Suņu Būdā lamājas arī tipa dzēlīgā Inga Spriņģe

Apollo – Otrdienas vakarā sociālos tīklus satricinājis Latvijas Televīzijas raidījums «1 pret 1», kurā Inga Spriņģe intervēja aktieri un skandalozā raidījuma «Suņu būda» vadītāju Artusu Kaimiņu.

TVNET – Kaimiņš paziņoja, ka nav žurnālists un ka viņa mērķis ir pamodināt sabiedrībā veselo saprātu un pārtraukt «batonu spraušanu»

DELFI – Pamatīgu vētru sociālajos tīklos otrdienas vakarā sacēla aktieris un Saeimas deputāta kandidāts Artuss Kaimiņš, kurš viesojās LTV raidījumā “1:1”. Viņš nekautrējās veltīt sulīgus epitetus gan politiķiem un veikalam “Maxima”, gan sabiedrībai kopumā.

 

Skaties un viens pret viens!

Suņu Būda. Vau.

http://youtu.be/Mxpmz-IaTpA

 

 

 • Aigars Anševics

  Es par taisnību un patiesību tāpēc balsošu par ARTUSS KAIMIŅU!!!
  Lieliska tā intervija 1 pret 1:)
  Skatoties tirpas pat skrēja 🙂
  Tev noteikti jābūt saemā un jāturpina tas ko dari. Cilvēki Tev sekos.

 • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

  Pieļauju, ka ar Suņu būdu ir līdzīgi kā ar pornogrāfiju – daudzi noliedz un lamā, taču paklusām skartās tāpat 😀

  • Aigars Anševics

   tā noteikti arī ir 😀

  • Guest

   Bet vai raidījums ar īstām maukām būtu interesantāks?

  • Intars

   Un tāpat kā ar čurāšanu dušā. Ir divu tipu cilvēki, vieni čurā dušā, otri melo, ka nē.

  • Guest

   Vai šādi? Suņu būda. Vau.

  • http://krist2ps.lv/ Krist2ps

   Vai apmēram tā? 😉

 • Jānis Lapčaks

  Balsošu par Artusu. Cerams tev izdosies viss ko esi iecerējis.

  • greg

   es ari

   • Artuss Kaimins

    Paldies Jums!

    • Margarita Griboņika

     Es arī ♥

    • Санёк Пикапер

     respect !!! taa tik tureet !

  • Arturs

   es arī balsošu 500 000%!

 • Aigars Anševics

  Artuss ir malacis,tie ,kas vinju te zaakaa,kaut viens ir myti paveeris un pateicis citiem aciis to kaa ir?Vinjsh nebaidaas,un taa ir iipashiiba,kas vinjam ir,saliidzinaajumaa ar lielaako dalju tautas.Kas jums labaak patiik?Tie,kas sprauzh batonus ausiis,vai cilveeks,kas nebaidaas pateikt to kaa ir.Un prasti pateikt,ne caur pukjeem,kaa to meedz dariit muusu politiķi.

 • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

  Patiesību runāt ir viegli un patīkami..

  http://youtu.be/xYpTaH-8EVM?t=32m32s

  • Artuss Kaimins

   Taisnība!

 • Kaimiņa kaimiņš

  Sveiks Artuss!
  Domāju, ka Tavi sekotāji ir pelnījuši atbildes uz jautājumiem par boom fm un tavu piederību Reģionālai partijai vai tās biedriem, no kurienes tavam blogam un pašam radio tiek iegūts finansējums (piem. BOOM FM monstri uztaisīja Reģ. apv, slavinošu raidījumu Tavā Suņu būdā un Ufo arī labprātīgi ierunā viņu reklāmas). Saprotu, ka bez naudas nekur un nekā nevar tikt, taču Spriņģes kundze tomēr uzdeva loģisku jautājumu par Tavu godīgumu un tiesiskumu, ko pats aizstāvi. Pēkšņa Tava raidījuma atdalīšanās no paša BOOM FM liek saraukt pieri jebkuram Tavam kaislīgakajam cienītājam.
  Saprotu, ka neesi žurnālists, bet aiz Tevis stāv zinoši cilvēki, kas Tev palīdz sagatavoties raidījumiem, kurus Tu vari saukt par Tev līdzīgajiem jeb labajiem gariņiem, taču kā pats atzīsti, Tev ir tuva izmeklējošā žurnālistika. Sakarā ar to Lato Lapsa, ko Tu sauc par sev līdzīgo, kurš ir izmeklējošais žurnālists, un kurš pats saviem spēkiem gaismā izcēla slaveno Zaķa Volvo nodokļu lietu, kam bija sausais atlikums, manuprāt, žurnālistikai ir jāattīstas šajā virzienā, jo kā pašiem žurnālistiem neapnīk pieķert melos un uzdot ķecerīgus jautājumus valsts vīriem un no tā just baudījumu, atstājot lietu karajamies gaisā. Tu apgalvo, ka īsti negribi sevi saistīt ar Reģ. apvienību, gribi būt neatkarīgs, bet tomēr veselu raidījumu Jūs BOOM FM monstri tomēr slavinat šo partiju, kuras galvenā seja ir Bondars, kurš ir izbijis Vīķes-Freibergas prezidentūras laika kanceles vadītajs un viņš pat šodien LR1 raidījumā slavina Vairu, kuru viņš labprāt redzētu kā prezidenti pat tagad. Pieminu šo, jo Lato Lapsa, Tavs draugs, ir autors grāmatai, kurā tiek atklāta īstā Vaira un domāju, par šādas grāmatas esamību esi informēts, bet tas tā.. Tikai gribu, lai zini un apzinies ar ko esi sapinies un kā diplomāti saka: Esi sava ceļa gājējs! Tu, Artuss, esi iemesls kāpēc daudzi tomēr ies uz vēlēšanām ar skaidru izvēli un ies vispār. Naivi ticēju Zatleram, tagad Tev. Man vairs nav ko zaudēt ejot balsot, bet Tev ir. Lai veicas velēšanās, es par Tevi!

  • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

   Kaimiņa kaimiņa kaimiņam.
   Tevi interesē saturs vai iesaiņojums?!

   • Kaimiņa kaimiņš

    Precizē lūdzu..

    • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

     Kaut arī Artuss izskatās pēc tāda amorāla tipiņa..,tomēr kopējais saturs norāda,ka sirds viņam ir laba un ja arī es iešu balsot,tad ne jau par glancētiem inteliģentiem ar dubultdibenu…http://youtu.be/FYbiT4kG4GU

 • malacis

  Latvijas Žirinovskis!

  • anja

   Žirinovskis ir sūda maiss un Artuss ir pilnìgs pretstats..kà tà vispàr var salidzinàt!
   Artuss ir mūsu pakļauto apziņu apgaismotàjs!!!

  • notaufo

   Nebūs īsti, salīdzinājumam, – Žirinovskis varētu izteikt savu viedokli par Avengers 2, ko redzēja pirms 2 dienām. Kā tas iespējams jūs jautāsiet? – Redziet to viņam pavēstīja sīkas laumiņas balstiņa 😀

  • ILĀRS

   Ar rossijas FAŠISTU žirinovski KAIMIŅAM nekā kopīga nav. Galīgi truls salīdzinājums . KAIMIŅŠ malacis . Cilvēks runā – kā tautā saka …. TURIES vecīt …. lai tev veicas !!!!!

 • Uldis Trapencieris

  Pie Bankei reiz ieradās Zen students un sūdzējās: “Meistar, man ir nevaldāms temperaments. Kā es varētu to izārstēt?”

  “Tas tev ir kaut kas ļoti dīvains,” atbildēja Bankei. “Ļauj man apskatīt, kas tev tur ir.”
  “Es nevaru jums to tagad tā parādīt,” atbildēja students.
  “Kad tad varēsi?” Jautāja Bankei.
  “Tas rodas negaidīti,” atbildēja students.
  “Tad,” secināja Bankei “tā nebūs tava patiesā būtība. Ja tas tā būtu, tu varētu man to parādīt jebkurā brīdī. Kad tu dzimi tev tā nebija, un tavi vecāki to tev nedeva. Padomājiet par to.”

 • Gints

  Pilnīgs gateris, Artuss no sākuma tāds dikti nobijies, tik uz āru rāda savu puišeļa bravūru! Par taisnību un godīgumu 😀 rupš puišelis vairāk nekas!

 • Sintija Krumina

  Cilveks kas kaut ko iesak,bet neizdara lidz galam..Ja tiktu saemai,paliktu tiesi tads pats ka visi tie antini..Cilveki ir tik naivi,viens kaut ko izsaka un parejie ka aitu bars skrien pakal.Ne velti ir izcils teiciens-kamer ir aitas-bus ari cirpeji!

  • Kaimiņa kaimiņš

   Tad par kuriem antiniem balsosi Tu? Cik saprotu nebalsosi vispār.

   • Sintija Krumina

    Piedava kaut vienu pratigu variantu par ko balsot?

    • Kaimiņa kaimiņš

     Saprotu, ka tomēr neesi pilnībā zaudējusi interesi par politiku, ja tomēr esi šeit kaut ko iekomentējusi. Neticu, ka esi bezjēdzīgu nodomu vadīta ienākusi šajā mājas lapā, lai pakratītu pirkstu uz kārtējo partiju, deputātu kandidātu. Bet ja Tu jautā ieteikt varu pastāstīt savu izpratni un morāli. Par valdības partijām man nav vairs pacietības, lai balsotu, tāpēc balsošu par Reģ. apv. nejau tapēc, ka viņa ir labāka un nejau tāpēc, ka sliktāka. Man nebūs iespējas nobalsot par Artusu, taču svitrošu visus kandidātus ārā no šīs partijas saraksta dodot lielāku iespēju šai partijai precizāk Artusam tikt valdībā un tas ko viņš tur darīs būs viņa ziņā. Artuss ir kā ir atklajis savas kārtis, nodomus, tāpēc arī būs vieglāk viņu vērtēt, ja viņš tiks pie šprices, kamēr pārējie moralizētaji var izlīst sveikā cauri, kā viņi to dara līdz šim ar saviem nekonkrētajiem plāniem tautas un valsts labā. Nesaku, ka šis ir loģiski vai pareizi, bet vienīgais veids kā redzu jēgu vispār iet balsot.

     • Sintija Krumina

      Paskatisimies cik vins sevi vel pieradis lidz velesanam…Mana lielaka velme butu,lai kads beidzot tiek gala ar veikalu tiklu Maximu,Jus nespejat iedomaties kas tur notiek…Pagaidam manas acis sis vinam ir vienigais plusins ta teikt.

     • nevārds

      Ja tiešām viņš tiks 100 cienījamo vidū, tad vienīgais ko es sapratu (no 1:1), viņš veidos Zolitūdes lietas komisiju (kgan nepalika skaidrs vai viņš vispār saprot šo procedūru) un viņš kko filmēs…
      un kas ar pārējo partijas programmu? tas ir nez vienīgais mērķis un problēma Valstī?

     • Kaimiņa kaimiņš

      Nē, tā nav vienīgā problēma valstī, bet tas ir sākums! Varbūt sanāks beigās Zatlera vai Sprūdža variants, bet ko mums zaudēt..

