Suņu Būda. VAU! Anrij, kam pieder Valsts?

Turpmāk sadaļā VAU! aktuālākie fragmanti no Suņu Būdas. Šoreiz citāts no raidījuma, kurā nu jau atstādinātais satiksmes ministrs Anrijs Matīss nezina, kam pieder Valsts!

https://youtu.be/DOhkZUFV0wE

 • gvido skrubis

  Valsts pieder Latvijas valsts pilsoniem, un mes veidojam Latvijas valsti

 • Alvis Purakalns

  Valsts iedzīvotāji ir valsts ķīlnieki, jo viņi ir pilnībā atkarīgi no valsts, pirmkārt jau no likumiem; pvn, ienākuma nod. un parejie nodokļi! Interesanti tikai kapēc vēl gaisu visi elpo par brīvu, vai jau tomer nē?! Valsts pieder tiem, kuri gūst no tā labumu, pirmkart jau tie kuri ir pie varas, visi pārejie ir tikai vergi, ar kuriem manipulē valsts aparats, bet kopumā visi ir ķīlnieki, valsts sistēma kā zirnekļu tīkls, sūc un sūc , barojās un barojās no valsts iedzīvotajiem valsts sistēma-varas aparāts! Nav taisnīguma, nav! Nav jau taisnība kuram taisnība, bet tam kuram lielāka teikšana, tas kurš augstāk stāv un kuram vairāk naudas! Tā ir!!! Nauda nosaka gandrīz visu, pat sirdsapziņa nelīdz, diemžē! Nožēlojami, bet atklāta patiesība!

 • Андрей Антонов

  Lai izglītību saņemtu ir jāmaksā, anrijs lohs, mums valstī ir maksas izglītība. (izņemot pamata, un vidējo)

 • Андрей Антонов

  Anrijs klauns ir! valsts pieder visiem kas dzīvo tajā maksā nodokļus un ir valsts pielsoņi. Atpakaļ uz skolu kalun!

 • ScorpionsLv

  kad iemochisi raidijumu .video uz vairak ka 50 minutem..

 • ScorpionsLv

  domaju gan. kad gruts jautajums.pirms veleshanam reizi .vienu reizi pa 4 gadi.visi sasola.prasa.jauta.bet ikdiena visiem vienalga par to kas tautai ir vajadzigs. Un kipa tautas kalpi uzbuvee kautkadu sistemu.un taa tas Ari notiek.pec kalpu sistemas visi dzivo.te var saputroties.bet katrs doma par sevi.par darba kreeslu. Ka Ari tauta pati domaa ka paest.veleshanas notiek pus gadu.un tas viss ir skaists pasakums jums.. He he .vnk ahujena.tagad visi sekosim pus gadu .vai valdiba kritis.un ta viss tiek vilkts garumaa.sanemat naudu.kas nav jusu.

 • Es

  Ar tādu domāšanu kā Matīsam šajā jautājumā arī mēs esam tur kur esam – dziļā pakaĻĀ ! Tāda ir mūsu mentalitāte, tādi mēs esam, tas ir nebeidzams aplis, tāpat kā Rīga nekad nebūs gattava, tāpat arī Latvījā viss vienmēr būs dirsā, blatņiki, Kalvīši, iepirkumi, konkursi, apsūdzētie pie varas utt. un tā joprojām

 • Ainārs Mēnesis

  Drausmīgi un kauns! Iekams šī, pašpasludinātā Latvijas elite, pēdiņas domās, ka Latvijas valsts pieder
  viņiem, viņi zags, melos un domās tikai par savu, un savu ģimeņu labklājību!

 • Ivo Zarins

  Labais! Vissu cieņu Artusam Kaimiņam