Suņu Būdā Domburs – Jānis Domburs.

Suņu Būdā Domburs – Jānis Domburs.
Kas īsti te ir noticis – brīvā Latvijā? Izrāde?! To redzam – tajā piedalāmies, bet mācības pārāk ātri aizmirstam.
Tā saka Jānis filmas 4.maija REPUBLIKA ievadā, bet šajā raidījumā daudz vērtīgu atzinumu – Aivars māna tautu, Nils izvairās, bet ar jauniešiem viss ir kārtībā. Artuss jautā- Jānis atbild. Jānis stāsta – Artuss klausās.

Skaties un … līdzi.
Suņu Būda. Vau!

filmu 4. maija REPUBLIKA skaties un lejuplādē –
https://vimeo.com/ondemand/4maijarepublika

p.s. Atvainojiet šoreiz par reklāmām, visi nopelnītie centi tiks autoriem.

https://youtu.be/8x6HGEe3X08

 

 • Harijs

  kur to filmu var redzēt?

 • Gatis

  Varbūt J.Domburam , vajadzētu piedāvāt darbu BoomFm kolektivā…

 • Dace Demme-Vimba

  Ļoti labs raidījums!! Daudz ko interesantu uzzināju un ir ko pārdomāt.

 • indigo

  Domburs runa, par lielo plaisu starp nabagiem un bagatiem Latvijas iedzivotajiem, tad kapec kaimin kungs nesakt nojaukt so muri, un sakt bidit progresivo ienemumu nodokli.

  Ka dabut pusmiljonu arzemes stradajoso latviesu atpakal, ka butu ar valsts atbalsta programmu, kura iedrosinatu, atbalstitu un konsultetu arzemes stradajosajos dibinat uznemumus Latvija, kapec vairakiem desmitiem vai pat simtiem nesanakt kopa, samest kapitalu un darities, izveidot Latvijas walmartu un izkonkuret to suda maximu.

  • Inese Krivjonoka

   Šitā valstī īstenībā ir ārkārtas situācija. Valstij vajag būt ieinteresētai, lai te būtu laba infrastruktūra uzņēmumu dibināšanai. Nevis skatīties un meklēt iespējamos variantus, lai tik palielinātu kādus nodokļus vai uzliktu sodu (lai paši ar to naudu pelnītu). Par labvēlīgas vides radīšanu jaunajiem uzņēmējiem! ! ! Valstij taču pašai būs vieglāk! Vai tiešām to ir tik grūti saprast? Latvijas valsts valdībai, deputātiem, ministriem vajadzētu būt vienotiem, lai valstī veicinātu labklājību, nevis cits ar citu cīnītos par savu vietu mīkstajā politiķa krēslā.

 • Inga Rutkovska Barone

  nnda, laba lieta , taada parunaashana , tikai patiesiiba ir diezgan skarba, jo valstii it taada lieta kaa sisteema un tiko tu pacelsies pret sisteemu , kuraa valsts vadiitaaji- zog,maanaas , dalaas viens ar otru ,kur Knabs ar saviem vadonjiem ir uzriikots par apsmieklu , kur priekshnieki visu laiku karo ar saviem padotajiem , vai otraadi .. kur valsts , tb valsts pilsonju nodoklju nauda tiek sadaliita pa privaatajaam kabataam , un kursh pret to runaas vai ciiniisies , tas tiks apsmiets un izmests no valsts , personiigi zinu taadus gadiijumus , tie cilveeki tagad ir muusu ”briivaas valsts” disidenti Iirijaa .. no manas puses tas tika pilniibaa apzinaats 10 gadus atpakalj, nopirkta biljete prom un vienaa virzienaa .. es pat nezinu ko ieteikt , ceru un ljoti pat ceru , ka muusu beerni un mazbeerni tur ko mainiis.. bet ja ne , tad neko , cilveeki taa arii tur dziivos , nabadziibaa ,ar taam briesmiigajaam cenaam un klapeem uz aciim ..

  • Inese Krivjonoka

   Visi jau cer uz jauno paaudzi. Bet uz ko tad jaunā paaudze cer? Uz jau esošo valdību? Un tā viens uz otru cer… bet kurš tad būs tas… kas to visu sāks darīt? Sākumā viens, tad divi… un vēl pēc kāda laika jau vēl vairāk, kas to visu sāks mainīt.
   JAUNĀ PAAUDZE SASPAROJĀS! ! !