     • nevārds

      ja viņš tiešām vēlas tikt starp cienījamiem cilvēkiem – būtu, tomēr, jābūt kkādiem mērķiem skaidriem, nevis tikai sākumam.. es iešu vēlēt un vēlos saprast vai šī ir tikai ķēzīšanās, vai pašiem ir RĪCĪBAS plāns.. bija jau mums aktieri, dziedātāji, svarcēlāji utt no tautas..
      varbūt nepieciešams būdā saaicināt savus sponsorus un partijas biedrus…

     • Kaimiņa kaimiņš

      Kopš neatkarības nav skaidrs kur mēs kā valsts ejam. Viss ko varam prasīt pagaidām ir saprast ilgsēdētājiem valdībā, ka akli nedodam savas balsis pie teikšanas esošajām partijām, domājot, lai ir tik labi kā tagad tikai nedod Dievs, ka sliktāk un, ka viņi automātiski ir pelnījuši mūsu balsis. Jo tagad valdības partijas saņem balsis par neko. Varbūt, ja nedabūs viņas tik daudz balsis un nejutīsies tik ērti savos krēslos varbūt tad viņas sāks vismaz kaut ko darīt tautas labā, lai ar to atkal nostiprinātu savu vietu valdībā. Lai tamēr Artuss pašiverē tur un varbūt izcīna kaut ko, ja viņš tik ļoti raujās. Makes sense?

     • nevārds

      kā jau teicu – nav ArtK partija, bet konkrēta partija ar programmu (pirmo reizi dzīvē kko tādu lasīju) utt, un kaut vai svītrojot visus ārā, atstājot tikai ArtK, mēs balsojam par šo partiju, bet par to mēs uz šī ArtK fona aizmirstam,
      neesmu nekur dzirdējusi, ka Bondara mērķis būtu Zolitūdes lieta, es vispār no citiem partijas biedriem neko neesmu dzirdējusi.. no manas pilsētas ir basketbola treneris un Zaltera partijas biedrs, kas Saeimā par šo laiku ir izteicies 1!! reizi !!! varbūt Bondars basketbola komandu formē un ArtK būs komentētājs…

     • Sintija Krumina

      Noskatijos video par to kapec vins lien saema,ja godigi neko sakarigu nedzirdeju,tikai to ka visi ir neliesi.Bet ko pats grasas piedavat tautai??Es teiktu taka tads ezits migla,te ir un te nav.Ja cilveks doma,ka ielienot vilku bara,vins spes kko mainit,nu tad karogu rokas un uz prieksu!Lai tikai vis vinam tas labi beigtos un nenonaktu saraksta pie bezvests pazudusajiem cilvekiem,tikai tapec,ka valsts viriem patrauceja…

     • Valters Grigāns

      Nu ej un balso par savu Eināru vai Vienotību! Beidz taču ņerkstēt. Atradusies speciāliste – varbūt neesi pamanījusi, ka reti kurš Saeimā saprot kaut ko ko tur dara.
      Daži cilvēki ir apbrīnojami…

 • Līvaa

  raidījums tiešām bij labs! un arī atviegloja izvēli par ko balsot 4. oktorbī. tikai vienam es gan nenoticēju: Artuss noteikti ir saņēmis naudu par raidījuma vadīšana. esmu par to 200% pārliecināta! neviens tāpat paar baltu velti nestrādās, tāpēc nevajag melot un domāt, ka visi citi ir naivi!:))))

  • notaufo

   Jēzus, tāpēc vien ka lielākajai daļai cilvēku latvijā ir problēmas ar rēķinu nomaksu un izdzīvošanu nenozīmē ka daži citi ir spējīgi strādāt savu darbu arī “Just for fun”. Ārvalstīs ir ir bijuši arī premjerministri un citas personas kas ziedo savu algu citiem mērķiem. Tātad būtībā strādā par baltu velti. Daudzi blogeri no saviem blogiem nesaņem neko un liela iespēja ka nekad nesaņems.
   -> implying -> vienmēr pastāv iespēja ka kaut viņš saņem, bet vēl lielāka ka tas ir daudz mazāk nekā tu domā.

 • anja

  Artuss ir mūsu pakļauto apziņu apgaismotàjs!!!

 • nevermind

  Runājot tiešu valodu, mudaks Tu esi, Kaimiņ. Vaukšķi kā vesels suņu bars, bet jēga ta’ kāda no tādas kvankšķēšanas? Kas reāli mainās no Tavas ņemšanās? Mož ej labāk malku cirst, kartupeļus rakt un kāpņutelpas mazgāt, tak jau kaut ko taustāmu būsi paveicis, pašpasludinātais pravietis – šarlatāns. Bet citādi – suņi rej, bet karavāna iet tālāk.

  • Nessa

   Tieši tāpēc Latvijā nekas nemainās. Tieši šis domāšanas dēļ. Labāk sēdēt kartupeļu vagās un turēt muti. Ja sākas buntošanās un rāpšanās no bedres ārā, tad tiksi tur ātri ievilkts atpakaļ. Man kauns par saviem tautiešiem.

   • Susurs

    Tad man arī jautājums – kur mūs aizvedīs šitāds tirliņš? Uz apsolīto zemi…? Smiekli nāk…

    • domajošais

     Galvenie vārdi – kur mūs aizvedīs. Tā arī ir, latvieši nespēj paši regulēt savu dzīvi, viņus ir jāved (jāvada). Bija komunisti, tagad kapitālisti – svešzemnieki. Tad vismaz jāsameklē tādi kungi, kas kaut vismaz rūpētos par saviem kalpiem. Kalps pie varas – tikai bardaks, ko tagad arī redzam. Krištopāns jau sen pareizi pateica un aizbrauca prom.

  • Kaimiņa kaimiņš

   Šāds arī ir valsts vīru viedoklis par tautu.

  • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

   Ja kāds cilvēks ir nesaprotams vai rīkojas savādāk,tas vēl nenozīme,ka viņš ir mudaks.

  • Laura

   Tieši tāpēc nekas nenotiek un nemainās. Ir tādi, kas uzskata, ka labāk jau paklusēt un neko neteikt ar domu, ka mana runāšana vien laika tērēšana ir. Nu ja neviens nerunās, tad tā valsts izzagšana vien turpināsies. Artuss vismaz uzdrīkstās runāt atklāti, tieši. Vairāk tādu cilvēku, kuriem nav vienalga!

  • Koka mopēds

   Un cik kartupeļu vagas esi izracis tu šogad, “nevermind”?

  • Artuss Kaimins

   Paldies par viedokli!

 • Andris Ozols

  Artuss raidījumā 1:1 iekrita uz vienu jautājumu – vai politika ir kompromisu māksla. Atbilde bija jā. Atbilde bija kļūdaina un nepareiza, ņemot vērā, ka Artuss teica, ka nemelo. Artuss, politika ir māksla panākt vēlamo, nevis kompromisu māksla. Pat Zatlers meloja, ka kompromisu māksla, lai gan realizēja pareizo politiku – palika reālais ieguvējs pats no šādiem meliem – nav ne viņa partijas, nekā, tikai luksusa pilna dzīve uz nodokļu maksātāju rēkina.

  Nedaudz jāpamācās, mazākais 3x izlasot un apjēdzot Karamākslu, kas Latvijā izdota latviski 2011. gadā, bet sarakstīta 2000 gadu pirms mūsu ēras Ķīnā, no kuras māca visās Ķīnas un dažās ASV augstskolā.. Par studijas saturisko mērķi izvirzīts lāpīšanās princips, nevis sabiedrības atveseļošanas. Labā ziņa, ka raidījums nav “pareizs”.Bet trūkst pozitūvā uzstādījuma.Piem. varēja pajautāt Godmanim – kas viņam liedza atkāpties no amata pirms Parex glābšanas, kā rezultātā izzagti 1.72 miljardi LVL (zaudējums jau noteikts oficiāli)..Bez Karamākslas izpratnes projekts izčākstēs, jo sāks apnikt un atkārtoties..

  • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

   oi 🙂 Suņ Dzi dzīves laiku vispār datē ar kaut kādu 5. gs. p.m.ē. Artuss sāks meklēt nepareizo grāmatu 😛

 • Edgars Stanga

  kas par neaudzinātu lopu…

  • Koka mopēds

   Paškritika ir laba lieta…

 • Sanita

  par ko balsot?! manuprāt, cilvēki jau sen balso par mazāko sliktumu..

 • Dace

  Ja es nemaldos tad Atruss pats finansē savu raidījumu!?!

 • notaufo

  Mani šis raidījums izklaidēja un tas ir pats galvenais (nejauši uzslēdzām). Būtu Ugunsgrēkā šādi sižeta pavērsieni un dialogs tad būtu ko skatīties.
  Kā arī nevajadzētu aizmirst svarīgo izteicienu Spriņģei – mēs tā nedrīkstam (uz to norādīja mani vecāki) – nevis es tā nevaru, esmu pielājīgs cilvēks. Nu tātad Inga tu galvā viņu lamāji katru reizi kad viņš tevi pārtrauca. – Tikai neliedzies… Tas tikai pierāda ka būtībā tu no Artusa neatšķiries. Eh varbūt tas ir labi? Lai gan nevaru teikt par 100%. Pats labākais: Nu tas vārds kas sākas ar “pie” un beidzas ar “st”. Nu tie kas gribēs zinās :D. Un tad pēc kādam desmit minūtēm šo vārdu uzraksta un parāda un tad vēl viņi 3 reizes pasaka. Nu pat 1h nevarēja abi nenociesties lai to nepatiektu.
  9/10 on your must watch list
  Vai tāpēc jābalso par Kaimiņu? Nu kā jau Kaimiņš ir pieredzējis nevar paļauties uz to ka cilvēki apsola un es pats arī neesmu varonis kas dos kādu jaunu cerību latvijai bet ja apsolītu ka būšu tad būšu. Tikai tad ja visas vadošās partijas ar reklāmām noriebsies vērsīšos uz Artusa pusi. Zinu zinu – “Tev nav mugurkaula”, bet tādi jau mēs šeit esam daudzi.

 • Santa

  Nekad nebūtu domājusi, ka braukšu 40km no Rotterdamas uz Den Haag, lai balsotu vēlēšanās.. Bet Braukšu un balsošu par Atrusu!
  Lai veicas!

  • http://privat-banker.blogspot.no/ Dzintars Ansons

   Godīgi sakot man riebjas iet uz LV vēstniecību Oslo,kur strādā mūsu kungu bērni..,bet būs laikam tomēr jāiet..

  • Atis Apels

   es braucu pagaišreiz no Aalborgas uz Velji Dānijā 200km uz vienu galu…40 jau var pat ar vello aizmīt 🙂

   • Santa

    es nerunāju par kilometriem vai velo, bet par to, ka, ja nekandidētu Kaimiņš, es nebalsotu vispār.

    • Artuss Kaimins

     Paldies, draugi!

     • Madara

      Es arī, kaut gan balsotu tāpat, bet vismaz šajās vēlēšanās kāda jēga un sajūta braukt uz citu pilsētu, tērēt savu naudu un brīvdienu, lai nobalsotu par Kaimiņu 🙂

  • Rūdolfs

   Līdz šim domāju, bet tagad esmu 100% drošs ka samaksāšu tos 20 Eur, lai nokļūtu no Maastrichtes uz Vēstniecību Den Haag, lai nobalsotu par Artusu! Ceru, ka attieksme nemainīsies pēc vēlēšanām, manuprāt Artusam ir pēc ilgiem laikiem saprātīga attieksme, pēdējoreiz tāda bija Satversmes sapulcei, kura uzskatīja ka samaksa par viņu darbu ir pārlieku liela un inteliģentie vīri centās par šo darbu lielas summas neprasīt, bet darbu darīt ar godaprātu, ceru, ka godaprāts Jēkabielas un citos namos atgriezīsies un nejēdzībām tiks likts punkts.

