Suņu Būdā Dž. Dž. Džilindžers – 63 minūtes, 17 cigaretes, 30% krieviski

63 minūtes, 17 cigaretes, 30% krieviski, esiet pazīstami – Raimonds Rupeiks, tas kurš  Dž. Dž. Džilindžers. Sievietes, teātris, parādi un Parādnieks. Dārgākais teātra režisors Latvijā. Jaunā Rīgas Teātra skatītājas lasa Rīgas Laiku un audzē savas vāverītes, Dailes teātra skatītājas nedara ne vienu ne otru. Drošākajā vietā pagalmā Raimonds sevi drošināja ar Jameson, un lai būtu vēl drošāk, ir sarunājis, lai viņu nelaiž iekšā spēļu zālēs.
Džilis TVNET un DELFI anonīmos  komentētājus uzskata par loti lielu ļaunumu šai valstij, bet pats komentārus lasa, lai pārbaudītu savu gara spēku.

Skaties un komentē līdzi!
Suņu Būda, Vau!

 • Guntis

  Njaa.. nebija nemaz tik slikti :DDD

 • Zane Teresa Rappa

  Njaa, laikam vieniigaa lieta, par ko aizdomaajos raidiijuma laikaa bija veneeriskaas slimiibas. BET, Artuss, kapeec tu saaki piipeet?Es saprotu, ka runaajot ar Dhz Dhz nervi nodraazhaas, bet Tu tieshi esi forsh, ar to, ka starp politikaanjiem Tu esi bad boy un starp maaksliniekiem good boy(neesi tik ljoti iestidzis boheemaa, un centies izbaazt galvu un papeetiit kaa mums te mirstiigajiem dziivojaas).Bla bla bla… vienkaarshi bija biki zheel ka Dzh tevi pavilka sev liidzi, bet varbuut es kautko nesapratu.

  • Artuss Kaimins

   Łoti gribējās uzpīpēt, viss gaiss jau bija cigaretē. Ja operātoriem būtu bijušas mutes arī pīpētu.

   • kautkāds

    Šitā jau tas notiek, ka tās vēlmes un alkas visas virmo gaisā un tādējādi mēs neizbēgami ietekmējamies pat garām paaejot.

 • Rasa

  Raidījums kopumā patika. 🙂 un uz pauzes mani uzlika Dž.Dž. kunga teiktais par Rīgas laiku un vāverītēm… Uzreiz aizdomājos – bāc. Jāiet uz vannas istabu 🙂 🙂 Lai veicas abiem Cilvēkiem realizēt sevi un vakaros vienkārši būt Laimīgiem.

 • Gatis, Zigurda dēls

  Ja man būtu divas štukas mēnesī pīpētu 17 cigārus nevis cigiņas.

 • blefs

  Viens no visu laiku interesantākajiem Suņubūdas raidījumiem.

  Suns un suņu dresētājs- un nevar tomēr Aktieris uzdot Režisoram jautājumu, uz kuru tas nevar
  atbildēt! Ar formu saturu aizstāt nesanāk. It īpaši, ja pretī ir cilvēks, kas nolasa
  tavu profesionālo varēšanu, bet iekšējā saturā ir pārāks. Kamēr nāk ambīciju
  pārpilni, alkatīgi un tukši cilvēki, tikmēr suns nikni rūc, iekož un šie
  cilvēki atgaiņājas. Bet, kad parādās Dresētājs, tad jau suns sāk smilkstēt un atgaiņāties.
  Līdzīga sajūta bija pēc raidījuma ar Timrotu. Tomēr, tad vēl palika intriga,
  vai būs citi cilvēki, kas spēs tikt galā ar sevis apzinātu čakarēšanu.

  Paldies Dž.Dž.Dž., kurš īpaši necenšoties, iedzerot un uzsmēķējot, parādīja kārtējā
  politiķa ambīciju seklumu. Ja tā ir taisnība, tad baisi iedomāties, kāda
  psihologu palīdzība būs vajadzīga lādzīgajam, jaukajam un godīgajam „Plēpim II”,
  ja netiks ievēlēts un nesaņems publikas aplausus. Jo, „es jau tikai pajokoju.
  Ja jāizvēlas starp Godmani, Šleseru un Plēpi II, tad pēdējo nē, jo nekompetents.
  Ja nu vienīgi jautrībai”.

