Vai samazināt kontroli pār reklāmām.

Cilvēktiesību un sabiedrisko lietu komisijas sēdē šodien, 2015. gada jūnijā 9. jūnijā tika skatīts likumprojekts “Grozījumi “Elektronisko plašsaziņas līdzekļu likumā””. Grozījumu pamatmērķis un uzdevums ir radīt vienādus spēles noteikumus visiem televīzijas tirgus dalībniekiem, neatkarīgi no tā, kādā veidā televīzija tiek izplatīta. Priekšlikumu likumprojektam bija iesnieguši arī saeimas deputāti B. Cilevičs un R.Ločmele-Luņova. Priekšlikuma būtība – samazināt NEPLP kontroli pār raidītajām reklāmām. Deputāts A. Kaimiņš lūdza komisiju šo priekšlikumu neatbalstīt, jo tas ir pretrunā ar grozījumu mērķi. Viņa viedoklim pievienojās deputāte I. Mūrniece un komisija šo priekšlikumu noraidīja. Plānots, ka grozījumi galīgajā lasījumā varētu tikt pieņemti rudenī.

 • Andris Stakens

  Lai izdodas sakārtot medijus!
  Patriecat zagļus un izsaimniekotājus!

  P.S. LR5 – slēgt!

 • Juris

  LR5- viena no saturīgākajām un interesantākajām radiostacijām LV. Kamēr LR5 ir sagatavota programma 24/7, tikmēr citas radiostacijas tikai skandē reklāmas. Lūk un tieši tas sastāda šos lielos izdevumus.
  Šķiet smieglīgi skatīties, kā Šipkēvics, MTG un citi tiešie konkurenti noliek LR5. Tas tikai loģiski- mazāk konkurentu, labāk. Kamēr pats Artuss tam visam piebalso. Vēl tik vēlējos pateikt, ka neviena radiostacija, kas ir atvērusies pēdējo 5u gadu laikā, nav spējusi piesaistīt sev lielu radioklausītaju loku pirmo gadu laikā. Tieši tāpat ir ar LR5.
  Un vēl- Artuss, vai gadijuma nav tā, ka tev būtībā sanāk divi interešu konflikti pret šo radio staciju? 1.Tu nevari ciest TG. 2.Tev un BoomFM atņēma frekvenci, kurā jūs raidijāt!

  • Andris Stakens

   Tavam viedoklim ir nulles vērtība, ja komentē anonīmi. Kāds izdomāts “Juris”, virtuāls, reālā dzīvē pat neeksistējošs. Labāk būtu parakstījies – “Toms”, būtu tuvāk realitātei.

   Un tā sauktais “Juri”, jebkurš Latvijas pilsonis vēlas LR5 slēgšanu, jebkurš domājošs, sevi un savu valsti cienošs, jo šī nauda varēja tikt novirzīta citu – sāpīgāku, aktuālāku valsts problēmu risināšanai, nevis daba nodrošināšanai dīdžejiem.
   Finansiāli šis avots, iespējams, bija vienīgā izeja konkrētiem cilvēkiem, bet ne šāda veida projektam. Un šāda veida projektam, šie cilvēki, iespējams, nebija labākais risinājums. Un šis projekts nav vienīgā un labākā iespēja sasniegt šim projektam uzstādītos mērķus.

  • Ramona Mikelsone

   Ar tadu finasejumu Lr5 vaidzeja piesaistiit daudzvairak cilveku un manai omai butu jazin ka tads radio eksistee