 • Renarts Kocins

  Artuss mala4aga,es par tevi.Tie kretiini tik domaa par sevi.nebuutu tie kretiini sazagushies nebuutu nekaadas kriizes utt

 • Maris Savickis

  Manuprāt, suņu būda un visa ņemšanās ar artusu nav saistīta ar politiku, vai ar pašu kaimiņu, bet tieši ar to, ka kāds cilvēks var brīvi braukt virsū deputātiem, šajā gadījumā nekontrolēts raidījums. LTV centās parādīt, ka šovs “suņu būda” ir “bomžu” raidījums un cilvēkiem to nevajadzētu skatīties, nu tas gan ir apkaunojums (izlikās pēc sponsorēta raidījuma). Savukārt, uzbrauciens par tēla radīšanu, vai tad LTV1 neradīja Artusam negatīvu tēlu un necentās piesiet dažādas bumbas?

  • Guest

   vieniigais bomzis kas te ir esi tu, kas skataas latwanijas brainwashing riikus – ltv, radio5 utt, pat kameru tas ltv nemaak normali nocentreet, raustas vienaa briidi, cilvekiem galvas nogrieztas tikai vidus dalja redzama.. sunubuda vispar ir filmeta full HD ar parastajiem canon eos, ltv vispar vel filme laikam ar 1995 gada VHS kameraam

   ta izskatas ka tu esi apmaksaaatais komentetajs

   • Maris Savickis

    es atvainojos, bet ja tu nespej saprast manu komentāru, tad “Suņu būda” tev neko nav devusi. LTV suņu būdu nolika par “bomžu raidijumu”, kurā tikai lamājas un lieto (reklamē) alkoholu, lai gan tas ir video blogs. Pirms raksti komentārus, lūdzu padomā kā šis komentārs īsti ir domāts, lai nesanāk kā LTV vadītājai, nesaprotot komentāru par Dagili un valsts nodokļu naudu.

    • SKAITITAJS

     nu mudaks Tu esi Māri! Ta vien šķiet, ka būs cilvēki, kuriem nav lemts saprast lietas! žēl man tevis! Artuss, es par tevi un visa mana kliķē arī!

 • Zigmars Zauers

  Latvijas sabiedrisko mediju mājas lapā lasiju;
  “Viņš arī atzina, ka jau pirms raidījuma sākuma ir savā prātā izdomājis attieksmi pret gaidāmo viesi.”
  http://www.lsm.lv/lv/raksts/latvija/zinas/artuss-kaiminjsh-ar-saeimas-deputatu-fotografeshanu-un-filmeshan.a97819/

  Liekas, ka tas Viņš viekārši pateica taisnību, ka žurnālisti un cilvēki pa lielam visi tā dara.
  Raidijuma pašā sākumā raidijuma vadītāja Inga Spriņģe nosauca Artusa vadīto raidījumu “Suņu būda” par TEĀTRI . Pirms raidījums bija sācies. Tātad rodas jautājums vai pati žurnāliste Inga Spriņģe. Jau pirms raidījuma sākuma nav savā prātā izdomājusi attieksmi pret sava raidijuma viesi ???
  Un ar to jau rezultāts bija gaidāms.

  • sviests

   Vai situācija būtu līdzīga?
   Ja īsti nesaprotot, puisis sabiedriskā vietā (publiskā telpā vai namā?), uzrunās meiteni
   un viņa sāks viņu apcelt, jo viņš nesaprot, ka viņa ir profesionāle ar n-to
   gadu pieredzi. Neesi taču no tiem onkuļiem, kas aiz stūra bāž naudu kabatā
   viņas „pahanam”. Un štrunts, ka tajā naudiņas čupiņā ir arī tava naudiņa.
   Jādomā, ka puisis pats to saprot- ja esi uzrunājis profesionāli, tad ja nemaksāsi saņemsi izsmieklu.

   Situācija sarežģītos, ja profesionāle, neskatoties uz mutiskiem apgalvojumiem par pretējo, noturētu
   puisi par savu konkurenti un sāktu viņam moralizēt, ka mēs te visas tādas
   feinas, bet tu nāc no stacijas laukuma un tur viss tik prasts. Un tad, ja
   puisis sāks ārdīties un stāstīt, ka neesmu no jūsu vidus. Uzrunāju, jo domāju ,
   ka varēšu atrunāt te stāvēt, bet izrādās jums te, tāda prasta, publiska vieta vien ir.

 • Jānis

  Maločiks! Sen bija japarādās cilvēcīgam cilvēkam ka Tu! Viss par Tevi!

 • andz

  Latvijas demokrātija darbībā 🙂

 • https://www.youtube.com/channel/UC7DsgPctqG3w_muhU1zjJLQ Oskars
 • Toms

  Galvenais ka raidījuma vadītāja no sākuma iecentrējas uz lamāšanos,pluss, uzskatot pa, ka “norīt” un “sakost zobus ciešāk” ir normāli, bet neapjēdz to cik gadus Latvijas tauta jau to dara. Izrietot no tā, ka Latvijā vēl ir cilvēki, kuri spēj domāt un neuzsūkt melus caur TV, labāk izvēlas skatīties Suņu Būdu. Nemaz nebrīnos par to ka Latvijas televīzijai ir reitings, jo lielākā daļa auditorijas ir vecāsmātes, ja jau nebūtu, tad arī nebūtu zāļu reklāmas ne ?

 • Elīna M.

  Tu tikai iedomājies nu negrib to kaimiņu pie mūsu valsts grožiem, jo redz lieta ir tāda mēs lemt nekad tā līdz galam nevaram jo reāli neko nezinam, bet Artuss to grib sniegt sabiedrībai lai mēs nēsam neziņā, bet kurš gan no tiem deputātiem gribētu lai sabiedrība uzzin jebkuru sperto soli it kā sabiedrības labā. Un cienijamā Spriņģes kundze attaisno kaut kā tos valsts ierēdņus kā ellē viņa zin kurš ir godīgs a kurš nē! Tas ka Artus pazemo cilvēkus pilnīgs fufelis šie valsts ierēdņi PAzemo caur puķēm valsti apzogot pensionārus, ataisnojot citus valsts ierēdņus par pārkāpumiem, melojot tautai tas tak ir smieklīgi! Man ir 19 un man neliekas ka mūsu valsts ierēdņi ir jāuztver nopietni. Ellē ar pieklājību pat prezidents izsakas nepiedienīgi, deputāti tak youtube pilna ar dažādiem video visi tie Ušakovi un tamlīdzīgi murgi. Es pat ar Artussu vēlētos parunāt saprotoš un redzoš cilvēks varbūt vel kaut ko izdomātu super jāiet balsot :))

 • Maris

  Tajaa briidii lai runaatu par buutiibu un par probleemaam valstii Springje piesienaas kaiminjam par lamaashanos…Piedraast to pieklaibu,pensionasri nepaeediis no taam pieklaibas fraazeem ko lieto politikji .Tajaa pashaa laikaa buutu jaapriecaajaas ka kaads grib mainiit kaut ko shinii valstii..chalis ir ar pautiem…1-0 Kaiminja labaa..Es par skaidru valodu..

 • Janka

  Inga Esot 15 gadus žurnālistikā.. hmm.. laikam jau būs par daudz ja jau nesaprot par ko iet runa vispār.. varbūt arī Artuss apiet likumu kā viņa saka, bet viņš tomēr IR godīgs, nezog un palīdz tautai, salīdzināja pilnigi divas pretējas lietas.. kurš vēl dara to ko dara Kaimiņš?! Kada starpība kas viņam palīdz sagatavoties? Kamēr viss ir patiesi un augsta mērķa labad? Te nav ne savtīguma ne sevis pašapmierināšanās, grūti pat iedomāties kur viņš ņem to spēku un pozitīvismu. Nauda ir vajadzīga, bez tās nebūtu nekas. Arī Suņu būdas… lūpā kost var viņa pati, pašai viss kārtība ar pusmiljona vērto vīru, glīta seja un kaitinošs smaids, runājot ar Artusu acis aizverās kādas 300 reizes minūtē, laikam netur spriedzi. Palīdzējusi butu labāk, tā nu tas ir, roka roku mazgā, visi viena maisā metami. Uzaicini viņu uz Suņu būdu un apskaidro kas un kālab tiek darīts. Publiski jau pati pieteicās, tā ka atteikties nevar.

  • Toms

   Inga jau nevar neko sliktu teikt par politiķiem, jo tie dod Latvijas televīzijai naudu.
   Aizvērties jau lika par to, lai pati žurnāliste varētu turpināt gāzt “žulti” virsū.

  • Rudolph

   + vel vinjas viirs arii ir tajaa lv valdibas kopeeja kanaalaa – radio5, taa kaa mosh vel kads radinieks ir tur..

  • janisknt

   Krievijas NTV ir tāds raidījums,,Kontroļnij zvonok,,,kur žurnālisti konkrēti palīdz iedzīvotājiem tikt galā ar ierēdņu bezpriģelu,iesaku pamācīties…

 • Kristine Jelinska

  Āksts!

  • Rudolph

   brauc atpakalj uz poliju, pie dombrovska

 • Ievina

  Veiksmi Artuss. Atbalstīšu Tevi!

 • Dace

  Malacis Artuss! Es arī esmu par tevi! Un esmu par to lai mūsu valstī būtu viens skaidri runājošs cilvēks un darbu darītājs nevis 100 saimas dirsēji kuri savas pakaļas ir ieaudzējuši krēslos un neko negrib darīt kā tikai solīt un acis miglot!!! Piemēros var daudz pievest bet vietas nepietiks. Malacis gribu tevi redzēt deputātu darbībā un ja paveiksies dievs dod ka arī prezidentu vai pat mēra darbībās!!!

 • sandzei

  LV visi ir zagli kas ir augstaki pa parastajiem….

 • Valters

  Artuss, tādus kā tu vienmēr kritizēs! Tas ir normāli, lkm tiem cilvēkiem deguni ciet, jo nejūt uzpērkamo dirsu smaku! Kaut kas ir jādara, kaut kas ir jāmaina! Ej, dari, tikai Artuss lūdzu nepārdodies! Tādi kā tu mums ir vajadzīgi!

  • Artuss Kaimins

   paldies par atbalstu!

 • http://www.bonappetit.lv Bon Appetit

  Paldies!
  Vēlreiz guvām apstiprinājumu – uz vēlēšanām šoreiz iesim!
  Nekautrējamies paust atbalstu savā mājā – http://www.bonappetit.lv
  Turam buru! Gardēži par Kaimiņu!

  • Artuss Kaimins

   Wow! Liels Liels paldies! Malači!

 • Ervīns Jakovļevs

  Artuss tiešām malacis. Dod iekšās tikai tā. Visi viņa raidījumi ir interesanti. Un Šleseru ar Godmani baigi nozākāja 😀 Bet tā arī viņiem vajag.
  Mēs arī balsosim par Artusu. Cerams, ka tiks.
  Artuss, lai veicas.

  • Artuss Kaimins

   Pladies, Ervīn!

 • Edgunts P.

  Kādēļ cilvēkiem patīk Suņu būda? INFORMĀCIJAS PASNIEGŠANAS MANIERE!

  Latvijā viss līdz kaklam birokrātisks, pieklājīgs un vienu vārd sakot viss ir garlaicīgs (Ziņas, šovi, koncerti), bet Es Suņu būdai redzu lielas perspektīvas uz tālāku virzību gan šeit Latvijā, gan aiz Latvijas robežām laika gaitā.

  Vēlu veiksmi ar nākamo kārtējo interesanto raidījumu un vēlēsanām, nekad neapstājies!