  Paldies, Artusam par drosmi.

  Lai pietiek izturības un sapratnes darboties, ietekmējot lietas, kuras spēj ietekmēt!

  • Artuss Kaimins

   Labi, ka pateici, ko domā. Malacis! Dari tā vēl. Un dari tā visur.

  • Kaiminu kuce

   Tiesam interesants raidijums!
   Ja tev viens piipe aciis un ausiis, tad jebkuram butu gruuti koncentreties uz darbakartibas jautajumiem! Suna cepums,Tev, Artuss, par izturibu! Vismaz nojaut, uz kadiem psiho-fiziologiskiem parbaudijumiem jagatavojas Jekaba nama!
   Raimonds Dzilindzers ists padomju vara produceets “frukts”! Leets brendijs, gramatinas, diletantisms un bezprigela demagogija… Ka jau katram “kartigam sadam padomju latvietim” amata pozicija un algas lielums sobrid dod speku izlikties nevainigam un maisit zupas katlu pa savam. Laaga dvesele slepjas aiz ta liela,garmataina stava,to var redzet! Tik ta nelaga padomija vienu lielu traumu atstajusi. Un to ka tadu regu klejojam apkart var redzet daudzos ta gadagajuma cilvekos, ipasi lauku rajonos, (novados, atvainojos! ) Vai tiesam tik leets ir un tadam jabut Latvijas teatrim??? Senos laikos pabiju uz vienu vina izradi, un citu tadu gan vairs negribejas iet. Jo, kad ej uz teatri, ceri ieraudzit skaistas lomu speles, dzirdet skaistu valodu un izjust kaut ko citu neka peleko ikdienu, izjust stasta jegu,dzilumu (ne tikai fizisko!), ta, lai aizejot majas, tev ir par ko aizdomaties, sapnos parcilat, ka ari pacelt pasa dveseli cita limeni, un nevis degradeties no redzeta. Tomer, ka jau pats rezisors teica, ko redz apkart, to rezise. Gluzi ka tas duets, kurs dzied, ko redz!
   Man ir ideja. Dzilindzeram vajadzetu uztaisit stastu pasam par sevi, sava dzivesgajuma pieredzi un piedzivojumiem, un uzlikt to uz skatuves. Domaju tas izsauktu lielu rezonansi un liktu aizdomaties. Bet tad ta no sirds! Ka ari tiesam, vairak cittautu darbus, kas reprezente pieredzi, no ka varam macities, uz ko tiekties. Kaut gan, saprotams,ka ir gruti kaut ko tadu prasit no cilveka, kuram jau ir gadu pieredze, kas nelauj mainities, personas paslepnums, ka ari jau no berna kajas ievaditaa maigas varas programma, kura nav virzita uz attistibu vai risinajumu rasanu.(p.s. Varbut kads zina, ka sitas programmas atkost? Kadam hakerim tacu jabut kaut kur te blakus! )Cepuri nost gan, par to pokera paskontroli!

   Es ar vienmer lasu komentarus un brinos, kur cilveki rod to zulti, ko izgazt!

   Pie sevis domaju ta:
   1) cilveki ir nogurusi no jelibam un cinisma, teatrim jabut tai vietai, kas cilveku cel, ne gremde. Dzilindzer, sanemies, vel tacu Tu neesi cilveku sevi zaudejis!
   2) latviesiem ir nelabs ieradums, vienam otru nozakat, neatkarigi no gadijuma, ironijas gens diemzel pavada musu tautu, tomer mums tacu ir ari citi labi,gudri geni. Ar pilnu apzinu mes tacu tos varam izmantot kopejam labumam. Varam tacu katrs no mums redzet, ka sadalisanas, otra nepamatota apsmiesana ne pie ka konstruktiva nenoved. Vai mums tiesam nepietiek sausmas, ko redzam TV, kas notiek ar citam tautam, valstim!? Vai mums vajag pavisam sakauties un citu tautu prieksa izskatities par nejegam? Latviesi ir tik gudri, bet rikojas tik mulkigi.
   Keep calm and lets get busy with real deal!