 • Edgars

  Kāpēc Kaimiņam uz galda stāv “Daugavpils tautas republikas” karogs? Latgalē pāris mašīnām salonā ar treniņtērpos ģērbtiem vīriešiem salonā redzēts.

  • Artuss Kaimins

   Tas ir Latgales karogs. Nejauc.

 • Vita Balode

  Vienīgie politiskie raidījumi, kurus ar interesi skatījos, bija J.Dombura vadītie. Ceru uz Dombura blogu…Paldies viņam par to ko izdarījis līdz šim. Visu cieņu!

 • Magnuss Kazeks

  Zel kad tikai 50 Minutes, varetu pat divas Stundas skatities.

 • Johans Fridenbergs

  Taa paarsmeejos par K. Sadurska skitu 16:20 minuutee 😀
  Labs raidijums!

 • Edgars Svirskis

  Dodiet ētera laiku Jānim Domburam iekš Boom FM

 • Raitis Krinbergs

  Lūk, manuprāt, neapstrīdams pamatojums tam, ka politika un sabiedrība (vismaz demokrātiska) ir nešķirami jēdzieni, un palikšana malā vai neiesaistīšanās, kā Jānis saka Da jeb kādā formā, to sabiedrības daļu kura nekādā veidā nevēlas piedalīties procesā, padara par marionetēm! Tāda veidā iznāk ka, tā jau nemaz nav demokrātija pēc būtības, ja neskaitām dažas vēlēšanu dienas! Manuprāt, no šī pat varētu sanākt labs sauklis uz plakāta: “Nestāvi malā, neesi marionete!” https://youtu.be/8x6HGEe3X08?t=23m18s

 • eS

  Lembergs atrod laiku, lai atnāktu pie Kiviča, bet uz suņabūdu pie Kaimiņa nenāk, laikam zin, ka suņabūdā tik viegli neizbrauks ar jautājumiem par apģērba krāsu un puķītēm…

  https://www.youtube.com/watch?v=C5YFk_weJpo

  • Janis

   Suns zin ko ēdis!

 • gvido skrubis

  Domburs ir gudrs, un Kaiminam daudz atkal ko macities

 • Arvis

  LIELISKS RAIDĪJUMS!!!

  Paldies! Tiešām 50 minūtes lietderīgi iztērētas! Sen kas šāds nebija bijis. Varēja redzēt, ka Artuss uz Domburu skatās kā uz savu skolotāju un kā uz sava veida paraugu, kam nākotnē vēlas kaut kādā aspektā līdzināties.
  Ļāva Domburam runāt un nerēja virsū. Beidzot sakarīgas tēmas, lietderīga informācija + par filmu. Nevis kāda ,, dejo ar zvaigzni” aprunāšana vai runājošo suņu pauzes (paldies, ka tie noņemti).

  Visu cieņu par šo raidījumu, ļoti ceram uz vēl ko tamlīdzīgu, jo tam tiešām ir vērtība!

  Domburam un Zanderam jādod laiks Boom FM!

 • Inese Krivjonoka

  Nilam Ušakovam ir jātur savs solījums! Kaut kā neizskatās, ka Viņam būtu, kā Viņš pats saka Artusam :”man ar Tevi aprunāties ir prieks un gods”.

 • Oskars Skrindze

  uzreiz ir redzams ka abi balodiishi stundaam ilgi jau ieprieksh ir chiwinaajushi! patiesaa labuma guvejs un kam pieder nav viens un tas pats tas pats 100% attiecas uz suna buudu!

 • Mairita

  Paldies Artuss :). Labs bet par iisu nudien veel raidijumu ar Domburu ludzu. Un jauku nedeljas nogali Artuss tev un parejiem .

 • Gunta

  Loti labs raidijums. Paldies.

 • Ainārs

  Filma 4.maija republika pieejama tikai par naudu.
  Tā ka laikam nesanāks noskatīties.
  Bet tas nekas,raidījums ir labs.

  • Teksts

   Cena par filmu = 3.49 USD = 3.37 EUR = 3 aliņi !!
   Neizdzer 3 aliņus ! Noskaties filmu !
   Nopērc filmu ! Sasauc draugus ! Palūdz, lai viņi paķer līdzi alu ! Būs gan filma, gan alus !
   Paldies Jānim Domburam par milzīgo darbu !

   • bobis

    kaku tuss, tas tu?

 • IvoDr

  Malači, prieks, ka jaunā paaudze uzņemas iniciatīvu valsts tēla radīšanā

 • Magnuss

  To filmu var par brivu noskatities vai ir jaiziree?