  • Rudolph

   sunubuuda ir vispar vieniiga lieta ko skatos lv valodaa, ir tv, bet vieniigie kanali ko skatos pa retam – DSC un NATGEO

 • Viktorse

  LV žurnālistu intervijas neskatos. Bieži kaitina žurnālista pieņēmums:
  “atnāci-vainīgs-dabūsi iekšā pa pieklājīgo/normatīvo”

  Suņu būdā:
  “atnāci-paldies-runājam kā ir” arī nenormatīvo leksiku izmanto jo runā par visu “kā ir”

 • anna

  Artuss…….iemacies sedet kresla…skatitaji tevi……vero vecit!!!!!!!….Tv studija nav pludmale.
  Lecigs un lipigs……atkal svist……..

  • Yo

   Pamēģini aiziet uz tādu raidījumu un atbildēt “dzīvajā” kad Tevi grib noriet… nedomāju, ka tas ir psiholoģiski viegli.

 • Yo

  Man arī netīk suņubūdas izteicieni un manieres, bet lai tauta sadzirdētu ir jārunā “tautas” valodā un domāju, ka Artuss ir atradis pareizās pogas, lai spētu tādējādi piesaistīt tautas uzmanību un pateikt lietas vienkārši un saprotami…

  • Susurs

   Tautas valodā???? Ja tāda ir tautas “valoda”, tad nebrīnos ka drīz izmirsim..Inteliģences līmenis – nulle!!!!

   • Gatis Grečkovskis

    Lūdzu nenosauc tautu par nulli!

 • Matiss Otersbergs

  Artusam – turies un nepievil mūs – mana balss tev ir, speciāli braukšu uz Rīgu.
  Atbalstītājiem – Visi kas te runā, ka balsos par Kaimiņu, cerams ka nebūs tukša salmu kulšana. Es vēlos šeit palikt, gribu ŠEIT strādāt un ŠEIT veidot ģimeni, un Kaimiņš ir viena no personām, kas var ko mainīt – bet viens pats jau viņš ar Latviju par laimes zemi neuztaisīs, un tālāk arī viņam vajadzēs palīdzību.
  Pretiniekiem -no sākuma apskatiet visus Artusa raidījumus un tad izsakiet viedokli, un nopirktajiem komentāriem – jums kauna nav saņemt naudu par zākāšanos internetā?

 • imaima

  Inga sakarīga, labi jautājumi un spēja noturēt savu līniju. Artuss varēja tiešāk atbildēt uz daudziem jautājumiem par sevi galu galā, bet pretuzbraucieni arī labi. Labs mačs, labās beigas 😀

 • agita

  Artuss Kaimiņš ir par taisnību un patiesību. Es domāju ka ir
  pēdējas laiks, lai kaut kas manītos šajā valsti un viņš to mēģina darīt un tādēļ
  es uzskatu kad mūs ir viņu atbalsta un es to darīšu!!! Un iesaku Jums arī… lai šajā
  valsti patiesība nāk gaismā.

 • Ingus Ladusans

  Visu cienju Artusam !!! malacis

 • Raivo Jutāns

  Nav iespējama diskusija ar Ingu! Izvairīšanās no nevēlamiem jautājumiem.

 • imaima

  Tātad Gobzems iemaksāja Vienotībai 12 000 “lai kaut kas notiktu”…
  sory… bet tā ir atklāta kukuļdošana… tāpēc arī Latvijā korupcija nevar beigties dēļ tādiem tipiem kas dod un kas to nenosoda

 • Sancha

  Es aari Esmu Viena no tiem dullajiem un nosoditajiem, kuri pametushi LV.. lai ar berniem varetu dzivot nevis megjinat izdzivot vai but par apgrutinajumu saviem radiniekiem un gjimenei ..
  p.s. sorry ka nav garumzimes.
  Bet Es ari pilniba piekritu .. viedoklim.. ka ir Jaruna, nevis jatup un jaburbina zem segas majaas,.. Kursh ir teicis ,ka mes nevaram izteikt savu viedokli, lai vai kads butu runas veids!! katram savi panjemieni un izveles.. Jaa ir noteiktas normas un etikas principi – kaada sarakstiti!! Kursh gan var parmest kadam runas veidu vai izteikshanas manieres izveli!! NU Neviens!! JO kamer pashi neko nedaram vismaz Kadam ir Drosme un Vareshana to pasniegt lielakai publikai, nerunajot tikai viesistaba bubinot ka viss slikti un nekas nemainas..!!
  Mes esam cilveki katrs ar savam domam un savu pasaules redzejumu un uztveri.. Un shis Liela mera sakrit ar manu redzejumu, .. kautgan zinjas jau labu laiku neskatos, politikai nesekoju,.. vismaz ir kads kuram rup tie cietushie cilveki, .. kaads kursh ir pietiekami atklats lai teiktu Beidzot ko doma.. vinjsh un ne tikai..
  Lai Veicas Artuss.!!

 • Rudolph

  Drosibas pec labaak upload’ojiet video arii uz DailyMotion.com un Vimeo.com, ja nu gadijumaa pazud tie vid, vismaz buus backup vel kkur.. savadak sanak tikai 1 vieta – youtube, buus vairakas vietaas tad arii google search index raadis vairak results, etc…

 • Rudolph

  Patiik tie sunubudas raidijumi, cilveeki turpinaas skatities, ja runas taisniibu un lietas arii sauks istajos vardos, nevis mizis kko teikt, kaa latwanijas brainwashing tools – ltv, radio5… btw shitas ir ljoti lidzigs INFOWARS.COM, kur arii Alex Jones dazhreiz ir pliks, nokraasojies utt..,.

 • Matīss Stengrevics

  Nu baigi labi. I. Spriņģes kundze noprotu saprata ka tā vienkārši no tevis netiks vaļā. Mani uzskati – tiec tur iekšā, jo caur tavu blogu man ir vienīgā iespēja uzzināt ko jaunu. Ne tikai jaunu bet to ko citi mēdiji neizpauž. Par to ko saima balsos, par lēmumiem ko pieņem vai nepieņem, un tauta – varbūt uzzina to tikai pēc mēneša labākajā gadījumā. Tāpēc zaļo gaismu tev – pastāsti kas tur notiek lai mēs zināt ko darīt. Paldies!

 • Aivars

  Malacis Artuss. Prieks, ka vel ir kads kas kaut ko var pateikt. Raidijumu vaditaja esot profesionala zurnaliste, kura uz dalu no temam pat nebija sagatavojusies. Trakums. Tracina ta aplinkus runasana un izvairisanas no jautajumiem. Turies Artuss

 • Sandis Gruničevs

  Ļoti patika, ka tu nepabaidījies un piedalījies šajā raidījumā! Vēl jo projām nevaru atiet no tās sajūsmas kā tu spēji oponēt un pat atļāvies uzdot pretjautājumus.
  Vienīgais žēl, ka tu to pašu ieliki savā raidījumā, jo, manuprāt, tev vajadzēja vairāk paanalizēt un pastāstīt mums skatītājiem, ko tu nepateici, kad tevi pārtrauca un atbildēt uz jautājumiem uz kuriem tomēr atbildi nesniedzi!

  • Sandis Gruničevs

   Šodien visu dienu strādājot, tas ir jau vakar, visu laiku domāju par raidījumu un to, ko tu teici un arī nepateici. Man radās jautājumi tev, jo kā iepriekš jau rakstīju, ka nesagaidīju no tava bloga kādu lielāku skaidrību par to, kas notika 1:1, tāpēc es vēlētos iztirzāt video fragmentus un uzdot par tiem jautājumus.
   Kāpēc vispār piedalījies šajā raidījumā, jo pats esi teicis, lai sabiedriskie mēdiji neaicina tevi uz intervijām?
   Kāpēc mēģināji izvairīties atbildēt uz jautājumu, vai Aldis Gobzems tev palīdz vākt faktus raidījumam?
   Man kā Ventspilniekam interesē, kāpēc tu nevadītu pasākumu Ventspilī?
   Varēji vairāk pastāstīt par sērkociņu vilkšanu un par koalīcijas padomi, ko tev līdz galam neļāva izteikt.
   Tas nav no manas puses, bet interneta komentāros bija rakstīts, ka tu tomēr nesaprati, ko nozīmē kompromisu māksla.
   Kāpēc tu esi uzēdies tam radio 5, vai tas ir tāpēc, ka viņi boom fm atņēma frekvenci vai tu uzskati, ka tas radio nekam neder?
   Šis man ļoti palika interesanti, kāpēc suņubūda nav vairs iekš boom fm, bet kā tavs personīgais mikrouzņēmums?
   Par tām naudām, kam tu tur maksā un kāpēc no sākuma tu saki, ka saņem pāris simtus eiro, bet beigas uz to pašu jautājumu atbildi ar pretjautājumu izvairoties no atbildes?
   Pēdējais, ko tu vēlējies pajautāt, kad jau raidījums beidzās.

   Es zinu, ka būs kādi komentāri ar nomelnojumiem, bet man gribējās savas pārdomas izpaust publiski un redzot tavus komentārus es ceru ka tu šo izlasīsi un varbūt uzfilmēsi kaut ko ar atbildēm un skaidrojumiem. Paldies!

 • Uldis Vilks

  Artuss – es arī pēdējā laikā ļoti daudz lietas cilāju – FB savā lapā, bet nu… Balss no manis 🙂 BET! Artuss, es ceru ka šo lasi – lūdzu, lūdzu nesaslimsti ar to slimību ar kuru saslimst tie, kurus ievēl! Nesaslimsti ar naudu un paliec kāds esi, ir precedenti, kad foršs cilvēks tiek ievēlēts, bet beigu galā kļūst tāds pats kā pārējie – haizivju bars vienkārši vai nu apēd vai nu padara par sev līdzīgu.

  • Artuss Kaimins

   Sarunāts!

 • Ieva Saukāne

  Vienigais cilveks ,kuram tiesham ir kaut kada sajega ,kas notiek valsti un sauc lietas istajos vardos, bez , atvainojos, bez liekas dirsanas .

 • Renārs Bīrmanis

  snore reali saseejas 🙂 artuss gan ir labi informets un nesasnorejas…iespejams ka taa saakas lielas revolucijas.
  iedomajaties uz mirkli ja artuss spej izmainit LV birokratisko aparatu un cilveki sak klut atbildigaki… domaju ka tas ir iespejams un atbalstot artusu gan morali gan ar savu balsi mes varesim kaut ko mainit. kads vienmer ir pirmais un artuss tads vismaz ir – cilveks kas ziedo sevi sabiedribas laba. melot vins tiesham nemak un runa tiesu valodu. atliek vien uzticeties!!!
  artuss bus to pelnijis un labi pastradajis. mums atliek vien atbalstit vinu!!!

  • Artuss Kaimins

   Paldies par uzticibas krediitu

 • Renārs Bīrmanis

  … par sunu budu…tas ir vienigais raidijums ko es skatos + vel dr starp citu = vini tik labi iet kopa
  izkida pa viilem un tad sashuj kopa filozofiski= super raidijumi !!!!

 • Renārs Bīrmanis

  vajadzetu mums palidzet puikam un tas mashinas aplimet….kur un ka to var izdari?
  riga bus jauns trends – artusa mashinas 🙂

  • Artuss Kaimins

   info par aplīmēšanu būs tuvākajā laikā, gan te, gan FB. Sekojam līdzi!

