Saldus komunists nav čekists? Protams!

screenshot_2016-12-09-19-55-29_com-google-android-apps-docs

Beidzot Tu uzzināsi, kapēc Augustam Brigmanim(ZZS) tētis lika kļūt par komunistu un viņam pat bija jādibina sava Latvijas Komunistu partija. Te ir stāsts par dubulto morāli. Par Saeimas koalīcijas partijām un par to, ka arī Saeimā nav viens likums un viena taisnība visiem. Bet, jautājums ir kapēc Saeimā joprojām ir komunisti un tie vada Latviju? Kapēc? Ko ta mēs te ņemamies un mocamies? Paši viņus tur arī regulāri ievēlam.
Labi, labi, nenokar degunu. Viss būs kārtībā.
Tas ir tikai komunistu beigu sākums. Noskaties un lūdzu domā līdzi!

 

 

 • Grasmanis

  Gan jau, Artus, būs labi. Neba jau nu tavu ceļu apturēs šāds notikums. Bet tas murmulis kurš 1990.gadā gāja skaļi bļaudams ar vārdu “ABRENE” pār krūtīm… Tādiem Kurzemes katlā uz akmeņa rakstīja nummuru.

 • kas par

  nu re, ja jau kaimins tads mazizglitots cilveks un censas kko darit lietas laba, tad pastum savu dirsu mala un laid sava vieta vel cilvekus kam interese kaut ko uzlabot saja valsti Jansona kungs. ir cilveki ari ar vairakam augstakajam izglitibam kas strada makdonaldos jusu bezdarbibas un bailēm zaudēt vieglus ienākumus… attopieties tacu.. Ruiķa kungs? Jūs zināt kad iestājas pensijas vecums? Tad kad jums nav jāprasa mazbērniem kas tā par aplikāciju… jūs dzīvojat 2paaudzes atpakaļ.. jūsu skatījums uz realitāti neatbilst tagadnei..

 • kails_perverss

  Ir beidzot jāatver čekas maisi, un absolūti viss saturs jāpublicē brīvi publiski pieejamā vietā uz entiem gadiem. Tas atrisinātu diezgan daudz problēmu. Ja kaimiņvalstīs vieglāk varēja tikt cauri, ja paši pieteicās, tad Latvijā ar atvēršanas atlikšanu un vilkšanu garumā, tomēr šo iespēju ir palaiduši garām, un viss saturs bez žēlastības ir publicējams.

 • Sondra Bērziņa

  “Izglītotie” ar pirkstiem rāda uz it kā neizglītoto, mjā… sasodīts, viņi tur jau vairāk kā 20 gadus muļļājās pilnīgā bezjēgā. Kas jāizdara, lai beidzot tie maisi tiktu atvērti?! Artuss, cepuri nost par izturību!

  • Vinnija

   Kam jēga, kam – bezjēga. “Izglītotie“ – 500 punkti! – pārliecināti, ka strādā jēgā. Ja tauta visu laiku liek silē (proti – maksā/baro par jēgas imitēšanu), tad taču ir pārliecināti, ka tauta viņus mīl un kalpo tautai, kā tas arī būtu saskaņā ar Satversmes 2. pantu jābūt. Tikai, ieskatoties tajā komunista deklarācijā, nav gan vairs pārliecības par cēlajiem nodomiem pret tautu, cīnoties par vietu šajā bēdīgi slavenajā partijā. Bet maisi, mīļie, jau sen vairs nav identiski. No tiem gan vairs jēgas – varbūt tik, cik melns aiz naga. Naivi cerēt, ka pa tik ilgu laiku tajos nav notikuši zili zaļi brīnumi – tas ir, zili zaļas pārvērtības. Kas attiecas uz izglītošanos un izglītību – no malas izskatās, ka p…ļā ir ar to visriņķī un apkārt. Rafinētība jau arī vēl nav izglītība un kalpošana pasaules varām, ne savai tautai, arī vēl nav izglītība. Ar rafinētību domāju grieķiskā (nah nah) skaidrojuma piesaukšanu apsaukāšanās gadījumā. Nu nestāstiet, ka mūsu sabiedrībā jelkad kāds šo iemīļoto vārdu būtu lietojis tā sengrieķiskajā nozīmē. Lai mēle nokalst tam, kas gatavs apstrīdēt, ka ikviens, kam šis vārds uz mēles, to lieto vai nu tajā otrajā – mūsdienīgajā nozīmē, kas ir vārdnīcā (“idiots – cilvēks, kas slimo ar idiotiju, nejēga, stulbenis“ . Savukārt par idiotiju teikts – “iedzimtas vai agrā bērnībā iegūtas plānprātības vissmagākā forma“), vai arī aiz savas neizglītotības, pat nedomādams par tā vārda nozīmēm. Paradoksālākais visā šajā putrā ir tas, ka ne nozīmju nezināšana, ne nedomāšana par to, ne pats vārda lietošanas fakts arī neliecina par izglītotību, bet gan parāda to pašu stulbību, kas ietverta vārdā.

 • Uldis Liepkalns

  Tak stulbums. Nevajag jaukt vadoņus ar izpildītājiem.
  Tad jau arī:
  Joseph Goebbels.
  Heinrich Himmler.
  Hermann Göring
  utt.
  arī varētu izvirzīt apsūdzību, ka viņi bijuši Gestapo aģenti.
  Tak pakāra viņus galīgi ne tāpēc, ka viņi atradās Gestapo maisos.

 • Voter

  Šis gan, manuprāt, bija nevajadzīgi!
  Tehniski ņemot, Brigmanis tiešām nevienu nenosauca par idiotu.
  Vai tiešām tik nenozīmīga nianse ieguvusi tik augstu prioritātes līmeni? Vai tiešām mūsu valstī nav daudz nozīmīgākas lietas, kurām tērēt savu laiku, enerģiju un galu galā tik dārgo darba laiku?

  Artuss, esmu viens no Taviem vēlētājiem. Vai tiešām Tava dalība šajā Saemas sasaukumā aprobežosies ar runāšanu un “matu skaldīšanu”? Kas šobrīd ir Tavi mērķi? Un ko Tu pēdējā laikā esi darījis to realizēšanai? Kāpēc Tu nepublicē video ar materiālu, kurā ir redzamas Tavas ieguldītās pūles Latvijas valsts labā?

  • Artuss Kaimins

   Tu laikam nesaprati. Te Tu redzēji, kā koalīcija sevi sargā un aizstāv. Par komunistiem ir runa. Remontu sāk ar tehnosko apskati. Mani darbi? Drīz būs uzrakstīti un uzskaitīti. Necelšu sev tagad asti gaisā.

 • nav_nozimes

  Viss ir kārtībā … “Tu viņu aizvainoji – viņš drīkst Tevi pretī apvainot” … Ja kāds valstī zags, mēs arī varam zagt 😀

 • KKTK

  Nu bet ir ar mazizglītots cilvēks (pēc manām domām), toties ar to citu skata punktu un neatlaidību redz kā paver iespēju valstij redzēt iekšējo virtuvi, paprovocēt. Kaimiņam saeimā jābūt, arī komisijās jāstrādā, taču uzticēt vadīt partiju, vai kādu komisiju – nekādā gadījumā. Tieši dēļ tā nepietiekamā smadzeņu potenciāla. Tātad, perfekts opozīcijas cilvēks. Vajadzētu pat divus tādus 🙂