   P.p.s. Sliktam alkoholam un nesamerigai alkohola lietosanai tiesam ir loti negativa ietekme uz veselibu, ipasi uz smadzenu darbibu, ipasi ilgtermina. Nereprezentesim latviesus ka alkoholiku naciju!

   P.p.p.s. Paldies, Artuss, ka atlauj aprakstit savas sunu budas sienas un atstat tur komentarus!

 • aiwwa

  Paldies! Šī bija pirmā Suņu būda, ko noskatījos. Un sapratu, kāpēc Džilis ir tur, kur ir un labi, ka ir tur, lai viņam veicas! Būt Artusam Kaimiņam arī ir labi, un vēl labāk, ka ir vieta, kur izpausties tieši tā, kā tas notiek, jo Latvijā tiešām kas tāds ir vajadzīgs.. Bet! Divkaujā ar režisoru aktieris tiešām zaudē… Varbūt vajadzēja rūpīgāk sagatavoties? Jo nevar būt tā, ka pat Džilim ir atbildes uz visiem jautājumiem… 🙂
  Absolūti piekrītu par interneta anonīmajiem komentētājiem! Nost ar tādiem!!!

 • Kevins Zemke

  Tātad, lai par Tevi nobalsotu man obligāti jābrauc uz rīgu ar visu manu klanu kurš vēlas balsot?

  • Artuss Kaimins

   Jap. Aiz Rīgas baltās zīmes. Savādāk būs citiem.

 • dziks

  Interesantākais raidījums otrajā sezonā..keep on movin

 • Rupeiks

  Patīkami paskatīties,ka 2 tādi satiekas bez kompleksiem un dod vaļā..Respect! Tiešām interesants raidījums

 • Zii

  Kad Džilis sāka muldēt par to, ka spējot atbildēt uz visiem jautājumiem, sāku smieties, jo jebkurš cilvēks, kurš ir nodzēries varētu atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem, neatkarīgi no tā vai viņš saprot vai nesaprot, ko atbildēja. Tad atkal jautājums, cik tās atbildes ir vērtīgas, varbūt meli, varbūt patiesība. Fakts kā tāds, Tev Artuss vajadzēja viņa lielo ”ego” izmantot pret viņu pašu, tas ir, uzzināt vai tiešām ir tā kā viņš pats saka. Skats no malas bija apmēram šāds, ka Džilindžers visu kontrolēja un bez spriedzes pārņēma grožus savās rokās.

 • Santa Štāle

  Grūti koncentrēties uz raidījumu, tik cigaretēs un dūmos tīts tas.. Es ceru, ka nenotiks negadījums un teātris nenodegs no tās trakās pīpēšanas..

 • Zane

  Es vienkārši Dievinu šo raidījumu. Dzīvojot Anglijā, klausos un skatos “Suņa Būdu” cik bieži sanāk, bet nu primā!
  Tāds prieka avots. Atklāti, rupji, smieklīgi un radoši 😉
  Zane

 • Miristrs

  Šir raidījums atgādināja Timrotu, Ozolu un Šleseri vienīgie, kas uzlika sunim uzpurni.
  Interesanti, kad agrāk, cilvēciņi domāja uzvārdus, tos tak nedalīja nejaušības pēc, tos deva likumsakarīgi, piemēram, ja cilvēks bija kurpnieks, tam iedeva uzvārdu Kurpnieks, ja cilvēks mūžīgi bija visiem parādā, tam iedeva Parādnieks un interesanti kāpēc Artusam uzvārds ir Kaimiņš?

 • R

  Artuss, kur tādu kreklu var dabūt kā tev mugurā? Foršs raidījums btw.

 • Beļickis

  Atklāti teikšu, ka pirms tam A.Kaimiņa pasākums likās tāds pajēls.. Bet šitais vienkārši norāva jumtu – Baigie labi!!! Labākā latviešu oriģinālā izklaide pēdējo 10 gadu laikā. Jums kkādu šovu kopā vajag vadīt… Ar visu viskiju un smēķiem!!!