 • Aigars Apsitis

  Akkungs – es nespeju noticet ka Inga Sprinģe palika (uz pakaļas) un mēģināja aizrunāt Artusu, kautgan pati šajā raidījumā nomelnoja TIKAI UN VIENĪGI SEVI !!! Uz tik daudziem jautājumiem viņa nespēja atbildēt un noklusēja !! Gadījumā arī viņai netika iestumta nauda pēcpusē lai kautko tamlīdzīgu publicētu? Kautgan pati dzīvo uz -JAU- nabadzīgo Latviešu nodokļu maksātāju kabatām !! Es pateikšu godīgi !! ARTUSS, Tu vnk sadevi viņai pa pēcpusi !! Viens pret vienu, un viņa palika ēnā !! Un esmu 100% droš ka vairums cilvēku to domā to pašu !! Drausmas !!! Turpmākai zināšanai Spriņģes kundze – necīnies pret cilvēkiem kuri mēģina palīdzēt un pastāstīt tautai daļu taisnības, kas notiek šai valstī !! Kāda velna pēc Tu piesienies kas ir viņa sponsori ja Tev saitā ir PayPal konts !!cilvēkiem jau tā ir

 • Armands Aunins

  Esmu par to ko dara A.Kaimiņš, tomēr šoreiz, nebija labi. Sapinās meistarībā. Lai šādu raidijumu “paņemtu”, ir jātaisa mēģinājumi, ar precīzi iestudētām atbildēm. Varbūt Kaimiņš kā aktieris ir O.K., bet improvizācija nepavelk. Tomēr, lai veicas!

 • Maris Melbardis

  Vai no interneta balsot var ?

  • Ironija

   Nevarēs, Māri…

   Igaunijā šāda veida iespēja nobalsot jau sen ir pieejama. Izskatās, ka latvijā kādam nav pa prātam šāda veida balsošanas alternatīva, kaut arī skaitamies top 7 attīstītākā valsts interneta “infrastruktūrā?”… Šeku saite ar iespējām balsot: http://www.cvk.lv/pub/public/

   Manā gadījumā izskatās, ka balss būs jāsūta ar pasta balodi.
   Jebkurā gadījumā, Artuss Kaimiņ gribu pateikt vienu lielu Paldies un ceru, ka izdosies tikt treknajā 100ienkā!
   Inga Spriņģe, piedod, bet no “profesionāla žurnālista” biju gaidījis, ko vairāk, nu nevar stostīties dzimtajā valodā, pārējo brāķi nemaz neuzskaitot, kas liecina par nepienācīgu sagatavošanos pašai savam raidījumam.

 • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš
 • Raivo Jutāns

  Dialogs nesanāca, jo nav iespējama saruna bez iedziļināšanās atbildēs un tikai ar uzbrūkošiem jautājumiem, vai ar nevēlēšanos atbildēt uz nevēlamiem jautājumiem! Reklāmas pauzes tādās sarunās vispār liekas, jo tad var jau neturpināt iesākto jautājumu un maucam tālāk līdz nākamajai reklāmai. Artuss saprotami paskaidroja, ka tas ir viņa personīgais videoblogs — gribu klausos, gribu neklausos! Visu cieņu Suņu būdas vadītājam! I. Spriņģe drīzāk gribēja parādīt, izcelt sevi, savas spējas un zināšanas. ; ) „Mēs protam pajautāt!” — un tas arī ir viss.

  Ļoti nekorekta žurnālistes rīcība.

 • aiga

  Gaidu ar lielu nepacietību 2.raundu: Inga Spriņģe un Artuss Kaimiņš “Suņu būdā”

 • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

  Patiesībā ar visiem šitiem gājieniem Artuss ir uzņēmies ļoti lielu atbildību, ceru, ka viņš pats to saprot. Ko Artusam tagad pārmet – nekulturāls, krēslā izgāzies tips utt. Ne tas ir galvenais. Galvenais, manuprāt, ir tas, ka nekulturālais stils, kā izskatās, ir bijis labs paņēmiens uzrunāt daudzus cilvēkus. Pat raisīt cerību. Kāpēc? Tāpēc, ka uz katrām vēlēšanām nāk smuki sapucēti puisīši ar pareizām runām un viss atkārtojas. Paskatīsimies, kāda Ingūna tagad sapucēta, pat pazīt vairs nevar. Vai tas raisa uzticību? Vai varbūt rada pārliecību, ka tiešām viss mainīsies? Man personiski nē. Atbildība uz Artusu gulstas tāpēc, ka viens no tematiem, ko viņš skar savos šovos ir tas, ka cilvēki ir neaktīvi un tml. Bet kāpēc tas tā ir? Tāpēc, ka smuki pusēni un meitenītes nāk un iet un visus piekāš. Nu tā tak ir? Jeb nav? Arī man var pārmest – davai, ej politikā! Ko te muldi? Es savulaik kādus gadus 10 nolauzu Iekšlietu sistēmā un daudzas lietas atskatījos, daudzas lietas gribēju mainīt un reizēm pat likās, ka kaut kas mainās… Taču tās bija tikai ilūzijas. Jau gadus 10 šai sistēmā vairs neesmu, bet noskatos no malas un redzu, ka solījumi tie paši, cilvēku noskaņojums nav mainījies. Neesmu sistēmā daļēji tāpēc, ka situācijas mainīšanas procesā cilvēki, uz kuriem paļāvos, iešāva mugurā un es zaudēju ticību Sistēmai (ne tam, ka kaut ko var mainīt). Mainīt var, bet būs smagi, jo cilvēki ir katrs par sevi un negrib pakāpties pakāpienu augstāk, ja nejūt drošu aizmuguri. Politiķi ar Italpasta karināšanas politiku ir izkāvusi cilvēku drošo aizmuguri… Kā var justies cilvēki, ja viņiem aiz muguras nav savas valsts. To spilgti parādīja varbūt nenozīmīga, taču daiļrunīga situācija, kad puiši, kas tās 1000 jūdzes pa visādām zemēm braukā saskārās laikam ar prolēmām kaut kur Āfrikā, vai… Da tur tāds diplomātiskais čakars sākās ar LV pārstāvniecībām, ka maz neliekās (ceru, ka situāciju labi atceros)? Nemaz nerunājot par to, ka tepat uz vietas atrodas čupām naudas valsts ierēdņiem visādām ērtībām (jo citādi tač deputāts nevarot normāli pildīt savus pienākumus), bet neatrodas nauda cilvēkiem, kam medicīniska operācija ir dzīvības vai nāves jautājums!… Artus, Tu esi uzņēmies kaut ko (nezinu ko), bet fakts ir tāds, ka cilvēkiem ir radusies jauna cerība. Nepiečakarē viņus. Vismaz man personiski ir interesanti paskatīties Tavus raidījumus, nevis tēlot augstākās sabiedrības dāmu ar tekstiem: Fui, kāds viņš nekulturāls… Ņemot vērā, ka esi izvēlējies čomisku izteiksmes veidu, arī es Tev teikšu pa čomiskam – ja piečakarēsi cilvēkus, es Tevi speciāli nemeklēšu, bet ja satikšu uz ielas Rīgā, sadošu pa seju! 🙂

  Man negribas, lai visu laiku ir jājūtas tā, kā vārsmo Armands….

  https://www.youtube.com/watch?v=GKPYzMUnMPQ

 • Guest

  Labais!

  Apspēlēt propagandas perēkli viņu teritorijā un vēl parādīt, no kurienes nāk tā naudiņu, kas šo
  mehānismu eļļo.

  Neļaut uzspiest un neitralizēt manipulāciju ar sevi.

  Nepastiprināt mēģinājumu izmantot sevi, lai uzbrauktu trešajām personām- sižeti par kurām tiek
  pielasītas it kā, lai uzdotu jautājumus par intervējamo, bet būtībā kalpo, lai
  citētu viedokli „ko lien, tevi jau vienreiz tauta izmeta” vai „aizgājāt, jo jūs
  tur piemānīja (piedirsa)”.

  Manuprāt, lielākais ieguvums no raidījuma ir pārliecība, ka ar Artusu manipulēt nesanāks, lai kādi
  profji ar austiņām ausī un priekšā teicēju štatu aiz sienas to nemēģinātu darīt.

 • Mārtiņš

  Es pilnībā piekrītu Artusam un arī es esmu noilgojies pēc domājošiem līdzcilvēkiem un vesela’saprāta. Man ir tiešām liels prieks par to ko Tu, Artus dari. Tas varbūt nav veids, kā sasniegt visus mērķus, taču vismaz manā skatījumā tavs video blogs ir galvas tiesu pārāks par Domburu, šobrīd.

  Lai arī es ieteiktu tomēr nedaudz pacelt to skilu nedaudz augstāk – par to Inga Šņore… 🙂 Un par to kāpēc Godmani lamāji – nu bet, ja cilvēks saka, ka grib iet politikā, uzdzīvot par mūsus nodokļiem tādēļ, ka GRIB PACĪKSTĒTIES ar jaunajiem… Nu kas tad tā kāda spēle? Vai tad mums jāfinansē viena izbijuša premjera vecuma krīze, pašapliecināānās centieni un politiskā izklaide? Pēdējo reizi, kad skatījos – politiķa pienākums ir strādāt valsts un tautas labā, nevis pacīnīties ar jaunajiem….

  Tāpēc, Artus novēlu Tev veiksmi, panākumus, nezaudēt enerģiju! Vēl viss nav pagalam! Augt un mācīties no kļūdām.

 • Kaiminu kuce

  Ta jau nu gan nav, ka latviesi butu aizbraukusi prom politiku del! Bet fakts, ka pateicoties vinu veidotajai politikai cilveki vienkarsi ir bijusi spiesti aizbraukt. Kur, lai cilveki strada un pelna ne tikai maizi, bet ari normalu dzivi sev, berniem un lidzcilvekiem!? Lielie uznemumi ir vai nu slegti vai izpardoti, mazajiem biznesiem nav lielas iespejas izdzivot. Ka ta var but, ka pati valsts tik negribigi atbalsta piemeram, lauksaimniecibu, zinatni – nozares, kur latviesiem un Latvijai ir reals potencials! Valstsviri klust par miljonariem, pasi saperk ipasumus arzemes nodrosinot siltas ligzdinas, ja nu kas. Ta vieta, vareja attistit kadu uznemumu tepat LV, lai cilvekiem butu darbi un tie neaizbrauktu! (Cik zimigi, ka latvietim sava valsti nepieder neviens no supermarketu tikliem, lieliem razotajiem. Vai tas kaut ko nepasaka par musu dabu- neuznemibas speju?? )Nevienam nav domas par LIDZCILVEKU! Nav jau ari ta ka visi politiki ir stulbi, varbut pat neviens no viniem nav stulbs, bet loti daudziem no viniem ir stulba attieksme. Nedomaju ari, ka Artuss tur rugtumu sirdi par visiem politikiem, bet vienkarsi kopeja bilde tas paradas ta, ka politiki – tada sarugusi suga. Tur jau ta lieta, ka tie pavisam normalie un daritgribosie politiki isti nevar tikt pie teiksanas, jo dazu egoistisku in alkatigu badakaashu del, tiem nav pienacigas teiksanas. Skatieties – Godmana vienigais motivs sobrid iet atpakal politika ir – LAI TRAUCETU JAUNAJIEM POLITIKIEM STRADAT!!! Nu ka ta var but!!! Ta vieta, lai kaut kada veida iedvesmotu, palidzetu, kopigi sakartotu valsti, vins iet traucet! Redz, kur esam- bagatajiem un paarpartikusajiem ta ir tik speele, tautai jadzivo uz kredita un priekslaicigi janoveco no stresa, vai pietiks lidz dzives beigam nebomzojoties, vai bus nakamajam paaudzem! Nav jau brinums, ka cilveki klust par gejiem, jo tad vairs nevar vairoties. Vismaz nebus bernu, kuriem jacies bads vai prata terorisms.
  Valsts jau pati ar savu attieksmi ir izdzinusi cilvekus ara no tas!