 • Edgars Taspats Tastur

  Artuss, uzaicini žurnālistus!

 • dzintra

  Nekādas hohmas!Līdz šim domāju,ka Lembergs ir gudrs cilvēks,nemaz nerunājot par Šadurski.Pat glumais Ušakovs ir gudrāks.Video skaidri parāda,ka gudrais grib mācīties,bet muļķis mācīt.Paldies,Artus!

 • hohma

  Visu cieņu Domburam, bet ir skaidrs, ka kafiju viņš dzer ar Slešerveidīgajiem, lai iegūtu info sev, kuru pēc tam pārdod filmā 4maijarepublika. Te runa vairāk ir par to, kam pieder valsts un kas to vada savām vajadzībām. Tas ir kā spēle Monopols, tkai pretinieks – sabiedrība īsti netiek pie gājiena, jo viss ir nopirkts, viss ir sarunāts un zirnekļtīkls pilda savu funkciju uz urrā. Kāpēc Lietuvā ir moderni vilcieni, bet Latvijā joprojām nav? Sabiedrība jautājumu “kāpēc” var uzdot 100x, bet atbildes vietā saņems Bērziņa cienīgu vārdu kopojumu, no kura skaidrs būs tas, ka nekas nav skaidrs. Patiesībā būtu jābūt politikas un tiesību mijiedarbībai, bet pie mums politika un patiesā labuma guvēji 20 gadu laikā ir iznīcinājuši jebkādu tiesību mijiedarbību, kas var ietekmēt viņu pozīcijas, protams bija daži izņēmumi Kā Zatlera atlaistā Saeima. Rezumējot, pie mums viss ir aizlaists pārāk lielā d.i.r.s.aaa. Ar hohmu vien to sērgu neizārstēt.

 • Egons

  Artusam ieteiktu vienreiz ieviest skaidrību par to Spirits & Wine.. Kā viņš viņus dabūja par sponsoriem utml.. Lai cilvēki saprastu labāk un neskatītos ar aizdomām uz to visu.. Kiprā reģistrēts kaut kas.. utml.. tiešām var padomāt, ka sakars ar Šleserveidīgajiem. Pats balsoju par Artusu un ceru, ka tā tomēr nav. Pat, ja pieder netiešā veidā Šleserveidīgajiem, tad Artuss varētu vismaz godīgi pastāsīt, kas un kā.. To, ka Boom FM ir kopprojekts ar UFO jau zinām, bet par Spirits & Wine neko daudz..

 • Egons

  Par Domburu – skaisti jau viņš runā un visu tiešām par tēmu, bet man personīgi tāds baigi egoistiska tipa cilvēks izskatās. Nav jau tas it kā slikti, bet viens ir gudri runāt un mācēt nolikt pie vietas mūsu lielos politiķus un mahinatorus, bet cits – tā no sirds kaut ko darīt arī Latvijas labā.. Protams, nevarētu teikt, ka sabiedrības informēšana un tik daudz laika veltīšana tam būtu nekā nedarīšana Latvijas labā (pat ņemot vērā, ka tas bija viņa ienākumu, un ne sliktu ienākumu avots), bet es domāju tieši to iešanu tai visā iekšā.. Piem. politiskas partijas veidošana, līdzīgi domājošu cilvēku piesaistīšana tam utml.. Domburam ir līdera dotības, tik tas lielais egoisms vai kā to nosaukt.. Būtu interesanti ar viņu pašu par šo parunāt..

 • Zigmunds Litvinovičs

  Beidziet jaukt sūdus ar sinepēm..!!! kapēc kādam sabiedrībā būtu jāzin kurš ir zilais vai rozā.. ?!?!?!? Un kapēc kādam sabiedrībā būtu jāzin kas tic baznīcai vai babtistiem…?!?!?!? abām šīm pusēm ir jātup savās biksēs un ņehuij te plātīties… Varbūt tad izveidosim atvērto durvju dienu bērnudarzos prēkš pedofīliem, jo viņi TAK ARI IR CILVĒKI…!!!

 • Zigmunds Litvinovičs

  Kristin beidz vemt…?!?!? Dievs ir viens, un viņš radija virieti un sievieti lai tie raditu cilveku. viendzimuma pari nav spējīgi radīt pēcnācējus un tapēc svētība nav iespējama.. Beidziet sludināt homoseksuālismu un viss pasaulē bus OK…..

