Saeimas deputāta Artusa Kaimiņa paziņojums presei par atbalstu Kučinska veidotajai valdībai

artuss123

2016. gada 15. janvāris

Valdības veidošanas procesā visi Saeimā pārstāvētie spēki publiski izvirza savas līnijas.  Es domāju, ka ir pienācis laiks arī man izteikt savu viedokli.

Tātad, es apņemos atbalstīt Kučinska valdību, ja tiks ievērotas sekojošas līnijas:

Sarkanā līnija – pārvaldības līnija.  Netiek izveidota “koalīcijas padome”.  Līdz šim valstī visi būtiskie lēmumi tika pieņemti pirmdienās koalīcijas padomes sēdēs.  Šāda “koalīcijas padome” ir neformāla apvienība, kurā ir apkopota un centralizēta vara.  Līdz šim “koalīcijas padomes” lēmumus noteica Āboltiņa.  Ja Kučinskis izveidos savu “koalīcijas padomi”, tad nākotnē tās lēmumus noteiks Lembergs.

Oranžā līnija – propagandas līnija.  Valdība apņemas reformēt sabiedrisko mediju nozari, kuras rezultātā sabiedriskie mediji var īstenot neatkarīgu redakcionālo darbību un iziet no reklāmas tirgus.

Dzeltenā līnija – bēgļu līnija.  Valdība pārskata bēgļu politiku un pieņem noteikumus par kārtību, kādā bēgļi no valsts tiek izraidīti.

Zaļā līnija – naudas līnija.  Valdība nodrošina caurspīdīgu un saprotamu valsts uzņēmumu darbību un informē sabiedrību par būtiskākajiem darījumiem.  Valdība izstrādā un saskaņo ar uzņēmēju organizācijām ekonomikas izaugsmei piemērotu nodokļu politiku.

Gaiši zilā līnija – demogrāfijas līnija.  Valdība ievieš pasākumu kopumu Latvijas iedzīvotāju skaita pieaugumam.  Tā izstrādā atbalsta programmu dzimstības veicināšanai, veido reģionālo attīstības politiku, kas rada darba vietas, lai Latvijas cilvēki nebrauktu darbā uz ārzemēm un izbraukušie varētu atgriezties.

Tumši zilā līnija – izglītības līnija.  Valdība apņemas reformēt profesionāļu finansēšanas kārtību un satura prasības izglītības nozarē.

Violetā līnija – izšķērdības līnija.  Valdība apņemas izstrādāt kārtību, kādā Valsts Kontroles atklātie nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanas gadījumi tiek ņemti vērā un izšķērdētāji sodīti.

Lai Kučinska valdība šādi mirdz pār Latviju visās varavīksnes krāsās!

12. Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš

 

 • gvido skrubis

  Uz prieksu Artuss

 • Dagnis

  Jācer, ka kāds ieklausīsies teiktajā!

 • Andris Stakens

  Atbalstu!

 • Rezisorss

  Ko tur daudz, Lembergs visu Latviju ir iebāzis savā kabatā..

 • figushki

  nunu tads naivums

 • B2

  Asins līnija. Ja kautkas nenotiek tā kā sarunāts amputēta plauksta ar cirvi, vel kaut kas, līdz elkonim.

 • Gints Leoke

  kur sunubuda noziedējusi.beidzās viss??

  • Dāvis

   Es arī slāpstu pēc patiesas informācijas, taču saprotu, ka labs ar gaidīšanu nāk, jeb video publicē pēc iespējas un vajadzības.

 • par taisnību

  būtu jau jauki… pasapņot var.. eh.

 • par taisnību

  viens reāli domājošs cilvēks ar smadzenēm!!

 • Ričards no uk

  Ja Kučinskis izveidos savu “koalīcijas padomi”, tad nākotnē tās lēmumus noteiks Lembergs

  Bet es cik sapratu Artuss, ka biji pret oligarhu Lembergu. Paskaidrosi ??