  Plus, izskatas, ka zurnalistei Ingai, sirds ir vietaa, tik laikam nevar nosverties kura virziena domat. Lai veicas veidot godigus un cilveciskus raidijumus!

  P.s. cilveka dabaa ir lamaties un izradit dusmas, un tas ir normali. Labak taas izlaist araa, kad naak, neka patureet, un tad velak izdarit noziegumu! tapat, kad vari edienu tvaika katla, tur ir spiediena raditajs, kas parada, kad atgriezt kraninu, lai tvaiks iziet, savadak radisies varena smuce, labaka gadijuma bez cietejiem!

 • greg

  Mi v Latviji uze vse gubi perekusali a proglatili vsjo. On imeet v vidu ne molcat gogda cto-to ne nravitsa, Naprimer, Maxima-malenkie zarplati-plohie dorogi-ne cesnij sud i tak dalee, vot gde net etiki i ne nado.Nadorugatsa imatom i kak tolko mozesh dostucatsado verha cto bi bil rezultat

 • Susurs

  Vispār apbrīnoju….lielāka daļa komentāru pozitīvi…briesmīgs cilvēks un uzvedība vēl briesmīgāka..inteliģences līmenis 0!!! Ja, tāda ir lielāka sabiedrības daļa, tad nezinu…kaput mums ir…pareizi kāds komentāros pateica..tukša riešana sliktā kvalitātē….

  • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

   🙂 bet ir atšķirība – viņš to nedara anonīmi…

   • Susurs

    Bet tas kā viņš to dara arī nav normāli…..

    • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

     🙂 kāpēc? tāpēc, ka literāras valodas vietā izvēlas “spēka vārdus”? 😀 pēc būtības viņš taču neaicina uz apvērsumiem, rasu neiecietību, masu nemieriem utt. tikai norāda uz aktuālām problēmām. protams, viņa uzvedība nesakrīt ar līderisma kursu un visādu teambuilding pasākumu potēto biznesa ētiku. katrā ziņā cilvēkus viņam ir izdevies sapurināt daudz vairāk nekā Ingūnai ar ģīboni 🙂 bet patiesībā tā pa lielam mēs tikai pēc ilgāka laika varēsim saprast, kas ir un kas nav normāli…

     • Susurs

      Spēka vārdus? smieklīgi! Un tu saviem bērniem arī mācīsi, ka d…st utt ir spēka vārdi? Drīzāk pa muti uzšausi par tādiem vārdiem! Es atvainojos, bet, pat bomzis izlīdis no mēslaines runā pieklājīgāk! 🙂 Un nav jau runa par apvērsumiem utt…runa ir par elementāru cieņu, pieklājību un vispārpieņemtām elementārām pieklājības normām….ja visi uzvedīsies šādi, kas tad būs…tupa zemo pierīšu nācija…plāna galda urbējiņi…un viss….

     • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

      🙂 un Tu saviem bērniem arī mācīsi, ka tas ir tā atbildīgi – citus anonīmi rāt internetā? ar ko Tu atšķiries no pārējiem?

     • Anna Elksnīte

      Un šādi kaut kas mainījās???? 😀 Mainījās tik tas ka tu varēsi aplūkot manu profilu! Tas manas domas nemaina! 🙂

      Un kādu norāt ne n….st anonīmi nav lielāka pasaules bēda, ja to dara ar attiecīgu inteliģences devu! 😉

     • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

      Manuprāt, anonīmi runā cilvēki, kas nav gatavi atbildēt par saviem vārdiem 🙂 Priecājos, ka esi spērusi pirmo soli sevis izaugsmē 😀

     • Anna Elksnīte

      Es rakstot komentāru neizdomājos par anonīmo vai ne anonīmo būšanu…par to ir svarīgākas lietas! 😉 Un es savā izaugsmē esmu gana tālu tikusi, paldies! 😀

     • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

      Es gan vēl tāpat kaut kur pa padibenēm kuļos, tāpēc arī netieku augstākajā sabiedrība, kur cits citam sejā saka laipnības, bet aiz muguras…. neteikšu, kas notiek aiz muguras… Pietiek, ka savulaik mani ar mēsliem tviterī nolēja pašpasludināti vietējie inteliģenti A.Uzulēna un L.Langa, tāpēc mana ticība kaut kādam ideālajam pieklājības un inteliģences līmenim ir stipri iedragāta un tas laikam man vairs nav primārais 😉

     • Anna Elksnīte

      Inteliģences līmenis nav atkarīgs ne no augstākās izglītības ne no stāvokļa augstākajā sabiedrībā! Cilvēkam ar 5 klašu izglītību var būt augstāks inteliģences līmenis nekā cilvēkam no augstākās sabiedrības ar 3 augstākajām izlglītībām! 😉 Un tas ka citi nemāk “uzvesties”, tas nenozīmē ka pašam jānolaižas līdz tādam līmenim! Ja tagad visi atmetīs jebkādas pieklajības normas kas sanāks??? Nu nekas labs…. un tieši tāpēc domāju, ka savas domas un mēŗķus var sasniegt arī bez 100 un 1 lamuvārda un necienīgas attieksmes pret līdzcilvēkiem… Nu labi ievēlēs Artusu saeimā..un ko no saeimas tribīnes arī visus lamās kā mazos ežus un pie reizes pateiks ka tauta arī ir idiotu (tas tā maigi teikts) bars un pasūtīs visus d….st??? Nu tāda satīriska komēdija vien sanāks!

     • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

      Tā, bez šaubām, ir Artusa atbildība un izvēlētais stils, taču prātīgi droši vien būtu viņa mutē vēl nelikt vārdus, kurus viņš nav pateicis un piesiet darbus, kurus nav darījis. 🙂 Ja tā būs lemts un viņš TUR nokļūs, lai dara kā vēlas un tauta lai vērtē. Es personiski uzskatu, ka viņš daudz vairāk varētu paveikt, sabiedriskā kārtā musinot cilvēkus uz domāšanu. Nedomāju, ka Saeimā tā atļaus vazāties, filmēt un bļaustīties, viņš dabūs spēcīgi vilties. Viss ir atkarīgs no vairākuma gribas. Un vairākums, visticamāk, nolems, ka Saeimas iekštelpās utt, kur nav pieejas presei, arī citi nedrīkstēs bāzties ar kamerām un mikrofoniem utt. vai maz variantu? 🙂

     • Anna Elksnīte

      Nu jā, taisnība varbūt Tev ir..bet patriezējais tēls, ko viņš ir radījis manās acīs nav daudz ko daudzsološs un attiecīgi tādi secinājumi…Musināt uz domāšanu var arī savādāk.. 🙂 Protams, sabiedrības uzmanību viņš sev ir pievērsis…ja pat es pusi dienas pavadu diskutējot par šo tēmu! 😀 😀 😀 Viss..pietiek man! 😀 Paldies Tev par interesanto diskusiju! 😉

     • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

      🙂 es jau arī te tā pa vienkāršo spriedelēju, bet būs vismaz iemesls pasekot līdzi notikumiem

     • Anna Elksnīte

      Nē, to sauc par divu inteliģentu cilvēku sarunu, kuri nenorej viens otru tikai tāpēc, ka pārstāv vairāk vai mazāk atšķirīgus viedokļus! 😀

     • Anete Andersone

      Es labāk balsoju par tādu kā viņš,kurš uzdrošinās pateikt savas domas un runā tiešu valodu,lai kāda tā arī būtu,nekā kādu no tām simt gudrajām galvām,kuri jau sēž tur ento sasaukumu,neko nav izdarījuši,tik kļuvuši bagātāki,resnāki uz tautas rēķina,un nekaunās vēl kandidēt un solīt neizpildāmo…

     • Intars

      kannai ir dibens, ratiem ir pakaļa, cilvēkam ir dirsa. Pateikt, ka kāds kādu piedirsa ir stipri teikts un pa muti vai dirsu par to uzšaut ir muļķīgi

     • Anete Andersone

      Bet ,kas Tev liek skatīties??? Neskaties!

 • ēvalds

  Es par tiešu valodu un Artusu Kaimiņu! Trakajiem pieder pasaule!

 • Peecis

  Artus, nedaudz nošāvi greizi par to Maximu. Jā, tai ir palielinājies apgrozījums par 5%, taču peļņa tik tiešām sarukusi par 13%. Peļņa ne vienmēr korelējas ar apgrozījumu. Tas viss, protams, ja šie Maximas dati ir precīzi.

  • domājošais

   Viss pareizi bija pateikts. Apgrozījums aug, kad vairāk pērk. Bet peļņu var samazināt vienkārši palielinot kaut vai tās pašas algas šefiem. Tieši apgrozījums liecina par pieprasījumu, bet peļņa liecina par prasmi noradoties ar uzņēmējdarbību. Samācīja mums to ekonomiku, kura izdevīga, nevis loģiska.

 • Margarita

  Šī būs pirmā reize, kad iešu un balsošu, jo tiešām redzu tam jēgu.

 • Elvijs Mārtinsons

  Tev vismaz viena balss no Viines. Veiksmi ar Loti Cieniijamiem Cilveekiem un nepievil muus!

  • Artuss Kaimins

   Paldies, Vīne!

 • Zane Pabērza-Pirsko

  Artus, tas bija LIELISKI! Ar neviltotu sajūsmu noskatījos! Malacis!

 • Silvestrs

  Artus malacis!Tavi raidījumi ir tik interesanti,ka pat dažreiz nepamani,ka stunda ir pagājusi. Patīk tavs domu gājiens un uz daudzko raudzos tāpat kā tu.Par tevi!

 • Ivo

  Šī valsts ir novesta līdz idiotismam. Cilvēki, manuprāt, lielākā daļa nav un noteikti negribētu būt vienaldzīgi, vienkārši tā situācija, kāda tā ir Latvijā, to rada. Daudzi jo daudzi strādā 2, 3 un vairāk darbos, lai IZDZĪVOTU. Ja arī vienā, tad n’tās stundas. No rīta agrumā celies, Vakarā ar tumsu mājās, saņēm kapeikas -> ne laika, ne spēka iet kaut ko darīt/mainīt, pastiprināti interesēties par politku utt. Tāda sajūta, ka tas notiek speciāli!
  Galvenais darbus nepazaudēt, lai ir par ko dzīvot……. Tas viss ir tāds…. apburtais loks.
  Arī es apsvēru (apsveru) domu par došanos peļņā uz ārzemēm. Dažubrīdi rokas nolaižas… Bet gribas lai šeit, mājās, ir labi!
  Ar lielu interesi skatos Suņu Būdu. Interesanti, forši, lietas tiek sauktas īstajos vārdos. Esmu ticējis vairākiem politiskajiem spēkiem, apčakarēts, neesmu gājis balsot. Bet tagad, kaut kā mani pavilka -> Malacis. Mana balss – Tev! Galvenais -> lai tevi nesamaļ politiskās birokrātijas gaļasmašīna!!! Turpini pulcēt ap sevi cilvēkus, ideoloģisko virzību, jo vienam pašam būs ļoti, ļoti grūti!

 • http://www.gunfu.lv/ Gatis Kalniņš

  https://www.youtube.com/watch?v=ake7DPzWvUY kāda vienkārša Aizkraukles vīra pārdomas. un negribās teikt, ka neaudzināts cilvēks un tāpēc padibene. cilvēkiem iekšā vienkārši ir sakrājies…

  • kaiminu kuce

   Vienkarsi un patiesi! Nav jau svarigi forma un arejais izskats. Cilveki mil, raud un tiem sap vienadi!
   Kaut lepnie politiki nobrauktu ciema pie vienkarsas tautas! Kaut vinos ieraudzitu tadu pasu lidzcilveku!
   Laikam jau baidas sadragat savas dargas masinas uz lauku celiem. Tapec jau pat laikam celus nelabo, lai butu attaisnojums neredzet patieso tautas dzivi, izlikties, ka viss labi! Lai butu iemesls neapkraut savu sirdsapzinu ar parmetumiem.

