreiz. Vai jums ir nepieciešams steidzami kredītu? Kredīts iespējams paplašināt sākt savu biznesu? Ar procentu likmi, kā zema kā 3%, kas ir piemērots jebkuru klientu un jums patiks mūsu pakalpojumus. Tātad, sazinieties ar mums tagad, izmantojot
  sergeyshikunov@yahoo.com
  sergeyshikunov@hotmail.com
  palīdzības līnija:
  +79602326813
  Zemāk ir manas uzņēmuma adreses.
  12 Moskovskaya St., Maskava, Krievija Federācija
  54 Montgomery St, Jersey City, NJ 07302 USA
  127 John Bolton Street
  Birmingham UK.
  23 Sultan Stambula
  Turcijā.

  Mēs espect saņemt pozitīvu atbildi no jums.

  Komandas Sveicieni
  Sergejs shikunov.

 • magret james

  Sveiki,
  Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu ??? Vai jums parādā? Vai jums ir slikta kredītu? tu esi bijis noraidīts bankas, jums ir nepieciešams kredīts, lai uzsāktu uzņēmējdarbību ar savu ?, Mēs dodam aizdevumus cilvēkiem, neskatoties uz viņu nabadzīgām / slikta kredītu rādītājus. Mēs dodam out gan biznesa un personīgo aizdevumiem ar ilgtermiņa un īstermiņa ilgumu jūsu izvēles ar zemu procentu likmi 2% gadā vismaz atcelt privātpersonām, uzņēmumiem .. Mūsu aizdevums programmētājs ir ātrs un uzticams, piemēro šodien un saņemt tūlītēju lauka back.Our aizdevumi ir labi apdrošināts, 100% garantēta, un klienti ir pārliecināti maksimālu drošību. Plašāku izmeklēšanas sazinieties ar mums, izmantojot mūsu e-pasta adresi: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM) un saņemt savu aizdevumu šodien.
  Magret kundze James MD / CEO
  E-pasts: (MAGRETJAMES321@GMAIL.COM)

 • Blessing Candy

  Mēs piedāvājam privātos, komerciālos un individuālos aizdevumus ar ļoti zemām ikgadējām procentu likmēm, sākot no viena gada līdz pat 2%, līdz 50 gadu atmaksāšanas periodam visā pasaulē. Mēs piedāvājam aizdevumus no 5000 ASV dolāru līdz 100 miljoniem ASV dolāru. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte. Vai jūs zaudējat miegu naktīs, uztraucot, kā iegūt likumīgu aizdevuma aizdevēju? Vai jūs īkšķējat nagus? Tā vietā, lai jūs uzbruktu, sazinieties ar Dr. Alexandre CarlosHome Aizdevumu (Loan Services) tagad, speciālistiem, kuri palīdz apturēt sliktu kredītvēstures kredītu, lai rastu risinājumu, kurā mūsu uzvara ir mūsu misija. E-pasts: info.alexandrecarlos@gmail.com Pretendentam jāaizpilda pieteikuma veidlapa pēc aizdevuma saņemšanas

  KLIENTU PIETEIKUMA VEIDLAPA

  PREFIX {MR, MRS., MS., DR., Utt}

  Jūsu vārds un uzvārds:

  Tavs e-pasts :

  Jūsu tālruņa numurs:

  Jūsu adrese:

  Tava pilsēta :

  Valsts / province:

  Valsts:

  Dzimums:

  Dzimšanas datums:

  Vai ir konts? :

  Jūs esat pieteikusi iepriekš? :

  Nepieciešamais kredīta apjoms:

  Aizdevuma ilgums:

  Aizdevuma mērķis:

  Sūtiet man skenētu jūsu ID:

  Kreditora vārds: Dr. Alexandre Carlos.

  Aizdevējs E-pasts: info.alexandrecarlos@gmail.com

  Sveicieni

  Dr Alexandre Carlos.

 • Regina

  Kredīta piedāvājums @ 2% likme !!!

  Mūsu
  uzņēmums ir juridiska organizācija, kas tika izveidota, lai palīdzētu
  cilvēkiem, kuriem nepieciešama palīdzība, piemēram, finansiāls atbalsts. Mēs esam ASV balstīta finanšu kompānija.
  Tātad,
  ja jums ir finansiālas grūtības finanšu traucējumos, un jums ir
  nepieciešama nauda, lai sāktu savu biznesu pati, vai jums ir
  nepieciešams aizdevums, lai nomaksātu parādus vai samaksātu rēķinus,
  uzsāktu labu uzņēmējdarbību vai būtu aizņēmies Grūtības vietējās bankās,
  sazinieties ar mums Šodien e-pasts: ohioloans85@gmail.com

  Mr Scotty

 • PRUDENCE LOAN FIRM

  Vai jums ir nepieciešams ātrs biznesa aizdevums?