 • Jānis

  Patīkami paklausīties līdzīgas, lietu un apstākļu, uztveres cilvēkus.
  Varbūt ar laiku tomēr to satversmi pamainīs par labu tautai, lai nākotnē vairs šādi mantrauši netiek tais 100 krēslos… un tagad jau pēc būtības ir novadi, to krēslu skaits tai ēkā varētu būt vienāds ar novadu skaitu, kā arī tikai novada priekšsēdētājs varētu tikt tais Rīgas krēslos. Ietaupītos daži miljoni uz liekiem amatiem, novada pārstāvji Rīgā saņems normālas algas un visiem tautiešiem būs vēlme augt un iesaistīties valsts attīstībā. Tad ātri vien tiks izēsti visi tie ārzemju investori, kas izpērk mūsu zemi (tiem savukārt vajadzētu daudz lielāku zemes nodokli, kā pilsoņiem)

 • Toms Paupe

  Noskatījos filmu, visai iespaidīga un parāda to, kas patiesībā notiek valstī… Žēl, ka Lembergs, Šķēle un Grūtups atteicās no intervijām, acīmredzot viņiem viss ir labi!

 • Guntars Saldaks

  Super visu cienju! Vajag vairaak shaadus cilveekus muusu valstij!!!

 • http://www.bonappetit.lv Bon Appetit

  Neliels lepnums, ka ar Domburu mācijāmies vienā skolā… 🙂 Labs puika! Lai izdodas iecerētais un veselība turās!

 • Arturs

  Legalizējot marihuānu vismaz puse atbrauks atpakaļ. Interesanti bet fakts

 • Edgars

  https://www.youtube.com/watch?v=_I9zPAdxYns
  Vajag šo cilvēku uzaicināt uz suņubūdu!

 • Inese

  Ļoti labs raidījums!

 • Kristaps Rupeiks

  Ušakovs varētu izdarīt vismaz vienu labu lietu, visā savā valdīšanas laikā,Latvijas un Rīdzinieku labā,ja viņam Latvija kā valsts kaut ko nozīmē un atkāpties un nekad savu degunu politika vairs iekšā nebāzt..Nav otra tāda cilvēka,kurš būtu tik reti riebīgi hitrijs,kā viņš (protams tikai manas domas),bet pieļauju iespēju,ka tā domā vēl simtiem tūkstošu iedzīvotāju…Lūdzu atkāpies,lūdzu..izdari vismaz vienu labu lietu Latvijas valsts un to pamatiedzīvotāju labā.

 • Gints

  Jautajums to filmu var lejuplādēt jeb tikai onlainā skatīties? Gribu skatīties kopa ar sievu vakarā

 • Aivars Kristapsons

  Mūs ir ieslēguši cikliskā un nebeidzamā riņķa dancī, ir jāpārtrauc un jāizbeidz šis apburtais loks, ko sauc par partiju sistēmu!

 • Kristaps Rupeiks

  Ceru,ka šī ziņa Artuss Tevi sasniegs,vienā veidā vai citā..Tu jautā,kā dabūt atpakaļ cilvēkus uz Latviju no ārzemēm?man ir priekšlikums,bet tēma ir smaga,bet kādam par to ir jāsāk runāt.Daļa no cilvēkiem aizbrauc,jo Latvijā ir grūti dabūt labi apmaksātu darbu vai ne?BEt kas zem tā slēpjas?Ieejot ss.lv sludinājumos,kas ir obligāta prasība?LAT un RUS valoda,bet,kā tas var būt,ka valsī ar vienu oficiālu valodu no cilvēka var prasīt obligātu krievu valodas zināšanu,ja par starptautisko valodu ir atdzīta angļu valoda?Daudz draugu ir ārzemēs tieši šī iemesla dēļ.Kad beidzot mainīsies šis postpadomju mentālisms,ka latvietim Latvijā obligāta prasība no darba devēja ir krievu valoda?Manuprāt šis ir ievērības cienīgs jautājums,kas būtu jāsāk risināt..var palasīt arī komentārus,ko cilvēki par to domā..

  http://financenet.tvnet.lv/financenet/viedokli/555806-57_uzskata_ka_jauniesi_bez_krievu_valodas_zinasanam_tiek_diskrimineti/comments/page/2?suggested

 • Roberts Švānbergs

  Manuprāt, viens no saturīgākajiem raidījumiem.

 • Kristaps Liepiņš

  Jā – tiešām žēl ka tikai 50minūtes. Šiem abiem vajadzētu doties vienā kopumā. 🙂 Jāgaida, kad tad atkal būs šeit Domburs! 🙂