 • peleekais
  • Artuss Kaimins

   Skaties raidijumu ar Šleseru. Kam pieder tā avīze, tur ir atbilde. Zanders pārdevies. Zanders izliekas par Zanderu!

 • Anete Andersone

  Žēl,ka ar ID karti nevar balsot,būs jānokārto pase,lai varu iet nobalsot par Artusu Kaimiņu 🙂 Patīk viņa atbildes un jautājumi. Tā tik turpināt!!

  • Artuss Kaimins

   Tad dari to laiciigi!

  • Gatis Grečkovskis

   Vari jau nokārtot vēlētāja apliecību. Man pašam arī ir ID karte 😉

   • Anete Andersone

    Kur ko tādu var nokārtot? 🙂

 • Karīna

  Gribeju pateikt-ja tu Artuss aicinasi cilvekus pulceties vai ko darīt-cilvēki ies,jo redz ka tu cīnies ar visiem-ari es došos un aicināšu draugus,jo apnika visu laiku dzīvot ārzenēs-Gribās palikt Latvijā!!! Gribās lai kkas mainās un es ticu ka ar tādu sparu ir iespēja ,ka kkas mainīsies!!! 🙂 Lai veicās!!! 🙂

 • Aigars Bajārs

  Var redzet, Spriņğe tik laužas, viņai patik tadi asie džeki kā Kaimiņš

 • Alberts de Grote

  Domāju ka visi zinām par ko balsosim!!! Suņu Būdu skatos ļoti aktīvi jo vēlos zināt kas patiesi notiek mūsu valstī. Žēl ka Inga Spriņģe nesaprot kāpēc tiek runāts Suņu būdā tik atklāti jeb tik brīvā valodā, liela daļa cilvēku nemaz nesaprot oligarhu sarežģītos terminus, jo visi neesam mācījušies politoloģiju vai kā viņu tur vellos sauc!!! Arī dzen nezināju ka tika veidota kāda organizācija vai biedrība sakarā ar Zolitūdi, es būtu pieteicies! Paldies Tev Artuss…

 • Kk otrais reejiens

  Neviens jau nav aizliedzis katram politikim pasam uztaisit savu blogu,kur sevi reklamet!!! Internets tacu ir demokratijas laba roka tagad!

  Reitingus pirmkart cel godigums un atklatiba, otrkart- personiba! Var jau cilveks but cik pieklajigs vien grib, bet fakts, ka pat vispieklajigakais cilveks iet uz tualeti un smirdinas, kapec tad to noliegt!? Katra pasa izvele ir smirdinaties publiski. Atkariba no auditorijas un situacijas ir brizi, kad tas ir pat nepieciesams, jo savadak nesaprot! Saja gadijuma lamuvardi jau nu nekadu lielo launumu nenodara, tik iekustina cilveku ierusejosos pratus- aizdomaties! Nav jau mazu bernu raidijums, come on!

  Svaka antireklama!
  LTV un citi lobetaji, paraugaities, cik patiesi Artusam un vinam lidzigi domajosajiem ir atbalstitaju! Daudz, un butu vel vairak, ja ta vieta, lai nopeltu cilveka uznemibu, drosmi un centienus, celtu,nevis censtos nomelnot! Ltv, jus varejat labak piedavat Artusam raidlaiku, kura sadarboties par taisnibas cinu, ar cenzu uz rupjajiem vardiem, vai var tacu ka ari te zurnaliste- sarunat ar katru viesi ieprieks, ka var uz “tu” un var iet rupji. Skatitajs jau nav mulkis! Kapec izlikties!? Pieklajigi tiekas ari visu valstu diplomati, bet ne pie ka konstruktiva nenonak, cilveki, tautas turpina ciest… Majas (te domaju Latviju) mums vajag izkiveties un izlamaties, un tad pie kaut ka nosledzosa nonakt, nevis mazgat savu netiro apaksvelu publiski (te domaju Eiropu un parejo pasauli). Pasaule tacu redz loti skaidri, ka letini tik pluucas sava starpa un viniem nav ista mugurkaula, un tapec jau sen ir ieraudzijusi te iespeju izverst savas intereses, jo neviens jau preti nestajas, tik visam piekrit aiz pieklajiguma vai personiska,savtiga iespejama labuma.
  Pastav ari tada lieta ka sirdsapzina, kas vesalajam sapratam pasaka prieksa- kas labs un kas nee. Ieklausisimies latviesi sava sirdsapzina!!!

  Atbalstam Artusu!

 • Miristrs

  Kaimiņš raidijumā “1:1” izdarīja “1:0” 😀

 • Linda

  Visu cieņu Ingai Springei! Izturēt tādu brutālu verbālo uzbrukumu tik stoiskā mierā un tik netraucēti turpināt uzdot savus jautājumus, kad oponents acīmredzami nav noskaņots sadarboties – lūk tā ir profesionalitāte! Cienu!

 • Lauris

  Kaimiņ, esi uzmanīgs, ja vai pareizāk sakot kad tiksi Saeimā, esi uzmanīgs, vai kādu vai kādus nenokaitināsi un viņi norīkos tev nelaimes gadījumu! Es tikai iesaku esi uzmanīgs, tu esi vajadzīgs mūsu hrenovajai valstij!!!

 • Maksis

  Super super Artuss.
  Man liekas Ingai vajag kreklu Ļoti Cienījams cilvēks, ko sakiet? -.-
  Balsošu protams, par Tevi Artuss!

 • LP

  Lasīt komentārus, ka aktieris nevar būt labs politiķis, gribas bļaut – vai jūsuprāt vetārsts ir ideāls aizsardzības ministrs. Hallo! Īsatminīgā tauta.

 • Janis Berzins

  Izskatās, ka Inga mēģina Artusam lasīt morāli

 • zipo

  Visu cieņu Artusam, lai Artuss tiek tai Saeima. Ja kaut kas nav skaidrs;-tad tas parasti ir saistīts ar vēlēšanām. Lai nākotnē Artusam vairāk lielisku video blogu no “‘Saeimas”, vairāk zināsim to ķēķīti:)
  Pats Ivars Godmanis personīgi atzina , Artuss Kaimiņš, labākais Latvijas aktieris.

 • Ieva

  Ārprāc, cik viņa ir kaitinoša!!!!

 • Janis

  Viņa galīgi neizskatās sabiedrības intereses! Vajag izpētīt psiholoģisko analīzi šai sarunai.

  Kāpēc man par mēģinājumu uzsākt biznesu, maksājot godīgi nodokļus es bankrotēju gada laika. Tagad, pēc 4 gadiem atbraucot no Anglijas konta ir -15 000€
  Uzsākt jaunu biznesu vai jabkurš cits veids “nopelnīt godīgi” naudu ir gluži neiespējami!
  Valsts vīriem parādi ir miljonos, bet bizness plaukst un zeļ!

  Ja ne kas nemainīsies, braukšu atpakaļ!

 • Janis

  Artuss, es balsošu par Tevi. Mani draugi arī.

 • Paula Sīviņa

  Izskatījās, ka mērķis raidījumam bija konkrēti nolikt Suņu būdu, par ko liecināja vadītājas triumfālais smaids, kad bija jautājums par sponsoru Spirits&wine, uz kuru Artuss atbildēja ar pretjautājumu( protams, bija nedaudz jocīgi, ka nenosauca nevienu ciparu, kaut gan pats visiem Suņu būdas viesiem jautāja, cik lielus otkatus un algas saņem). Piesējās gan viņa par sīkumiem, jo pa lielam taču nav par ko Artusam piesieties :D. Par raidījuma formātu – es domāju, ka SAPRĀTĪGĀ auditorijas puse saprot, ka tas ir YouTube, un Artusam galīgi nevar piešūt bumbiņas par to, kā viņš runā un attiecas pret viesiem, kas ir uzaicināti, galu galā, neviens aiz ausīm uz Suņu būdu vilkts netiek, un vēl jo vairāk – nav obligāts pasākums to skatīties. Es uzskatu, ka Artuss ir malacis un kaut kas viņā ļoti piesaista- tā laikam ir tā vēlme pēc patiesības un godīguma – esmu par viņu. Vienīgā baile ir tā, ka Artuss salūzīs un kļūs tāds pats nekrietns kaksis kā tie pārējie Saeimā. Bet cerēsim, ka būs īstais 🙂 paldies!

 • Par

  Te Ingai spilgts piemērs par to kas ir interneta blogs! : http://youtu.be/5Lm47084hdg

 • Guest

  ko te dara “ielikteņi komentētāji”, ATVERAT acis!! Artuss reāli saka
  tieši un acīs, un ja vajadzēs tad arī sakārtosies un būs inteliģents, ar
  ētisku pieeju atiecībā pret tautu!! domājat tie kas jau tur ir ‘augšā’,
  nelamājas, ko tad Šlesers ar Ušakovu sēdes laikā mīļvārdiņus lietoja
  pret RD darbinieci!?!? Un tā ir ar visiem kuri aiz kameras!! Atšķirībā
  no pārējiem liekuļiem un daudziem, kas raksta te, Artuss pauž savu un
  lielas tautas daļas atieksmi pret valstī notiekošo, saucot lietas
  īstajos vārdos!! Noteikti esmu par ARTUSU!! Lai viņam izdodas un
  noteikti, ja būs tāda iespēja, tad “iešu” par viņu!!

  P.S. Paši saprotat, kuram, kas te teikts

 • beenins

  ko te dara “ielikteņi komentētāji”, ATVERAT acis!! Artuss reāli saka
  tieši un acīs, un ja vajadzēs tad arī sakārtosies un būs inteliģents, ar
  ētisku pieeju atiecībā pret tautu!! domājat tie kas jau tur ir ‘augšā’,
  nelamājas, ko tad Šlesers ar Ušakovu sēdes laikā mīļvārdiņus lietoja
  pret RD darbinieci!?!? Un tā ir ar visiem kuri aiz kameras!! Atšķirībā
  no pārējiem liekuļiem un daudziem, kas raksta te, Artuss pauž savu un
  lielas tautas daļas atieksmi pret valstī notiekošo, saucot lietas
  īstajos vārdos!! Noteikti esmu par ARTUSU!!

 • beenins

  atvainojos!! ne tur sakāmo ieliku, te vairāk ir atbalstītāju ne “ielikteņi komentētāji”!! iepriekšminēto gribēju citā lapā ielikt!!

  Artuss, balss arī no manis, manas ģimenes vēlētvarošajiem un draugiem!! cepuri nost

 • Nauris Bērziņš

  Beidzot varēšu pildīt savu Latviešu pilsoņa pienākumu un iet balsot, līdz šim neesmu bijis īpaši aktīvs šajā lietā, jo neesmu noticējis nevienam politiķim, kurš pildītu visu tik skaiti solīto priekšvēlēšanu laikā! Uzskatu, ka Artuss virza mūs uz pareizā ceļa! Nevajag skaistos solījumus, kas netiek pildīti! Žēl savas Tautas, kas katru reizi kāpj uz viena un tā paša grābekļa! Strādāju Valsts iestādē (veselības nozarē), saņemu minimālo algu, no kuras vairāk kā trešā daļa aiziet nodokļos. Nestrādāju- algu nesaņemu! Kāpēc mēs politiķiem maksājam, ja darbs netiek darīts? Mīļie Draugi, tautieši! Atveram acis, pietiks sapņot un naivi ticēt!! Artusam nevajag sekot- vajag Palīdzēt un Atbalstīt! Viss tiek darīts priekš mums! +1 mana balss Tev Artuss!