  E-pasts: prudenceloanfirm@gmail.com Tālrunis: 8903421635
  Vai esat uzņēmējs vai sieviete?
  Vai jums ir nepieciešams ātrs biznesa aizdevums?
  Vai jūsu bankas ir noraidījušas?
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību?
  Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai paplašinātu savu biznesu?
  Vai vēlaties atvērt vairāk biznesa vietu?
  Es varu jums palīdzēt saņemt aizdevumu 48 stundu laikā.
  Summa: no 5000 līdz 200 miljoniem ASV dolāru.
  Gada procentu likme ir 3%.
  E-pasts: (prudenceloanfirm@gmail.com)

 • juliet quin

  Es esmu kundze samlia packam.
  Es vēlos teikt lielu paldies Sergejam Šikunovam Finansam, kas man palīdz aizņēmuma saņemšanai, lai iztīrītu visu savu parādu. Ar šo es esmu jāpārliecina, ka nav materi skaits krāpnieks neto, joprojām ir legit un apstiprināt aizdevuma aizdevēju net.
  Lūdzu, ja jums ir nepieciešama finansiāla palīdzība, laipni apmeklējiet viņu pa e-pastu: sergeyshikunov@yahoo.com
  Tas ir tas, ko es apsolu darīt, ja es saņemšu aizdevumu no viņiem, tāpēc es tikai izpildu savu solījumu. Es vēlos viņiem piesaistīt vairāk klientu.

 • Angela Deniz

  Saņemiet ātru un drošu aizdevumu no vienas uzticamas kompānijas. Mēs piedāvājam finanšu pakalpojumus privātpersonām un uzņēmumu īpašniekiem dažādos finanšu pakalpojumos. Laikā no 1 līdz 30 gadiem mēs piedāvājam aizdevumus no $ 5000 līdz $ 2,000,000 ar ļoti zemu 3% likmi. Sazinieties ar mums pa e-pastu šodien: firstloanfinanceservice@yahoo.com

 • Wenzel Ronald Joseph

  Vai tev ir nepieciešami aizdevumi? TIKAI 3% JA JŪS EMAIL AR SUMMU NEPIECIEŠAMS. Piezīme.
  Visai atbildei jābūt kopētai un jānosūta uz šo e-pasta adresi
  wenzelronaldjoseph@gmail.com wenzelronaldjoseph@gmail.com Pilns
  nosaukums ………. Nepieciešamā summa: ………. Aizņēmuma ilgums:. ……… Vecums: ………. Valsts ………. Nodarbošanās ………. Tālruņa numurs ….. ….. Wenzel Ronald Joseph

 • Mr Ahmad Zuhdy

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums ?. Ieinteresētajam cilvēkam būtu jāatbild uz šo e-pastu: e-pasts: michaelandrewloanfirm@hotmail.com, lai iegūtu plašāku informāciju.

 • Robert Wattles

  Vai jūs meklējat biznesa finansējumu, personīgo finansējumu, hipotēku, automašīnu aizdevumus, studentu naudu, parāda konsolidācijas skaidru naudu, nenodrošināto naudu, riska kapitālu utt … Jūs esat īstajā vietā sazinieties ar mums tagad, lai iegūtu vairāk informācijas.

  Jūsu vārdi:
  Tava valsts :
  Jūsu adrese :
  Telefona numurs :
  Mēneša ienākumi :
  Aizdevuma ilgums:
  Kredīta summa:

  E-pasts: robertwattles11@gmail.com

 • Robert Wattles

  Vai jūs meklējat biznesa finansējumu, personīgo finansējumu, hipotēku, automašīnu aizdevumus, studentu naudu, parāda konsolidācijas skaidru naudu, nenodrošināto naudu, riska kapitālu utt … Jūs esat īstajā vietā sazinieties ar mums tagad, lai iegūtu vairāk informācijas.

  Jūsu vārdi:
  Tava valsts :
  Jūsu adrese :
  Telefona numurs :
  Mēneša ienākumi :
  Aizdevuma ilgums:
  Kredīta summa:

  E-pasts: robertwattles11@gmail.com !!!

 • vpn market

  Vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums? Mūsu uzņēmums sniedz aizdevumus bez avansa maksas par nelielu likmi 2%. Tāpēc tagad izmantojiet savu steidzamo aizdevumu, lai nomaksātu savus parādus, rēķinus un paplašinātu savu biznesu, sazinieties ar mums pa e-pastu: LIVINGFAITHSERVICE@OUTLOOK.COM (whatsapp: (+151)86286514)

 • Knn Lee

  Likumīga
  aizdevuma iegūšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Klientiem, kuriem
  ir finansiālas problēmas un kuriem ir nepieciešams risinājums. Kredīta un nodrošinājuma jautājums ir
  ko klienti vienmēr uztrauc, meklējot aizdevumu no likumīga aizdevēja. Bet .. mēs esam padarījuši šo atšķirību kreditēšanas nozarē. Mēs varam
  noorganizējiet
  aizdevumu no USD 5000 līdz USD 500 000 000 USD līdz pat 3% apmērā.
  Lūdzam nekavējoties atbildēt uz šo e-pasta adresi:

  billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Mūsu pakalpojumi ietver sekojošo:

  Parādu konsolidācija

  Otrā hipotēka

  Biznesa aizdevumi

  Personas aizdevumi

  Starptautiskie aizdevumi

  Aizdevums jebkuram veidam

  Ģimenes aizdevums
  mēs finansējam neliela apjoma aizdevuma sabiedrību, starpniekus, mazās finanšu iestādes, jo mums ir neierobežots kapitāls. Sīkāku informāciju par aizņēmuma iegūšanu

  sazinieties ar mums, lūdzu, uzreiz atbildiet uz šo e-pastu: billjohnson.loanfirm011@gmail.com

  Mr Bill Johnson