 • Santa

  Ja shogad pirmo reizi domaaju, ka veeleeshanaam ieshu ar liikumu, jo biju veeleejusi gan par jauno laiku, gan vienotiibu, gan nacionaalo apvieniibu un manaa skatiijumaa ceriibas nu jau bija zaudeetas VISAS, tad tagad….lai gan esmu tikko aizbraukusi no LV dziivot Vaacijaa, noteikti atradiishu, kur var noveeleet sheit un noveeleeshu par Artusu!!! Par to, cik ljoti vinjam izdosies panaakt taisniibu dazhaadaas jomaas..es ticu, ka panaaks. Ja teiksiet- viens nav vilceejs. Tad es teikshu – Ja vagonu neviens nekustinaas, vagons nekusteesies…Un visiem jaunajiem politikjiem buutu jaanjem piemeers no Artusa, kaadai attieksmei jaabut, nevis maaciities uz jautaajumiem “atbildet” politiski korekti, uzvilkt jaunu uzvalku, uzlikt nopietnu seju un “neiet pret veju”. Par atgrieshanos Latvijaa!

  • E.v.

   100% mans gadijums! Ticu idealistiem!!!

 • Arnolds

  Pats dirš par LV ziepenēm un pišs uz kastingiem ahaha 😀 😀 😀

 • Janka

  Manuprāt Jei Jei Dilinjers ir tāds kā Keitija Perija vai Lēdija Gaga, protams ka roka roku mazgā un Dilinjerim viss ir bumbās ar savu algu un vecenēm, tāpēc viņam viss apmierina, nezinu gan vai vecenes maz to spēj un šis ņemas piesegt sava gada gājuma un domugājiena sabiedrotos gan saeimā, gan citās frontēs, tādēļ arī piepīpē te gaisu Suņu būdā ar to ka Kaimiņš nejēdz neko un ir nekompetents. Sūdīgi ka tiem kam tāpat ir labi neko citu nesaskata un nevēlas darīt. Garus komentārus neviens nelasa tādēļ vairāk neko nerakstīšu. Un Kaimiņam jāvelk pašam tā godājamā cilvēka maika uz vēdera. Turies vecais.

 • Agris Slaviks

  Artuss es esmu noskatījies visus tavus raidījumus! Teikšu godīgi pirmo reizi kad skatījos suņu būdu, nodomāju kas tas par ākstu?! Uzaicina kkādus personāžus un mēğina viņus publiski kaunināt, apdirst utt. Bet tad es ierubījos, ka tas nav tikai tāpat vien! Tam vienmēr ir bijis reāls pamats ko tu centies celt gaismā un centies to parādīt parastiem mirstīgajiem(tautai)….atmaskot korumpētos, sasmērējušos, dirsā līdējus(šeit varētu vairākus pieminēt, bet tu jau pats zini par ko ir runa…vienu no viņiem tu ļoooti gaidi ciemos..krievu dirsu bučotāji un pārējā banda). PALDIES tev Artuss ar lielo “P” ka tu tāds uzradies! Tici man, tu iedvesmo daudzus un daudzi jau ir mainījuši savu nostāju un darbību! Palikuši drošāki! Tu neesi viens! Ar tevi ir daudzi! Ar tevi esmu es! Agris Slaviks! (Ierakstīju savu vārdu un uzvārdu, lai kāds neteiktu ka Kaimiņš pats sev komentus liek)
  Es balsošu par tevi! Jo tev ticu! Nebaidies tur no tiem šakāļiem, tu esi stiprāks par viņiem, tu esi PATIESS un ceru ka tāds arī paliksi!
  P.s par armiju gan tu sadirsi! Es esmu 1982 gada ražojums un man vēl bija obligātais militārais dienests. Tākā par šo tēmu tu kko nedastāsti, cerams ka kādā no turpmākajiem raidījumiem tu razkoļīsies kāpēc neesi bijis armijā!