 • Kevins Zemke
 • Kevins Zemke

  Artuss, esmu arpus Latvijas, ka man ar balsosanu? Nesanaks?

 • Edgars

  Artuss, Tev nau bail, ka tevi nenošauj?

 • Anonymous

  Inga Spriņģe + George Soros Foundation = Rothschild Zionism

 • skudra

  Paldies, ka aizskāri tēmu par aizbraucējiem…neka nav mainījies, cilvēki izbrauc. Biju pati visā tajā, bet par spīti atgriezos. Tagad studēju doktorantūrā, varbūt būs labāk. Bet vīram jābrauc. Lai politiķi apjautā latgaļu tautu, redzēs patiesību un īsto aizbraucēju procentu. Lai izdodas, Artuss! Šoreiz iesim balsot, mājās.
  P.S. Tavā intervijā gribas dzirdēt kādu no IZM pārstāvjiem par situāciju zinātnē un atbalstu jaunajiem pētniekiem.

 • Vilnis Vilips

  Malacis, cepuri nost tavā priekšā Kaimiņ, tā turpināt 😀

 • cilvēks

  Latvijas televīcija ir nožēlojama, vajag reupload.

  • Rudolph

   uz dailymotion un vimeo, es jau shito paredzeeju ka taa notiks, youtube nav nekaads parak reliable video hosting..

 • Andris Ozols

  Artuss iekrita uz vienu jautājumu – vai politika ir
  kompromisu māksla. Atbilde bija jā. Atbilde bija kļūdaina un nepareiza, ņemot
  vērā, ka Artuss teica, ka nemelo. Artuss, politika ir māksla panākt vēlamo,
  nevis kompromisu māksla. Pat Zatlers meloja, ka kompromisu māksla, lai gan
  realizēja pareizo politiku – palika reālais ieguvējs pats no šādiem meliem –
  nav ne viņa partijas, nekā, tikai luksusa pilna dzīve uz nodokļu maksātāju rēkina.

  Artuss
  Kaimiņš prasts āksts no Reģionu apvienības. Kā zināms šī apvienība slēptiem
  uzvārdiem (līdz šim it kā nezināmiem) sabiedrībai turpina LC un TP politiku.
  Šis Artuss ir apmaksāts āksts, kura galvenais mērķis ir reklamēt šo
  partiju.Artusu Kaimiņu var pielīdzināt tādiem pajoliņiem, kā V.Dūle, J.Domburs,
  J.Šipkevics no SWH, Grantiņš no LRTT, L.Lapsa no pietiek.com, politiķis
  I.Godmanis. Upacieris resnais un Fredis grāmatutārps.. u.c.

 • Rudolph

  nu ka jau es teicu ka vajadzeja uploadot uz vairakiem website – dailymotion, vimeo..
  Es zinaaju ka kkas shitads buus, jo vinji jau bija uzedushies uz artusu, un nu arii atrada iemeslu lai izvaaktu video par copyright claim, bet nu citus ltv video neclaimo.. kkadus dziesmu svetkus utt..

  CERAMS KA MAJASLAPA NESTAAV UZ LV HOSTING/DOMAIN ?

 • Ingars Lāže

  Artuss,saeimā Tevi apēdīs bez sāls!! Visi būs pret Tevi,jo Tu viņus taisies filmēt un visu izvilkt gaismā. Es pat nebrīnīšos,ka pieņems jaunu likumu,kas aizliegs filmēt saeimā 😀 Mana balss tiek Tev!

 • Oskars Kāpiņš
 • Kaspars
 • Rudolph

  “Diemžēl notika tas par ko baidījos- @LatvijasTV parāda savu varas līmeni un ir nobanojusi arī Youtube manu SuņuBūdu 1pret1.Nožēlojami!”

  Ja paraadija ka video ir ‘Your video was manually reviewed by the copyright owner or someone on behalf of the copyright owner.’ , tad ltv iznjeema speciali..

 • Edgars Kiršteins

  Vēl kaut kur izņemot youtube, ir iespēja noskatīties raidījumu? Jo šķiet ka no Youtube video ir ticis dzēsts

 • Aleksis Čabajs

  Artuss, Solvitu studijā!!! 🙂
  Tu esi uz pareizā ceļa. Daudz veselības Tev!!

 • MC

  Artus , kas par huijnju , kur Tu raavi ,ka RWSO ir lielaakais alkohola tirgotaajs Latvijaa ? Vrjosh Ti vjso , kaa Tu saki 🙂

 • the litch

  Ok. Kaimiņš no filmām patīk – tāds normāls pacans. Šitas raidījums ir mega! Vietējais žirinovskis būtu saeimā. Labākajā žirinovska nozīmē 😉

 • Martins

  Kaalai noskatos sho raidiijumu?

 • Rudolph
 • Rudolph

  Viens no vienotibas pateica par tiem video ltv, tad arii iznjeema, nez vai ja kaads cits teiktu tad njemtu :DD

 • DG29

  Ždanokas kaimiņš nopircis suni, abi ir vienoti, mājās laiž luni
  Vakarā pēkšņi šim Tatjana zvana, suns esot piedirsis pagalmu gana!
  Nākusi mājās un iekāpa sūdā, tagad redz sunim būs jādzīvo būdā
  Kakas tak lipīgas, smaka ir baigā, just var to visur, kur Ždanoka staigā
  Bet suns jau nav vainīgs par to, ka sūds tāds, un arī par to, ka nav deputāts
  Viņš luncina asti un riedams dzen šovu, bet kož tikai tad, kad redz Ušakovu
  A Einārs, ja atnāk, tad vispār viņš ārdas, ja vēl šim mugurā uzvalks tas ādas
  To saplosīt cenšas un ieskrāpēt miesā, nabaga Einārs jau bļauj, ka sniegs tiesā
  Par suni pat marsieši kosmosā brīnās, kā viens viņš ar visiem te drosmīgi cīnās.
  Pat Šleseram bail viņam iet klāt un glaudīt, mums tikai atliek to vērot un baudīt.

 • Rudolph

  vienotibas radio

 • Lily

  Pats divainakas skiet,tik daudzi paspeja so raidijumu noskatities,radija sabiedribaa rezonansi, bet nu sie video tiek iznemti – vairs it kaa nevar noskatities,gan no draugiem.lv,gan no citaam vietneem iznem aara. Ari daudzi komentaari tiek izdzeesti. Nu kam tas viss???
  Bet es to paredzeeju,laikus lejuplaadeeju,un man sis ieraksts joprojam pieejams!

 • Lily

  ha..un arii te izdzees komentaarus …nu neko…skaidrs tad jau….

 • ronijs
 • Oskars Kļava

  Lielisks raidījums. Nesen tik sāku skatīties,jo draugi ieteica. Bet,balsot gan nebalsošu. Vēlēšanās nepiedalos. Viens pats Artuss kardināli neizmainīs tos liekuļus,diemžēl. Vajag vairāk tādus cilvēkus un dažādākus. Atmaksojot zaglēnus pārtikušāki mēs nepaliksim.

 • Rudolph

  Shitas tik paraada, ka taadu meslu radio5 neviens neklausas.. Artusa atbalstiitaji noskatijushies.. 2 dienu laikaa tik daudz skatijumi cik vinjiem 5 meneshos.. tas vid jau ar katru dienu dabuun kadus 5k views klaat

 • Rudolph
 • Juris

  Ceru ka tiksu no latgales nobalsot par tevi.

 • 123
 • verdinsh

  izdzesushi video,wtf?

 • Rita Bričkus

  Re, kā- izrādās, ka mēs esam mazie ļautiņi, gribētu iet vēlēt, personīgi es par 8 partiju, bet nu nekādi nesanāk, jo tā tas izveidots, tāda sistēma…

  Es esmu starp tiem , ja nemaldos 28 tūkstošiem, kuriem ir identifikācijas kartes, jā tagad var izņemt atļaujas un drīkst arī balsot, bet no rajona centra es dzīvoju 42 km, naudā tas apmēram nepilni 4 eiro, satiksme ar autobusu un pus diena jānoņem nost no sava dārgā darba laika, cits manā vietā izziņu nevar izņemt, bet man ir jāstrādā un nevaru norīt lielo sašutuma kamolu, bet ne jau es viena tāda un kur paliks visi tie neizņēmuši atļaujas kartes balsošanai tā arī nenobalsos, skumji.

 • Krisjanis Benusis

  Ieintereseja beidzot politika – vismaz, ja parādās interese,
  varbūt arī parādīsies iedvesma kko pašam izdarīt! 🙂

  Uzmanīgi ar šokolādi Artuss.. 😀
  (jo vairāk šokolāde, jo vairāk domas sekundē..)

 • Raimonds Reke

  Balss no manīm arī !!!

 • Agnese

  A kā jabalso nerīdzeniekiem – tipa jāpaņem reģionu apvienības talons un pilnīgi visi jāizsvītro, jo Artuss jau tur nebūs? Vai pareizi sapratu???

 • Ivars

  Nesaprotu, par ko ir iesniegta pretenzija? – Youtube video nav pieejams. Ka kaut kādai sopindzele no LTV (ņemiet verā kas tas ir VSIA (valsts SIA)) iepīsktas, tā uzreiz autortiesības pārkāptas. Demokrātiska valsts. Artuss, es par Tevi. Ja uz rukšiem nerej, tad tie turpina rīt kā cūkas. Vajag kārtību. Es pa Tevi, cūku kūtī – tiksi pie riešanas, rej cik vari, lai rukši beidz rīt!

 • :()

  Tukšs demagogs un agresīvs krievmīlis tas Kaimiņš.

  Dzeltenās preses cienīgs žurnaļuga.

 • made

  Žēl ka citos reģionos vēlēšanu lapiņās nevar ievilkt + Kaimiņam,tikai tiem ko attiecīgajā reģionā piedāvā!Un kā lai omei un vīra mātei ieskaidro lai nebalso par tiem skaistiem ģīmjiem?

 • Guna

  žēl,ka nevaru redzēt so video. Labprāt noskatītos…

 • Andis Mukāns
 • Jānis Bērziņš

  Kādēļ nobloķēts video?

 • http://faili.clan.su Edgars Dūmiņš

  Es neesmu redzējis raidījumu ”

  Suņu Būdā lamājas arī tipa dzēlīgā Inga Spriņģe”. Un nav pieejams. Kad Artuss atjaunosi video?

 • Uldis Ozoliņš

  Kā tad tur īsti ir Artuss Kaimiņš vai Artūrs Kaimiņš ? 🙂

 • Janis Pugacs

  Artuss… VIss ir vienkarsi ideali ko Tu dari… Bet man liekas kad Tevi delj shita vienkarsi nogalinas… Tu esi pirmais kursh tik agresivi iet virsu musu rederetajiem deputatiem.

 • Vadims Konevnikovs

  Jo vairak kritize,jo pareizak/labak dari savu darbu!!!

 • Lauris

  Paldies Kaimiņa kungam par šo raidījumu vai tā saucamo blogu,tā turpināt pilnīgi atbalstu veiksmi ar turpmākajā darbā,un tā kroga padarīšana kam negadās neņem pie sirds

 • kurmis bauliņš

  man šķiet, ka bonaders nav domuburs.

 • Andris Stakens

  Vai tiešām šis ir NEDRĪKST video ?

 • incognito

  taada uce. nav taksh jeegas ar taadam runaat. vieniigais deel piaara.