  • soseris

   he he par armija tas gan, kaut ko ir reāli nomuhļījis….ja tipa dzimis 1980.gadā tad pat tie ,kas dzimuši bij 1984.g. man liekas, ka ar vēl padienējuši vai arī tas bij tas periods, ka viss…

   • JK

    Pēdējais Obligātā dienesta iesaukums Latvijas armijā notika 2004. gada oktobrī. Obligātajā dienestā iesauca no 18 – 27(neieskaitot) gadu vecumam.
    Kritēriji bija minimums pamatizglītība, derēja arī vidējā izglītība un bakalaura grāds. Protams neņēma tādus kas bija mācību procesā.
    Ja vien cilvēks ar bakalaura grādu nestudēja maģistros vai otru bakalauru, tad bija visas iespējas tikt vajātam no aizsardzības ministrijas puses.
    Tātad 1980. gadā 1. janvārī dzimis vīrietis varēja tikt pakļauts iesaukšanas procedūrai sākot no 1998. gada 1. janvāra, līdz pat 2007. gada 1. janvārim, bet kā jau minēju 2005. gadā OMD tika likvidēts. Tā kā uzrauties bija visas iespējas.
    2004. gadā dienēt varēja jaunieši kuri dzimuši no 1977. līdz 1986. gadam.

 • Agnese Bucjus

  Dzilindzers vispar neko konkretu nepateica un neatbildeja ne uz vienu jautajumu!Tikai visu laiku slupsteja rinki un apkart!Atvainojos par rupjibu,bet centas gudri dirst!Nevienas konkretas atbildes uz jautajumu!Vairak gan izskatijas,ka uz raidijumu atvilkas,lai pieliktu seju un pareklametu savu alkaholismu!Bet nu ja,ari antireklama ir reklama…

 • Kafija

  Dažiem jāsaprot, ka skumīgi būtu, ja būtu vienādi vai otrādi. Jaunībai ir trakums un skaistums, un pieredzei ir trakums un skaistums, bet tikai 50-gadīgs. Te viss ir tā kā jābūt – abējādi skaisti 🙂

 • Aigars Ansevics

  smieklīgi,ka džilis iedomājies,ka ir baigā zvaigzne 🙂 nebūt tā nedomāju…intresants raidījums.

 • Vēlētājs

  Džilindžers ir lielisks. Kaimiņš ļoti apmulsis, mēģina atvairīt Džili ar bērnišķigu pretreakciju. Kad jūt, ka vairs nav ko teikt, Artuss sāk kliegt, jo vienīgais veids kā nedzirdēt patiesību par sevi ir aiztaisīt ausis. 😉

 • RP

  Viena no interesantākajām “Suņu būdām”! Visam politiķu ārprātam pa vidu tik forši redzēt cilvēku, kurš tāpat kā Artuss brīvi runā par visu, kas prātā, nevis pirms katras atbildes apdomā, ko nedrīkst un nav pieņemts teikt.

 • Draugs

  Dzilindžers ir SUPER! Tik interesants-Super! Lai Jums abiem veicas katram savā lauciņā! 🙂

 • randomly passing by

  aaah, myhemeshop, uzreiz pateikt var 🙂

 • Biete

  Nu, lai palasa komentārus par sevi nesmēķējot. Lietojot anestēziju, nav grūti palikt mierīgam:)

 • Nadina

  skatos visu raidiijumus un ljoti biezji aizsapnjojos, kaa gribeetos ar Tevi, Artuss, kafiju iedzert. Maza biju, kkur lasiiju interviju ar Tevi, jau tad iepatikies.

 • Nufs

  Mjā, par armiju sapūti!!! Mani meklēja rokā 2000 gadā, kad man jau bija 25 gadi!!! Pēkšņi atcerējās un ierēdņiem radās doma iesaukt aktīvajā dienestā! Ja pareizi atceros iesaukt toreiz varēja visus līdz 30 gadu vecumam no 19, tātad Tevi itkā tieši tajā laikā vajadzēja iesaukt, bet paglāba, droši vien, studijas. Kad beidzi tad gan obligātais dienests bija jau atcelts….

 • Volkoff

  pirms kādām 6h atklāju, ka pastāv tāds raidījums kā “Suņu būda”… Kāpēc man neviens agrāk nepateica? Skatīšos tgd visas sērijas ik brīvo brīdi…

 • incognito

  kapec iznemts?

 • incognito

  Na…j pats labaakais raidjums ir iznemts ???

 • Kaspars Roja

  Labdien, kā un kur var redzēt šo video ? Paldies